Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:57




Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36061
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2012, 12:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
То ж не слід уповати виключно до віршів які говорять про життя у небі,адже є багато віршів які говорять про життя на землі.


Тепер щодо Біблії. В тексті про блаженства останній вірш узагальнює всі попередні вірші, що я вище вже вказував. Нагорода всіх буде на небі, значить і Нова Земля і Нове Небо буде Нове створіння - Небесне)
Та не йде там мова про все людство.Не видумуйте.Ви навіть не насмілитесь подати цитату де б так було сказанно.
Цитата:
(от де вже можна говорити про Небесне створіння (Бо і Царсвто Небесне!), а не те, що є тілесне тут в часі.) Тому Ваше трактування залишається Вашим трактуванням...
В мене не трактування ,а те що написанно-"блаженні лагідні бо землю вспадкують вони".Ви ж чомусь ніяк не спроможитесь даті мені відповіді на питання по цьому,які я вам поставив в попередніх постах.
Цитата:
А тому що В Небі буде і Нове Небо і Нова Земля, то Ісус і говорит про землю, і в інших текстах Нового Завіту і Старого також є про землю сказано.
Чи буде якась різниця тоді між небом та землею??Що тоді буде тою землею,та чому це знову названно землею??

Цитата:
Але якщо звернутись до головного, то ап. Павло чітко вказує, що він чекає, коли вже звільниться від тіла смерті і перерейде до Ісуса Христа, а далі буде воскресіння. Значить і душа (духвна частинка людини) існує та не помирає, а тіло помирає, але восресне, обєднавшись у новому вимірі з духовною частинкою.
Далі ви за своє.Я ж вам неодноразово про це писав,чого ви постійно уникаєте.Те що Павло є коло Бога на небесах,аж ніяк не свідчить про безсмертя душі.Також це несвідчить що душа людини є окремою істотою від людини.Павло лишень змінив після смерті свою сутність,яка на землі була "мясо" а не небі стала "духом".І він ніколи не повернеться до "мяса",бо у цьому немає необхідності там де він зараз є.До "мяса" повернуться лише ті,хто буде жити серед "мяса"-на землі.
Тож дуже дивно Михаїле,виглядає те що ви припускаєте думку що на небесах Павлова сутність така ж як і була на землі-"мясо",або те що колись Павло знову отримає те що померло-"мясо".Дуже дивно Михаїле.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36113
UNREAD_POSTДодано: 08 травня 2012, 01:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Нерозумно було б заперечувати землю у Царстві Божому як і не розумно християнину відцуратися від небесного призначення. Згідно Писання те, що на небі, і що на землі, усе має бути об'єднаним у Христі. Слід також зауважити, що нову землю по новому й сприйматимемо, теперішнє наше земне утотожнення забудеться й відійде. Усе там буде своїм рідним й усе буде відмінним від сьогоденноного.
Різниця між небом і землею теж є, Господь пробуває у Небі зі Своїми Святими. Стати Святим - покликання християнина.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36154
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2012, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
@Я ж вам неодноразово про це писав,чого ви постійно уникаєте.Те що Павло є коло Бога на небесах,аж ніяк не свідчить про безсмертя душі.@

У всіх спасенних людей - призначення небесне. І в землі/космосу призначення - небесне. Всі спасенні "змінять свою сутність" - преобразяться, одухотворяться під час чи-то воскресіння мертвих чи переміни тодішніх живих.

Коли це Павло писав, то писав усім:

"Новый Завет > Книга 1-е Коринфянам > Глава 15
50. Но то скажу [вам], братия, что плоть и кровь не могут наследовать Царствия Божия, и тление не наследует нетления.
51. §Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся"
От чому тіло і кров не успадкують Царства (і тлінне не успадкує нетлінного) - бо будуть перемінені на нетлінні! так само як і тіло Ісуса при воскресінні!

