Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:25




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22910
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
От тільки вказати на це "ці віровідступлення", посилаючись на мої слова, ніяк не наважетесь.
Натомість повертаєтесь до мутної водиці, до отієї блювотини, про що й каже Петро.


А ви щось крім мутної водиці говорили? Закаламутьте ще раз.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22913
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
От тільки вказати на це "ці віровідступлення", посилаючись на мої слова, ніяк не наважетесь.
Натомість повертаєтесь до мутної водиці, до отієї блювотини, про що й каже Петро.

А ви щось крім мутної водиці говорили? Закаламутьте ще раз.

От цим і займаєтесь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22917
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну все, цю тему можна закривати, відкривайте нову єритичну і віровідступну тему!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22919
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну все, цю тему можна закривати, відкривайте нову єритичну і віровідступну тему!

Що мені відкривати, залиште вирішувати мені, так само як кожному вирішувати брати чи не брати в цй темі участь.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22922
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 23:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну все, цю тему можна закривати, відкривайте нову єритичну і віровідступну тему!

Що мені відкривати, залиште вирішувати мені, так само як кожному вирішувати брати чи не брати в цй темі участь.


Ну, не забуайте, що всю вашу єрись і віро відступлення я буду спростовувати Словом Божим.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22926
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну все, цю тему можна закривати, відкривайте нову єритичну і віровідступну тему!

Що мені відкривати, залиште вирішувати мені, так само як кожному вирішувати брати чи не брати в цй темі участь.

Ну, не забуайте, що всю вашу єрись і віро відступлення я буду спростовувати Словом Божим.

Перш ніж братися за Слово Боже, навчіться дотримуватися свого власного.

Сказали ж самі, що тему можна закривати, то чому ж повертаєтеся до неї? Отой рогатий і підштовхує :(




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22930
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ну, я про вас кращої думки, не думав що ви себе тим рогатим назвете.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22933
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 00:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Почитав я вашу суперечку з Yur - мені сумно... Sh_21, хіба твої докори - це світло?
Людині можна пояснити, якщо її цікавить правда. Але якщо католик чи свідок не готовий сприйняти правду, то її нав'язування до доброго ніколи не приведе. Істину не потрібно захищати, але потрібно пробувати у ній самому.


Ну все Yur зав’язую я с тобою, бачиш брат із сторони краще бачить. Вибачай, якщо обідив. Справді, ти правди не шукаєш, ще й я біля тебе на грішу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22942
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2010, 01:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
Почитав я вашу суперечку з Yur - мені сумно... Sh_21, хіба твої докори - це світло?
Людині можна пояснити, якщо її цікавить правда. Але якщо католик чи свідок не готовий сприйняти правду, то її нав'язування до доброго ніколи не приведе. Істину не потрібно захищати, але потрібно пробувати у ній самому.

Ну все Yur зав’язую я с тобою, бачиш брат із сторони краще бачить. Вибачай, якщо обідив. Справді, ти правди не шукаєш, ще й я біля тебе на грішу.

Сподіваюсь, хоч зараз дотримаєте власного слова.

Мені ж в опінію людську не розходиться. Уповаю на Слово.

Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим.(Галатів 1:10)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24011
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2010, 20:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 липня 2010, 20:32
Написано: 19
Звідки: Львів
Нема чистилища, як людей обманюють в цьому світі (у Біблії ні одного слова не сказано про чистилище).Є пекло і рай.Молитви за померлих намарні.Людина після Суду попаде в пекло або в рай.
Читайте Біблію і моліться, щоб Бог давав Вам розуміння, хто не розуміє Слова Божого.Там все написано.Читайте уважно і вдумливо.
Божих всім благословінь!!!




Найкраще відчуття - це знання того, що твій Отець - Бог!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24018
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Улюблений Господом написав:
Нема чистилища, як людей обманюють в цьому світі (у Біблії ні одного слова не сказано про чистилище).Є пекло і рай.
Улюблений,ви впевненні у тому що є пекло.У мене є сумніви.Небажаєте мені їх грунтовно розвіяти.Я щось помітив що ви лише репліки подаєте,а от послідовно чогось навчити вам невиходить,десь пропадаєте.Чи то часу у вас обмаль чи то в чомусь іншому причина.Поясніть,будь ласка.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24019
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 22:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
Почитав я вашу суперечку з Yur - мені сумно... Sh_21, хіба твої докори - це світло?Людині можна пояснити, якщо її цікавить правда. Але якщо католик чи свідок не готовий сприйняти правду, то її нав'язування до доброго ніколи не приведе. Істину не потрібно захищати, але потрібно пробувати у ній самому.
Ну все Yur зав’язую я с тобою, бачиш брат із сторони краще бачить. Вибачай, якщо обідив. Справді, ти правди не шукаєш, ще й я біля тебе на грішу.
Не знаю Ш21 звідки ви витягнули цю репліку Сонячника,проте вона мені видається як такою яка походить не від християнина.Якщо людина,яка зве себе Сонячником,пробуває,як вона пише, у правді(істині),то вона за словами Христа є або повинна бути світлом.Ну і,як говорив Христос:-"Ви світло для світу... І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі. Отак ваше світло нехай світить перед людьми...".А от Сонячник,сам ховає те світло,яким він думає що володіє,та щей заохочує це світло ховати інших,бо буцім католик чи свідок не готовий сприйняти правду.Та хіба "запалюють світильника, щоб поставити його під посудину" каже Ісус??Тож,якщо ви впевненні що пробуваєте у істинні Сонячнику,то не ховайте її,самі не ховайтесь після того як незнаєте відповіді на якесь запитання,та не заохочуйте до цього інших.Бо це не по християнськи,а ви себе ним хочете рахувати.Тому уважно проаналізуйте ці слова:-" і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом"(1Пет3:15)Ви чомусь виявляєте,що ви до цього неготові.Чому????




