Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:32




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
32819
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2011, 15:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
більшість "віруючих", що мріють про небесне життя, насправді йдуть до вічної смерті, як сказав Христос:
...багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть!

Ну і з чого такий категоричний висновок? Навіть у придуманій тобою цитаті Ісуса Христа стоїть слово "багато-хто", а ти пишеш "більшість". Крім того, якщо вже написав такий страшний вирок, то спробуй пояснити чому вони не увійдуть, а то у читачів можуть появитися підозри щодо високої самооцінки декого.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34853
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2012, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Я одного разу слухала прооповідь,здається Анатолія Кліновського, він говорив якщо ми мріємо про щось і не намагаємося робити щоб мрія здійснилася то це похоже до лунатизму. :( :(
Але буває що мрії можуть бути корисними, наприклад, хлопець мріє стати проповідником він вивчає Біблію, готує себе до цього, просить в Бога щоб допоміг і приготував до цієї справи. Таким чином він намагається щоб його мрія стала реальністю.




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34854
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2012, 05:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Ну і з чого такий категоричний висновок? Навіть у придуманій тобою цитаті Ісуса Христа стоїть слово "багато-хто", а ти пишеш "більшість". Крім того, якщо вже написав такий страшний вирок, то спробуй пояснити чому вони не увійдуть, а то у читачів можуть появитися підозри щодо високої самооцінки декого.
По-перше, цитата не придумана, про це написано у Євангелії від Луки. Христос справді так каже: Силкуйтеся ввійти тісними ворітьми, бо кажу вам, багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть! (Лук.13:24)
По-друге, водночас Христос каже: Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її! (Матв.7:14)
А коли про тих, що намагаються увійти, але загинуть, сказано "багато-хто", а про тих, що йдуть вузькою дорогою - "мало таких", то очевидно, що більшість віруючих у своє спасіння - загинуть.
Промінчик написав:
Але буває що мрії можуть бути корисними, наприклад, хлопець мріє стати проповідником він вивчає Біблію, готує себе до цього, просить в Бога щоб допоміг і приготував до цієї справи. Таким чином він намагається щоб його мрія стала реальністю.
Так, бо Вірне це слово: коли хто єпископства хоче, доброго діла він прагне. (1Тим.3:1)
Але ж корисні мрії - це не наші мрії, а Боже покликання: Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю. (Фил.2:13)
А ще написано: Допевняйтеся, що приємне для Господа... (Еф.5:10)
Моя мрія - догодити Богові, перебуваючи у Його волі. А інше - то вже не мрії, а швидше всього побажання, яке я лише намагаюсь відкривати Богу, як написано: Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою. (Фил.4:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34858
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2012, 16:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
По-перше, цитата не придумана, про це написано у Євангелії від Луки. Христос справді так каже: Силкуйтеся ввійти тісними ворітьми, бо кажу вам, багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть! (Лук.13:24)

Христос говорив про віруючих?
Цитата:
Моя мрія - догодити Богові, перебуваючи у Його волі

Догодити Богові повинна бути не мрія, віруючий повинен вже перебувати у Його волі, а не мріяти про це. І взагалі, стосовно вічності, не мріяти треба, а вірити.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34864
UNREAD_POSTДодано: 23 лютого 2012, 20:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Христос говорив про віруючих?
...багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть... Очевидно, Христос говорив про тих "віруючих", хто намагається спастися, але віруючих не Христу, а у своє спасіння без розп'яття у Христі, про тих, що слухають Слово Боже, але не виконують Його. Такі "віруючі" намагаються увійти не через Двері, а перелізти деінде через тин. Останнього дня вони будуть дуже здивовані, як каже Христос: Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня! (Матв.7:22-23)
Братик написав:
І взагалі, стосовно вічності, не мріяти треба, а вірити.
Так віруючий повинен завжди перебувати у Його волі, і тому я мрію про те, щоб завжди, поки живу у тілі, пробувати у Його волі. А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!(Матв.24:13)
А вірити потрібно Слову Божому, щоб перебувати у Ньому і мати вічне життя, але не вірити у байки, що ти, живучи без Христа, по смерті не потрапиш до пекла. Це самообман, і горе тим, хто намагається увійти до вічності іншою дорогою, але не через Христа.
Братик написав:
І взагалі, стосовно вічності, не мріяти треба, а вірити.
Ну, віра і мрія - це близькі поняття. Мрія - це бажання + віра. Наприклад, я вірю, що без Христа я попаду до пекла (бо так каже Слово Боже), але це не є моєю мрією. Водночас, я вірю, що перебуваючи у Христі аж до смерті, я матиму вічне життя. І це також є моєю мрією.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34874
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2012, 18:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хто перебуває у Христі - той уже має вічне життя.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
34966
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2012, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Хто перебуває у Христі - той уже має вічне життя.

Якщо посправжньому перебувають з Богом.))) Бо зараз багато християн є які просто носять імя християн :( :( Ладно небудемо їх обсуждать...
Але важливо щоб ми посправжньому жили в Христі!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
47700
UNREAD_POSTДодано: 13 квітня 2015, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
задумався про мрії, коли почав читати рос. переклад Біблії. і там натрапив на одне місце, а потім і на інше.
Будьте единомысленны между собою; не высокомудрствуйте, но последуйте смиренным; не мечтайте о себе; Рим.12:16
Настанови ап. Павла праведного життя для віруючих. укр. переклад каже: "не вважайте за мудрих себе".. звичайно, погоджуюся в деякій мірі з вищими дописами, що є бажання серця, всяке хотіння від Бога на благо, але певно і є щось і зле. можливо мається на увазі не мріяти про себе, ніби ми мудрі чи щось значимо.
приводжу друге місце: так точно будет и с сими мечтателями, которые оскверняют плоть, отвергают начальства и злословят высокие власти. Юд.8
майже все послання ап. Юди застерігає Церкву від деяких людей і наводить приклади нам на науку, що з такими людьми стається, і які вони є. знову ж таки даю порівняння з укр. пер. там пише: "сновиди".. дивне слово щодо цих людей.. певно ті, хто ходить за марними мріями (мрійники), порівнюються із сновидами, які можуть всяке робити у стані сну і того не розуміти..
я думаю, навіть на перший погляд, невинні мрії можуть зашкодити. напр. як любить молодь мріяти про щасливе життя, як вони одружаться і т.п... треба бути тверезими.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
48574
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2018, 14:01 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 грудня 2018, 13:53
Написано: 7
Звідки: Київ
Віровизнання: православний
Мріяти не тільки можна, але й потрібно )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
48708
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2019, 04:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 серпня 2019, 04:17
Написано: 1
Віровизнання: православний (КП)
чому б і ні? мрійте


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Мрії
48856
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2020, 11:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
«Краще бачити очима, аніж мандрувати жаданнями, і також це марнота та ловлення вітру...» (Екл.6:9)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>