Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:41




Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47776
UNREAD_POSTДодано: 28 квітня 2015, 20:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Мир вам, брати і сестри! Я знову хочу попросити молитовної підтримки. Зараз переживаю дуже сильну духовну боротьбу. Важко розібратися, встаю і падаю, падаю і встаю, часто не розумію Божої волі щодо свого життя. Дух Святий відкриває цей мій стан, що "ходжу по колу, шукаю де правда..., а правда у Ньому, у Слові Його". Але я хоча і стараюся читати, молитися, бути в єдності з Богом, часто ловлю себе на тому, що читаю механічно і нічого не залишається в розумі...
Ще Дух Святий призиває перевірити, як я стою, бо часто білі одежі, які Він мені дав, у пятнах, і якщо я захочу і буду просити, то Він відкриє. Багато я вже перевірила, знайшла і покаялась у тому, але повного миру у серці ще немає. Помоліться, щоб Бог відкрив, щоб показав, указав на те, що не вгодне Йому...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+2
(2-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47796
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2015, 12:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
прошу згадайте в молитві за молодь віруючу з нашої помісної церкви, яка сьогодні зранку потрапила в аварію.. їх було четверо в авто, слава Богу всі живі, але в лікарні, водій в тяжкому стані, в інших в основному проблеми з головами(
хай Бог змилується..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47838
UNREAD_POSTДодано: 28 травня 2015, 21:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Царська дочка написав:
Молилася, хай Бог благословить і надалі. Як вони там?


дякую всім, хто підтримує і молиться. вони, якщо порівнювати з першими днями, то краще, але ніби і не краще(( один брат і сестра в більш менш доброму стані (є деякі пошкодження), один брат в тяжчому (мають робити операції на відкритому переломі і плюс десь дістав запалення легень) і одна сестра в найтяжчому стані (вона в комі, і час від часу, то приходить до себе, то знову засинає).. ось таке. це велике переживання для нашої помісної церкви і особливо для цих сімей. двоє з тих, хто постраждали вже були зарученими і мали влітку одружуватися... жаль, але надія на Бога.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47845
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2015, 01:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Царська дочка написав:
Мир вам, брати і сестри! Я знову хочу попросити молитовної підтримки. Зараз переживаю дуже сильну духовну боротьбу...
Дякую щиро, друзі за молитовну підтримку! Дивний Бог! Напишу тут коротко про свою ситуацію: в той час, коли я просила молитовної підтримки, була на великому роздоріжжі і не знала що робити... Склалися такі життєві обставини, що я просто не витримувала моральної давки і хотіла "у самому фіналі", перед дипломом залишити навчання, але Бог(я вірю, що це завдяки і вашим молитвам) не допутив цього, і я здала останню сесію, тепер чекаю на держаний екзамен та захист дипломної роботи, яку Бог також дивним чином допоміг написати.
Такі ж переживання були щодо роботи, але і тут я вірю що Бог вийде назустріч. Справа в тому, що мені запропонували роботу ще у іншій школі і я не знаю як правильно поступити. Тут шкода дітей залишати(та і звикла вже...), а з іншого боку в тій школі легше працювати, бо дітей набагато менше і директорка віруюча. А крім того я ще дуже хотіла б поступити у Рівненську духовну семінарію на факультет музичного служіння і можливо там мені було б легше на сесії виїхати...
Словом, прошу ще раз підтримати у молитві, щоб Бог допоміг розуміти Його волю і в цій справі.
Хай Бог благословить вас!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47884
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2015, 20:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
тепер чекаю на держаний екзамен та захист дипломної роботи, яку Бог також дивним чином допоміг написати.
Такі ж переживання були щодо роботи, але і тут я вірю що Бог вийде назустріч. Справа в тому, що мені запропонували роботу ще у іншій школі і я не знаю як правильно поступити. Тут шкода дітей залишати(та і звикла вже...), а з іншого боку в тій школі легше працювати, бо дітей набагато менше і директорка віруюча. А крім того я ще дуже хотіла б поступити у Рівненську духовну семінарію на факультет музичного служіння і можливо там мені було б легше на сесії виїхати...
Ще раз щиро дякую, брати і сестри, за молитовну підтримку, я вже дипломований спеціаліст з вищою освітою :) Бог допоміг і дипломну захистити і на екзамені державному. Слава Богу! З роботою я майже визначилась, проте прошу ще раз, за можливості, підтримати в молитві за вступ до семінарії: щоб Бог допоміг здати вступний екзамен і на навчанні допоміг навчитися так, щоб могла трудитися для Нього за Його волею.(Розумію, що якщо є Божа воля,щоб я там навчалася, то поступлю, але все ж прошу підримати в молитві, хто має можливість, бо екзамен досить насичений)

Крім того дуже прошу підримати в молитві одну сестру, мою вчительку. Вона недавно покаялась, але ворог сильно атакує... Мама її, незважаючи на те що вона її дуже гарно доглядає (а життя в неї було дуже складне, мама її практично не виховувала, вона була під опікою діда і баби) її проклинає, чужим людям говорить неправду на неї. Моліться щоб Бог дав силу перемагати, а ще щоб вложив в її серце любов до матері, бо каже, що дуже важко: старається, але любові до неї немає, і навіть поваги...




