Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:18




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23895
UNREAD_POSTДодано: 06 липня 2010, 10:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Коли одне або два питання, постараюся.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23924
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2010, 20:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Відомо, що Бог не робить те, що зле. Але допускає як Вседержитель - допускає зло в світі.Чи можна допустити, не захотівши??
Так.Приклад про блудного сина про це яскраво свідчить.Чи хотів батько того сина щоб син так постраждав??Ні.Та всеж це допустив.Чому??Бо він був справедливий.Він не міг змушувати сина робити те чого син нехотів(жити з ним).Так і Бог нехотячи допустив зло,бо є справедливим та розуміє що силувати когось робити те чи те,є несправедливо.Бог хотів щоб людина слухалась Його добровільно,а не з примусу,бо так СПРАВЕДЛИВО!!!
Michail написав:
Чи Він допускає зло, "умивши свої руки", тобто не хотячи.
Допустивши це нехотячи,Бог не умив свої руки,а прийняв міри для того щоб це виправити.Ів3:16-"Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне".Отже Бог посилає когось,аби виправити те зло яке зявилось через гріх та його наслідок-смерть.Таким чином,є очевидним те що Бог не просто нехотячи допускає зло,але й робить усе для того щоб більше такого не трапилось.

Michail написав:
Приклад: народження неповноцінної дитини. Дитина нічим не згрішила. Лише є Превородний гріх. Але одні діти з первородним гріхом - здорові, інші - хворі... Бог хоче щоб дитина народилась хворою, чи не хоче,а лише допускає.
Щодо конкретних випадків то усе це припущення та філософія.Зрозумілим є одне-Бог допускає це не хотячи.Існує три причини чому існує таке зло.1)-Біблія ясно говорить: «Ввесь світ лежить у владі лукавого» (1 Івана 5:19). Коли ви задумаєтесь над цими словами, то чи не стає все зрозуміло? Цей світ віддзеркалює особистість невидимого духовного створіння, яке «зводить усесвіт» (Об’явлення 12:9). Сатана є ненависний, підступний і жорстокий. Тому й світ, що перебуває під його впливом, сповнений ненависті, підступності і жорстокості. Це одна з причин того, чому існує стільки страждань та зла.2)-Друга причина існування стількох страждань полягає в тому, що після бунту в Едемському саду людство стало недосконалим і грішним. Грішні люди схильні боротись за владу, і це призводить до війн, гноблення , страждань та хвороб (Екклезіяста 4:1; 8:9). 3)-Третя причина страждань — це «час і випадок» (Екклезіяста 9:11, Москаленко). У світі, яким не править Бог, люди можуть страждати через те, що опиняються в невідповідному місці у невідповідний час.Тож панове це не припущення, а слова з Писання.А тепер і я вас спитаю.А чи не повториться історія давнини,про цей бунт та його наслідки у тому царстві,де ви думаєте бути???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23926
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2010, 10:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Роздуми цікаві.
Все може бути.

Є одне зауваження.

«Ввесь світ лежить у владі лукавого»

Коли ВИ так говорите, то знаєте, що "князь світу цього" це поняття стосується лукавого. Цей світ - це суспільна система всіх віків після падіння перших людей.

Але це не перечить розумінню того, що Бог-Вседержитель. Чому?

Але є ще таrий вислів у Біблії:

Діяння 17. 25.: і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все.
28.Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його!


Тобто природа і біологічне життя і матерія - держиться Богом. Інакше все розлетілось би навіть не на атоми, а на енергію.. Дух-Бог проявляється через сили метаріальної взаємодії, бо створив світ з нічого.
Великий Вибух - це й було творення світу, але перед тим була не матеріальна точка, а ідеальна - від Бога.

Лукавий лише вкрав від людини, доручену їй Вселенну... І лише через людське гріхопадіння володіє в "світі цьому". Світ навернених людей разом з ними - повністю Божий. Світ ненавернених людей - крім матерії (яка по своїй суті не зла, а лише тлінна) - належить лукавому.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23983
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
А чи не повториться історія давнини,про цей бунт та його наслідки у тому царстві,де ви думаєте бути???


За словом з Писання - не повториться!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23997
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 23:11 

