Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:29




Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27782
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Тобто Боже Слово незрушне, як сказав, так і є Івана 20: 22,23.
Значить якщо ви праві і ваше пояснення Слово не зворушне, то священику без проблем сказати: 5 Що легше, сказати: Прощаються тобі гріхи, чи сказати: Уставай та й ходи? Тоді я вам повіру, а так ви не правильно тлумачите.
В Івана 20:22,23 говориться про відпущення/затримання гріхів, але не про тілесне уздоровлення. Це не завжди одне й те саме, хоча послідовники Христові ізціляли як і духовно, так і тілесно, й зараз є такі люди.
В нашому випадку йдеться про право Апостольських правоприємників відпускати/затримувати гріхи, коли віруючі приходять до сповіді.

Протестант написав:
Yur написав:
Мені й не треба знати, знака просять фарисеї, різного роду сектанти/віровідступнки. Рід лукавий і перелюбний шукає ознаки, та ознаки йому не дадуть (Матвія 7:4)
Мені ж достатньо ВІРИТИ, що під час рукоположення Дух Святий сходить.
Для мене не достатньо просто повірити.
Воно й видно, що вам знака подавай.

Протестант написав:
Ви чомусь не вірити просто, що П’ятидесятники мають Д.С.
В даному випадку бачу перед собою лукавця, якого так і таліпає від Слова Божого Івана 20:22,23. Про всїх П'ятидесятників так не скажу, бо не знаю.

Протестант написав:
Yur написав:
Отже той хто ходить до сповіді про це пам'ятатиме й надалі буде остерігатися гріху.
Якщо ви праві то з кожним роком тих хто вмирає від алкоголю, наркотиків, курива, СПДу має ставите менше, а їх все більше і більше.
До чого тут ці умовиводи. Цей світ грішний й ідеальним не стане ніколи. Ходити ж до сповіді є дуже помічним для спасіння душі.

Протестант написав:
Yur написав:
А ви, знаєте хто має Святого Духа? Самі, маєте Його?
Д.С. має той хто має ознаку - інші мови. Я маю.
Як це зрозуміти, "ознака -- інші мови". Поясніть.

Протестант написав:
Yur написав:
Коли кажу, що ті хто йдуть до сповіді вірять, що отримають прощення, це аж ніяк не означає, що йдуть без покаяння. І з покаянням і з вірою, що отримають прощення.
Ви дивні, я в не в монастирі живу, а із вашими людьми і з ними працює, це 80% не правди. Бо покаяння це відвернутися від гріха, а не просто сказати " я згрішив".
Аніж заглядати за іншими, краще дивитися за собою.

Протестант написав:
Yur написав:
Прийміть Святу Євангелію такою якою вона є, чистою, простою і відвертою.
Я її такою прийняв і так живу, чого і вам бажаю.
Отож прийміть Слово Боже таким яким воно є й не намагайтесь піддавати Його сумнівам.
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20: 22,23)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27783
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 21:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 березня 2011, 17:05
Написано: 281
Звідки: Львів
Yur написав:
Протестант написав:
Yur написав:
Тобто Боже Слово незрушне, як сказав, так і є Івана 20: 22,23.
Значить якщо ви праві і ваше пояснення Слово не зворушне, то священику без проблем сказати: 5 Що легше, сказати: Прощаються тобі гріхи, чи сказати: Уставай та й ходи? Тоді я вам повіру, а так ви не правильно тлумачите.
В Івана 20:22,23 говориться про відпущення/затримання гріхів, але не про тілесне уздоровлення. Це не завжди одне й те саме, хоча послідовники Христові ізціляли як і духовно, так і тілесно, й зараз є такі люди.
В нашому випадку йдеться про право Апостольських правоприємників відпускати/затримувати гріхи, коли віруючі приходять до сповіді.

