Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:49




Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1890
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2006, 20:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Щодо манускриптів, то може в іншій темі це питання обговорювати?




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1901
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 00:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Але розумієш, я говорив про те, що Дух Божий, кров Христа, і Слово Боже не обов’язково свідкують через людину, тобто я думаю, що там написано більш загальніше ніж ти говориш.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1915
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2006, 08:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ейейей, мені здається ви задалеко зайшли від теми... :)
Може ще хтось щось вважає?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1974
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 01:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не такий мудрий як попередні співбесідники, але я розумію настільки просто, наскільки Бог мені дає розуміти Писання... Для мене головне, щоб моє розуміння мені не перешкодило бути покірним волі Божій...
Тому слова "Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже" я розумію просто (не вдаючись у філософію), що це є тим необхідним, що повинен зробити кожен, хто хоче увійти у Царство Боже - водне і духовне хрещення!
Звичайно, тут можна філософствувати дуже багато: напр., вода - це Слово Боже, а Слово Боже - це Сам Бог і т.д. Але це і так зрозуміло, що раз тут мова йде про народження згори, то значить й від Бога. І навіщо та філософія? Чи ви думаєте, що Никодим вислухавши слова Христа, переглядав тлумачні словники, роздумуючи що Христос міг мати на увазі?
А що стосується версії Братика, що народитися від води - це тілесне народження, то це мало імовірно, оскільки це не може бути умовою увійти у Царство Небесне (бо всі в такому випадку народжуються тілесно).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1975
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 01:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Поясни мені на підставі яких місць з Біблії ти бачиш необхідною умовою спасіння хрещення Святим Духом. (як на мене воно не є ні необхідною, ні достатньою умовою)




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1979
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 07:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарас написав:
Поясни мені на підставі яких місць з Біблії ти бачиш необхідною умовою спасіння хрещення Святим Духом. (як на мене воно не є ні необхідною, ні достатньою умовою)

Звичайно, що це не може бути достатньою умовою. А чому я вважаю необхідною - місць у Біблії про це є багато, але це окрема тема для обговорення.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
1995
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 09:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Те ж саме можна і сказати про водне хрещення - це не є необхідна умова. До речі, якщо говорити без філософії, то розуміння що під водою мається на увазі тіло і є найпростішим.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2026
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 23:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Браття, тіло в Писанні ніде не називалось водою. Приведу ще одне місце на підтвердження своєї думки. Христос каже: ... Хто увірує і охреститься, буде спасенний, а хто не увірує, засуджений буде. (віра, доречі, приходить від слухання Слова Божого)
В цьому місці нема жодного натяку про умову спасіння - хрещення Святим Духом. До того ж це слова Христа про те, що потрібно для спасіння.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2027
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 23:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тарасе, але ж хіба є підстави так категорично стверджувати, що Христос говорив не про духовне хрещення?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
2029
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2006, 23:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я на цю тему написав на форумі П’ятедисятники.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Що означає народитися від води та Духа?
4611
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 14:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Братик написав:
Хто не родиться з води та Духа, не може увійти в царство Боже Ів. 3:5

Що означає народитися від Духа ми вже обговорювали в кімнаті "Пятидесятницьке вчення", а тут пропоную зконцентруватися на народженні з води. На цю тему є різні суперечливі думки. Пропоную обговорити цю тему тут.


Цитата:
Ще дехто вважає що народження з води це водне хрещення (на мою думку це не так).
У кого які будуть коментарі щодо цього?


Давайте обміркуємо ці слова Христа трохи в ширшому контексті. І тоді буде зрозуміло, що вони означають.

Царство Боже, це Царство беспосереднього спілкування з Богом і ближніми - повного Єднання в усьому, воно є Царство, яке виражається образом «трапези Господньої».
Оце Єднання з Богом, відновлюється в певній мірі вже зараз через Христа в Дусі Святому ( Дусі усиновлення). Тобто в Його Тілі (Церкві), що живе Духом Святим.

Отже Царство Боже осягається в Церкві.
А як люди приєднуються (пристає) до Церкви?
Зазвичай, так як це описує євангеліст в Діяннях Апостолів(2 розділ):

„Як почули ж оце, вони серцем розжалобились, та й сказали Петрові та іншим апостолам: Що ж ми маємо робити, мужі-браття?
А Петро до них каже: Покайтеся, і хай охреститься(згідно грецького оригіналу – „зануриться у воду”) кожний з вас в ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів - і одержите дар Святого Духа.
…Вони, отже, [з любов'ю] прийнявши його слово, охрестилися, і пристало того дня яких три тисячі душ.”

