Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:57




Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
27619
UNREAD_POSTДодано: 11 грудня 2010, 20:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Стосовно першої частини: звісно водне хрещення не фактичне змиття тілесної нечистоти, а символ змиття гріхів і обіцянка жити в чистоті.
А відносно народження від води, то хіба розширена цитата не підтверджує мої слова? Никодим, почувши про друге народження, здивувався, як може людина ще раз родитися, адже не може ж вона знову ввійти до утроби матері. Тобто він говорив про тілесне народження. Христос же пояснив, що народження від духа не є народженням від тіла, бо "народжене від тіла є тіло, а народження від духа є дух". У всіх цих витатах фігурує два поняття: народження від тіла і народження від духа. Тому звідси випливає, що Христос говорячи про воду, теж мав на увазі тілесне народження. Він говорив про два різні народження: одне народження від води, друге народження від духа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
27970
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 15:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
А відносно народження ..... Тому звідси випливає, що Христос говорячи про воду, теж мав на увазі тілесне народження. Він говорив про два різні народження: одне народження від води, друге народження від духа.

Братик, я теж так думав, а от нині спів ставив такі слова:
1. Iван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
Тут сказано що 100% той хто не народиться із води не ввійде у Царство Боже, а тепер...
2. Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде.
Як бачимо для спасіння потрібна 100% віра, а про водно хрещення так не сказано.

Христос сам собі точно не суперечить, якщо в цих місцях йде мова про водне хрещення. Значить все таки у п.1. про Слово Боже, а п.2 про водне хрещення. :? :? :?
Та й тепер візьмемо за приклад своє християнське\духовне життя, ми хіба від водного хрещення народилися, чи від Слова Божого? Я, як пригадую, що спочатку народився від почутого Слова Божого.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
27982
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 22:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Братик, я теж так думав, а от нині спів ставив такі слова:
1. Iван.3:5 Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
Тут сказано що 100% той хто не народиться із води не ввійде у Царство Боже, а тепер...
2. Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде.
Як бачимо для спасіння потрібна 100% віра, а про водно хрещення так не сказано.

Так я і не говорив про водне хрещення. Водне хрещення не є обов"язковою умовою спасіння, проте народження від води і від Духа є обов"язковими умовами. Є таке прислів"я: Хто народжується один раз - той вмирає двічі, а хто народжується двічі - той помирає лише один раз.
Тобто, щоб не померти вдруге (вічна смерть), потрібно народитися двічі - від води (тіла) і від Духа Святого, якраз про це і говорив Христос.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
27985
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2010, 22:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
2. Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде.
Як бачимо для спасіння потрібна 100% віра, а про водно хрещення так не сказано.
Віра без діл мертва. Хрещення - це реалізація віри.
Протестант написав:
Христос сам собі точно не суперечить, якщо в цих місцях йде мова про водне хрещення. Значить все таки у п.1. про Слово Боже, а п.2 про водне хрещення. :? :? :?
А чому ти думаєш, що у п.2 йдеться про водне хрещення??? Я раніше теж так думав, але потім зрозумів, що бути охрещеним - це означає зодягнутися у Христа (бути зануреним у Слово Боже), а не просто у воду. Водне хрещення - це лише символ хрещення у Слово.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
27991
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 07:57 

Востаннє редаговано Братик 20 грудня 2010, 17:36 (всього 2 разів).

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Декому треба нову євангелію випустити зі своїми тлумаченнями. Так як зробили єговісти, мурмони, та інші віровідступники. Про наслідки перекручення Божого Слова я попереджав...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Братик | 20 грудня 2010, 17:34.
Причина: просто
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28022
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 17:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Віра без діл мертва. Хрещення - це реалізація віри.

Не хрещення реалізація віри, а діла. І будь-ласка, не відхиляйся від теми. Що таке віра без діл, ми уже розглядали. Причому, ледь не в кожній темі, бо це когось коронний вислів. :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28035
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 20:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А чому ти думаєш, що у п.2 йдеться про водне хрещення???