Протестант написав:
Yur написав:
Мені й не треба знати, знака просять фарисеї, різного роду сектанти/віровідступнки. Рід лукавий і перелюбний шукає ознаки, та ознаки йому не дадуть (Матвія 7:4)
Мені ж достатньо ВІРИТИ, що під час рукоположення Дух Святий сходить.
Для мене не достатньо просто повірити.
Воно й видно, що вам знака подавай.

Протестант написав:
Ви чомусь не вірити просто, що П’ятидесятники мають Д.С.
В даному випадку бачу перед собою лукавця, якого так і таліпає від Слова Божого Івана 20:22,23. Про всїх П'ятидесятників так не скажу, бо не знаю.

Протестант написав:
Yur написав:
Отже той хто ходить до сповіді про це пам'ятатиме й надалі буде остерігатися гріху.
Якщо ви праві то з кожним роком тих хто вмирає від алкоголю, наркотиків, курива, СПДу має ставите менше, а їх все більше і більше.
До чого тут ці умовиводи. Цей світ грішний й ідеальним не стане ніколи. Ходити ж до сповіді є дуже помічним для спасіння душі.

Протестант написав:
Yur написав:
А ви, знаєте хто має Святого Духа? Самі, маєте Його?
Д.С. має той хто має ознаку - інші мови. Я маю.
Як це зрозуміти, "ознака -- інші мови". Поясніть.

Протестант написав:
Yur написав:
Коли кажу, що ті хто йдуть до сповіді вірять, що отримають прощення, це аж ніяк не означає, що йдуть без покаяння. І з покаянням і з вірою, що отримають прощення.
Ви дивні, я в не в монастирі живу, а із вашими людьми і з ними працює, це 80% не правди. Бо покаяння це відвернутися від гріха, а не просто сказати " я згрішив".
Аніж заглядати за іншими, краще дивитися за собою.

Протестант написав:
Yur написав:
Прийміть Святу Євангелію такою якою вона є, чистою, простою і відвертою.
Я її такою прийняв і так живу, чого і вам бажаю.
Отож прийміть Слово Боже таким яким воно є й не намагайтесь піддавати Його сумнівам.
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20: 22,23)

А покаятись за когось можна?))




Сказал я в сердце своем о сынах человеческих, чтобы испытал их Бог, и чтобы они видели, что они сами по себе животные;

Екл.3:18
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27784
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 21:38 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
А що зміниться, якщо ти підеш до "негрішної" людини зі сповіддю?

Зміниться те, що по молитві такої людини прийде підкріплення для перемоги над гріхом. А коли людина сама не в мирі з Богом через те, що живе у активному грісі, то є ослабленою духовно і не має віри свій гріх побороти, не те, щоб ходатайствувати за інших грішників. Їй самій треба на сповідь.
Особисто я коли йду на сповідь, то не чекаю, щоб по чиїйсь молитві Бог простив мені гріх, але зміцнив для визволення від його влади. Бо прощає Бог тільки через одного посередника Ісуса Христа, а через інших посилає недостаючих духовних сил. Якщо сповідь пройшла правильно, Бог звільнив, то це не факт, що людина застрахована від того, щоб не пильнуючи знов "уляпатись у те болото", з якого так важко вибиралась.
І ще: буває так, що інколи той, хто грішить не можеш розібратися у причині своїх падінь, то в ході бесіди сповідуючому може прийти відповідь про їхні справжні корені-мотиви і поради щодо. Адже сповідь - це не просто "відтарабанити список гріхів", але задушевна бесіда з душеопікуном.
Все це моя власна думка, побудована на пережитому досвіді. Можливо, в когось він інакший.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27793
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 05:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Братик написав:
А що зміниться, якщо ти підеш до "негрішної" людини зі сповіддю?
Зміниться те, що по молитві такої людини прийде підкріплення для перемоги над гріхом. А коли людина сама не в мирі з Богом через те, що живе у активному грісі, то є ослабленою духовно і не має віри свій гріх побороти, не те, щоб ходатайствувати за інших грішників. Їй самій треба на сповідь.
Якщо уже священик такий-сякий, що не в мирі з Богом через те, що живе у активному грісі, ослаблений духовно, не має віри свій гріх побороти і т.д. і т.п., такого священика відлучають від Церкви й сповідатися до нього ніхто не йде.