Востаннє редаговано sss 12 липня 2010, 23:15 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Роздуми цікаві.Все може бути. Є одне зауваження.«Ввесь світ лежить у владі лукавого» Коли ВИ так говорите, то знаєте, що "князь світу цього" це поняття стосується лукавого. Цей світ - це суспільна система всіх віків після падіння перших людей.Але це не перечить розумінню того, що Бог-Вседержитель. Чому?Але є ще таrий вислів у Біблії:Діяння 17. 25.: і Він не вимагає служіння рук людських, ніби в чомусь Він мав би потребу, бо Сам дає всім і життя, і дихання, і все. 28.Бо ми в Нім живемо, і рухаємось, і існуємо, як і деякі з ваших поетів казали: Навіть рід ми Його! Тобто природа і біологічне життя і матерія - держиться Богом. Інакше все розлетілось би навіть не на атоми, а на енергію.. Дух-Бог проявляється через сили метаріальної взаємодії, бо створив світ з нічого. Великий Вибух - це й було творення світу, але перед тим була не матеріальна точка, а ідеальна - від Бога.Лукавий лише вкрав від людини, доручену їй Вселенну... І лише через людське гріхопадіння володіє в "світі цьому". Світ навернених людей разом з ними - повністю Божий. Світ ненавернених людей - крім матерії (яка по своїй суті не зла, а лише тлінна) - належить лукавому.
І знову Михайле,ви не берете до уваги інших місць з Писання.Отож щодо лукавого.Читаєм-"І диявол сказав Йому: Я дам Тобі всю оцю владу та їхню славу, бо мені це передане, і я даю, кому хочу, її"(Лк4:6).То запитаю вас-Що ПЕРЕДАНЕ ДИЯВОЛУ??Хто та чому передав це лукавому??Що лукавий дає"кому хоче"?Ви це взяли до уваги у соєму дописі?Я і словом не обмовився що щось суперечить поняттю того що Бог-Вседержитель.Тож подивіться на це з такої сторони як написанно не лише у одному місці Писання.Ну а щодо теорії вибуху,то я вже неодного католика провокував до розмови на цю напрочуд інтересну тему.Чомусь ніхто не наважується.Дозволю собі і вас запитати,Чи будете ви згодні поговорити і на цю тему у окремій гілці??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
23998
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
А чи не повториться історія давнини,про цей бунт та його наслідки у тому царстві,де ви думаєте бути???За словом з Писання - не повториться!
Які слова з Писання на це вказують??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24001
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2010, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ці:

Новый Завет > Книга Откровение > Глава 22 3. И ничего уже не будет проклятого; но престол Бога и Агнца будет в нем, и рабы Его будут служить Ему.

5. И ночи не будет там, и не будут иметь нужды ни в светильнике, ни в свете солнечном, ибо Господь Бог освещает их; и будут царствовать во веки веков.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24014
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 14:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Ці:Новый Завет > Книга Откровение > Глава 22 3. И ничего уже не будет проклятого; но престол Бога и Агнца будет в нем, и рабы Его будут служить Ему.5. И ночи не будет там, и не будут иметь нужды ни в светильнике, ни в свете солнечном, ибо Господь Бог освещает их; и будут царствовать во веки веков.
Отож ці слова вас запевняють,що уже ніколи ніхто не піде шляхом Сатани,Адама та Єви???А от цікаво,якщо це відбулось один раз,і Бог це допустив,то чомуб не подумати що це може повторитисьт і в друге.Тобто які гарантії того що там у Царстві не зявиться новий Диявол та Бог нехотячи це допустить??Ну і ви щось ніц не написали стосовно вашого зауваження:-"Є одне зауваження.«Ввесь світ лежить у владі лукавого»",на яке я дав відповідь.Чи ви взяли це до уваги що я вам відписав,і тепер немаєте зауважень ніяких по цій темі,чи всеж і далі будуть якісь зауваження???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24029
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"А от цікаво,якщо це відбулось один раз,і Бог це допустив,то чомуб не подумати що це може повторитисьт і в друге."

Не з тими спасеними, що вже раз відпали і бул и спасенні.


Якщо Бог створить Нову Вселенну і нових розумних і вільних істот, тоді з ними може повторитися.. Але в ролі ангелів, мабуть, будемо виступати також і ми...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24030
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Зрозумілим є одне-Бог допускає це не хотячи.

І я так приймаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24055
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 15:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Зрозумілим є одне-Бог допускає це не хотячи.І я так приймаю.

Добре,думаю тут все зрозуміло.Але я так і не зрозумів щодо вашого зауваження:-"Є одне зауваження.«Ввесь світ лежить у владі лукавого»",на яке я дав відповідь.Чи ви взяли це до уваги що я вам відписав,і тепер немаєте зауважень ніяких по цій темі,чи всеж і далі будуть якісь зауваження???
Michail написав:
"А от цікаво,якщо це відбулось один раз,і Бог це допустив,то чомуб не подумати що це може повторитисьт і в друге."Не з тими спасеними, що вже раз відпали і бул и спасенні....
а от тут не до кінця,ясно.Ви пишете про тих хто раз відпав та був спасенний.Це зрозуміло що з ними це не повториться.А от з їхніми нащадками,які не знатимуть гріха,та не розумітимуть спасіння??що ви про це думаєте




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24078
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"А от з їхніми нащадками,які не знатимуть гріха,та не розумітимуть спасіння??що ви про це думаєте"

