Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:06




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
24545
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2010, 00:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Luther написав:
Спасіння тільки через Ісуса Христа, якого СЄ не визнають за Бога.
А наведіть будь ласка де про це написанно у Писанню.Невже для спасіння потрібно визнати Ісуса одним Богом??Прошу цитату.
То я так і незрозумів-Невже для спасіння потрібно визнати Ісуса одним Богом??Прошу цитату




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28238
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 березня 2011, 14:41
Написано: 1
Щось тут ніяк не можна зрозуміти - хто і що хоче сказати про Теда Вільсона?..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28242
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Петро Філатов написав:
Щось тут ніяк не можна зрозуміти - хто і що хоче сказати про Теда Вільсона?..


Та нічого поганого, то це саме що я напишу що у нас вибрали Паночка за єпископа, і що воно вам дасть?

Маєте бажання відповісте на запитання:
Luther написав:
"Ми є не просто організацією, не просто ще однією деномінацією, але Божої Церквою Залишку"

Чому саме ви є той Залишок?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28396
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 19:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Luther написав:
"Ми є не просто організацією, не просто ще однією деномінацією, але Божої Церквою Залишку"
Чому саме ви є той Залишок?
Вони просто "вірять" в це,так само як ви Протистанте вірите що ви є вівця Христа.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28401
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Вони просто "вірять" в це,так само як ви Протистанте вірите що ви є вівця Христа.

Я не просто вірю, а знаю.

7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям......9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде........ 11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.
Мене Христос спас своєю кров’ю, бо він поклав за мене своє життя; Я повірив в І.Х., мене він годує своїм Словам, а не вартовою баштою. Він мене навчає, я Його слухаюся. Я приймаю Тіло і Кров І.Х. , бо Він сказав хто того не буде робити той немає частки із Ним.
А ви зустрілися із І.Х.? Ви прийняли Його як свого особистого Спасителя, визнали Його за Сина Божого (Бога)?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28409
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Вони просто "вірять" в це,так само як ви Протистанте вірите що ви є вівця Христа.
Я не просто вірю, а знаю.)?
А я маю сумніви у цьому.
Цитата:
7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям......9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде........ 11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці. Мене Христос спас своєю кров’ю, бо він поклав за мене своє життя;
Чи то ви такий особливий??Це стосується усіх людей.Не вивищуйте себе так,бо це якось натякає на гордість.
Цитата:
Я повірив в І.Х., мене він годує своїм Словам,
Більшість,навіть тих кого ви називаєте блудницею,твердять те саме.Хіба це про щось говорить.
Цитата:
а не вартовою баштою
Хто б говорив??Скільки раз цитати на рус язики подавали від різних отців яких ви ж не визнаєте по інших питаннях.Скільки раз ви шукали відповіді на питання не у Біблії а у інеті.То з яких столів ви харчуєтесь???То для чого лукавите Протистанте??У ваших повідомленнях дуже часто навіть і близько не подається те що міститься у Біблії. ;-D
Цитата:
Він мене навчає, я Його слухаюся.
Хіба це є якоюсь особливістю??Те саме кажуть усі так звані християни.
Цитата:
Я приймаю Тіло і Кров І.Х. , бо Він сказав хто того не буде робити той немає частки із Ним
Те саме.Нічого особливого у цьому немає.Це і Сандей робить.То що це є фактом того що він є вівцею Христа??Про що я кажу,якщо сильно вірити в це то так вийде.Але це ж сліпо.Тому якщо ви пригадаєте,я давно вас запитував хто такі вівці з відомої притчі Христа про овець та козлів.І якщо ви пригадуєте,ви нічого не спромоглись мені розяснити.Навіть пізніше коли це питання було поставленне в розділ питаня -відповідь,теж ніхто з тих хто твердить що є вівцями не спромігся дати відповідь.Але це ж важливо.Адже вівці будуть врятовані.То хто ж вони такі з тої притчі??
Цитата:
А ви зустрілися із І.Х.?
Ви маєте сумніви??
Цитата:
Ви прийняли Його як свого особистого Спасителя
Ви думаєте що ні??
Цитата:
визнали Його за Сина Божого (Бога)?
От,от чергове лукавство.Навіщо в дужках написали Бога??.Тепер відповідайте за ці дужки.Де в Писанні написанно що Божого сина,якого помазав Бог та послав у світ, треба визнати за одного Бога.Давайте подивимось де є такі слова.Протистанте ви людина слова??
Цитата:
визнали Його за Сина Божого
Беззаперечно!!! :yes: :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28415
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2010, 23:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Не люблю із вами у розмову встрявати, бо це пуста розмова.
sss написав:
Цитата:
7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям......9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде........ 11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці. Мене Христос спас своєю кров’ю, бо він поклав за мене своє життя;
Чи то ви такий особливий??Це стосується усіх людей.Не вивищуйте себе так,бо це якось натякає на гордість.

