Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:00




Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5684
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2006, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Ну скілки можна Біблію під доктрину підлаштовувати? На якій підставі ти розрізняєш ці два говоріння мовами?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5685
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2006, 19:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
lightchild :)
Нехай Господь благословить тебе, щоб ти прийняв від Бога дар Духа Святого, тоді зрозумієш.
А коли хто не розуміє, нехай не розуміє!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5686
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 11:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Я задав тобі питання, будь ласкавий відповісти на нього, або не казати "хто не розуміє".
Що це за формулювання "дар Духа Святого" у тому контексті в якому ти кажеш? Або ти маєш на увазі "прийняв Духа Святого", або "прийняв дар мов"?




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5687
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 11:47 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Так, я не маю дара інших мов. Але ще раз повторю питання - з чого ти взяв, доведи, покажи, що він має бути у всіх хрещених Духом, і чому ти розрізняєш ці два говоріння мовами?
Це є один і той же дар, і він є не у всіх!!! :!:




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5688
UNREAD_POSTДодано: 01 жовтня 2006, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Це я так розумію, що при духовному хрещенні, отримують і дар Духа! Але я не наполягаю на тому і доводити нікому не хочу, нехай кожен розуміє як розуміє.

А кого це питання цікавить - запрошую у групу Пятдесятників, там обговоримо! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5712
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 12:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
На мою думку, єретичність у фразі: "який порахував рабів твоїх достойними прощення гріхів". Ми не достойні прощення гріхів.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5721
UNREAD_POSTДодано: 02 жовтня 2006, 19:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не вважаю, що ті слова у молитві є єретичними.
Звісно, ми не повинні себе вважати достойними прощення, бо ми таки недостойні, але Господь може порахувати нас достойними. Як і Давид називає блаженною людину, якій рахує Бог праведність незалежно від діл: Блаженні, кому прощені беззаконня, і кому прикриті гріхи. Блаженна людина, якій Господь не порахує гріха!
Інша справа в тому, що молитва не може бути заученою. Важливо просити у Бога Духа Святого всім свої серцем.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5729
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 00:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я признаю, що може зарізко написав, приписавши фразі ярлик єретичності, але це фраза з області "ходіння по лезу бритви". Було б добре, якби такі фрази писалися б в контексті.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5739
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 16:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тарас написав:
Цитата:
Служіння єпископа-пресвітера передбачає, що він очолює Церковне зібрання. І тому під час хрещення – прийому нового члена він кладе руку на голову новоохрещеного від імені всієї Церкви промовляє молитву-закликання Святого Духа.


Свят, я би просив тебе по Слову Божому обгрунтувати дану думку. Я не знаходжу підтвердження такої практики в Писанні.


Ми вже цитували з Діянь, як апостол Павло покладав руку на новонавернених ефесян і на них зійшов Святий Дух.
Ось іще одне місце:
„Як зачули ж апостоли, які в Єрусалимі були, що Боже Слово прийняла Самарія, то послали до них Петра та Івана.
А вони, як прийшли, помолились за них, щоб Духа Святого вони прийняли,бо ще ні на одного з них Він не сходив, а були вони тільки охрищені в Ім'я Господа Ісуса.
Тоді на них руки поклали, і прийняли вони Духа Святого! (Дії 8, 15-17)”
Якщо новонавернені приєднуються до вже існуючої церковної общини, то зрозуміло, що не тільки пресвітер бере участь в охрещенні і молитві за нових членів але і всі вірні, адже всі ми „рід вибраний, царське священство” і „всі напоєні одним Духом”.

Цитата:
Сонячник: Svjat, кожен, хто хрещений Духом Святим, може молитися не сам від себе (не своїм розумом), а Духом Святим - тобто іншою мовою! Це є тою видимою для інших ознакою хрещення Духом Святим.

Але є ще дари Духа Святого, в т.ч. дар різних мов (переважно для вияснення - а це окремий дар, який служить для збудування Церкви). Ми це вже обговорювали у групі "пятдесятників".


Як у тебе все заплутано. :shock:
По-перше, не зрозуміло, чого ти моління Святим Духом на яке посилався („Але кожен, хто хрещений Духом Святим, має в собі завдаток Духа, який допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями. Рим.8:26
Тобто кожен хто народжений згори, хто має Духа Христового, не може угашати молитву Святого Духа, бо Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений. „) ототожнюєш з говоріння мовами? І що маєш на увазі під іншою мовою „не для вияснення”?
Я наприклад, знаю молитву Духа, яка не супроводжується ніяким говорінням і відбувається не обов’язково відразу після одержання дару Духа(сходження Духа).


По-друге, погоджуюсь з lightchild, що нема підстав, говоріння мовами, що відбувалось після сходження Духа на новонавернених в Діяннях відрізняти від дару мов. Інше питання в тому, як цей дар проявляється.