Підсніжник написав:
Особисто я коли йду на сповідь, то не чекаю, щоб по чиїйсь молитві Бог простив мені гріх
Право кожного поступати так, як вважає за потрібне. Як і тих християн, що вірять Слову Божому і йдуть сповідатися до тих, хто згідно Слова має право відпускати/затримувати гріхи.
Прийміть Духа Святого! Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20:22,23)

Нецікавий написав:
А покаятись за когось можна?))
Покаятись ні, а от молитися за нерозкаяного можна і треба.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27811
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 18:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Цитата:
А що зміниться, якщо ти підеш до "негрішної" людини зі сповіддю?

Зміниться те, що по молитві такої людини прийде підкріплення для перемоги над гріхом. А коли людина сама не в мирі з Богом через те, що живе у активному грісі, то є ослабленою духовно і не має віри свій гріх побороти, не те, щоб ходатайствувати за інших грішників. Їй самій треба на сповідь.
Особисто я коли йду на сповідь, то не чекаю, щоб по чиїйсь молитві Бог простив мені гріх, але зміцнив для визволення від його влади. Бо прощає Бог тільки через одного посередника Ісуса Христа, а через інших посилає недостаючих духовних сил. Якщо сповідь пройшла правильно, Бог звільнив, то це не факт, що людина застрахована від того, щоб не пильнуючи знов "уляпатись у те болото", з якого так важко вибиралась.
І ще: буває так, що інколи той, хто грішить не можеш розібратися у причині своїх падінь, то в ході бесіди сповідуючому може прийти відповідь про їхні справжні корені-мотиви і поради щодо. Адже сповідь - це не просто "відтарабанити список гріхів", але задушевна бесіда з душеопікуном.
Все це моя власна думка, побудована на пережитому досвіді. Можливо, в когось він інакший.

Якщо ти просто хочеш порозмовляти "по душам" щоб стало легше, вилити душу, то звичайно, це дає полегшення. Але тут немає абсолютно ніякого значення чи ця людина грішна чи праведна, головне - щоб вміла вислухати і дати добру пораду.
Наприклад, ти поступила неправильно по відношенню до твоєї мами. Ти пішла до мудрої людини, вона вислухала тебе і порадила, щоб ти зробила так і так, наприклад, попросила у неї пробачення. Ти усвідомила, що зробила неправильно, що образила маму, тобі стало легше. Питання: чи обов"язково ця людина має бути негрішною? Абсолютно - ні! Ця людина взагалі може бути мусульманином, або атеїстом. Звичайно, ця людина повинна мати у тебе авторитет і у твоїх очах вона буде негрішною, але то суб"єктивна оцінка.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27817
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Якщо ти просто хочеш порозмовляти "по душам" щоб стало легше, вилити душу, то звичайно, це дає полегшення. Але тут немає абсолютно ніякого значення чи ця людина грішна чи праведна, головне - щоб вміла вислухати і дати добру пораду.

Та ні, проста задушевна бесіда не є сповіддю, хоча сповідь і може бути задушевною. І для мене має величезне значення духовний стан того, кому говоритиму про свої духовні проблеми. Бо молитву грішника Бог не чує. А головною метою сповіді є молитовно - духовна підтримка у боротьбі з гріхом. Члени Христового тіла служать один одному, сильніші несуть немочі слабших. Бо ж написано: "Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового."Гал.6:2
Йти ж чи не йти на сповідь - особиста справа кожного. Але самовпевнені, самодостатні люди, котрі бояться "впасти у чиїхось очах" мабуть, не підуть на неї, лише ті, хто смирять себе.
Хто пережив, той знає яку велику поміч може явити Бог через цей процес.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27838
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 16:01 

Востаннє редаговано Yur 16 грудня 2010, 21:04 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Підсніжник написав:
Та ні, проста задушевна бесіда не є сповіддю, хоча сповідь і може бути задушевною. І для мене має величезне значення духовний стан того, кому говоритиму про свої духовні проблеми. Бо молитву грішника Бог не чує.
То вам визначати хто є грішником, а хто ні ..
Сповідь перед Господом має бути перш за все широю і відвертою. Добре продуманою. А ота задушевність, слащава емоційність, є гидотою перед Богом!




