Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:16




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Віза в США (гостьова)
8540
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 08:12 

Востаннє редаговано Сонячник 15 грудня 2007, 23:20 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Відкриваю цю тему для того щоб кожен бажаючий відвідати своїх рідних в США не витрачав даремно гроші на Консульство США, і перш ніж планувати поїздку - передумати і забути про таку можливість.

Якщо хтось має досвід отримання візи в США, то прошу поділитися.

Для інформації: Консульство США збирає по 100 дол.(з 1 січня 2008р - 131 дол.) лише за вхід у їх консульство з усіх бажаючих поїхати в США у гості до своїх рідних, причому 99% нашим людям відмовляють у вїзді в США, а гроші звісно не повертають. Щодня на тому страждають до 1000 наших громадян.
(якщо я з цифрами помилився, то прошу поправити).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
8542
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 08:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Відкриваю цю тему для того щоб кожен бажаючий відвідати своїх рідних в США не витрачав даремно гроші на Консульство США, і перш ніж планувати поїздку - передумати і забути про таку можливість.

Якщо хтось має досвід отримання візи в США, то прошу поділитися.

Для інформації: Консульство США збирає по 200 дол. лише за вхід у їх консульство з усіх бажаючих поїхати в США у гості до своїх рідних, причому 99% нашим людям відмовляють у вїзді в США, а гроші звісно не повертають. Щодня на тому страждають до 1000 наших громадян.
(якщо я з цифрами помилився, то прошу поправити).


Щоб отримати візу треба мати завірене запрошення від запрошуючих і тверді звязки в україні які є гарантією що бажаючий відвідати США вернеться назад.

Без запрошення візи не видадуть!!! я маю багато прикладів.

відносно $200 - за обробку паперів і за час ніхто не буде безплатно робити то не є тільки в США а і також є в інших посольствах інших країн.

Відмовили... - ви підписалися в аплікації що при відмові у візі ви згідні з тим що гроші не вертають назад.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8543
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 09:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Люди, США це не Бог, це блудниця Вавилону...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8547
UNREAD_POSTДодано: 25 квітня 2007, 16:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Українці самі винуваті що їм відмовляють. Скажіть спасибі тим хто поїхав у гості і не повернувся.
LMax написав:
Люди, США це не Бог

А хто казав що США це Бог? Тут люди обговорюють питання видачі віз, ти щось не дочитав або не зрозумів 8-)
LMax написав:
це блудниця Вавилону

А Львів це Соддом :lol: (свої аргументи треба обгрунтовувати чимось а не висмоктувати з пальця)


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8610
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2007, 20:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Це обґрунтовується її вином розпусти, яке щедро льється на всі народи Землі.


0
(1-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8616
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2007, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Поділюся я з Вами наскільки я був наївним (ще три роки тому), коли мріяв побувати у США і про свої перші враження, які у мене склалися про Америку після відвідин Консульства.

Звісно, у мене ніколи не було бажання емігрувати в США і ніколи не подавав заявки на еміграцію і в жодних лотереях участі не брав.
Отримав я запрошення від американської сторони, взяв відпустку і записався на співбесіду.

Коли настав той час, прийшов до Консульства (у Києві на Пимоненка, 1), а там черга зо 300 чол. під загорожою. Ну пробрався я до входу.
А сам голодний, тільки но з поїзда. Ну тут мене почали обшукувати: по кишенях, шкарпетках, весь мій кейс перебрали. Ну вилучили все що мав: всі мобільники, і їжу, і флешку (з конфіденційною інформацією), і диски, і ключі... ну все-все що мав. Тоді наділи мені на шию табличку з номером. і тут же вказали мені перейти в оточений парканом критий на подвірї павільйон, де вже стояли купа українців з номерками... Сказали мені стояти, поки не назвуть мій номер.
Ну вистояв я зо три години, а мій номер не називають. А я тоді до Києва відрядження оформив. Ну, думаю, може на мене вже в розшук подали (мобільники то забрали), бо планував з 11 год. вже зайнятися роботою. Почав просити, щоб дозволили зателефонувати... ну правда таки дозволили, але під наглядом. Ну, я там сказав, що живий, що все нормально, аби не переживали де я зник...
Там же (у цьому павільйоні для худоби) я правда мав право розмовляти з такими ж як я. Так от. Там публіка була такою: багато віруючих, і старші, і молоді. Питався я в людей, казали що вже не перший раз (а той сьомий раз) просять гостьову візу чи то до дітей, чи до рідних батьків, чи до братів-сестер, - не впускають. Але бідні люди не втрачають надії відвідати рідних, часто важко хворих, подають знову аплікації, а їм знову відмовляють.
Нарешті називають групу номерів, хто має перейти у приміщення Консульства, треба мати з собою 100 долярів (тоді брали лише по 100 дол.). По одному нас пропускають до каси, віддаємо гроші і тут же охорона велить знову вийти на вулицю, у той огороджений павільйон з українським бидлом. Вийшов...
Вистояв ще дві години, ноги болять, а вже голодний... ледве живий...
Тоді знову називають групу з моїм номером і наказують перейти знову у приміщення. Зайшли ми у невеличку кімнати, де також не було де присісти. На стіні знайшов вивіску: ви маєте право говорити рідною мовою. Сказали дивитися на електронне табло, як зявиться мій номер - я повинен негайно підійти до віконечка для співбесіди.
Нарешті мій номер, підходжу... пробую щось говорити, а мені у жіночка у відповідь: "прошу отвєчать на русском язике ілі на енгліш, я украінскій нє понімаю". Ну добре, енгліш знаю не дуже, переходжу на русіш. Ще задала два-три питання, щось на зразок: навіщо туди хочеш їхати, скільки заробляєш, тощо... я ще не встиг відповісти як у ту ж мить у мій паспорт вліпили штамп "У вїзді в США відмовлено". І такою "чарівною" посмішкою повертає мені паспорт. Я ще продовжував відповідати на поставлені питання, як до мене підходить поліцай і за руку вивидить за межі Консульства.

