Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:12




Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17035
UNREAD_POSTДодано: 21 квітня 2009, 14:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
вся слава тільки нашому Богу.Він дає все розуміння,дихання,благодать,їжу,та безкінечну любов.
який рятує нас не за наші заслуги а по своїй благодаті.
ми повинні слухатись нашого Господа Ісуса бо Він бажає щоб ми жили в радості та мирі.
Ще більше приліпитись серцем своїм до Нього бо Він Творець милосердям своїм перевищує наше уявлення та розуміння про милість Його.
Наш Творець є дуже милостивим Він хоче мати тісні стосунки з нами тому то і Сина свого віддав за нас.
Щоб простити нам всі наші провини і завжди бути поряд з нами в важку хвилину.Хіба він не знає що ми зробимо в майбутньому ще багато переступів хіба Він не дасть нам покаяння?
Маємо любити Бога всім серцем (не з примусу або з страху що Він нас може покинути чи вбити) а тому що Він любить нас як Сина свого Ісуса.
а коли ми згрішили (то Його ставлення до нас не змінилось)його любов знов провадить нас до покаяння.
Господь Ісус нас любить тому ми будемо слухати Його і виконувати все що Він заповів нам.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17041
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2009, 07:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Амінь! Ніщо нас не відлучить від любові Божої: ні минуле, ні теперішнє, ні майбутнє! Він простив нас, коли ми були ще грішниками, Він Сина свого послав на смерть не за праведних, а за тих хто розпинав Його, Він за це не вимагає взамін нічого, лише наше серце, це абсолютний дар для всіх нас, якого неможливо заслужити, ми його можемо лише прийняти. Він простив не лише наші минулі і гріхи, але й майбутні, якщо ми по необачності і по недосвіченості згрішимо, але віруючі у Нього не грішать, бо вони розуміють, що у грісі отрута і тому, люблячий Господа не грішить, не тому що Бог поставив заборону, а тому що у нього немає бажання грішити!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17044
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2009, 20:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 червня 2009, 08:27
Написано: 8
так и амінь.нехай Господь благословить тебе.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17048
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 10:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик та andryt, будуйте на скелі, а не на піску. Ваші ідеї цікаві, але на жаль, не відповідають дійсності. Це досить поширене заблудження серед віруючих, ніби Бог автоматично прощає гріхи.
Бо знаємо Того, Хто сказав: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. І ще: Господь буде судити народа Свого! Страшна річ упасти в руки Бога Живого! (Євр.10:30-31)

Згадайте хоча б Ананія і Сапфіру:
Дiї 5 1 А один чоловік, на ймення Ананій, із своєю дружиною Сапфірою, продав був маєтка, 2 та й з відома дружини своєї присвоїв частину з заплати, а якусь там частину приніс та й поклав у ногах у апостолів. 3 І промовив Петро: Ананію, чого сатана твоє серце наповнив, щоб ти Духу Святому неправду сказав та присвоїв із заплати за землю? 4 Хіба те, що ти мав, не твоє все було, а продане не в твоїй владі було? Чого ж в серце своє ти цю справу поклав? Ти не людям неправду сказав, але Богові! 5 Як Ананій зачув ці слова, то впав та й умер... І обгорнув жах великий усіх, що це чули! 6 Юнаки ж повставали, обгорнули його, і винесли та й поховали. 7 І сталось, годин через три прийшла й дружина його, про випадок нічого не знавши. 8 І промовив до неї Петро: Скажи мені, чи за стільки ви землю оту продали? Вона ж відказала: Так, за стільки. 9 До неї ж Петро: Чому це ви змовилися спокушувати Господнього Духа? Он ті входять у двері, що чоловіка твого поховали, і тебе вони винесуть... 10 І вона зараз упала до ніг його, та й умерла. Як ввійшли ж юнаки, то знайшли її мертвою, і, винісши, біля мужа її поховали.