Та ні, ти 100% помиляєшся. Багато навіть не треба пояснювати, беру твої слова: "хрещеним - це означає зодягнутися у Христа (бути зануреним у Слово Боже)", якщо це так, то тоді Христос сказав це не є обов’язково: "Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде". Як бачимо хрещення це не обов’язково, тоді випливаючи із твого пояснення "зодягнутися у Христа (бути зануреним у Слово Боже)" це є не обов’язково.

Та й у нас завжди співають " усі що у Христа охрестилися, у Христа зодягнулися"




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28036
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 20:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Декому треба нову євангелію випустити зі своїми тлумаченнями. Так як зробили єговісти, мурмони, та інші віровідступники. Про наслідки перекручення Божого Слова я попереджав...

Братик, ти щось після довгої перерви змінився, це можна і у ПП написати. Або пояснити чому він не правильно пояснює.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28042
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 21:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
якщо це так, то тоді Христос сказав це не є обов’язково: "Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде". Як бачимо хрещення це не обов’язково, тоді випливаючи із твого пояснення "зодягнутися у Христа (бути зануреним у Слово Боже)" це є не обов’язково.
А чому ти думаєш, що це не обов'язково??? Адже Христос чітко сказав, що хто увірує і охреститься, тобто хрещення - це необхідна умова спасіння. Не сказано же "хто увірує або охреститься", а хто увірує + охреститься. А для того щоб охреститися, необхідно увірувати, бо без віри не можливо охреститися.
А далі сказано, що хто не ввірує, тобто не охреститься, - засуджений буде.
Протестант написав:
Та й у нас завжди співають " усі що у Христа охрестилися, у Христа зодягнулися"

Це добре, що співають. Але окрім співу і декларацій потрібно насправді охреститися у Христа. Адже я знаю багатьох таких, що декларували віру в Христа, і на словах обіцяли Богу служити, і водне хрещення приймали... але потім відходили від Бога і знову поверталися до своєї блювотини. Причина в тому, що вони лише на показ "вірили", але не занурилися у Христа - Слово Боже.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28043
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 21:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Цитата:
Братик, я теж так думав, а от нині спів ставив такі слова:
1. Iван.3:5
2. Мар.16:16
Як бачимо для спасіння потрібна 100% віра, а про водно хрещення так не сказано.

Так я і не говорив про водне хрещення.


Тоді поясни свої слова:
Тому звідси випливає, що Христос говорячи про воду, теж мав на увазі тілесне народження. Він говорив про два різні народження: одне народження від води, друге народження від духа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28044
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2010, 21:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А далі сказано, що хто не ввірує, тобто не охреститься, - засуджений буде.


Ти якось дивно пояснюєш. У першому частині вірша віра і охреститися це різне, а другій частині віра означає хрещення. Тоді дивися у грецький тест.

Скажи у цих місцях це теж слово "хрещення" говорить про "зодягнутися у Христа"
Рим.6:3 Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися? 4 Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть.

Матв.28:19 Тож ідіть....христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа....


І чому ти думаєш що у цьому вірші 100% говориться про водне хрещення?
1Петр.3:21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця
Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28052
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 00:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Ти якось дивно пояснюєш. У першому частині вірша віра і охреститися це різне, а другій частині віра означає хрещення.
Я намагаюся підкреслити логіку. Логіка полягає в тому, що хрещення неможливе без віри, тобто спочатку віра, а потім хрещення як наслідок віри. Тобто якщо є віра, то буде й хрещення, а якщо нема віри, то хрещення просто є неможливим і непотрібним.

Іншими словами, якщо посадити зерно і його поливати, то виросте плід, а якщо не посадити - то нічого не виросте. То поливати потрібно?
Так і тут: Хто увірує й охриститься, буде спасенний, а хто не ввірує засуджений буде.