З цих пір у мене відпало будь яке бажання мати справу з цією державою. І лише мені дуже шкода наших наївних українців, які щодня віддають свої кровні заробітки американцям з надією побачитися зі своїми рідними та близькими.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8617
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2007, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
А Львів це Соддом :lol: (свої аргументи треба обгрунтовувати чимось а не висмоктувати з пальця)

Хочу донести до твого відома що Львів (взагалі захід України) в тому плані ще тримається в порівнянні зі сходом України - там стравжній содомо-гоморизм і все що завгодно...
Тут люди все ж ходять до церков трохи, моляться та св'яткують релігійні св'ята (як вони це роблять, це вже інше питання) на відміну від православної зросійщеної України...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8622
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2007, 23:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Поділюся я з Вами наскільки я був наївним (ще три роки тому), коли мріяв побувати у США і про свої перші враження, які у мене склалися про Америку після відвідин Консульства.

Звісно, у мене ніколи не було бажання емігрувати в США і ніколи не подавав заявки на еміграцію і в жодних лотереях участі не брав.
Отримав я запрошення від американської сторони, взяв відпустку і записався на співбесіду.

Коли настав той час, прийшов до Консульства (у Києві на Пимоненка, 1), а там черга зо 300 чол. під загорожою. Ну пробрався я до входу.
А сам голодний, тільки но з поїзда. Ну тут мене почали обшукувати: по кишенях, шкарпетках, весь мій кейс перебрали. Ну вилучили все що мав: всі мобільники, і їжу, і флешку (з конфіденційною інформацією), і диски, і ключі... ну все-все що мав. Тоді наділи мені на шию табличку з номером. і тут же вказали мені перейти в оточений парканом критий на подвірї павільйон, де вже стояли купа українців з номерками... Сказали мені стояти, поки не назвуть мій номер.
Ну вистояв я зо три години, а мій номер не називають. А я тоді до Києва відрядження оформив. Ну, думаю, може на мене вже в розшук подали (мобільники то забрали), бо планував з 11 год. вже зайнятися роботою. Почав просити, щоб дозволили зателефонувати... ну правда таки дозволили, але під наглядом. Ну, я там сказав, що живий, що все нормально, аби не переживали де я зник...
Там же (у цьому павільйоні для худоби) я правда мав право розмовляти з такими ж як я. Так от. Там публіка була такою: багато віруючих, і старші, і молоді. Питався я в людей, казали що вже не перший раз (а той сьомий раз) просять гостьову візу чи то до дітей, чи до рідних батьків, чи до братів-сестер, - не впускають. Але бідні люди не втрачають надії відвідати рідних, часто важко хворих, подають знову аплікації, а їм знову відмовляють.
Нарешті називають групу номерів, хто має перейти у приміщення Консульства, треба мати з собою 100 долярів (тоді брали лише по 100 дол.). По одному нас пропускають до каси, віддаємо гроші і тут же охорона велить знову вийти на вулицю, у той огороджений павільйон з українським бидлом. Вийшов...
Вистояв ще дві години, ноги болять, а вже голодний... ледве живий...
Тоді знову називають групу з моїм номером і наказують перейти знову у приміщення. Зайшли ми у невеличку кімнати, де також не було де присісти. На стіні знайшов вивіску: ви маєте право говорити рідною мовою. Сказали дивитися на електронне табло, як зявиться мій номер - я повинен негайно підійти до віконечка для співбесіди.
Нарешті мій номер, підходжу... пробую щось говорити, а мені у жіночка у відповідь: "прошу отвєчать на русском язике ілі на енгліш, я украінскій нє понімаю". Ну добре, енгліш знаю не дуже, переходжу на русіш. Ще задала два-три питання, щось на зразок: навіщо туди хочеш їхати, скільки заробляєш, тощо... я ще не встиг відповісти як у ту ж мить у мій паспорт вліпили штамп "У вїзді в США відмовлено". І такою "чарівною" посмішкою повертає мені паспорт. Я ще продовжував відповідати на поставлені питання, як до мене підходить поліцай і за руку вивидить за межі Консульства.