Тому не обманюймо себе, а як каже ап.Павло: зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.(Фил.2:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17051
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 17:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Перше, що робить сатана віруючій людині - це намагається відібрати радість спасіння, підсовуючи різні сумніви. Коли віруючий втрачає шолом спасіння і щита віри, то сатана дуже легко розправляєьтся з ним. Якби сатана підходив до віруючих з рогами і богохульством, чи став би віруючий його слухатись? Ворог душ людських дуже вишукано це робить і, причому, використовує місця з Біблії, аби лише засадити сумніви. А коли людина з віруючого опускається до законника, то вона попадає в пастку, так як своїми силами людина не може перебороти гріх чи утриматися від гріха. Гріх можна перемогти тільки вірою у Христа, який ВЖЕ заплатив за наш гріх ціну. Коли ми під благодаттю Господа нашого Ісуса Христа - то гріх просто втрачає силу. Пастка ворога не спрацьовує. Гріх має силу лише під законом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17052
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2009, 17:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якби Ананій та його жінка були під благодаттю а не під законом то не згрішили би проти Духа Святого.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17135
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2009, 20:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Тут часто згадується непростимий гріх і цей гріх, як було вже сказано, проти Духа Святого!
Можливо це трішки не та тема мала б бути, тому що, дійсно, заплата за гріх - смерть! А гріх - це беззаконня, повстання проти Бога. Проте ми маємо надію на спасіння і це спасіння через Ісуса Христа, який взяв на себе наші провини, померши за кожного з нас, щоб ми могли жити.
"Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім!" (Матв.12:31-32) Фактично, цим висловлюванням Ісус підкреслює, що Його прощення не має меж. "Кожний гріх буде прощений людям". Кожний - значить кожний. Воно включає все: перелюб, обман, заздрість, наркоманію, гордість, ворожбитство і цей списко можна нескінченно продовжувати. Усе, окрім гріха проти Духа Святого. І це, дійсно, турбує багатьох людей. Невже це означає, що Ісус може сказати: "Я більше не витримую. Ця людина згрішила і Я відмовляюся простити її"? Якщо це так, то як бути з першою частиною вірша про те, що "всякий гріх буде прощений людям"?
Щоб краще це зрозуміти, потрібно зрозуміти, що таке гріх проти Святого Духа, потрібно знати дію Духа. "Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив." (Iван.14:26) "Навчить усього". У цьому і полягає місія Духа Святого - навчати, промовляти до серця, указувати путь, провадити до істини. Як Він це робить? Через той тихий внутрішній голос, який ми, зазвичай, називаємо совістю. Якщо ж ви не слухаєтеся, натомість погіршуєте й виправдовуєте свою поведінку, то виникає страшна загроза, що ваше серце може зробитися запеклим. Наступного разу, коли до вас промовлятиме Дух, ви будете менш готові відповісти позитивно, а з часом ваша здатність відповідати на голос Духа повністю пропаде. В результаті ви можете згрішити проти Духа Святого. Це не означає, що Він так розгнівається на вас, що не захоче з вами розмовляти. Ні, Він продовжуватиме промовляти до вас. Однак ви вже не будете здатні почути Його голос. Тоді ваша совість зачерствіє, ви більше ніколи не погодитеся, що помиляєтеся і потребуєте прощення. Яким же чином Ісус простить вас, якщо ви не приймаєте Його прощення?




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17164
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2009, 06:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
З цим я повністю згоден - хула на Духа Святого - це нездатність чути Його голос, коли Дух Святий промовляє до серця, стукає - а людина ожорсточує своє серце, відкидає, і далі йде своїм власним шляхом.
Такий гріх не може бути прощений, бо людина не шукає прощення, не смиряється перед Богом, а зарозуміло йде своєю дорогою. А без покаяння не буває прощення.
Тут треба сказати ще про одне: новітні вчення (такі ось, як наводилося вище - ніби Бог простив і всі майбутні гріхи) і спрямовані на те щоби забрати у людини спасіння - думаючи, що її гріхи вже прощені, людина не приходить до Бога з покаянням, а отже не може бути прощеною, попри голос Духа Святого, який докоряє серце.
Прийнявши таке вчення, людина може ожорточити своє серце проти Духа Святого, не приймати Його голос - а це і є хула на Духа Святого.
СТЕРЕЖІТЬСЯ ТАКОЇ НАУКИ!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17175
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2009, 16:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я погоджуюсь з думкою Юліана, але Taj тут вже занадто перегнув.