Ви забули, що в небі житимемо яка ангели?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24126
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 00:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"А от з їхніми нащадками,які не знатимуть гріха,та не розумітимуть спасіння??що ви про це думаєте"--Ви забули, що в небі житимемо яка ангели?
Михайле ,та нічого я не забуваю.от ви усього не берете до уваги,а лише звертаєте увагу на те що хочете.Подивіться у пророцтво Ісаї де описуються умови майбутнього раю та й візмьть до уваги ці слова,щоб не писати більш вам того що ви зараз написали.Дивимось-"Не будуть вони працювати надармо, і не будуть родити на страх, вони бо насіння, благословлене Господом, і нащадки їхні з ними".Отже як написанно??- не будуть на страх родити яко сьогодні родять,проте родити не настрах будуть.Тож в чому причина такої вашої неузгодженності з Писанням.Ви у нього не вірите??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24130
UNREAD_POSTДодано: 23 липня 2010, 09:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Тоді щось не збігається в Біблії... Бо Ісус казав що в Царстві Небеснім не будуть женитись і виходити заміж, а будуть жити як ангели...



"Не будуть вони працювати надармо, і не будуть родити на страх, вони бо насіння, благословлене Господом, і нащадки їхні з ними".

Точно родити будуть. Я точно не знаю євреський менталітет, але можливо взагалі не будуть родити. Тому й на страх родити не будуть... (Це мої роздуми, а не висновок. Висновок дізнаюсь там)...

Але це щось схоже на "Не пізнав її, поки не родила сина"... Але Ви мабуть знаєте, що це не означає, що пізнав її після того.... Такий семітизм...

По друге це може бути в Тисячолітньому Царстві.. Хоча ніхто точно не знає яка теорія вірна: преміленіаністична, постіміленіаністична чи амілеанізм, але можливо що Тисячолітнє Царство буде і там буде напророковане Ісаєю...

Тут я виклав два способи розуміння того, що Ви сказали.

Але про Царство продовжити можемо в гілці "Чи можуть ітіло і кров посісти Царство Боже"...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог допускає, чи хоче?
24139
UNREAD_POSTДодано: 24 липня 2010, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Тоді щось не збігається в Біблії... Бо Ісус казав що в Царстві Небеснім не будуть женитись і виходити заміж, а будуть жити як ангели..
Михайле,незбігається лише у тому випадку,коли ви будуєте своє розуміння якогось біблійного вірша ,не дивлячись на інші які теж про це говорять.Коли ви наводите слова Ісуса про життя у небі,то там дійсно небуде народжуваності,бо всі будуть подібні до ангелів,без статті.А коли ви читаєте пророцтво Ісаї де він пише що все таки родити будуть як і працювти і все інше,то тут мова вже йде не про життя у небі,а на землі,про що й говорив Ісус-"блаженні лагідні- бо ЗЕМЛЮ вспадкують вони".Тож коли немає точного та повного розуміння усієї Біблії,той виникають якісь незбігання та суперечливості.Подумайте про це,та навчаєте інших правильно.
Michail написав:
"Не будуть вони працювати надармо, і не будуть родити на страх, вони бо насіння, благословлене Господом, і нащадки їхні з ними".--Точно родити будуть?? Я точно не знаю євреський менталітет, але можливо взагалі не будуть родити. Тому й на страх родити не будуть... (Це мої роздуми, а не висновок. Висновок дізнаюсь там)...
Добре що хоч тут попередили що це роздуми.На мою думку вони невірні та скерованні лише для того аби якось оправдати своє бачення.Якщо ви думаєте що слова -"не будуть родити на страх"-вказують на те що взагалі не будуть родити,тоді й попередні слід так сприймати згідно з такими роздумами."Не будуть вони працювати надармо"-значить не будуть взагалі працювати??;"Не будуть вони будувати, щоб інший сидів"-значить не будуть взагалі будувати???;"не будуть садити, щоб інший спожив"-значить взагалі не будуть садити?? ну і т.д.Так це слід розуміти??На мою думку це несерйозно видумувати щось ради оправдання свого.Вибачте,але так людина буде довго йти до ПРАВДИ.
Michail написав:
Але це щось схоже на "Не пізнав її, поки не родила сина"... Але Ви мабуть знаєте, що це не означає, що пізнав її після того.... Такий семітизм...
Незрозумів.То що цей вислів що "не пізнав її,поки не породила" вказує що і після того як породила не пізнав???Це ви і далі так роздумуєте?.Що свідчить про те що так слід розуміти ці слова??Бо це семітизм??

Michail написав:
По друге це може бути в Тисячолітньому Царстві.. Хоча ніхто точно не знає яка теорія вірна: преміленіаністична, постіміленіаністична чи амілеанізм, але можливо що Тисячолітнє Царство буде і там буде напророковане Ісаєю...Тут я виклав два способи розуміння того, що Ви сказали.
І ці ваші два способи побудованні на власних прпущеннях ,які немають нічого спільного з тим що є У Писанні.Такий висновок..




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>