Отже не бачу підстав, стверджувати, що говоріння мовами обов’язковою ознакою хрещення Духом Святим. Це не підтверджується ні Писанням ні історичним життям Церкви Христовою з Апостольських часів.

Цитата:
Сонячник:А кого це питання цікавить - запрошую у групу Пятдесятників, там обговоримо!

А який сенс обговорювати цю тему обмежено в закритій групі "Пятдесятники"? Я віддаю перевагу відкритому обговоренню.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5745
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 20:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Svjat, а з чого Ви знаєте, хрещені Духом Святим чи ні? І з чого знати тим, хто руки покладає і молиться, що Дух Святий зійшов?

З євангельських прикладів ми знаємо, що люди бачили якось сходив Дух Святий чи не сходив! А тепер руки покладають, моляться, але без ознаки ніхто не знає, чи прийняв Господь молитву чи ні, зійшов Дух Святий чи ні.

Як ви думаєте, по чому сторонні люди пізнавали, що сходив Дух Святий?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5749
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2006, 23:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Зауважу, що клали руки апостоли, а не эпископи. До того ж зауважу, що у випадку з самарянами, вони вже були охрищені в ім’я Ісуса. І ще одне: Чому в Писанні вся практика хрещення Святим Духом супроводжувалась ознаками інших мов.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5849
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2006, 16:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Браття, у вас багато хороших питань. Нарешті знайшов час, щоб на них відповісти.
Цитата:
Тарас: Зауважу, що клали руки апостоли, а не эпископи.

Так, тому що говориться про час коли апостоли проповідували, охрещували та зорганізовували новоохрещених в місцеву Церкву в якій спочатку самі апостоли виконували пресвітерське служіння. Потім вони поставляли пресвітера(єпископа) когось з новонавернених і йшли проповідувати далі. І вже цей пресвітер за прикладом апостолів хрестив водою та покладав руки на новонавернених, що приєднувались до цієї місцевої Церкви.
Цитата:
До того ж зауважу, що у випадку з самарянами, вони вже були охрищені в ім’я Ісуса.

Що ти хочеш сказати цим зауваженням?
Цитата:
Тарас: І ще одне: Чому в Писанні вся практика хрещення Святим Духом супроводжувалась ознаками інших мов.
Сонячник: Як ви думаєте, по чому сторонні люди пізнавали, що сходив Дух Святий? З євангельських прикладів ми знаємо, що люди бачили якось сходив Дух Святий чи не сходив! А тепер руки покладають, моляться, але без ознаки ніхто не знає, чи прийняв Господь молитву чи ні, зійшов Дух Святий чи ні.
І з чого знати тим, хто руки покладає і молиться, що Дух Святий зійшов?

Я б стверджував так категорично, що в Писанні вся практика хрещення Духом супроводжувалась ознаками інших мов. Ми вже згадували про хрещення трьох тисяч людей після першої проповіді Петра та їх приєднання до Церкви. Чому не говориться, що всі вони заговорили іншими мовами? Уявляєш, яке б свідчення було. Теж саме стосується охрещення ап.Павла. Тут теж не згадується про те, що він заговорив іншими мовами.
Хрещення Святим Духом супроводжувалось даром інших мов в особливих випадках.
Основне призначення цього дару - це знамення для невіруючих, особливо в місіонерських цілях. (Отож, мови існують на знак не для віруючих, але для невіруючих, а пророцтво для віруючих, а не для невіруючих.(1 кор.14:22)
І в цьому сенсі він як і всі інші дари призначений на збудування Церкви.
Якщо уважно простежити згадки про говоріння іншими мовами після сходження Духа, то цей дар відразу був знаменням для присутніх невіруючих (в Єрусалимі, Кесарії). Одержували його перші члени новоутворених Церков, і цей дар допомагав їм далі євангелізувати як у себе в місцевостях так і до країв землі, як для іноземців так і для євреїв.
Відтак, зауважу, що якщо людина одержує Духа в общині віруючих, то тут не має особливої потребі в говорінні іншими мовами як знаменні для невіруючих. В цьому випадку община засвідчує, що новонавернений покаявся, охрестився і община свідчить по вірі, що новоохрещений одержує Духа, обіцяного Господом нашим Ісусом Христом.
Це невидиме таємне сходження Духа на новоохрещених під час молитви з рукоположенням відбувається в Церкві Христовій ось уже дві тисячі років. І підтверджується воно тим преображенням життя у Христі, що мали наші предки-християни і тими незчисленими дарами Духа, що вони одержувала після такого духовного хрещення.
Цитата:
Сонячник:
Svjat, а з чого Ви знаєте, хрещені Духом Святим чи ні?

Я знаю це з того як змінилось моє життя під дією Духа Святого з часу мого хрещення, знаю через ті одкровення в пізнанні Христа які даються мені Духом. А також і з особливих моментів коли, переважно в молитві, відчуваю сповненість Святим Духом.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5853
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2006, 21:52 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:

Як ви думаєте, по чому сторонні люди пізнавали, що сходив Дух Святий?



