Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 05:41




Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45919
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 07:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Так, буває в наш час така музика, що неприємно слухати. Ситуація вирішується дуже просто: не подобається - не слухайте! :-) Але в кожного своє поняття приємного і неприємного. В даному випадку на пам'ять приходять слова Ісуса:"Не судіть і несудимі будете"!!!
Я ще хочу сказати, що колись мені подобалася християнська рок-музика, але коли був народжений згори, отримав духовне хрещення, то така музика стала неприємною. Може в цьому справа!?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45927
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 17:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Але в кожного своє поняття приємного і неприємного. В даному випадку на пам'ять приходять слова Ісуса:"Не судіть і несудимі будете"!!!

В кожного своє поняття і в кожного свої смаки, але вони: (поняття) чимось скеровані, і (смаки) від чогось залежать, а саме від того, наскільки розум людини просвітлений словом Божим, від її духовного стану. А судити, то тут ніхто нікого не судить, а відстоює свою думку. Чомусь дуже часто прихильники християнського року звинувачують інакодумців в осуді. То хіба Дух Святий може засуджувати черерз совість.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45929
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 19:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Я ще хочу сказати, що колись мені подобалася християнська рок-музика, але коли був народжений згори, отримав духовне хрещення, то така музика стала неприємною. Може в цьому справа!?

Свiт змiнюється, ми змінюємося... Це норма життя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45930
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Підсніжник написав:
В кожного своє поняття і в кожного свої смаки, але вони: (поняття) чимось скеровані, і (смаки) від чогось залежать, а саме від того, наскільки розум людини просвітлений словом Божим, від її духовного стану.
Повністю погоджуюсь.
Цитата:
А судити, то тут ніхто нікого не судить, а відстоює свою думку.
Справді? А ви прочитайте уважніше попередні дописи.
Цитата:
Чомусь дуже часто прихильники християнського року звинувачують інакодумців в осуді.
Це якраз Ісус засудив тих людей, які осуджують інших. Я лише навела цитату Його слів.
Цитата:
То хіба Дух Святий може засуджувати черерз совість.
Саме для цього совість і дана людям.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45931
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Свiт змiнюється, ми змінюємося... Це норма життя.

в тому то й справа, що винуваті ми. Ми йдемо за своїми думками і це привласнюємо як Боже, як Його волю. Але це не правильно, ми сильно обманюємося... Але Бог є незмінний! Його Слово є незмінне!
Тому уважаймо на себе!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45932
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
taras15 написав:
Ми йдемо за своїми думками і це привласнюємо як Боже, як Його волю. Але це не правильно, ми сильно обманюємося... Але Бог є незмінний! Його Слово є незмінне!
Тому уважаймо на себе!

Божа воля чiтко i ясно записана в Бiблiї. Якщо хтось і плутає Його волю із своєю, то не слід стверджувати, що так роблять усі! Досконалих людей немає і, на відміну від Бога, який є досконалим, нам потрібно постійно працювати над собою, беручи приклад з Нього. Дійсно, Боже слово незмінне і тому для нас є прекрасне керівництво у житті, яке, зокрема, переконливо просить християн "не думати більш, ніж написано".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
45937
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2013, 09:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Alim, для вас будь-яка рок-музика придатна для християнських пісень? Якщо ні, то чи не могли б ви навести приклад пристойної для християн пісні покладеної на рок-музику?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
46136
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2014, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 серпня 2014, 19:42
Написано: 36
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Alim, для вас будь-яка рок-музика придатна для християнських пісень? Якщо ні, то чи не могли б ви навести приклад пристойної для християн пісні покладеної на рок-музику?

Шановний Сонячнику! Звісно, що не будь-яка. Насправді музики, придатної для християнських пісень, не є багато. Так, я можу навести приклад, але не вважаю за потрібне це робити тут, оскільки для деяких християн досить буде почути звучання бас-гітар або звук ударних, як у них вже починають виникати різні асоціації із світом... Тому краще хай кожен слухає те, що вважає допустимим, але не нав'язує свої уподобання іншим, оскільки ні християнського стилю музики, ні християнських ритмів як таких не існує!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
46154
UNREAD_POSTДодано: 04 лютого 2014, 21:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Alim написав:
Звісно, що не будь-яка. Насправді музики, придатної для християнських пісень, не є багато.

