Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:52




Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29124
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 15:16 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
SerGio написав:
Таке враження,що ми розмовляємо різними мовами....
Це позиція не моя особисто, а безпосередньо керівного складу нашого братства, з яким я особисто знайомий (мова зараз йде не лише про Львівське керівництво, але й про Київське, про канцелярію ВСО ЄХБ)...
Коли я був ще молодим (хоча вже і не дуже), то пройшов харизматію та п'ятидесятництво (загалом, харизматів тоді було ще мало, Лєдяєвці та Сандеєвці тільки-но набирали силу, а в п'ятидесятників я провів більшу частину своїх мандрів) зсередини (залишаючись членом баптиської церкви), знайомий з лідерами кількох харизматичних союзів, та п'ятидесятницьких, принаймні візуально...
Нині ж я знаю ці рухи з предмета апологетичних досліджень. Тому впевнено кажу, що я знаю, про що говорю!


Дійсно різними. Бо всі ці висновки поняття базуються на віровченнях братств, апологетичних дослідженнях, власному суб`єктивному досвіді відвідування різних , переважно заблудших общин, анекдотів про цеглину. А на основі Біблії це все неможливо беззаперечно довести.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29134
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 17:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Так, звичайно, але ЯКЩО Бог настановив, то ті наставники турбуються за духовних ріст немовлят у Христі, аж поки не стануть духовно зрілими в Господі. Павло пише: Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! (Гал.4:19)

Сонячник написав:
Але кожен, хто прийняв Дух Христів - той навчається Самим Господом, аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого... (Еф.4:13)

Чи не суперечать ці фрази одна одній?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29135
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 17:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Сонячник написав:
Про це нас попереджено: ...виявиться беззаконник, призначений на погибіль, що противиться та несеться над усе, зване Богом чи святощами, так що в Божому храмі він сяде, як Бог, і за Бога себе видаватиме. (2Сол.2:3-4)

В поясненні Вальтер Вайса значення "храмі він сяде, як Бог" він має на увазі папу КЦ:?

Не знаю, що має на увазі Вальтер Вайс, але очевидно мова іде про антихриста




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29136
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
SerGio написав:
Коли ж я повернувся від всіх своїх подорожей за "великою духовністю" п'ятидесятників, то пастора в один голос почали від мене вимагати зречення від вашого "дару мов" та "духу п'ятидесятництва" (навіть не розпитавши, чи я дійсно все те отримав, перебуваючи в оточенні ваших "вірних", як кажуть католики).

А ти отримав цей дар? Ти зрікся його? Пастори були праві?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29140
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 18:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Сонячник написав:
Так, звичайно, але ЯКЩО Бог настановив, то ті наставники турбуються за духовних ріст немовлят у Христі, аж поки не стануть духовно зрілими в Господі. Павло пише: Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! (Гал.4:19)

Сонячник написав:
Але кожен, хто прийняв Дух Христів - той навчається Самим Господом, аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого... (Еф.4:13)

Чи не суперечать ці фрази одна одній?
Ні, абсолютно не суперечать, а лише доповнюють одна одну.

Християнин не може відразу при покаянні стати досконалим у Христі.
Кожного християнина навчає Господь різними способами: через наставника (пресвітера, проповідника), через обставини (хвороби, проблеми), через наше сумління тощо. При цьому народжений від Бога чує голос Свого пастира: вівці слідом за Ним ідуть, бо знають голос Його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. (Iван.10:4)
Якщо наставник служитель антихриста, то вівці не приймуть його науки. А якщо через пресвітера говорить Дух Святий, то вівці приймуть ці слова як від Самого Господа (бо Помазання їм свідчить, що це голос Божий). І вся Божа наука нам для того, щоб ми з'єдиналися в Христі розп'ятому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29144
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 20:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
SerGio написав:
Якщо ж тема апологетики Вам знайома, то Ви можете згадати, що апологет - це той, хто вміє (коли є потреба) розмовляти зі співрозмовником його мовою та його термінологією
Тут, як виявляється, домінує власна думка, відмінна від офіційної доктрини окремої конфесії, представник якої висловлює той чи інший погляд. Дарма, що цей "погляд" не відповідає вченню яке пропонують вчителі "помісних" громад. Та й кому потрібні ці вчителі!? Якщо кожного окремо навчає "помазання.
Протестант написав:
Вальтер Вайса
Хто приймає Вайса, той приймає Єлену Вайт - "пророка" адвентистів! І дуже прошу описати те, що він говорить про п'ятидесятників. Це буде пізнавальним для багатьох!
П'ятидесятники, хто з вас знає, вашу власну історію - історію вашої церкви, почавши від апостолів, тобто з історичної книги написаної євангелистом Лукою і дальше... Продовжіть, будь-ласка почате Лукою. Хочете писати про історичні віхи церкви - пишіть, якщо більше до вподоби описати "мужів віри" через яких діяв Дух і яких вважаєте своїми попередниками - прошу, радітиму і цьому.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29145
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
І дуже прошу описати те, що він говорить про п'ятидесятників.

Як називається виклад, подивлюся?

Nurono написав:
П'ятидесятники, хто з вас знає, вашу власну історію - історію вашої церкви, почавши від апостолів,

Що дає знання, чи не знання історії? Що має спільного історія із Біблією, тобто як особисто мене спасе вона, якщо я не знаю Біблії?
Ну припустимо, ви, католики, знаєте свою, чому не навернетеся до вчення апостолів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29172
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 15:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Братик написав:
Сонячник написав:
Так, звичайно, але ЯКЩО Бог настановив, то ті наставники турбуються за духовних ріст немовлят у Христі, аж поки не стануть духовно зрілими в Господі. Павло пише: Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! (Гал.4:19)

Сонячник написав:
Але кожен, хто прийняв Дух Христів - той навчається Самим Господом, аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого... (Еф.4:13)

Чи не суперечать ці фрази одна одній?
Ні, абсолютно не суперечать, а лише доповнюють одна одну.