Отже, по смилу видно, що слова „Хто не родиться з води та Духа, не може увійти в царство Боже” говорять про необхідність входження до Церкви для того щоб осягнути Царство Боже.

В цьому зв’язку, згоден з Тарасом в тому, що народження від води і Духа це один акт, але при цьому діють два фактори.

А також з Сонячником, в тому що для входження в Царство Боже необхідне водне і духовне хрещення.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4623
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Svjat, я знову мушу погодитися з Вашою думкою! :) Дякую за глибоке пояснення... Саме так і я розумів, але не міг так точно і докладно висловитися. Думаю, тут більше нічого добавити. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5249
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2006, 13:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я і не заперечував того, що при народженні згори діють два фактори. Більше того, я не заперечував, що в цьому бере безпосередню участь Святий Дух. Але знову ж таки в тому логічному ряду, який приводив Svjat є логічний скачок. Там написано, що вони охрестилися і пристали до Церкви, але там не написано, що в той же момент вони прийняли дар Святого Духа. До того ж, там написано, що вони приєднались до Церкви, до Христового Тіла. Тобто я розумію, що після того, як вони "прийняли слово", тобто покаялись, охрестилися (занурилися в воду), як засвідчення свого покаяння, смерті для світу і народження для Бога, вони стали Божими дітьми і членами Церкви (не формально). При тому всьому Дух Святий провів у них дію на покаяння, опрацював їхні серця, розмягчив їхні серця, і Слово Боже посіяне Петром проросло.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5386
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 11:04 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тарас написав:
Але знову ж таки в тому логічному ряду, який приводив Svjat є логічний скачок. Там написано, що вони охрестилися і пристали до Церкви, але там не написано, що в той же момент вони прийняли дар Святого Духа. До того ж, там написано, що вони приєднались до Церкви, до Христового Тіла.

Тарасе, не має в моєму логічному ряду ніякого скачка. Як же можна приєднатись до Тіла Христового не маючи Духа Христового?
Хрестяться водою для того щоб відразу по хрещенню одержати Святого Духа-„Духа всиновлення”. Це єдиний акт входження в Церкву. Для церковної практики це настільки природньо, що достатньо сказати що хтось „охрестився” і під цим розуміти що він також прийняв Святого Духа.
Тарас написав:
Тобто я розумію, що після того, як вони "прийняли слово", тобто покаялись, охрестилися (занурилися в воду), як засвідчення свого покаяння, смерті для світу і народження для Бога, вони стали Божими дітьми і членами Церкви (не формально).

Відповідно це твоє розуміння є не логічним. Не маючи Духа не можна бути Божим дитям в Новозавітному розумінні. І не можна бути дійсним членом Церкви, якщо можна так сказати. Через водне хрещення людина тільки починає приєднуватись до Церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
5387
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2006, 12:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я згоден зі svjat, але ще зазначу, що не обов'язково "Хрестяться водою для того щоб відразу по хрещенню одержати Святого Духа-„Духа всиновлення”."
Ми знаємо з Писання, що бувало, коли перш за все одержували Духа Святого (духовне хрещення), а вже опісля - водне хрещення:
Дiї.10:44-48
44 Як Петро говорив ще слова ці, злинув Святий Дух на всіх, хто слухав слова. 45 А обрізані віруючі, що з Петром прибули, здивувалися дивом, що дар Духа Святого пролився також на поган! 46 Бо чули вони, що мовами різними ті розмовляли та Бога звеличували... Петро тоді відповів: 47 Чи хто може заборонити христитись водою оцим, що одержали Духа Святого, як і ми? 48 І звелів охриститися їм у Ймення Ісуса Христа.

То очевидно, щоб народитися від води і Духа, необхідна як наша воля (для народження від води), так і воля Божа (для духовного хрещення).

Отже, через водне хрещення ми засвідчуємо, що прийняли рішення йти за Христом, а через духовне хрещення Бог засвідчує, що Він нас приймає у Церкву Христову.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 118 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>