А ще читайте уважно чим закнічилась книга Одкровення (там нема чогось окремо Неба і Землі, є лише Новий Єрусалим). Мені Вам нічого додати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36172
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2012, 11:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
@Я ж вам неодноразово про це писав,чого ви постійно уникаєте.Те що Павло є коло Бога на небесах,аж ніяк не свідчить про безсмертя душі.@

У всіх спасенних людей - призначення небесне.
Чому ж тоді нам Слово Бога каже що не у всіх спасенних призначення небесне.От знову вам до прикладу слова Христа-"лагідні вспадкують землю",а не небо,як про це згаданно у попередньому вірші.А молитва "Отче наш",вам відома.Пригадайте,ви там просите у Бога "нехай виконується твоя воля як на небі,так і на землі".Чи збулися ці слова??Звісно що ні,адже поки що воля Божа на землі ще не виконується.Тож цікаво,коли вона буде виконуватись на землі??Тоді коли земля згорить?? :)
Цитата:
І в землі/космосу призначення - небесне.
Не видумуйте,це все маячня ваша.На початку бог сотворив небо та землю,такими якими вони повинні були залишатись на вічно.Ніде не згаданно про те що Бог, коли це сотворив,мав намір його якось змінювати.Призначив людині Бог місце проживання-землю.І мав намір щоб досконалі люди наповнили землю та вічно втішались нею,тому й дав вказівку Адамові-"плодіться і розмножуйтесь та наповнюйте землю,оволодівайте нею".Це факт з Біблії.Ви ж Михаїле уже вкотре наводите чергові свої придумування.Тому знову вас закликаю,подавайте факти,а не свої умозаключенія.

Цитата:
Всі спасенні "змінять свою сутність" - преобразяться, одухотворяться під час чи-то воскресіння мертвих чи переміни тодішніх живих.
Чи вони і далі будуть "мясом"??Чи ті хто воскресатиме,знову отримають "мясо" яке зотліло??
Цитата:
Коли це Павло писав, то писав усім:"Новый Завет > Книга 1-е Коринфянам > Глава 15
50. Но то скажу [вам], братия, что плоть и кровь не могут наследовать Царствия Божия, и тление не наследует нетления.
51. §Говорю вам тайну: не все мы умрем, но все изменимся"
От чому тіло і кров не успадкують Царства (і тлінне не успадкує нетлінного) - бо будуть перемінені на нетлінні! так само як і тіло Ісуса при воскресінні!
Ай і тут лукавство,або банальне нерозуміння сутті написанного.Павло пише тогочасних християн,зоокрема до тих що у Коринфі.Тож кажучи "не всі ми помремо,але всі перемінимось" звісно має наувазі тих до кого пише,тобто тогочасних християн у яких була небесна надія.Я вам це вкотре уже пишу,а ви і далі отак без спростувань, намагаєтесь мене перекричати.Тож у чому я тут неправий??

Цитата:
А ще читайте уважно чим закнічилась книга Одкровення (там нема чогось окремо Неба і Землі, є лише Новий Єрусалим). Мені Вам нічого додати.
Михаїле мені видається,що ви і гадки немаєте що є тим Новим Єрусалимом.Помиляюсь?Тож,чи ви можете мені пояснити,що таке отой новий Єрусалим??Чому його названно Єрусалимом??Чому він сходить з Неба і що тут є небом???Розвійте мої сумніви.Чекаю відповідей основаних на фактах,а не на вигадках.Домовились))))??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36173
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2012, 11:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Нерозумно було б заперечувати землю у Царстві Божому як і не розумно християнину відцуратися від небесного призначення. Згідно Писання те, що на небі, і що на землі, усе має бути об'єднаним у Христі. Слід також зауважити, що нову землю по новому й сприйматимемо, теперішнє наше земне утотожнення забудеться й відійде. Усе там буде своїм рідним й усе буде відмінним від сьогоденноного.
Різниця між небом і землею теж є, Господь пробуває у Небі зі Своїми Святими. Стати Святим - покликання християнина.
Пане Юр,і всеж, чому так часто католики такі як Михаїл часто пишуть явне протирічя тому що пишуть інші католики,подібні до вас??Чи то у католицькій церкві двояке розуміння Біблійних істин??чи тут справа в іншому??Даруйте,але поки що розпочинати з вами більш пліднішу бесіду не можу,бо хочу її завершити з Михаїлом,аби ми не губились у цій темі в двояких тлумаченнях "мами" католицької церкви.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36192
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2012, 00:11 

Востаннє редаговано Michail 11 травня 2012, 00:19 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Чому ж тоді нам Слово Бога каже що не у всіх спасенних призначення небесне.От знову вам до прикладу слова Христа-"лагідні вспадкують землю",а не небо,як про це згаданно у попередньому вірші. А молитва "Отче наш",вам відома.Пригадайте,ви там просите у Бога "нехай виконується твоя воля як на небі,так і на землі".