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27840
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 16:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А хіба Христос сказав, хто змучений та обтяжений - ідіть до негрішної людини і вона вас заспокоїть?
Цитата:
Бо молитву грішника Бог не чує.

А як же притча про фарисея і грішника, який виявився більш оправданим? Чи шукав розбійник, який висів на хресті священника, щоб йому сповідатися, бо "його Бог не чує"? Чи є на землі люди, котрі не грішать? Чи до праведних прийшов Христос і чи не був Христос другом грішників?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27845
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 18:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Цитата:
А хіба Христос сказав, хто змучений та обтяжений - ідіть до негрішної людини і вона вас заспокоїть?
Христос тут кличе йти до Нього за миром для душі. Іти ж до людини можна за духовною підтримкою. Я про це вже детально писала.
Цитата:
А як же притча про фарисея і грішника, який виявився більш оправданим? Чи шукав розбійник, який висів на хресті священника, щоб йому сповідатися, бо "його Бог не чує"?
А в цій притчі фарисей каявся, каявся і розбійник. Він не шукав нічого, крім милості від Бога, а отримав більше, та звісно, що не мав змоги зростати у вірі, сповідуючи гріхи та виконувати заповіді спасіння.
Цитата:
Чи є на землі люди, котрі не грішать?
Ап. Іван пише: "Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. Діточки, хай ніхто вас не зводить! Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він!Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!"!1Iван.3:6-10. Під грішником тут мається на увазі не та людина, котра ніколи не робить гріх, а та, котра має гріх стилем життя, не борючись із ним, а все більше занурюючись в гріховне болото. Така є у владі дияволській, в ній насіння Божої праведності заглушене гріхом. Я про таких грішників говорила.
Цитата:
Чи до праведних прийшов Христос і чи не був Христос другом грішників?
Христос прийшов до грішників, як Лікар до хворих, а не як Друг, Котрий поділяє погляди та інтереси. Прийшов кликати до покаяння. Де Ви читали в Біблії, що Він дружив із ними? Учням Своїм Господь казав: "Ви друзі Мої, якщо чините все, що Я вам заповідую."Iван.15:14 Значить Він - Друг тим, хто виконує Його слова.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27848
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 19:11 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 грудня 2010, 01:03
Написано: 10
Звідки: Кам`янець- Подільський
Віровизнання: п'ятидесятник
Продовжуючи дискусію про сповідь, скажу, що вона просто необхідна для навернення після покаяння. Того у деяких (на жаль, не всіх) християнських общинах перед Водним Хрищенням наголошується на її необхідності, особливо тим, хто покликаний Богом зі світу, а не ріс у віруючих сім ях. Без сповіді не буде переможного життя, бо дияол через колишні гріхи тягнутиме назад. До речі, Ерло Штеген у своїй книзі описує, що пробудження почалось, коли люди почали виносити на світло свої гріхи, сповідаючись. І в Біблії коли люди приходили до Івана Христителя, то визнавали гріхи і христились, творячи плід покаяння.




Страшні слова, коли вони мовчать
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27873
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 16:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Антоніна написав:
Продовжуючи дискусію про сповідь, скажу, що вона просто необхідна для навернення після покаяння. Того у деяких (на жаль, не всіх) християнських общинах перед Водним Хрищенням наголошується на її необхідності, особливо тим, хто покликаний Богом зі світу, а не ріс у віруючих сім ях. Без сповіді не буде переможного життя, бо дияол через колишні гріхи тягнутиме назад. До речі, Ерло Штеген у своїй книзі описує, що пробудження почалось, коли люди почали виносити на світло свої гріхи, сповідаючись. І в Біблії коли люди приходили до Івана Христителя, то визнавали гріхи і христились, творячи плід покаяння.