Є різниця: одне, кожен з нас може засмучувати Духа Святого, не слухаючись Його, а інше - це хула на Духа Святого.

Бо якби Господь не прощав непокору Духу Святому, то всі б вже давно втратили спасіння. Адже, я думаю, що у кожного з віруючих траплявся випадок, коли відкидав застереження Духа Святого, але якщо потім оплакував непослух, то Господь прощав (згадайте Йону).

Юліан написав:
Однак ви вже не будете здатні почути Його голос. Тоді ваша совість зачерствіє, ви більше ніколи не погодитеся, що помиляєтеся і потребуєте прощення. Яким же чином Ісус простить вас, якщо ви не приймаєте Його прощення?
Так воно і є. Отже, вчинивши гріх, перш за все людина помирає духовно. Тобто така людина живе в гріхах і не приходить до покаяння.
Крім того, духовно мертва людина, навіть коли визнає себе грішною, не має сили покаятися.

Я знаю одного брата, який добре знає Біблію, у церкві проповідує, інших навчає і має бездоганну репутацію серед віруючих, але життя проводить у гріхах. Можливо, він це розуміє, однак нічого з собою зробити не може.
Також, я знаю багато таких випадків, коли віруючі попадали під вплив гріха, і не мали сили прийти до покаяння. Врешті решт, такі люди трагічно закінчували життя, так і не отримавши прощення.

Чому так є, я сам не знаю. Але Христос попереджав: 43 А коли дух нечистий виходить із людини, то блукає місцями безвідними, відпочинку шукаючи, та не знаходить. 44 Тоді він говорить: Вернуся до дому свого, звідки вийшов. А як вернеться він, то хату знаходить порожню, заметену й прибрану. 45 Тоді він іде, та й приводить сімох духів інших, лютіших за себе, і входять вони та й живуть тут. І буде останнє людині тій гірше за перше... Так буде й лукавому родові цьому! (Матв.12)

Тому ми віруючі повинні в страху Божому проводити наші дні, не допускаючи в наше серце ані найменшого гріха. Інакше той крихітний грішок зможе нас непомітно відвести у гріховну прірву.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17219
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2009, 06:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Жодна людина ділами не оправдається! Можна багато мудрувати і висловлювати свої догадки і підтасовувати місця з Писання, але Біблія нам каже прямо. Неможливо людині бути праведною, якщо вона покладається на свої старання! Праведною може бути людина не своїми ділами, але вірою в Ісуса Христа. Намагання "заслужити" праведність своїми ділами хіба не є знівеченням крові Ісуса Христа? "Кров Христа за звичайну вважали"...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
17233
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2009, 20:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Не обманюйся, Братику...
Братик написав:
Жодна людина ділами не оправдається!

...чи ви бачите, що людина виправдується від діл, а не тільки від віри? (Як.2:24)
Праведність саме те і значить - чинити праведні діла. А для того, щоб мати діла і потрібна віра.

Братик написав:
Намагання "заслужити" праведність своїми ділами хіба не є знівеченням крові Ісуса Христа? "Кров Христа за звичайну вважали"...

Зовсім ні! Адже знівечити Кров Христа можна лише через самовільний гріх. Саме про те і говорить ап.Павло:
26 Бо як ми грішимо самовільно, одержавши пізнання правди, то вже за гріхи не знаходиться жертви, 27 а страшливе якесь сподівання суду та гнів палючий, що має пожерти противників. 28 Хто відкидає Закона Мойсея, такий немилосердно вмирає при двох чи трьох свідках, 29 скільки ж більшої муки, додумуєтеся? заслуговує той, хто потоптав Сина Божого, і хто кров заповіту, що нею освячений, за звичайну вважав, і хто Духа благодаті зневажив! 30 Бо знаємо Того, Хто сказав: Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь. І ще: Господь буде судити народа Свого! 31 Страшна річ упасти в руки Бога Живого!
Що ж скажемо? Якщо ти був омитий Кровю Ісуса Христа, але знову самовільно грішиш, то тим самим ти зневажаєш Кров Христа і Духа Святого.