Ви не розумуієте, що і Нове Небо і Нова Земля - Нове Створіння - все стане небесним? Я вже це пояснив. І в тому небесному пербуватиму ть лдид. Всі переміняться - значит всі! Слова Ісуса після "Блаженств" "Велика бо нагорода Ваша на небі" підксумовують усе сказане в блаженствах.

Цитата:
Чи збулися ці слова??Звісно що ні,адже поки що воля Божа на землі ще не виконується.Тож цікаво,коли вона буде виконуватись на землі??Тоді коли земля згорить?? :)


Потроху виконується і тепер і в минулі часи. В повноті буде виконуватись тоді, коли Космос преобразиться в небесне.

Коли земля згорить, і як це буде, в якій мірі і т.д. до кінця не дано знати. Буде видно тоді. Може Вам протестанти пояснять краще, якщо вглибились в тему.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36193
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2012, 00:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Ай і тут лукавство,або банальне нерозуміння сутті написанного.Павло пише тогочасних християн,зоокрема до тих що у Коринфі.Тож кажучи "не всі ми помремо,але всі перемінимось" звісно має наувазі тих до кого пише,тобто тогочасних християн у яких була небесна надія.


Коринфська Церква найбільш подібна до реального християнського світу (в загальному) у всі віки. Такі ж розподіли, такі ж гріхи... На відміну від неї Ефеська Церква була більш зріла.
Це так - для роздумів.

А тепер по суті - писання до приземлених! у поглядах тодішніз коринтян стосується не лише коринтян. Це Ваші трактування знову ж таки, щоб підтримати неправильне вчення СЄ. Субєктивізму повні Ваші дописи.

Писання ап. Павла стосується всіх християн, бо у всіх християн - Небесна Надія.

От бачите як Ви можете викручувати і своє підміняти? Всі переміняться - значить всі! Це добре гармоніює з тими словами, де ап. Павло пояснює, що Хрстос "перемінить наші тіла подібно до Його воскреслого тіла".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36195
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2012, 00:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Не видумуйте,це все маячня ваша.На початку бог сотворив небо та землю,такими якими вони повинні були залишатись на вічно.Ніде не згаданно про те що Бог, коли це сотворив,мав намір його якось змінювати.Призначив людині Бог місце проживання-землю.І мав намір щоб досконалі люди наповнили землю та вічно втішались нею,тому й дав вказівку Адамові-"плодіться і розмножуйтесь та наповнюйте землю,оволодівайте нею".Це факт з Біблії.Ви ж Михаїле уже вкотре наводите чергові свої придумування.Тому знову вас закликаю,подавайте факти,а не свої умозаключенія


Я стараюсь дотримувати вчення КЦ. Не свої придумування. Рм. 8, 20-21 читайте. Створіння стане непідвладним тлінню. (ваші ж вірники СЄ мені казали, що лиш людина буде безсмертна... а інші істоти помиратимуть!)


Це для Вас Юра, про доброту створіння з катехизму УГКЦ:


б. Добрість творіння
107 Святе Письмо в розповіді про сотворення світу відкриває, як Бог оцінює сотворений Ним світ: «І побачив Бог, що воно добре» (Бут. 1, 10 й інші). Бог, наче мистець, створивши шедевр, приглядається до сотвореного й любується ним. Отець споглядає світ і розпізнає в його обрисах лик Сина - первородного усякого створіння, Яким і для Якого все було створено (пор. Кл 1,15н). Лик Христа все виразніше проступає протягом історії - аж до воплочення Сина Божого та Його зновупри-шестя у славі. Творіння - це видима ікона невидимого Бога. Силою Святого Духа творіння переображається в ході історії в «нове творіння», прообразно явлене у прославленому тілі воскреслого Христа.

108 Споглядання, або глибший погляд на світ, до якого нас кличе Бог, вчить побачити довколишній світ не лише як «щось» матеріальне чи як корисне та приємне для нашого «я», але і як поле діяння особового Бога, який інший від нас і від світу. Чудовим прикладом християнського бачення світу є слова молитви Чину Великого освячення води: «Тебе оспівує сонце, Тебе славить місяць, Тебе оточують зорі, Тебе слухає світло, перед Тобою тремтять безодні, для Тебе б'ють джерела. Ти розіп'яв небо, як намет, Ти утвердив єси землю на водах, Ти обгородив море піском, Ти для дихання розлив повітря.. .»

