Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 17:15




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23490
UNREAD_POSTДодано: 30 травня 2010, 18:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 травня 2011, 08:21
Написано: 47
Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
(Об.22:11.)

Думаю цим все сказано! Немає межі святості чи праведності. Так само і в зворотню сторону. А тому, якщо людина вибрала шлях Христів, то вона вже свята та праведа, про, що і свідчить Слово Боже. Яка людина може перечити Богу.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23520
UNREAD_POSTДодано: 31 травня 2010, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
РоманІ написав:
Неправедний нехай чинить неправду ще, і поганий нехай ще опоганюється. А праведний нехай ще чинить правду, а святий нехай ще освячується!
(Об.22:11.)

Думаю цим все сказано! Немає межі святості чи праведності. Так само і в зворотню сторону. А тому, якщо людина вибрала шлях Христів, то вона вже свята та праведа, про, що і свідчить Слово Боже. Яка людина може перечити Богу.
Нічого неможу сказати пане Романе супроти цих слів.Звісно це так коли мова йде про святість.Проте неслід забувати що це слово у біблійній єврейській мові,передає думку нелише відокремленості,а й також непорочності.То чи можете ви сказати про себе що ви святий в цьому значенні,тобто непорочний??Скажіть прямо:ви непорочний?,тобто у вас немає жодного пороку??.Це щодо святості.Незнаю що спонукало вас написати про святість,адже зараз обговорювалася досконалість.А взагалі тема про спасіння.Проте якщо мені незраджує память ви пробували щось мені писати по темі "спасіння".Але десь пропали,після агресивного випаду.Чи то мені так здалось.То чи можна вам нагадати.
РоманІ написав:
Выдповыдь SSS: ТАК! Боце написано для віруючих, тобто для спасенних.
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО НА ЗЕМЛІ А НЕ В НЕБІ!!!
СПАСІННЯ МИ ОТРИМУЄМО В ЦЬОМУ ЖИТТІ А НЕ В МАЙБУТНЬОМУ!!!
SSS написав:
Дякую вам пане за ВЫДПОВЫДЬ.Якщо це написанно для спасенних то чому Христос не каже,так як ви та ваші пресвітори, - "ви вже спасенні"??А натомість він каже "хто витерпить до кінця"-це вказує на незавершенну дію,чи нетак??.Якщо ви пане Романе є спасенні то яка різниця між вами та невіруючою людиною.Від чого ви спасенні,а вона ні??І якщо ми отримуємо спасіння на землі в цьому житті,то від чого?Що то таке те ваше спасіння??Якщо у вас є якісь упередження до СЄ то розкажіть про це ,а не давайте провокативних порад.Дякую,надіюсь ви себе вестимете виховано.
Отож пане Романе я би просив вас бути послідовним та доводити те що починаєте до чогось зрозумілого.Чому ви ніц не сказали по суті цього допису у відповідь вашому.Можливо ви зараз щось напишете??Було б цікаво.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23534
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2010, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
усіх хто себе наз християнами слід вважати досконалими,бо вони досконалі до певної міри,як і ця дитина до певної міри є математиком так??Отже таким чином втрачається поняття досконалості,як і з цим прикладом втрачається понняття математичності.Це виглядає абсурдно.Адже невидно різниці,бо все до певної міри є досконалим.

Знаєте, пане sss, напевно ми говоримо про різну досконалість. Я у своїх дописах по цій темі пишу про таку досконалість, про яку роз`яснює автор послання до Євреїв:10:14 "Бо жертвоприношенням одним вдосконалив Він (Христос) тих, хто освячується". Христос був нашою досконалою жертвою, нею Він робить досконалими всіх, хто в неї вірить. Те, що зробив Ісус для людини є закінченим, досконалим (грецьке слово, що озн. до кінця завершений, той, що має потрібні властивості, пригодні для якоїсь справи). Він пропонує кожному обміняти свою гріховність на Його праведність. А щоб застосувати всі чудові наслідки Голгофської жертви потібен час, а це вже і є процесом освячення, вдосконалення. Наше вдосконалення проходить тоді, коли ми співрозпинаємо себе на хресті (Гал. 5:24), все більше відділяючись від світу, вміщуючи досконалий образ Христа у нашому серці (Ів. 3:30). Без цієї істини, тобто без хреста неможливо бути такими досконалими, як Христос навчає у Нагірній проповіді (Мт.5-6рр).




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23537
UNREAD_POSTДодано: 01 червня 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Так, жертва Христа досконала, і кожен, хто перебуває у Христі має досконалість Христову. А оскільки далеко не всі ми досконалі, то з цього ми пізнаємо, що не перебуваємо у Христі.
Яків писав: Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло. (Як.3:2) А хто з нас може приборкувати усе тіло?
А ап.Павло писав, що хто досконалий, думай, що ще не досягнув Христової досконалості, щоб прагнути Його досконалості. Узагальнюючи написане в Євангелії, можна зазначити:
Хто думає, що ніби він досконалий - нехай ще удосконалюється;
Хто думає, що праведний - нехай ще чинить правду;
Хто думає, що святий - нехай ще освячується.
А хто думає, ніби стоїть він, нехай стережеться, щоб не впасти! (1Кор.10:12)
Адже Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне. (Матв.5:3)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23540
UNREAD_POSTДодано: 02 червня 2010, 15:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Знаєте, пане sss, напевно ми говоримо про різну.....