Добре.
Але після хрещення, людина знову грішить. Чому ж тільки раз посповідались і все? У баптистів таке є, я читав у книзі одного їх автора "Христос исцеляет разбитые серца". Сповідаються у досвідчених баптистів... Щось накштаут старців...


Якщо вони нормально ставляться до однієї сповіді, що їм мішає сповідатись частіше?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27875
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Але після хрещення, людина знову грішить. Чому ж тільки раз посповідались і все?...
Якщо вони нормально ставляться до однієї сповіді, що їм мішає сповідатись частіше?
Невже краще, щоб сповідь стала традиційною формальністю?
Нехай сповідається той, хто має потребу - хто не може самостійно примиритися з Богом через самовільний гріх. Не всі християни попадають у таку безвихідь. Якщо хто згрішить ненароком, то Кров Ісуса Христа змиє цей гріх.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27876
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 17:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Але після хрещення, людина знову грішить. Чому ж тільки раз посповідались і все?...
Якщо вони нормально ставляться до однієї сповіді, що їм мішає сповідатись частіше?
Невже краще, щоб сповідь стала традиційною формальністю?
Нехай сповідається той, хто має потребу - хто не може самостійно примиритися з Богом через самовільний гріх. Не всі християни попадають у таку безвихідь. Якщо хто згрішить ненароком, то Кров Ісуса Христа змиє цей гріх.



Ніхто не може самостійно примиритися з Богом. Лише Бог може примирити людину з собою через Ісуса Христа. Так що в крайньому випадку смерті досить і покаяння в душі...

Але ніхто нікого не заставляє сповідатися доти, поки людина сама не зрозуміє, що це їй потрібно. Церква лише наголошує що потрібно сповідатись раз (або два) у році мінімум... Та й це також не забороняє людині не сповідатись аж поки до неї проговорить Сам Бог в її совісті і через проповіді та наставництво, що це добре для духовного розвитку...

Так що не дивуйтесь, що в католицькій церкві мало хто сповідається часто.
І це не традиція сповідання, а душевний потяг.. Інакше я й не йду сповідатись поик нема такої душевної потреби... Але якщо є гріх та нема душевної потреби то тоді не йду до Причастя, поки не покаюсь чисто....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27878
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 18:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Невже краще, щоб сповідь стала традиційною формальністю?
Нехай сповідається той, хто має потребу - хто не може самостійно примиритися з Богом через самовільний гріх. Не всі християни попадають у таку безвихідь. Якщо хто згрішить ненароком, то Кров Ісуса Христа змиє цей гріх.
Ніхто нікого до сповіді на мотузці не волочить. Сам факт того, що людина бере участь в сповіді уже їй користь.
Як і фактом є те, що намагання когось зі сторони оцінити чиїсь душевні устремління уже буде такому на користь, пане Сонячник. Як можемо знати стан душі того, хто йде на сповіді? Чи не буде гріхом говорити про чиюсь недостойність?

Християнство це передусім любов, що вміщує у собі віру у Бога й довір'я до людини.

Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається,
не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого,
не радіє з неправди, але тішиться правдою,
усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить!
Ніколи любов не перестає! (1-е Кор. 13:4-8)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27879
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Так що не дивуйтесь, що в католицькій церкві мало хто сповідається часто.
І це не традиція сповідання, а душевний потяг.. Інакше я й не йду сповідатись поик нема такої душевної потреби... Але якщо є гріх та нема душевної потреби то тоді не йду до Причастя, поки не покаюсь чисто....
Те, що часто не ходять до сповіді, не є ознакою католицької віри. Католицька Церква закликає завжди знаходити час для сповіді, не тільки на Великдень чи інші свята. Звичайно, що це справа особиста, але у Католицькій Церкві прийнято приступати до Святого Причастя після сповіди. А як можна доступати до НАЙСВЯТІШОГО не очистивши душу перед Богом.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>