Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:43




Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27932
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 13:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
І яким чином це роз'ясненя має заперечувати право відпускати/затримувати гріхи тим, кому це доручено СЛОВОМ?
Та не заперечує, а роз'яснює як це відбувається.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27935
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 13:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
І яким чином це роз'ясненя має заперечувати право відпускати/затримувати гріхи тим, кому це доручено СЛОВОМ?
Та не заперечує, а роз'яснює як це відбувається.
А хіба хтось перечить цим роз'ясненнням? По-моєму перечити намагаєтемь ви, ніяк не бажаючи визнати право відпускати/затримувати гріхи тим, кому це доручено СЛОВОМ.

Адже не хочете визнати це, пане Сонячнику, а прямо заявити про це теж не можете. Звідсіль усі ці ваші доповнення, метою яких є звести розмову і інший бік і залишити її у невизначеності. Але чому не хочете розуміти, що самі від цієї невизначеності не втечете. Від себе ще ніхто не втікав.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27942
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 16:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник, Ви можете на Слові Божому обгрунтувати свої слова стосовно того, що потрібно іти сповідатися до негрішної людини?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27946
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2010, 16:58 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Так, можу:
Підсніжник написав:
Ап. Іван пише: "Кожен, хто в Нім пробуває, не грішить; усякий, хто грішить, не бачив Його, і не пізнав Його. Діточки, хай ніхто вас не зводить! Хто чинить правду, той праведний, як праведний Він!Хто чинить гріх, той від диявола, бо диявол грішить від початку. Тому то з'явився Син Божий, щоб знищити справи диявола.Кожен, хто родився від Бога, не чинить гріха, бо в нім пробуває насіння Його. І не може грішити, бо від Бога народжений він.Цим пізнаються діти Божі та діти дияволові: Кожен, хто праведности не чинить, той не від Бога, як і той, хто брата свого не любить!"!1Iван.3:6-10. Під грішником тут мається на увазі не та людина, котра ніколи не робить гріх, а та, котра має гріх стилем життя, не борючись із ним, а все більше занурюючись в гріховне болото. Така є у владі дияволській, в ній насіння Божої праведності заглушене гріхом. Я про таких грішників говорила.

А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!1Кор.5:11 Я не бажаю йти на розмову з одним із таких!




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27966
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Ну якщо ми такі хитрі і юлимо туди і сюди, то поясніть як ви зв’яжете ці два місця:
1. Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!(Івана 20:20-24)
2. Мар.2:7 Чого Він говорить отак? Зневажає Він Бога... Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого?
З охотою спробою пояснити.
Уявімо собі хворих і лікаря, котрий може вилікувати цю хворобу. Лікар лікує ліками, й передаючи ці ліки іншим, він надає їм змогу лікувати хворих людей.
Так і Син Божий передає учням Своїм як дар Духа Святого, аби Ним лікувати душі.
В Ісусових словах визначальним є Прийміть Духа Святого!, отже вже не священик виліковує, а Дух Божий через нього виявляє Свою дію.

Юра, ваше пояснення не підходить. Бо у Марка сказано "Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого?"Тоді виходить ви дали відповідь на це питання.
Але, нічого там не сказано про передачу повноважень і ліків. Значить крім І.Х. є ще хто може. То мені потрібно не багато, піти «купити індульгенцію» і все, я у раю.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27968
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 15:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
1. Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!(Івана 20:20-24)

От я задумався, якщо ви праві у тлумачині цього місця, то має бути приклади що так робили апостоли?

Для роздумів...паралельні місця.
Матв.6:15 А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших. Юра, про що мова йде?

А може все таки апостоли звіщали що через І.Х. є прощення гріхів, а самі не прощали?
1. Дiї.13:38 Отже, мужі-браття, хай відомо вам буде, що прощення гріхів через Нього звіщається вам.
2. 1Iван.2:12 Пишу я вам, дітоньки, що гріхи вам прощаються ради Ймення Його.