То може ми одне й те саме маємо на увазі, але називаємо по різному? Для мене "рок" - це як ярлик безпорядочної неритмічної музики, адже саме таку музику можна почути у виконанні наркозалежних чи одержимих. Тому я проти цього. Однак, думаю, що можна використовувати будь-які музичні інструменти, лиш би ця музика не глушила Боже Слово, а відкривала для Нього дорогу до сердець людей. На жаль, частіше буває навпаки, що гучна музика приглушує тихий голос Духа Святого, який промовляє до нашої совісті.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
47793
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2015, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
про музику, власне її богонатхненність чи ні багато обговорювалося. я б хотів спитати: а як щодо слів? по-перше, слова можуть бути про Бога, але невідомий автор їх написання. по-друге, автор відомий, але тільки ім'я, і нічого про життя і плоди. в такому разі чи добре буде співати ці пісні?
чи в цих випадках, так як із музикою, потрібно з поміччю Божою відчувати це духовно, звіряючи слова з Писанням?.
звичайно є пісні душевні; напр. про природу, дружбу, дитячі, про кохання. не про них я питаю, а там, де слова про Бога, про духовне. в цьому думаю, може бути небезпека, коли саме такі слова є єретично перекрученими і неєвангельськими, а їх співають.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Питання музики
48886
UNREAD_POSTДодано: 08 квітня 2020, 03:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 квітня 2020, 03:15
Написано: 1
Віровизнання: інше віровизнання
Готовые христианские фонограммы "self-made".

Подборка песен, фонограммы на которые делал недавно и ранее. Я не раздавал и не распространял их по интернету. Они выставлены на канале ютуб, и защищены аудио-вставками. Советую просмотреть весь список.
Конечно фавориты я выставил первыми, и к каждому названию привязана ссылка для просмотра, прослушивания на ютуб и др.:

1.Святой обмен
2.Чем могу воздать, мой Господь
3.Ты не смотри по сторонам - SMBS Choir 2017
4.Ближе Господь к Тебе Russian Christian Song
5.Держит Он меня (He Will Hold Me Fast)
6.Трио Линевичи - Приходи Иисус ко мне
7.Без любви все теряет смысл
8.Ольга Вельгус - Великий Художник
9.Ольга Вельгус - Когда мне холодно
10.Дарина Кочанжи - Альфа и Омега
11.Дарина Кочанжи - Ты согреваешь душу
12.Головко Наташа - Лишь во Христе
13.Марина Трушова - Царство Божие
14.Кристина Осельская - На Голгофу (Он молился, умирая)
15.Кристина Осельская - Наклони Небеса и сойди
16.Евгений Гудухин - Кто без Тебя я, Господи
17.Открытое небо - Мосты любви
18.Новый Иерусалим - Дай мне руку
19.Доносится голос из дали столетий
20.Ты Святой Господь
21.Верую!
22.Вот крест стоит, над ним померкло всё
23.Виктор Клименко - Мама

----------
1) Он пострадал для тебя
минус к ней
2) Кристина Арнаутова - Христос мне дороже
минус: https://drive.google.com/file/d/122Xcjc ... sp=sharing
3) Течёт ли жизнь мирно
минус к ней
4) Господь, Ты мой покров
минус к ней
5) Бог Мой, Ты Скала Моя
минус к ней
6) Аллилуйя
минус к ней
7) Новый Иерусалим - В дизайне Божьем
минус к ней в ми миноре

----------
1) Господи помилуй, Господи помилуй, Тільки на Тебе надія моя (фонограмма и сама оригинальная песня, один за другим)
2) Мелькают часы за часами (фонограмма и сама оригинальная песня, один за другим)

---------
Псалом на английском, но в инете можно поискать в русском исполнении этот псалом (или написать свой текст)
минус к ней
Англоязычных псалмов много. На украинском.
Посетить ю-туб канал с фонограммами
Записать новую фонограмму
Зображення




Джаз побъяры!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 191 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>