109 Споглядання світу у світлі особового Бога, який один є добрий (див. Лк. 18, 19), дає підставу стверджувати про добрість світу, матерії т.° всього творіння. «Добрим є світ і все, що у ньому виявляється мудрим і художнім»' (Григорій Ніський, Велике огласительне слово".

У Святому Письмі образом Божого задуму про світ є Рай (див. Бут. 2). Здійснення цього задуму залежить від співпраці людини з Богом. Рай є Божим даром і водночас людським покликанням.
110 Світ, задуманий Богом як рай - це дар Божий людині та середовище ЇЇ спілкування з Богом, ближнім і природою. Тому людина не може по-споживацьки ставитися до світу, повного любові та уваги Дарувальника. Християнське сприйняття світу полягає в тому, щоб бачити його як дар Божий. Зростаючи у вірі, християнин у своєму розумінні підіймається від дарів до Особи Дарувальника. Ставлення до світу як дару Божого дозволяє уникнути двох крайнощів: применшення вартості світу (бо світ - Боже творіння) та його абсолютизації (бо світ не є Богом).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36196
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 01:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Пане Юр,і всеж, чому так часто католики такі як Михаїл часто пишуть явне протирічя тому що пишуть інші католики,подібні до вас??Чи то у католицькій церкві двояке розуміння Біблійних істин??чи тут справа в іншому??Даруйте,але поки що розпочинати з вами більш пліднішу бесіду не можу,бо хочу її завершити з Михаїлом,аби ми не губились у цій темі в двояких тлумаченнях "мами" католицької церкви.
Не хотів би вдаватися до особистостей, бо проблема містить загальний характер, -- це схизма. Котра нажаль почала відроджуватися разом з відродженням УГКЦ. Не раз те, що виходить від де-яких новоспечених кліриків, носить діаметрально протилежний характер тому, що можна було почути від священства доби того ж Андрея Шептицького. Чому так є, очевидно тому, що диявол прикладає максимум зусиль там, де може найбільше нашкодити.
Вчення Католицької Церкви чітке й однозначне, для тих хто розуміє його. Але зі сторони іноді трудно вловити нюанси, котрі й створюють потрібний фон. Знаєте, як у музиці, коли зміна звуку на пів тону здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки. Нажаль фальш відчувають не, всі. А де-які мудрагелики у своєму бажанні виЯкатися, фальшують без міри, хоч вуха затуляй. Й справді, краще затулити й не реагувати.
Дуже добре каже з цього приводу Григорій Палама. Як у воду гледів.

1. Поистине не только пороки льнут к добродетелям, но и нечестивые рассуждения оказываются так близки к благочестивым, что от малейшего добавления или изъятия легко превращаются одно в другое и смысл слов изменяется на обратный; оттого любое лжеучение носит личину истины для людей неспособных заметить это небольшое изъятие или прибавление. Здесь — хитрая уловка лукавого с его великим искусством обмана. Ведь ложь, недалеко отстоящая от истины, создает двойное заблуждение: поскольку крошечное различие ускользает от большинства, либо ложь принимают за истину, либо истину, по ее близкому соседству с ложью, — за ложь, в обоих случаях совершенно отпадая от истины. http://www.orthlib.ru/Palamas/tr1_3.html




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36197
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 19:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Чому ж тоді нам Слово Бога каже що не у всіх спасенних призначення небесне.От знову вам до прикладу слова Христа-"лагідні вспадкують землю",а не небо,як про це згаданно у попередньому вірші. А молитва "Отче наш",вам відома.Пригадайте,ви там просите у Бога "нехай виконується твоя воля як на небі,так і на землі".
Ви не розумуієте, що і Нове Небо і Нова Земля - Нове Створіння - все стане небесним?
Я розумію Михаїле,те що написанно у Біблії,а не те що ви переповідаєте згідно зі своїми переконаннями.Допоки я непобачив з наведених вами біблійних віршів,яких чомусь дуже обмаль, що майбутня земля буде небесною.Небо небесне,це зрозуміло,бо воно небо.А от земля :???: ??Тож де ви вичитали про таке??