Я ДУМАЮ ТУТ ТРЕБА РОБИТИ ЯК РАДИВ СОНЯЧНИК І РОМАН ПЕРЕСТАТИ ВІДПОВІДАТИ НА ТАКІ ЗАПИТАННЯ. З ПАНОМ ССС ЯК НЕ ГОВОРИ ВІН ВСЕОДНО ХОЧЕ БУТИ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ. ЙОГО НІЯКА ВІДПОВІДЬ НЕ ЗАДОВІЛЬНИТЬ КРІМ СВОЄЇ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23548
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 12:15 

Востаннє редаговано sss 03 червня 2010, 13:41 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
Знаєте, пане sss, напевно ми говоримо про різну досконалість. Я у своїх дописах по цій темі пишу про таку досконалість, про яку роз`яснює автор послання до Євреїв:10:14 "Бо жертвоприношенням одним вдосконалив Він (Христос) тих, хто освячується". Христос був нашою досконалою жертвою, нею Він робить досконалими всіх, хто в неї вірить. Те, що зробив Ісус для людини є закінченим, досконалим (грецьке слово, що озн. до кінця завершений, той, що має потрібні властивості, пригодні для якоїсь справи). Він пропонує кожному обміняти свою гріховність на Його праведність. А щоб застосувати всі чудові наслідки Голгофської жертви потібен час, а це вже і є процесом освячення, вдосконалення. Наше вдосконалення проходить тоді, коли ми співрозпинаємо себе на хресті (Гал. 5:24), все більше відділяючись від світу, вміщуючи досконалий образ Христа у нашому серці (Ів. 3:30). Без цієї істини, тобто без хреста неможливо бути такими досконалими, як Христос навчає у Нагірній проповіді (Мт.5-6рр).
Мабуть що так.Тому слід уточнювати, що ви маєте на увазі.А то ви пишете ці слова,"Павло у посланні до Филип`ян 3:12-13 написав: "Не тому, що я вже досягнув, або вже вдосконалився, але прагну, чи не досягну я того, чим і Христос Ісус досягнув був мене. Браття я себе не вважаю, що я досягнув...".Вони вказують на те що Павло себе не вважав досконалим,бо він таким прагнув бути.Отже той хто прагне бути досконалим він ним не є,адже прагне цього,тобто до цього йде чи удосконалюється.А досконалому вже непотрібно вдосконалюватись,прагнути досконалості,чи йти до неї,бо вона у нього є.Як ви писали досконалість вказує на завершенну дію.Вона у вас ще не завершенна,бо ви всеж ще йдете до неї,повторюючи якісь помилки,що є ознак недосконалості,хоча багато в чому удосконалюєтесь,проте не до кінця подібно як Павло та інш.А те що Ісус, може вважати когось досконалим, це не тому, що він таким є,а тому що він прагне цього та робить усе для цього що може у межах своїх можливостей,навіть коли допускає якусь помилку то проявляючи віру у викуп,вона йому незараховується.Це вже зовсім інше.Це лише з погляду Бога та Ісуса можна бути досконалим,а не з погляду людини.При цьому це видно лише Богу та Божому сину.Тому не говоріть про себе так,бо це може бути самообманом,чи ні??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23549
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 12:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Так, жертва Христа досконала, і кожен, хто перебуває у Христі має досконалість Христову. А оскільки далеко не всі ми досконалі, то з цього ми пізнаємо, що не перебуваємо у Христі.
Яків писав: Бо багато ми всі помиляємось. Коли хто не помиляється в слові, то це муж досконалий, спроможний приборкувати й усе тіло. (Як.3:2) А хто з нас може приборкувати усе тіло?
А ап.Павло писав, що хто досконалий, думай, що ще не досягнув Христової досконалості, щоб прагнути Його досконалості. Узагальнюючи написане в Євангелії, можна зазначити:
Хто думає, що ніби він досконалий - нехай ще удосконалюється;
Хто думає, що праведний - нехай ще чинить правду;
Хто думає, що святий - нехай ще освячується.
А хто думає, ніби стоїть він, нехай стережеться, щоб не впасти! (1Кор.10:12)
Адже Блаженні вбогі духом, бо їхнєє Царство Небесне. (Матв.5:3)
Тут я змушений погодитись з вами Сонячнику.Дійсно потрібно удосконалюватись.Але для чого??Щоб бути досконалим??Навіщо якщо ви таким є.От приміром чи потрібно досконалому Христові удосконалюватись і в чому саме??Поясніть.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23550
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Підсніжник написав:
Знаєте, пане sss, напевно ми говоримо про різну.....

