Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:51




Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Чи можна їсти свячене?
Ні 38%  38%  [ 3 ]
Можна, в цьому не нічо поганого 25%  25%  [ 2 ]
Можна, якшо невірить в освюченні тої їжі 38%  38%  [ 3 ]
Всього голосів : 8
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи можна їсти свячений хліб?
37057
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2012, 18:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
На випускному в 11-ому класі підносять кожному випускнику свячений хліб, чи мона віруючим його їсти? Або коли прийдеш до невіруючих в гості мона їсти свячену ковбасу чи паску?)




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
37058
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2012, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
"До чужого ярма не впрягайтесь з невірними; бо що спільного між праведністю та беззаконням, або яка спільність у світла з темрявою? 15 Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним? 16 Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм! 17 Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму, 18 і буду Я вам за Отця, а ви за синів і дочок Мені будете, говорить Господь Вседержитель!" 2Кор. 6:14-18
Думаю, ні.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
37065
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2012, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Vero написав:
На випускному в 11-ому класі підносять кожному випускнику свячений хліб, чи мона віруючим його їсти? Або коли прийдеш до невіруючих в гості мона їсти свячену ковбасу чи паску?)
У цьому випадку правильніше керуватися словами ап.Павла, який писав: Як покличе вас хтось із невіруючих, і ви захочете піти, їжте все, що дадуть вам, за сумління зовсім не турбуючись. Коли ж скаже вам хтось: Це ідольська жертва, не їжте тоді через того, хто сказав, та через сумління! (1Кор.10)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
37066
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2012, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Vero написав:
Або коли прийдеш до невіруючих в гості мона їсти свячену ковбасу чи паску?)

Краще не їсти, тим самим не признаючи що то якісь святощі. Коли мої невіруючі на Великдень приносять "свячену їжу" і я їла, то вони казали: "О, вона теж свяченого поїла, значить воно має якесь значення". Після того я не дотримуюся подібних обрядів.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
37076
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2012, 02:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Написано: не те що входить в уста оскверняє людину, а те, що виходить. Відносно ідольскої жертви, то це інше. Не можна освячений у церкві хліб порівнювати до ідольскої жертви. Хоча, тут все залежить від того, як ми це приймаємо. Якщо хтось приймає це, як ідольску жертву, то їсти не можна. А якщо хто сумнівається то помолившись і освятивши їжу молитвою можна їсти.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
45918
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2013, 23:17 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2016, 18:52
Написано: 12
Vero написав:
коли прийдеш до невіруючих в гості


Дуже сумно, що деякі протестанти (як я зрозумів) так ставляться до, мабуть, таки правлославних християн. Як можна так різко казати про людину, що вона невіруюча, просто вона вірить, мабуть, не в точно так же як і ти.
Така нетерпимість серед наших братів і сестер мене дуже часто дуже засмучує, хоч я сам є баптистом за віросповіданням. Між іншим, офіціно православні протестантів рахують братами й сестрами в Христі, але які заблуджуються в деяких речах (десь читав на форумі про це).

Брати й сестри, невже ми можемо собі дозволяти такі вислови? Де наша любов, яку мають бачити інші?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
45920
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 07:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
taras написав:
Дуже сумно, що деякі протестанти (як я зрозумів) так ставляться до, мабуть, таки правлославних християн. Як можна так різко казати про людину, що вона невіруюча, просто вона вірить, мабуть, не в точно так же як і ти.
Тарасе, для мене віруючий - це той хто 100% наслідує Ісуса Христа. І тут не можна говорити про якусь деномінацію. Я знаю віруючих з православних, з католиків і з протестантів, хоча далеко не всіх протестантів я вважаю віруючими.
Навіть серед баптистів і п'ятидесятників є злочинці, неправдомовці, і хоч вони відвідують служіння у своїх церквах, але живуть не так, як вчить Христос. То хіба вони віруючі?
І віруючий обов'язково повинен отримати народження згори від Бога, інакше він не може знати, що є угодним Богові.
Погодьтеся, що стати членом якоїсь церкви - це просто, але зовсім не значить народитися від Бога. А хто народиться від Бога, то вже в ньому буде зростати Боже сім'я, і він не буде грішити, але буде берегти себе у чистоті та святості, та буде намагатися повністю наслідувати нашого Господа Ісуса Христа.
taras написав:
Між іншим, офіціно православні протестантів рахують братами й сестрами в Христі, але які заблуджуються в деяких речах (десь читав на форумі про це).
На скільки мені відомо, православні вважають всіх, в тому числі католиків, віровідступниками. А це католики визнають всіх братами і сестрами. А для мене брат і сестра - це лише той, хто народився від Бога, і виконує волю Божу. Так сказав Христос: Бо хто волю Мого Отця, що на небі, чинитиме, той Мені брат, і сестра, і мати! (Матв.12:50)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна їсти свячений хліб?
45926
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2013, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
taras написав:
Vero написав:
коли прийдеш до невіруючих в гості
Як можна так різко казати про людину, що вона невіруюча, просто вона вірить, мабуть, не в точно так же як і ти...

Брати й сестри, невже ми можемо собі дозволяти такі вислови? Де наша любов, яку мають бачити інші?

Ну знаєш, буддисти теж так само вірять, і мормони, і навіть окультисти вірять, хоча я не згідна, що вони вірять так само як ми, я маю на увазі народжених згори людей. Тому що народжений від Бога має живу віру, Христа в серці, а не просто є послідовником якоїсь релігійної течії. Якщо людина, неважливо якого віросповідання, народиться для Бога, то вона покине свої марні вірування, як фарисей Савл (Фил 3:5-8)
А любов? Вона не радіє неправді: в даному випадку ідолопоклонству православних, зокрема вірі в свячену воду.Чим та вода (чи паска) освячена? Срібним хрестом чи тим, що над нею прочитали з псалтира? Написано, що іжа: "освячується Словом Божим та молитвою" 1 Тим.4: 5 Свячена їжа - це не тільки пасхальний кошик чи вода на Водохреща, яку доречі всю (навіть в річках) вважають святою.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 8 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>