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24036
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 22:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Не знаю Ш21 звідки ви витягнули цю репліку Сонячника,проте вона мені видається як такою яка походить не від християнина.

Та ні він правий, який смисл із Yur спілкуватися якщо в нього відповідь одна Iван.21:25, а от із вами смисл про Єдність Бога говорити, якщо кожен все одно при своїх думка залишиться.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24037
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Улюблений,ви впевненні у тому що є пекло.....Поясніть,будь ласка.

Та ви теж часом говорите дотримуватися тема, а тема тут інакша.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
24052
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 14:39 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Не знаю Ш21 звідки ви витягнули цю репліку Сонячника,проте вона мені видається як такою яка походить не від християнина.

Та ні він правий, який смисл із Yur спілкуватися якщо в нього відповідь одна Iван.21:25, а от із вами смисл про Єдність Бога говорити, якщо кожен все одно при своїх думка залишиться.
Та ні всеж мені видається що неправий.Він неодноразово після того як щось авторитетно спростовував називаючи це єресю,не спромігся,принаймні у розмовах зі мною,послідовно розяснити свою позицію а також продемонструвати її узгодженність з Св Письмом.Це явно про щось свідчить,бо це було не одноразово.Щодо Розмов з Юрком,то вони всеж були корисні хочаб,тим що вже немає тут тієї напруги та явної фальші яка виринала в його уяві та яку він тут подавав написанними буквами.Мабуть всеж щось до нього дойшло та йому стало соромно продовжувати вести мову тут.Хоча визнати він цього привселюдно не спромігся. Ну і щодо смислу розмов зі мною про Трійцю,коли кожен все одно при своїх думках залишається,то всеж і тут користь присутня.Це дає вам змогу розвивати чесність,проникливість,смирення тощо.Для мене щодо Трійці,ця розмова є корисною з вами,бо хоча ви всеж залишаєтесь при своїй думці,даєте мені змогу зрозумити те мислення яке притаманне 50-кам.Я в реальному житті багато спілкуюсь з 50-ми приходячи до них до дому.Скажу відверто, багато з вас є дуже щирими,про те цього недостатньо,для пізнання правди.Дуже важлива риса без якої правду не пізнати,це чесність та правдивість!!!От візьмімо Михайло вірить у Чистилище.Йому навели грунтовні доводи що це небіблійне вчення.Він навіть частково з цим погоджується,проте і далі у це вірить,бо це вчення його улюбленної церкви.Чи чесна така позиція???Те саме у вас з тою Трійцею,про яку ви твердите немає смислу говорити.Ви чудово знаєте що такого слова у Писанні не існує.Можливо вам відомо що до Христа,такий термін існував саме у язичництві,яке практикувалось у тому ж Єгипті-тріада або трійця-Гор,Осіріус та Ісіда;Вавилон-трійця Іштари,Сина та Шамаша;Індія-тріада Брахма,Вішну й Шива;Пальміра-трйця бога-місяця,бога-небес та бога-сонця.Чи не видається вам дивним,те що якраз прототип цих тріад зявився у християнстві,після того як почалось масове навернення отих язичників,де практикувалось таке поклоніння трійцям.А чи відомо вам,що у язичницьких територіях поклонялись символу-хресту ще до того як Христос зявився на землі та постраждав.То чи не видається вам і це дивним ,що таке поклоніння тому ж хресту зявилось у християнстві після масового навернення язичників.Те саме стосується і поклоніння богині-матері яке практикувалось колись у поган,а пізніше зявилось у християн,та знову після того як погани навернулись на християнство.Тай взагалі багато чого що було у поган,зявилось у християн.То цікаво поставити собі запитання,хто від кого перейняв такі погляди?-погани від християн,чи може навпаки?.Думаю що чесна людина зможе зробити однозначний висновок.От якби ви Ш21 ніколи нічого не чули про трійцю,та самі читали Біблію,без підглядок у інтернеті,як ви інколи робите,то чи ви б прийшли до висновку що один Бог -насправді не один,а три у якихось іпостасях?.Чи вам прийшло б у голову те що Отець це той же самий Бог що й Ісус.Чи після того як ви б прочитали про те як Ісус ревно молився у Гефсиманському саду та говорив:-"Та проте не Моя, а Твоя нехай станеться воля!..."чи ви б зробили висновок що Ісус і є тим Богом що й Отець.Тай взагалі,після того як Ісус промовив ці слова,"Ангол із неба з'явився до Нього, і додавав Йому сили".То чи після таких слів,вам прийшло б у голову що Ісус, якому простий ангол додає сил, і є ВСЕМОГУТНІМ Богом??Думаю,наврядчи.Проте ви скоріше дізнались про трійцю,ніж почали читати Біблію.Тож зрозуміло як вам прийшло у голову те що Бог це тріця.Не буду продовжувати розвивати тут цієї теми.Ніяк не можу добратись до неї у відповідному розділі.Проте думаю що всеж якось получиться.Є деякі питання які можуть похитнути віру тих хто у це вірить.то всеж,Ш21 чи слід ховати світло під посудину??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>