З цих пір у мене відпало будь яке бажання мати справу з цією державою. І лише мені дуже шкода наших наївних українців, які щодня віддають свої кровні заробітки американцям з надією побачитися зі своїми рідними та близькими.


Знаєш що - три роки тому було таке що всі рвалися хоч тушкою хоч чучелом закордон. Те що ти почав говорити на россійській то зрозуміло що де і до чого. По англ. мові треба було говорити але то моя точка зору.

В негативному тоні все описав і тому є причиною що тобі відмовили - треба було б хоч розслаблено вести але я розумію що то був перший раз для тебе з секюріті але то є всюди в посольствах.

Можеш попробувати ще раз але тобі треба мати завірене в США запрошення від запрошуючих.

А про людей яким відмовляють кілька разів - офіцери дивляться на статус і як поводяться і який одяг носять і т.д. Грязний з одягом 5 річної давності привертає то того що є потенційний іммігрант ніж відвідувач.

А часті візити в посольство за візою погіршують ситуацію - треба пробувати знову але через півроку - рік а не кожного місяця.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8623
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2007, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
що відносно рідних - то важко сказати - посольства мають інфо що не всі вертаються і тому змушені діяти жорстокіше. Подякуйте тим хто перед вами отримав і остався в США а не вернувся.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8624
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 07:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Але так виходить, що той хто хоче в США залишитися, той все робить не чесно: той і одяг позичає, і золото, і довідки фальшиві робить. Тому виходить, що у Консульстві візи дають лише аферистам, які не повертаються. А от чесним громадянам, які хочуть лише в гості - візи не дають.
А складається враження- що Консульство США просто робить бізнес у Україні. Причому нечесний бізнес, що заборонено за українськими законами.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8626
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 08:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
а ти так думаєш? А інші посольства не роблять бізнес?

а ті хто хочуть в гості - візи дають і всім дали кого я знаю і на 5 років...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8633
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 16:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
LMax написав:
Це обґрунтовується її вином розпусти, яке щедро льється на всі народи Землі.

Що ти маєш на увазі під "вином розпусти"? По моєму, навпаки, з США розїзджаються міссіонери по всьому світі, тобто це я б сказав ріки благословення течуть із США... :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8634
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 16:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
А складається враження- що Консульство США просто робить бізнес у Україні. Причому нечесний бізнес, що заборонено за українськими законами.

Чому не чесний і чому бізнес? Обгрунтуй. І поясни як держава може робити бізнес... :shock:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9368
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 17:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це звичайний лохотрон. На державному рівні. Ганьба насамперед для США.
200$ - плата за обробку документів???? :shock:
за 50сек розмови :lol: . І при цьому 90% випадках людям відмовляють.
Це - не обробка документів, а просто звичайний обман. Класичний механізм, за яким діють всі аферисти: обовязково в угоді має бути пункт, що вони не зобовязуються вертати гроші.
Якби брали гроші за оформлення візи - то ще зрозуміло. А це - винятковий прояв американського шовінізму - ось, мовляв, за одне лише бажання потрапити у "країну мрій" платіть гроші. І гарантовано отримаєте відмову.

Справді, візу безперешкодно відкривають, але лише тим, хто спеціально обманює і не збирається повертатися. І це проблема не так українців, як візова політика США. Саме вона призводить до того, що коли людина з великими труднощами таки отримає візу, то вже намагається витягнути з цього все - і залишається (щоб хоч гроші повернути собі за посольську аферу).
А хто справді планує лише в гості - залишається обдуреним і без грошей.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9370
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 19:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
я спілкувався з людиною яка є в гостях тут і ми про то говорили.

Безплатно ніхто не робить і не вертають всі посольства навіть якщо відмовили - то все в аплікації написано - то не вина США що не вертають - людям дали вибір і то є так.

Видають візи в гості тільки тим хто має добру роботу і папери від роботу де вказана зарплата і т.д. І то зрозуміло що людина вернеться а не останеться. США цікавить за які гроші люди будуть відвідувати Америку. А якщо бідною і без роботи є людина то є потенційний іммігрант.

Треба мати в паспорті хоча б 3-4 віз в різні країни і то можна точно отримати візу а якщо паспорт є чистий то ясно і нема що говорити...

США не винні що змушені так робити але подякуйте попередникам які проїхали в гості до родичів і осталися і так вийшло а відносно грошей - то є ваш вибір!

Подивіться на сайті на аплікацію і там все розписано!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>