Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:03




Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Страх Божий
7546
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Хто той чоловік, що боїться він Господа? Він наставить його на дорогу, котру має вибрати, душа його житиме в щасті і насіння його вспадкує землю! Приязнь Господня до тих, хто боїться Його, і Свій заповіт Він звістить їм. Пс. 25
Як практично проявити в щоденному ходженні страх Божий, за який Господь обіцяє так щедро нагородити?




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7547
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 14:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
Як практично проявити в щоденному ходженні страх Божий, за який Господь обіцяє так щедро нагородити?
Цікаве питання! Теоретично всі ми знаємо, що Страх Божий - це початок премудрості, це Дар Духа Святого... Я думаю, що перебувати у страсі Божому означає постійно догоджувати лише Богу, а не нашим забаганкам. Тобто це, мабуть, значить ходити святою дорогою, так щоб всі наші наміри перевіряти, погоджуючи з Законом Божим, Словом Божим тощо.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7549
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2007, 15:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що Страх Божий - це тоді, коли людина дивиться як перш за все догодити Богові, незалежно як прореагують на це люди. Є моменти, коли люди поступають по Слову Божому перед іншими, щоб бачили інші: батьки, друзі, Церква і т.д. Але, на мою думку, СТрах Божий найяскравіше проявляється, можна навіть свій духовний рівень перевірити, тоді, коли ми поступаємо по Питсанню і тод, коли нас НІХТО не бачить. Я думаю, що людина, яка має Божий Страх, боїться переступити Його постанови, як в оточенні великої кількості людей, так і тоді, коли її ніхто не бачить. Вона боїться Бога, боїться поступити проти Його слів, тому, що вона любить Бога.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7619
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2007, 10:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Страх Божий, на мою думку, - це боятися образити Бога, зробити так, щоб було Йому неприємно, щоб знеславлювалось Його Ім`я. Це не тільки страх перед покаранням і виконання певних правил. Це подібно до щирого кохання між закоханими: боязнь сказати чи зробити щось не так, щоб не "сполохати" тих прекрасних почуттів :roll: Бажаю всім гарячої любові та страху перед Богом. :D




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7674
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2007, 20:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Звичайно, страх Божий - це страх втратити через гріх Божу присутність і Його благословіння, а не просто страх понести покарання (бо оцей страх мають безбожники).
Якщо ми не маємо страху Божого, то грішимо, не помічаючи того.
Тобто страх Божий - це страх згрішити, а не страх понести покарання за гріх. Страх Божий - це те, що нас віддаляє від гріха, що не допускає до гріха.
Страх Божий спонукує нас виконувати волю Божу, а не нашу.
Блажен кожен, хто боїться Господа, хто ходить путями Його! (Пс.127:1)
І звісно страх Божий і любов Божа повинні доповнювати одне одного. Не можна любити Бога без страху Божого, не можна боятися Бога без любові до Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10468
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 08:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Згодна з усім висловленим вище, страх Божий - це страх вчинити гріх. І якщо ми відчуваємо, що совість нас осуджує - це є ознакою того, що маємо Божий страх ;)




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10469
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2007, 09:43 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Згоден з Вінслет!!!!!!!!!!!!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12340
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 15:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А де взяти Страх Божий? Ну немає Його? Тож здається все знаю з дитинства!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12357
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2007, 22:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
А де взяти Страх Божий? Ну немає Його? Тож здається все знаю з дитинства!
Страх Божий слід просити у Бога! Бо це Божий дар...
Соломон просив у Бога серце розумне:
1Цар.39 Дай же Своєму рабові серце розумне, щоб судити народ Твій, щоб розрізняти добре від злого, бо хто потрапить керувати цим великим народом Твоїм? 10 І була та річ приємна в Господніх очах, що Соломон попросив оцю річ. 11 І сказав Бог до нього: За те, що просив ти цю річ, а не просив для себе днів довгих та багатства, і не просив душ ворогів своїх, а просив собі розуму, щоб уміти судити, 12 то ось зроблю Я за словом твоїм, ось Я даю тобі серце мудре та розумне, так що такого, як ти, не було перед тобою й не встане такий, як ти, по тобі. 13 А також те, чого не просив ти, Я даю тобі: і багатство, і славу таку, що такого, як ти, не було перед тобою й не буде нікого серед царів усе життя твоє. 14 А якщо ти ходитимеш Моїми дорогами, щоб дотримувати постанови Мої та заповіді Мої, як ходив був батько твій Давид, то продовжу дні твої!
А оскільки початок премудрості - страх Божий, то скільки більше слід його просити у Бога. А як буде страх, то буде і мудрість, і достаток, і довголіття. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Страх Божий
46803
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2014, 16:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
страх та любов, любов та страх.
вузький шлях в царство небесне, всі б хотіли попасти туди та тількі Богові це під силу.
Просіть у Бога хай він направляє вас , і якщо ви направільному шляху на вас буде любов та Божа Благодать а якщо ви зіб'єтесь зі шляху і почнете відчувати страх попросіть у Бога і він направить вас, допоможе вампідскаже вам....
любите та будьте любимі.....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 10 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>