Цитата:
Я вже це пояснив.
Де??Може я пропустив))
Цитата:
І в тому небесному пербуватиму ть лдид. Всі переміняться - значит всі!
Як переміняться?Чи будуть і далі мясом??

Цитата:
Слова Ісуса після "Блаженств" "Велика бо нагорода Ваша на небі" підксумовують усе сказане в блаженствах.
Я вам вкотре повторюю,на той час,усі слухачі Ісуса які повірили в нього отримували небесну надію,адже число "викуплених від людей,які мали стати царями та священниками" лише починало збиратись.Тому Ісус і не міг сказати по іншому,адже на той час це стосувалось усіх хто йому вірив.Тому ви перестаньте видумувати,а краще наведіть слова з Письма,де було б сказанно що майбутня земля,буде небесною??.Та чи буде вона якось відрізнятись від неба небесного??

Цитата:
Чи збулися ці слова??Звісно що ні,адже поки що воля Божа на землі ще не виконується.Тож цікаво,коли вона буде виконуватись на землі??Тоді коли земля згорить?? :)
Цитата:
Потроху виконується і тепер і в минулі часи. В повноті буде виконуватись тоді, коли Космос преобразиться в небесне.
Дивно,таке чути.Навіщо космос якось преображувати,адже уже поряд з космосом існує світ духів,де живуть душі ваших святих??Та й взагалі,ви ж колись писали що небо разом з землею згорить.А тепер кажете що буде якось преображенне.Коли ви були щирим,тоді чи зараз??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36198
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 19:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Цитата:
Не видумуйте,це все маячня ваша.На початку бог сотворив небо та землю,такими якими вони повинні були залишатись на вічно.Ніде не згаданно про те що Бог, коли це сотворив,мав намір його якось змінювати.Призначив людині Бог місце проживання-землю.І мав намір щоб досконалі люди наповнили землю та вічно втішались нею,тому й дав вказівку Адамові-"плодіться і розмножуйтесь та наповнюйте землю,оволодівайте нею".Це факт з Біблії.Ви ж Михаїле уже вкотре наводите чергові свої придумування.Тому знову вас закликаю,подавайте факти,а не свої умозаключенія


Я стараюсь дотримувати вчення КЦ. Не свої придумування. Рм. 8, 20-21 читайте. Створіння стане непідвладним тлінню. (ваші ж вірники СЄ мені казали, що лиш людина буде безсмертна... а інші істоти помиратимуть!)
Якось дотримуєтесь того вчення не так як інші католики.В чому ж тут справа Михаїле??Чи ваша церква допускає двояке розуміння біблійних істин.??Хотілося б почути і вашу точку зору на це питання.Пан Юр подав її зі свого боку.
Щодо Рим8:20-21 давайте проаналізуєм.Невже ви вважаєте що "створіння" мається на увазі і рослини і тварини??-"що й саме створіння визволиться від неволі тління на волю слави синів Божих".Як це зрозуміти??Рослини та тварини отримають славу синів Божих??І цікаво,хіба рослинни та тварини були на початку сотворенні нетлінними??Також,внаслідок чого "створіння" стало тлінним??
Михаїле,ну й давайте не будемо уникати невдобних запитань.Якщо незнаєте то так і пишіть.Я то я вас все запитую та запитую,а ви мені вдповідаєте на окремі,поодинокі питання,та ще й як ;-D .