Питання
1. Говоріння на язиках звернено до людей або до Бога?
2. Коли в перший раз люди заговорили язиками?
3. Чи містило в собі говоріння на язиках ідею суду?
4. Що означає хрещення вогнем?
5. Чи можна говорити мовами без тлумачення?
6. Говоріння на язиках і безшлюбність є обов’язком або рекомендується?
7. Чи було говоріння на язиках - язиком ангелів?
8. Чи існують два види говоріння на язиках?
9. Чи було говоріння на язиках знаменням для віруючих?
10. Чому не розуміли говоріння на язиках?
11. Для кого говоріння на язиках було знаменням?
12. Яка була мета говоріння на язиках?
13. Про що ми повинні думати, якщо нам говорять правду на язиках?
14. Як ми повинні ставитися до фальсифікацій із цього приводу?
15. Чи замовкли язики й коли?
16. Що мається на увазі у вірші "коли настане досконале"?
17. Чи будує говоріння на язиках мовця?
18. Де повинне практикуватися говоріння на язиках?
19. Чому Павло говорив: "не забороняйте говорити і язиками"?
20. Чи є сьогоднішнє говоріння на язиках доказом, що воно істинне?
21. Чи скінчилися інші дари?
22. Чи належні ми говорити мовами вдома?
23. Чи можна перевірити сьогоднішнє говоріння на язиках?
24. Яке значення досвіду?
25. Чи говорив Ісус Христос на язиках?
26. Чи зрозумілий язик самому мовцеві?
27. Буду "молитися розумом" - для мого розуміння?
28. Прояви Духа підвладні пророкові чи ні?
29. "Зітхання не виречені" мають відношення до виречень на язиках?
30. Чи рівні язики пророцтву? Чому?
31. Скільки чоловік можуть говорити мовами в зборах привселюдно?
32. Чи можуть сестри в зборах говорити мовами?

Перевірте ваші відповіді, прочитавши цю книгу.
http://eresi.tora.ru/show.php?pe+pe_cont
(на російській мові)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5858
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
svjat написав:
Теж саме стосується охрещення ап.Павла. Тут теж не згадується про те, що він заговорив іншими мовами.
Якщо інші мови є ознакою хрещення, то не обов'язково завжди вказувати, що мовами іншими став промовляти. Адже ми знаємо, що ап.Павло про себе сам свідчив: "розмовляю я мовами більше всіх вас".
svjat написав:
...община свідчить по вірі, що новоохрещений одержує Духа...
Це невидиме таємне сходження Духа на новоохрещених під час молитви з рукоположенням відбувається в Церкві Христовій ось уже дві тисячі років.

А з Євангельських прикладів ми знаємо, що цей акт був явно означений (як для охрещеного, так і для оточуючих). І охрещеному не потрібне свідчення общини по вірі, бо той свідчення має в собі.
Звичайно, Дух Святий приводить нас до покаяння, ми каємося в гріхах, змінюємо наше життя, вступаємо в Завіт з Богом через святе водне хрещення. І рукоположені пресвітера чи єпископи мають владу звершувати обряд водного хрещення згідно нашої віри. Але ніхто з людей не має влади хрестити Духом Святим, а лише Ісус Христос.
Іван Хреститель говорив: Я хрещу вас водою на покаяння, але Той, Хто йде по мені, потужніший від мене: я недостойний понести взуття Йому! Він хреститиме вас Святим Духом й огнем. (Матв.3:11)
15 А як я промовляв, злинув на них Святий Дух, як спочатку й на нас. 16 І я згадав слово Господнє, як Він говорив: Іван ось водою хрестив, ви ж охрещені будете Духом Святим. 17 Отож, коли Бог дав однаковий дар їм, як і нам, що ввірували в Господа Ісуса Христа, то хто ж я такий, щоб міг заперечити Богові? (Дії 11:15-17)
То хіба може Бог при хрещенні Духом Святим не дати той одинаковий дар, який був даний як юдеям так і поганам?
... і Бога хвалили, говорячи: Отож, і поганам Бог дав покаяння в життя!
Господь і сьогодні, як і дві тисячі років назад, зливає Духа Святого на всіх хто Його прагне! Звісно потрібно вірувати і просити благодать Божу, і хто віруватиме, той і отримає! А хто внушив собі, що вже хрещений Духом Святим, а насправді не так, то хіба зможе такий отримати Духа Святого? Хто не прагнутиме живої води, той її не знайде!
Христос сказав: Я Альфа й Омега, Початок і Кінець. Хто прагне, тому дармо Я дам від джерела живої води. (Об.21:6)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5860
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2006, 19:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Svjat написав:
Основне призначення цього дару - це знамення для невіруючих


Даром є хрещення Святим Духом, а говоріння мовами є ознакою хрещення Святим Духом.
Svjat я би хотів щоб ми не обминали місця з Писання і не дивились як їх об’яснити з позиції своєї теорії, а подивились на істину прямо.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>