Протестант написав:
Скажи у цих місцях це теж слово "хрещення" говорить про "зодягнутися у Христа"
Рим.6:3 Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися? 4 Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть.
Аякже. Саме оце місце й розкриває суть занурення у Христа. Зодягнувшись у Христа, тобто у Слово Боже, ми беремо участь у Христових стражданнях, розпинаючи свою плоть із Христом, бо так сказав Христос: Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста, та й іде вслід за Мною. Бо хто хоче спасти свою душу, той погубить її, хто ж за Мене свою душу погубить, той знайде її. (Матв.16:24-25)
Тому й Павло пише: Бо коли ми з'єдналися подобою смерти Його, то з'єднаємось і подобою воскресення, знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! (Рим.6:5-7)
То що нас звільняє від гріха? Занурення у воду чи занурення у Христа? Лише занурившись у Слово Боже, ми терпимо Христові страждання аж поки наш гріховний чоловік не знищиться, щоб ожити для Бога. І коли ми зрікаємося самого себе, то й приймаємо водне хрещення, даючи обіцянку Богу жити для Його волі.
Протестант написав:
Матв.28:19 Тож ідіть....христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа....
Хрещення - це занурення, тому хрещення в Ім'я Отця і Сина і Святого Духа означає занурення у всяку правду Божу, а це і водне хрещення, і духовне хрещення, і хрещення у кожне Слово нашого Господа Ісуса Христа. Тому й Христос і тут розкриває істинне значення хрещення: Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. (Матв.28:19-20)
Протестант написав:
І чому ти думаєш що у цьому вірші 100% говориться про водне хрещення?
1Петр.3:21 Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа,
Не можна розділяти водне хрещення від занурення у Христі. Адже, хрещення - це одне ціле, але має дві складові = це занурення у воду (видима, тілесна складова) + занурення у Христа (духовна складова). У даному вірші говориться загалом про хрещення.

Але якщо людина прийняла водне хрещення по традиції чи по бажанню батьків, а не внаслідок розп'яття самого себе через Слово Христове, то таке хрещення немає жодного значення, бо є лише формальним. Саме через те, що традиційні християни неправильно трактують значення водного хрещення, часто трапляється, що ненароджені згори християни стають членами християнських організацій.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28055
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 07:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
Декому треба нову євангелію випустити зі своїми тлумаченнями. Так як зробили єговісти, мурмони, та інші віровідступники. Про наслідки перекручення Божого Слова я попереджав...

Братик, ти щось після довгої перерви змінився, це можна і у ПП написати. Або пояснити чому він не правильно пояснює.

Змінився яким чином?
Хіба Христос не публічно називав фарисеїв гробами побіленими, хіба не казав Він Петрові "відійди від мене сатана", хіба Він не розганяв перекупщиків з храму? Чи може Христос теж неправильно, некорректно виражався, можливо потрібно було тихенько їх попросити забрати свої товари з храму, а до Петра сказати більш мягко?
Христос ніколи не лукавив і завжди називав речі своїми іменами. Якщо хтось постійно пише єресь, та ще й так навязливо, ніби то єдино-правильне трактування, та ще й у базових, головних питаннях віри, то як ще можна це назвати?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
28056
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2010, 07:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Протестант написав:
Братик написав:
Цитата:
Братик, я теж так думав, а от нині спів ставив такі слова:
1. Iван.3:5
2. Мар.16:16
Як бачимо для спасіння потрібна 100% віра, а про водно хрещення так не сказано.

Так я і не говорив про водне хрещення.


Тоді поясни свої слова:
Тому звідси випливає, що Христос говорячи про воду, теж мав на увазі тілесне народження. Він говорив про два різні народження: одне народження від води, друге народження від духа.

І де ти побачив тут водне хрещення? Я говорив про два народження а не про хрещення. Уважніше прочитай попередні дописи.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>