Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:13




Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Потрібен священник-психоаналітик
7171
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2007, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Всевишньому слава!

Віруючій людині для для анонімних сеансів психотерапії потрібен духовний наставник та психолог в одній особі. Таке можливо?
Хтось може порадити такого у Львові?

Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7174
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2007, 00:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не знаю таких... і взагалі не розумію навіщо віруючій людині психотерапевт? Якщо він віруючий, то хіба ж Господь не розрадить йому? Як на мене, то нехай молиться Богу, просить прощення - і Він помилує і пошле мир і спокій цій душі.
Може я й не правий, бо не знаю тої справи... зрештою й через людину Господь може допомогти.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7177
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2007, 18:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
тут особливий випадок - потрібен тренінг по соціальній адаптації


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7179
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2007, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Оце проблема з непростих. Психотерапевтів кваліфікованих взагалі в Україні мабуть важко знайти, а ще й у Львові, а ще й служителя!
Звичайно, що християнину набагато легше долати внутрішні психологічні проблеми, аніж людині невіруючій, бо розмова з Богом, покаяння є найкращим засобом духовного оновлення. Але навряд чи можна говорити, що віруючій людині не потрібна допомога психотерапевта. В окремих випадках справді може знадобитися, і звичайно, найкраще, коли цю роль виконує служитель.
Тому я розумію LMax, добре шукати допомоги в духовної людини, яка може насамперед вислухати, зрозуміти проблеми, а тоді допомогти їй же самій самостійно з Божою допомогою їх здолати. А це і є основна функція психотерапевта: не допомогти якось, а навчити людину самостійно долати внутрішні проблеми, яких сьогодні достатньо у кожної людини.
Але служитель церкви Христової, на відміну від звичайного психотерапевта, окрім того, що може вислухати і вникнути в проблеми, може підказати, яким чином шукати людині допомоги у Христі, який реально може вирішити людські проблеми.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7196
UNREAD_POSTДодано: 24 січня 2007, 01:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
От-от, якраз суть в тому, що нема віри психоаналітику, який скаже що він нерелігійний віруючий, бо йому платять гроші за роботу.
З другої сторони священник не має практичних методів і порад для поступового виходу з складних психологічних ситуацій, фобій, невротичних розладів психіки, підсвідомих генштальтів, які заважають жити індивіду.
Як з цим бути?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7205
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2007, 20:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
А що таке "підсвідомі генштальти, фобії"? Бо може там проблеми на глибшому - духовному рівні, а не просто на психічному?




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7221
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2007, 18:57 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Як з цим бути?

Читати старий та новий заповіти як приклад успішної діяльності психоаналітиків. Робити висновок про непотрібність Бога за наявності дипломованих і вдалих психів-аналітиків.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7226
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2007, 01:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Тарас написав:
А що таке "підсвідомі генштальти, фобії"? Бо може там проблеми на глибшому - духовному рівні, а не просто на психічному?

ці психологічні травми нанесені в раньому дитинстві та додані у підлітковому віці, коли про духовність ще не могло бути мови.
Відомо що духовно може розвиватися лише психічно здорова людина, а нездорова може ще глибше зайти "вниз" без сторонньої допомоги та нашкодити собі та іншим...

Генштальти це невідпрацьовані (не відпущені) ситуації страху та переживань, які увійшли у підсвідомість. Вони й породжують фобії.
Тобто свідомість їх може й відпускати зараз, але підсвідомість - ні.
Тут починається конфлікт свідомого з підсвідомим і постійна виснажлива боротьба, а підсвідоме має велику силу, бо це образ мислення, звички на рівні інстинктів та інші мимовільні прояви.

Це так по простому, на хлопський розум...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7229
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2007, 01:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ЮРА написав:
LMax написав:
Як з цим бути?

Читати старий та новий заповіти як приклад успішної діяльності психоаналітиків. Робити висновок про непотрібність Бога за наявності дипломованих і вдалих психів-аналітиків.

Читати людина вміє, а не вміє реально діяти в житті і добиватися чогось.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9366
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Ти можеш сам спробувати стати саме тією людиною в якій є потреба.
Як же ж на твою думку людина стала першим у світі психологом, чи аналітиком? Я особисто думаю, що у неї мали бути дуже сильні спонуки. Наприклад, допомогти собі, або комусь іншому (дуже близькій людині!). Одним словом, ти САМ МОЖЕШ СТАТИ тією людиною!!!




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9385
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2007, 08:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікава думка. Недаремно, найзавзятішими агітаторами та продавцями продуктів для похудання є колишні, або теперішні товстуни, а лікарями-професіоналами часто стають люди які мали чи мають проблеми зі здоровлям. Але в даному випадку, як мені здається, у ЛМакса проблема духовна. Якщо йому і потрібно стороння допомога, то хіба що служителя церкви а не якогось там психіатра.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9416
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2007, 09:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Так, і мені особисто не помішала б допомога і підтримка такої людини. А де її знайти?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9682
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Іноді підтримка людини часто здається нам дуже необхідною у нашому житті. Деякі люди чекають такої "людини", або ж "людей" усе своє життя і так і не дочекавшись розчаровується...
Якщо говорити про мене, то я також довго шукав таку людину, на яку б міг повністю покластися та завжди довіряти їй . Але Бог показав мені, що я мушу вчитися розвивати близькі взаємини з Ним особисто і не заповнювати "людиною" місце, яке по праву належить тільки Йому. (це я щодо "служителя церкви"). Але я повторюю, що це тільки щодо мене. У тебе еЛьМакс може бути своя ситуація. Але буду радий, якщо написані мною рядки чимось допоможуть.

....У війну наприклад, під час бою люди також часто бували у складних ситуаціях. Бувало,що людина ренена, або кантужена і немає нікого поруч, щоб допомогти... Додай до цього ще страх та безнадійність у такій ситуації і ти зрозумієш мене. Проте такі люди виживали! І часто ті хто виживав розказував, що покладався у тій ситуації тільки на Бога... Не було нікого, хто б ще міг допомогти. Бог давав таким людям якусь наднормальну силу щоб виживати і вони виживали... Спробуй і ТИ! УЯВИ ЩО НЕМАЄ НІКОГО! ТІЛЬКИ ти.. і ВІН!!!




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9683
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 08:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Та я вже чим далі - тим більше в тому переконуюся...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9730
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2007, 20:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Особливо мені потрібен(священник-психоаналітик)!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 26 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>