Але якщо ми маємо спільність з Ісусом Христом і ходимо у світлі, то Кров Христа має силу омити від всякого гріха.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
19377
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2009, 22:04 
ця тема е дуже цікавою.і дуже болючою для новонавернених.сатана часто використовує хибне розуміння людей для того щоб,навіяти страх та невпевненість в Божому спасінні.
наш Господь Ісус сказав:"Правду і правда вас вільними зробить".далі говорив "Я правда дорога та життя".виходить що коли людина дізнається істину вона стає вільною від гріха та страху.Бог не дав нам духа страху а Духа синівства що нив ми викликуємо АВА ОТЧЕ цебто "татусь".
уявіть ситуацію коли віруюча людина прочитавши слова нашого Господа,"про хулу на Духа "неправильно зрозуміла, впала в жахливу депресію і її серце наповнене страхом.що може вона колись цим гріхом грішила і нема для неї оправдання,Бог ненавидить її і хоче негайно умертвити її.чи людина наскільки пройнялася страхом боячись щось не те сказати.що все її християнське життя це суцільний страх перед гріхом на смерть.вона завжди боїться ї всьому бачить загрозу.де тут свобода?що віруючий не помічає своїх близких людей своїх братів по вірі.не наставляє молодших.бо повсюду він відчуває небезпеку для свого християнського життя.хіба така людина не впаде?і не розібється в вірі? хіба це можна назвати досконалим спасінням.нещасні ми люди коли думаєм що Бог може нас через якесь необачне слово чи якийсь гріх навічно покинути нас.Бог своїх не лишає!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
19378
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2009, 22:25 
думаю варто дослідити цу тему якщо Господь дозволить.щоб не боятися бо в страсі мука
І адекватно ставитись до таких висловів нашого Бога.для цього потрібна Його мудрість та наше розуміння (навчання )в слові.
думаю потрібно глубоко дослідити це питання.хотілося б почути думку вчених людей (богословів)які докладно досліджували це питання.
"Винищений буде народ мій за недостаток знання" - говорить Його Слово.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
46836
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2014, 16:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
читав читав так і не зрозумів , за яку людину не можна молитися (яка людина зробила гріх на смерть, що це за гріх)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Гріх на смерть!
46860
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2014, 20:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Dmitro написав:
читав читав так і не зрозумів , за яку людину не можна молитися (яка людина зробила гріх на смерть, що це за гріх)...
Молитися можна за всіх, незалежно хто який гріх вчинив. Бо то не наша справа когось судити!!! :) Зрештою, Господь нам кладе на думку за кого молитися, і ми молимось так за когось. Але сказати, що ось той чи той згрішив на смерть, а той чи той - не згрішив - о ні, не можна так осуджувати.
Так само ніхто з нас, коли згрішить, не може знати навіть за себе самого - чи є для нього ще прощення. І ніхто нам не скаже про це, окрім Самого Бога. Тільки Бог може простити і помилувати. І лише той, хто зможе розкаятися, зламати свою гординю, і в розпачі прийти до Бога, той і зможе отримати прощення. Бо так сказав Господь: того, хто до Мене приходить, Я не вижену геть. (Iван.6:37) і у Псальмах сказано:
серцем зламаним та упокореним Ти не погордуєш, Боже!

А той хто не може отримати прощення - це людина горда, яка ніколи не зможе покаятися, бо цей смертний гріх розлучив її з Богом назавжди. Є такі люди, що вже не можуть покаятися, але все ж ми не вправі їх судити. Бо Господь сильний підняти будь-кого з тих, хто впав. І милість Його може бути до кожного.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 61 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>