А як саме відбувається прощення наших гріхів, читаємо:
1. 1Iван.1:7 Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха. Через ходження у світлі.
2. 1Iван.1:9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. Через визнання гріхів.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27977
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 19:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Уявімо собі хворих і лікаря, котрий може вилікувати цю хворобу. Лікар лікує ліками, й передаючи ці ліки іншим, він надає їм змогу лікувати хворих людей.
Так і Син Божий передає учням Своїм як дар Духа Святого, аби Ним лікувати душі.
В Ісусових словах визначальним є Прийміть Духа Святого!, отже вже не священик виліковує, а Дух Божий через нього виявляє Свою дію.
Юра, ваше пояснення не підходить. Бо у Марка сказано "Хто може прощати гріхи, окрім Бога Самого?"Тоді виходить ви дали відповідь на це питання.
Усе підходить, просто упираєтесь Христовому вченню й виходить не усвідомлюєте, що Бог і Є Дух Святий. Бог через учнів Духом Своїм прощає гріхи. Тож священник сам не уздровляє, він Духом Святим засвідчує Божу дію. Ось слова священика після того, як людина покаялася.
І я, недостойний ієрей, владою, мені даною, прощаю і розрішаю тебе від усіх гріхів твоїх в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа. Амінь
Власне про що й Марко.

Протестант написав:
Але, нічого там не сказано про передачу повноважень і ліків. Значить крім І.Х. є ще хто може.
Самі ж мене просили пояснити, а це означає моїми словами, цитату Івана 20:24, котру безперестану приводжу, й котру ви ніяк не бажаєте прийняти. Пояснив, тепер кажете що слів про ліки не має в Писанні. То навіщо пояснень від мене просите? Прийміть Євангелію такою, якою вона є й на тому покінчимо.

Протестант написав:
То мені потрібно не багато, піти «купити індульгенцію» і все, я у раю.
Вам потрібно перестати противитися Слову Божому й визнати Євангелію Ів.20:24.

Протестант написав:
Yur написав:
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються!(Івана 20:20-24)
От я задумався, якщо ви праві у тлумачині цього місця, то має бути приклади що так робили апостоли?
Уже нічого не збираюся вам тлумачити, просто прийміть наведену цитату з Євангелії й визнайте право відпускати/затримувати гріхи тим, кому це доручено СЛОВОМ.

Протестант написав:
Для роздумів...паралельні місця.
Матв.6:15 А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших. Юра, про що мова йде?
Про те що сказано, про те й мова :)
Ви хочете знову, аби я щось сказав від себе, а ви потім: А ДЕ ТАКЕ НАПИСАНО. Ото дивіться на написане Ів. 20:24 й не перечте написаному.

Протестант написав:
А може все таки апостоли звіщали що через І.Х. є прощення гріхів, а самі не прощали?
1. Дiї.13:38 Отже, мужі-браття, хай відомо вам буде, що прощення гріхів через Нього звіщається вам.
2. 1Iван.2:12 Пишу я вам, дітоньки, що гріхи вам прощаються ради Ймення Його.
А як саме відбувається прощення наших гріхів, читаємо:
1. 1Iван.1:7 Коли ж ходимо в світлі, як Сам Він у світлі, то маємо спільність один із одним, і кров Ісуса Христа, Його Сина, очищує нас від усякого гріха. Через ходження у світлі.
2. 1Iван.1:9 Коли ми свої гріхи визнаємо, то Він вірний та праведний, щоб гріхи нам простити, та очистити нас від неправди всілякої. Через визнання гріхів.
А може все таки, пане Протестант, перстанете упиратися й визнаєте Слово Боже таким, яким воно є:
Прийміть Духа Святого!
Кому гріхи простите, простяться їм, а кому затримаєте, то затримаються! (Івана 20:23,24)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
27984
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 22:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Підсніжник написав:
Так, можу:

А тепер я писав вам не єднатися з тим, хто зветься братом, та є перелюбник, чи користолюбець, чи ідолянин, чи злоріка, чи п'яниця, чи хижак, із такими навіть не їсти!1Кор.5:11 Я не бажаю йти на розмову з одним із таких!

А де ж написано, що потрібно іти на сповідь до негрішної людини? :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
28002
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 09:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Цитата:
молитва віри вздоровить недужого, і Господь його підійме, а коли він гріхи був у вчинив, то вони йому простяться
ідеться про молитву того, хто згрішив.

Прочитай цей уривок у оригіналі http://bible.in.ua/underl/, а тоді роби висновки.

Цитата:
І відвернув Господь зло, про яке говорив, щоб зробити Своєму народові.

Тут взагалі (Вихід 32:14) не про сповідь йдеться, євреї тут не каялись, то як їх Бог мав простити? Тут Мойсей ходатайствував за них.

Братик написав:
А де ж написано, що потрібно іти на сповідь до негрішної людини? :)

Написано, щоб іти, але щоб обов`язково чи примусово, то я цього не казала, бо біблія того не навчає. Яків тут радить: Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!Як.5:16.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хто має право прощати гріхи?
28014
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 17:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Яків писав про молитву над занедужавшим, бо хвора людина немічна і сама за себе молитися не може. Але це не стосується здорової людини.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 100 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>