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47887
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2015, 21:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
дякую всім за молитви за тих, хто в аварію попали. скажу так: це велика-велика милість Бога до них, бо вони вже всі вдома, ходять при тому здоров'ї що є. звичайно дехто ще на милицях ходить, дехто інше відновлення по одужанню проходить, але ми вже їх бачимо своїми очима на зібраннях і це тішить! я багато чого не знаю, але то що знаю, то це чудо Боже. напр. зразу після аварії по тій дорозі медсестра їхала і там зупинилася і всю дорогу до лікарні робила одній сестрі штучне дихання. якби Бог не послав ту медсестру, то напевно все б закінчилося печально.. і ще багато є всяких чуд. ще раз дякую Богу і вам.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47950
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2015, 13:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Дуже прошу підтримати у молитві одну сестру, мою вчительку і класну керівничку, яка мені як друга мама. Вона кілька років тому прийшла до Бога і зараз переживає сильні випробування. І до тепер вона прожила дуже тяжке життя, а зараз такі переживання, що вона хоч і звикла вже і сильно навчилася скривати свої почуття, ледве тримається... (А має слабке здоров'я, хворе серце)




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
47979
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2015, 17:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Царська дочка написав:
проте прошу ще раз за можливості підтримати в молитві за вступ до семінаріі, щоб Бог поміг здати вступний екзамен і на навчанні допоміг навчитися так, щоб могла трудитися для Нього за Його волею.(Розумію, що якщо є Божа воля,щоб я там навчалася, то поступлю, але все ж прошу підримати в молитві, хто має можливість, бо екзамен досить насичений)...

Дякую, друзі, всім за молитви! Хай Бог вас благословить. Бог допоміг мені поступити на роботі все дивно влаштував, так що я і не очікувала. А тепер вже і після закінчення першоі сесіі перші екзамени допоміг здати. Слава Богу!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48008
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2016, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Прохання підтримати молитовно одну нашу сестричку, форумчанку Дизайнер. У розділі "Поезія" є багато її дуже гарних віршів, що служать збудовою для багатьох християн. Ось її молитовне прохання
Цитата:
на жаль, зараз не пишеться, в мене чоловік захворів, повний параліч, тому душевні страждання заглушили в мені абсолютно все. хто прочитає мої рядки, помоліться за мою проблему, ми уповаєм на Господню милість,на зцілення, тому дуже потрібна молитовна підтримка!




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48016
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2016, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
коли хто прочитає, то будь ласка, згадайте в молитві за немовлятко (здається 4-місячне), яке в лікарні, нічого не їсть, приступи якісь, що аж мертвіє (на скільки я знаю) і лікарі не знають, від чого то таке і нічого не можуть вдіяти..
хай Бог змилується і також над батьками..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48017
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2016, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Будемо молитись! Хай Бог вийде назустріч :cry:




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48021
UNREAD_POSTДодано: 06 березня 2016, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
дякую всім, хто згадував в молитві. в тієї дитинки було запалення мозку та легень, але Господь змилувався і вже пішло на покращення і одуження! дякуємо Богу та хай Він не забуде і про вас!




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48059
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2016, 13:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
тільки сьогодні дізнався. в Чернівцях вбили молодого (24 р) віруючого хлопця Мішу (ще в п'ятницю). сьогодні був похорон...
прохання підтримати в молитвах рідних, друзів і його помісну церкву (Вефіль), звідки був цей брат; а Господь хай Сам їх потішить. будемо пильнувати і боятися Бога, і надіятися на Нього...
може, хтось знає більше інформації про ці події, то, будь ласка, напишіть (можна в ПП).




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48309
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2017, 21:40 
Доброго вечора друзі!
Прошу помолитись за мою маму Наташа .Я прийняла водне хрещення (мама не була присутня),коли розповіла дуже сильно кричала .
Зараз не хоче зі мною спілкуватись,на дзвінки не відповідає.
Будь ласка помоліться щоб в мене налагодилися стосунки з мамою,я її дуже люблю і за мене помоліться будь ласка.
Прошу будь ласка
Анонімно


+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитовна підтримка
48715
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2019, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 лютого 2023, 23:08
Написано: 308
Звідки: Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Давно не заходила сюди, але сьогодні чомусь згадала про живе спілкування раніше на цьому форумі.
Друзі, ось уже майже пів року маю великі переживання. Дуже потрібна мудрість і підтримка від Господа. Помоліться, щоб Бог укріпив віру, бо настільки важко, що вже немає сил іти далі...
Ситуація така, що не розуміють навіть найрідніші. Просто падаю у відчай




Я не знаю що мене чекає в майбутньому, але я знаю Того, Хто тримає моє майбутнє в своїх руках...
+1
(1-0)
 
Відповісти з цитатою  URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 120 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>