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36199
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Пане Юр,і всеж, чому так часто католики такі як Михаїл часто пишуть явне протирічя тому що пишуть інші католики,подібні до вас??Чи то у католицькій церкві двояке розуміння Біблійних істин??чи тут справа в іншому??Даруйте,але поки що розпочинати з вами більш пліднішу бесіду не можу,бо хочу її завершити з Михаїлом,аби ми не губились у цій темі в двояких тлумаченнях "мами" католицької церкви.
Не хотів би вдаватися до особистостей, бо проблема містить загальний характер, -- це схизма. Котра нажаль почала відроджуватися разом з відродженням УГКЦ. Не раз те, що виходить від де-яких новоспечених кліриків, носить діаметрально протилежний характер тому, що можна було почути від священства доби того ж Андрея Шептицького. Чому так є, очевидно тому, що диявол прикладає максимум зусиль там, де може найбільше нашкодити.
То тут справа не в амбіціях,а в Дияволові??
Цитата:
Вчення Католицької Церкви чітке й однозначне, для тих хто розуміє його. Але зі сторони іноді трудно вловити нюанси, котрі й створюють потрібний фон.
Друйте,але розбіжності які очевидні у розмовах католиків з катехитом Михаїлом,не назвеш простими нюансами.Це явні суперечності.
Цитата:
Знаєте, як у музиці, коли зміна звуку на пів тону здатна змінити тональність з мінорної на мажорну і навпаки. Нажаль фальш відчувають не, всі. А де-які мудрагелики у своєму бажанні виЯкатися, фальшують без міри, хоч вуха затуляй. Й справді, краще затулити й не реагувати.
Чому ж невідчувають фальші,коли вона така відмінна від нефальші,зоокрема у ваших з Михаїлом бесідах.Ну і щодо виЯкання,то невже воно є для них таким цінним,що йдуть на такі ганебні вчинки??А щодо затулення вух,то як на мене,не слід втрачати надію-"а вось і что небудь получется" :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36203
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Дивно,таке чути.Навіщо космос якось преображувати,адже уже поряд з космосом існує світ духів,де живуть душі ваших святих??Та й взагалі,ви ж колись писали що небо разом з землею згорить.А тепер кажете що буде якось преображенне.Коли ви були щирим,тоді чи зараз??


Це в Біблії написано, що земля згорить. (і воно не залежить від Вашого трактування)
І це може бути вогонь очищальний. (За небо я не писав!). А потім буде преображення идимого створіння.

Цитата:
"VI. Надія на нове небо і на нову землю

1042 Наприкінці часу Царство Боже осягне свою повноту. Після загального суду праведні завжди будуть панувати з Христом, прославлені тілом і душею, і сам всесвіт буде оновлений:
Тоді Церква «осягне повноту в небесній славі, коли настане час відновлення усього і коли з родом людським увесь усесвіт, що тісно поєднаний із людиною і через неї досягає свого призначення, віднайде у Христі свою остаточну досконалість» (II Ватиканський Собор, Догм, конст. « Lumen gentium », 48.).
1043 Це таємне оновлення, яке перетворить людство і світ, Святе Письмо називає «новим небом і новою землею» (2 Пт. 3,13; Пор. Од. 21, 1.). Це стане остаточним сповненням Божого Задуму - «об'єднати все у Христі - главі: небесне й земне» (Еф, 1,10).
1044 У цьому новому всесвіті (Од. 21,5), небесному Єрусалимі, Бог буде перебувати між людьми. «Він витре кожну сльозу з очей їхніх; і смерті не буде більше, ні скорботи, ні плачу, ні болю не буде більше, бо все попереднє минуло» (Од. 21,4. 27).
1045 Для людини таке звершення стане остаточним здійсненням єдності людського роду, задуманої Богом від початку створення; і для цієї єдності Церква-прочанка була «наче таїнством» (II Ватиканський Собор, Догм, конст. « Lumen gentium », 1.).
І404 Ті, що будуть з'єднані з Христом, творитимуть спільноту відкуплених, Святе Місто Боже (Од. 21,2), «Наречену Агнця» (Од. 21,9). Вона вже більше не буде поранена гріхом (Пор. Од. 21,27), нечистотою, самолюбством, які нищать або ранять земну спільноту людей. Блаженне бачення, у якому Бог відкриється невичерпним способом для вибраних, буде вічним джерелом щастя, спокою і взаємної спільності.
1046 Щодо космосу, то Об'явлення підтверджує глибоку спільність долі матеріального світу і людини:
«Бо створіння нетерпляче очікує об'явлення синів Божих (...) у надії, що й воно саме теж визволиться з рабства зіпсуття (...). Бо ж знаємо, що все створіння разом понині стогне і мучиться у болях пологів. Не тільки воно, а й ми самі, що маємо зачаток Духа, ми самим своїм єством стогнемо, очікуючи відкуплення нашого тіла» (Рим. 8,19-23).
1047 Отже, видимий усесвіт також призначений для перетворення, «щоб цей же світ, повернений до свого первісного стану, без жодної перешкоди був на службі праведників», маючи участь у їх прославленні у воскреслому Ісусі Христі (Св. Іриней, Проти єресей, 5, 32, 1.).
1048 «Ми не знаємо часу кончини землі і людства, ані не знаємо, в який спосіб перетвориться космос. Очевидно, змінюється вигляд цього світу, спотворений гріхом; але ми знаємо, що Бог готує нову оселю і нову землю, де панує справедливість, а блаженство заспокоїть і перевищить усі прагнення миру, які живлять людське серце» (II Ват. Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 1.).
1049 «Однак очікування нової землі аж ніяк не мало б послаблювати в нас бажання обробляти цю землю, - навпаки, воно повинно нас заохочувати: адже на ній зростає тіло нової людської родини, яке може вже подати певні обриси майбутнього віку. А втім, хоча й слід ретельно розрізняти земний поступ і зростання Христового Царства, та все-таки цей поступ є надзвичайно важливим для Царства Божого тією мірою, якою він може причинитися до кращого устрою людського суспільства» (II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 2.).
1050 «Усі блага людської гідності, братерської спільності й свободи, тобто всі оті прекрасні плоди нашої природи і нашої праці, які ми будемо поширювати на землі відповідно до заповіді Господа і в Його Дусі, ми віднайдемо пізніше, але вже очищеними від усякого бруду, осяяними, перетвореними, коли Христос віддасть Отцеві вічне і вселенське Царство» (II Ватиканський Собор, Паст, конст. « Gaudium et spes », 39, § 1. пор. II Ватиканський Собор, Догм, конст. « Lumen gentium», 2.). Тоді Бог стане «усім в усьому» (1 Кор. 15,28) у вічному житті:
«Дійсне і правдиве життя - це Отець, Який через Сина і у Святім Дусі, немов з джерела, обдаровує всіх без винятку небесними дарами. Завдяки Його милосердю ми, люди, також отримали непохитну обітницю вічного життя» (Св. Кирило Єрусалимський, Повчання катєхитичні, 18, 29.)."