Я ДУМАЮ ТУТ ТРЕБА РОБИТИ ЯК РАДИВ СОНЯЧНИК І РОМАН ПЕРЕСТАТИ ВІДПОВІДАТИ НА ТАКІ ЗАПИТАННЯ. З ПАНОМ ССС ЯК НЕ ГОВОРИ ВІН ВСЕОДНО ХОЧЕ БУТИ ЗАВЖДИ ПРАВИЙ. ЙОГО НІЯКА ВІДПОВІДЬ НЕ ЗАДОВІЛЬНИТЬ КРІМ СВОЄЇ.
І ви пане Ш21 вдаєтесь до такого лукавства.Це лише свідчить про відсутність смирення,та про небажання визнавати свої помилкові уявілення.Те що ви пишете що я завжди хочу бути правий,мабуть вказує на те що ви таким хочете бути.Адже я вам неодноразово вказував на вашу невідповідність до того про що ви писали раніше.Вам повторити??Можу, там де я писав раніше.Цікаво пересвідчитись,як ви себе поведете.Чи не так як ви пишете про мене та мою правоту??То спробуймо.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23573
UNREAD_POSTДодано: 03 червня 2010, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Адже я вам неодноразово вказував на вашу невідповідність до того про що ви писали раніше.Вам повторити??

Якщо ви про запитання,не має смислу, повторяти, я якщо знов хочете написати, що я суперечу сам собі будь - ласка.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23596
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2010, 13:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Адже я вам неодноразово вказував на вашу невідповідність до того про що ви писали раніше.Вам повторити??

Якщо ви про запитання,не має смислу, повторяти, я якщо знов хочете написати, що я суперечу сам собі будь - ласка.
То ваша справа,думаю по цьому теж стає все зрозуміло.а от по досконалості та спасінню,то запитаю.Хіба не до досконалості йдуть християни?не до спасіння?То як когось хто ще тут живе можна наз досконалим,чи спасенним,якщо він ще не дойшов до цього??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23609
UNREAD_POSTДодано: 07 червня 2010, 15:32 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
sss написав:
То як когось хто ще тут живе можна наз досконалим,чи спасенним,якщо він ще не дойшов до цього??

А Бог так вважає. І навіть Аврааму таким сказав бути Бут.17:1: "Я Бог Всемогутній!Ходи перед лицем Моїм, і будь непорочний!" . І він був таким Як. 2:22:Чи ти бачиш, що віра помогла ділам його, і вдосконалилась віра із діл? .
Ви зробіть вибір: чи погоджуватись із думкою Бога чи при своїй залишатися.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
23621
UNREAD_POSTДодано: 08 червня 2010, 15:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Підсніжник написав:
sss написав:
То як когось хто ще тут живе можна наз досконалим,чи спасенним,якщо він ще не дойшов до цього??

А Бог так вважає. І навіть Аврааму таким сказав бути Бут.17:1: "Я Бог Всемогутній!Ходи перед лицем Моїм, і будь непорочний!" . І він був таким Як. 2:22:Чи ти бачиш, що віра помогла ділам його, і вдосконалилась віра із діл? .
Ви зробіть вибір: чи погоджуватись із думкою Бога чи при своїй залишатися.
Щодо вибору перед яким ви мене поставили,з якою думкою погоджуватись,то спитаю вас.Оці слова це думка Бога чи моя?--"Хто ВИТЕРПИТЬ до кінця,той БУДЕ спасенний".Для вас пані, чия це думка??В ній сказанно що треба витерпіти до кінця!!-До якого??Що то є таке цей кінець??.Чи ви вже витерпіли до цього кінця??Звісно не треба сперечатись,але й перечити тому що написано теж недобре.Тож просто дайте відповідь без наміру до суперечки.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
31335
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 13:45 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
твій мозок вже ніщо не порятує
Зображення




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
31341
UNREAD_POSTДодано: 02 липня 2011, 19:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Ігоре, ми, християни, не ховаємось і не соромимось імені Ісуса Христа! Ми сміло заявляєм, що ми є Його послідовниками, Його слугами тощо!
А чому ховаєтесь ви, кепкуючи з християн? Заявіть нам чий ви слуга? Чи ви соромитесь свого бога, якому старанно служите, виконуючи його працю?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
31350
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2011, 06:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ігорко, не зпроста Ви зайшли на цей форум. Можливо, через відвідування цього форуму Господь уже почав роботу у Вашому серці. Буду молитися за Ваас, щоб і Ви отримали стали спасенними. Бог призиває усіх людей прийняти спасіння, бо Бог всіх людей возлюбив, і ті, хто повірив в Христа, не були праведніші від тих, хто не повірив. Їм просто пощастило. Бог пропонує спасіння даром. Для цього не треба бути фанатиком, як на цій фотці, не треба виконувати якісь обряди, навіть не треба вступати в якісь релігійні общини. Все, що потрібно - це повірити в те, що Бог любить тебе, і по Своїй любві Господь помер за тебе, взявши твої гріхи на Себе, а тебе учинив прощеним.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>