Християнин не може відразу при покаянні стати досконалим у Христі.
Кожного християнина навчає Господь різними способами: через наставника (пресвітера, проповідника), через обставини (хвороби, проблеми), через наше сумління тощо. При цьому народжений від Бога чує голос Свого пастира: вівці слідом за Ним ідуть, бо знають голос Його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. (Iван.10:4)
Якщо наставник служитель антихриста, то вівці не приймуть його науки. А якщо через пресвітера говорить Дух Святий, то вівці приймуть ці слова як від Самого Господа (бо Помазання їм свідчить, що це голос Божий). І вся Божа наука нам для того, щоб ми з'єдиналися в Христі розп'ятому.

В одному місці ти говориш, що наставники турбуються за духовний ріст немовлят, аж поки не стануть зрілими, а в іншому місці кажеш, що це робить Сам Господь. Так хто тубується за немовлят, наставник, чи Сам Господь?? :?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29175
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 16:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Nurono написав:
П'ятидесятники, хто з вас знає, вашу власну історію - історію вашої церкви, почавши від апостолів, тобто з історичної книги написаної євангелистом Лукою і дальше... Продовжіть, будь-ласка почате Лукою. Хочете писати про історичні віхи церкви - пишіть, якщо більше до вподоби описати "мужів віри" через яких діяв Дух і яких вважаєте своїми попередниками - прошу, радітиму і цьому.

Якщорозглядати пятидесятницьку церкву як організацію, то її історія бере початок з початку минулого століття. Але якщо розглядати пятидесятництво за змістом, то без сумніву, першими пятидесятниками були апостоли, на яких зійшов Дух Святий на пятидесятий день після вознесіння. Я вірю, що впродовж отих 20 століть завжди були люди, які були хрещені Духом Святим з ознакою інших мов. Наприклад, Сковорода.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29183
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Сонячник написав:
Братик написав:
Сонячник написав:
Так, звичайно, але ЯКЩО Бог настановив, то ті наставники турбуються за духовних ріст немовлят у Христі, аж поки не стануть духовно зрілими в Господі. Павло пише: Дітки мої, я знову для вас терплю муки породу, поки образ Христа не відіб'ється в вас! (Гал.4:19)

Сонячник написав:
Але кожен, хто прийняв Дух Христів - той навчається Самим Господом, аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого... (Еф.4:13)

Чи не суперечать ці фрази одна одній?
Ні, абсолютно не суперечать, а лише доповнюють одна одну.

Християнин не може відразу при покаянні стати досконалим у Христі.
Кожного християнина навчає Господь різними способами: через наставника (пресвітера, проповідника), через обставини (хвороби, проблеми), через наше сумління тощо. При цьому народжений від Бога чує голос Свого пастира: вівці слідом за Ним ідуть, бо знають голос Його. За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу. (Iван.10:4)
Якщо наставник служитель антихриста, то вівці не приймуть його науки. А якщо через пресвітера говорить Дух Святий, то вівці приймуть ці слова як від Самого Господа (бо Помазання їм свідчить, що це голос Божий). І вся Божа наука нам для того, щоб ми з'єдиналися в Христі розп'ятому.

В одному місці ти говориш, що наставники турбуються за духовний ріст немовлят, аж поки не стануть зрілими, а в іншому місці кажеш, що це робить Сам Господь. Так хто тубується за немовлят, наставник, чи Сам Господь?? :?
Так,так і я про це питав господа. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29190
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Братик написав:
В одному місці ти говориш, що наставники турбуються за духовний ріст немовлят, аж поки не стануть зрілими, а в іншому місці кажеш, що це робить Сам Господь. Так хто тубується за немовлят, наставник, чи Сам Господь?? :?
Так,так і я про це питав господа. :)
Я ж пояснював: не самі наставники, а Сам Господь різними способами, в тому числі через наставників, турбується за духовний ріст немовлят.
Якщо наставник не Божий, то хіба він може турбуватися, якщо сам не розуміє духовних речей.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29202
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 07:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ну чому не буде, навіть безбожні наставники турбуються за своїх учнів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29295
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Ну чому не буде, навіть безбожні наставники турбуються за своїх учнів.

Як безбожники турбуватимуться про духовний ріст своїх учнів ? Вони ж (і наставники, і учні) духовно мертві і духовно не ростуть.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29296
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Як безбожники турбуватимуться про духовний ріст своїх учнів ? Вони ж (і наставники, і учні) духовно мертві і духовно не ростуть.

Воно то логічно, але тоді ті релігії і конфесії які можуть існувати і навіть століття є духовно живі, так?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: П'ятидесятники
29298
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 23:54 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Воно то логічно, але тоді ті релігії і конфесії які можуть існувати і навіть століття є духовно живі, так?

Не зовсім зрозуміла питання. Але те, що якісь конфесії існують довший час - не ознака того, що до них належать люди, котрі померли для гріха та воскресли для нового життя в Бозі. По-моєму, конфесії не можуть бути духовно живими чи мертвими, тому що поділ на конфесії умовний, належість до них не дає духовного Життя. Живою є Церква Христова, як Його тіло, котре складається з людей народжених згори, тобто живих. Хто ж не відроджений - той не належить до Христової Церкви.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 284 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>