http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

Бачу Ви з Юрою більше розумієтесь між собою. Тому хай він Вам пояснює. Я лиш досліджую вчення Церкви і те пишу в цій темі, що написано в катехизмі КЦ і УГКЦ. ТАк от хто "схима", порівняйте по катехизму. От хай Вам Юра пояснить розділ катехизму КЦ про християнську надію і преображення космосу (яке вище я навів), може він краще пояснить... (Юраж Вам навіть сповідує схиму в своїй церкві, яка називає Вашу (СЄ) організацю - сектою.)

Про воскресіння тіла в проповіді викладача по біблістиці:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... AqZhGh7_8I


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36208
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2012, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Я лиш досліджую вчення Церкви і те пишу в цій темі, що написано в катехизмі КЦ і УГКЦ.
Усе що робите, глупоти і єресь виносите, й робите це зухвало. Без найменшого відчуття і елементарної орієнтації у такого роду питаннях.
Окрім того обманюєте в живі очі. Уже давно слід було припинити ототі просторікування, для власної ж користи, пане Michail.
=======================================================================================================

Коли маєте охоту, пане sss, можемо побалакати на цю тему. Але без урахування усілякої маячні. Святе Письмо, офіційні документи Церкви, здоровий глузд й добра воля нехай будуть присутні у цій розмові.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло й кров посісти Божого Царства не можуть...(1Кор.15:
36210
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2012, 22:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Окрім того обманюєте в живі очі. Уже давно слід було припинити ототі просторікування, для власної ж користи, пане Michail.


Єресь в моїх реляціях Ви не в змозі показати, бо її там нема. Натомість, я не бачив, щоб Ви цілком тримались катехизмів, повчань отців Церкви і інших документів Церкви.
На що Вам і вказував. І не бачу, що Ви припинили свої помилки. Хоча... вам мабуть там в штатах "видніше", і хочете і інших повчати...

А от в свідомому обмані мене звинувачуєте, то якраз Вам потрібно подумати ро користь для Вашої душі. Нікого я не обманюю, пишу як розумію. А тому, як Ви підпис ставите, кожне слово буде провірено і якраз наклепи і такі звинувачення одні з перших в черзі.
Я ж Вам пробачаю.

А в тім, попробуйте довести "ссс" хоч так, як Ви розумієте. Буду лише за! Мені серйозно цікаво буде поспостерігати. (ссс, будь ласка Ви теж поспілкуйтесь). Обіцяю у Ваш діалог не буду втручатись.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 461 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>