Ну ви ж особисто мене спиталися….. а так звісно вівця І.Х. це ті що слухають Пастиря І.Х.

Цитата:
Цитата:
Я повірив в І.Х., мене він годує своїм Словам,
Більшість,навіть тих кого ви називаєте блудницею,твердять те саме.Хіба це про щось говорить.

Блудниці це ті що роблять вигляд що слухають І.Х.

Цитата:
То для чого лукавите Протистанте?

У вас що хвороба перекручувати всіх підряд псевдо? читайте уважно.

Цитата:
Цитата:
визнали Його за Сина Божого (Бога)?
От,от чергове лукавство.Навіщо в дужках написали Бога??.Тепер відповідайте за ці дужки.Де в Писанні написанно що Божого сина,якого помазав Бог та послав у світ, треба визнати за одного Бога.Давайте подивимось де є такі слова.Протистанте ви людина слова??

Iван.5:18 ..а Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.


Цитата:
Цитата:
визнали Його за Сина Божого
Беззаперечно!!! :yes: :yes:

Матв.16:16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! Петро Його визнав за Бога. Бо І.Х. бувши Богом залиши небо і прийшов спасти своїх вівців.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28467
UNREAD_POSTДодано: 28 грудня 2010, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
Не люблю із вами у розмову встрявати, бо це пуста розмова..
Спробуйте іниший підхід.Бо бачу вас таки тяне до такої пустої розмови.Може вона стане непустою
Цитата:
Ну ви ж особисто мене спиталися….. а так звісно вівця І.Х. це ті що слухають Пастиря І.Х.
Та я вроді вас нічого не питав :?
Цитата:
Цитата:
Я повірив в І.Х., мене він годує своїм Словам,
Більшість,навіть тих кого ви називаєте блудницею,твердять те саме.Хіба це про щось говорить.

Цитата:
Блудниці це ті що роблять вигляд що слухають І.Х.
Усі хто вірить що він не блудниця так скажуть,бо просто в це вірять ;-D
Цитата:
То для чого лукавите Протистанте?
Цитата:
У вас що хвороба перекручувати всіх підряд псевдо? читайте уважно.
Ви маєте на увазі букву и замість е.То хіба це щось міняє.Мені от цікаво як ви могли підтасувати слова іншого(Сер Гіо) до мого повідомлення,буцім я їх написав.Як ви могли до такого дійти??Я шокований від вас Протестанте.Це справді могло запутати людей.Будьте уважним ви,апотім радьте мені таким бути!Памятаєте про скалку
та бревно
Цитата:
Цитата:
визнали Його за Сина Божого (Бога)?
От,от чергове лукавство.Навіщо в дужках написали Бога??.Тепер відповідайте за ці дужки.Де в Писанні написанно що Божого сина,якого помазав Бог та послав у світ, треба визнати за одного Бога.Давайте подивимось де є такі слова.Протистанте ви людина слова??
Цитата:
Iван.5:18 ..а Бога Отцем Своїм звав, тим роблячись Богові рівним.
Аяяй,та хіба слова фарисеїв є словами Бога чи Ісуса.Більш того ці слова не вказують на те що Ісус і був Богом а начебто робив себе "рівним" з Богом,але ж не Богм.
Цитата:
Цитата:
визнали Його за Сина Божого
Беззаперечно!!! :yes: :yes:

Цитата:
Матв.16:16 А Симон Петро відповів і сказав: Ти Христос, Син Бога Живого! Петро Його визнав за Бога. Бо І.Х. бувши Богом залиши небо і прийшов спасти своїх вівців.
От логіка,браво.Петро каже "ти син Бога",а Протестант придумує що Петро визнає Ісуса Богом.Чи не міг Ісус залишити небо не будучи Богом а Його сином??Ну й щодо того хто прийшов спасти лудей то чітко сказанно що це був той кого послав БОГ,тобто Божий син.Протестанте ви лукавите.Ваш підпис не дозволяє вам так знущатись над словами Бога. ;-D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28472
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Мені от цікаво як ви могли підтасувати слова іншого(Сер Гіо) до мого повідомлення,буцім я їх написав.


sss написав:
то ти вмієш,підтасовувати слова інших до моєго повідомленні не вибачившись то це не хамство.


Перший раз пропустив це, а це уже другий раз звинувачуєте, то тепер конкретніше розпишіть як я підтасував, бо не розумію про що мова йде.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28473
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
Мені от цікаво як ви могли підтасувати слова іншого(Сер Гіо) до мого повідомлення,буцім я їх написав.
sss написав:
то ти вмієш,підтасовувати слова інших до моєго повідомленні не вибачившись то це не хамство.
Перший раз пропустив це, а це уже другий раз звинувачуєте, то тепер конкретніше розпишіть як я підтасував, бо не розумію про що мова йде.
А ти добре згадай у розділі "Пятидесятники",де ти вже відкореагував та змінив.Або маєш коротку память або
знову лицеміриш.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28476
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А ти добре згадай у розділі "Пятидесятники",де ти вже відкореагував та змінив.Або маєш коротку память абознову лицеміриш.

Да… то чому це ви пише у темі "Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви"?
Я ж попросив конкретно написати, для чого мені щось згадувати і шукати, якщо я цього не пам’ятаю. Покажіть мій гріх, хіба це проблема зробити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28478
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А ти добре згадай у розділі "Пятидесятники",де ти вже відкореагував та змінив.Або маєш коротку память абознову лицеміриш.
Да… то чому це ви пише у темі "Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви"??
Та тому що ти тут про це завів мову.Тому змушений був просто відреагувати тут щоб було зрозуміло до чого те. :(
Цитата:
Я ж попросив конкретно написати, для чого мені щось згадувати і шукати, якщо я цього не пам’ятаю. Покажіть мій гріх, хіба це проблема зробити?
А хіба проблема самому знайти.Я ж написав де??А хіба проблема про це у ПП запитати.Нащо засмічувати таку цікаву тему??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28479
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
А хіба проблема про це у ПП запитати.Нащо засмічувати таку цікаву тему??

Не проблема, але ви постійно насміхаєтеся над всіма псевдами, а постійно пишете "Брат в Хресті" хіба це нормально? то скільки можна мовчати?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28482
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Протестант написав:
sss написав:
А хіба проблема про це у ПП запитати.Нащо засмічувати таку цікаву тему??

Не проблема, але ви постійно насміхаєтеся над всіма псевдами, а постійно пишете "Брат в Хресті" хіба це нормально? то скільки можна мовчати?
По-перше над псевдами не насміхаюсь,а іноді роблю автоматичні помилки.Тай часто такі помилки нічого не міняють.От приміром якщо я написав "Протистант".Ну й що змінилось.Замість е и.Хіба воно якось свідчить про зневагу чи насмішку.Всі розуміють про кого мова.Тай більшість не приділяють увагу цій помилці.Он товариша одного тут наз "Братік" замість "Братик".Жодних проблем у нас через це не виникало.То які проблеми.Якщо це тебе ображає,то прошу вибачення.Буду старатись так не помилятись.Ну а щодо "брат в хресті" то я це уже десь пояснював.Це не свідчить про зневагу,а про мою думку підкріпленну тим що я тут бачу.Тож будь як то кажуть "по-проще" і до тебе потягнуться люди :yes:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тед Вільсон обраний єпископом Адвентистської Церкви
28485
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2010, 00:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss, коли вас занесли у список невіруючих, то ви чомусь мовчали, що я возмущался що це не справедливо, а тепер та сама ситуація тільки про інакше і вам це не подобається.

sss написав:
Тож будь як то кажуть "по-проще" і до тебе потягнуться люди

І вам того бажаю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>