Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:03




Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Задаєм тут запитання до православних
10558
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2007, 22:20 

Востаннє редаговано LMax 11 липня 2007, 10:38 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
У вівторок іду до православних. Прошу, подумайте та підкажіть, нагадайте, які самі важливі запитання їм задати щодо їхніх явних відступлень від слідування вченню Христовому та Євангелії.

Як задам - то напишу тут яку відповідь і на що отримав.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10561
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2007, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Мене, наприклад, цікавить (але то більше до істориків питання):
1) Від коли і чому православні почали хреститися рукою?
2) від коли і чому почали хрестити несвідомих дітей?
3) від коли і чому почалося іконошанування?

та взагалі то питань можна задати багато, але я думаю, чи є в цьому якась потреба... Адже ми нікого не переконаємо, бо все в руках Божих.
Зрештою, у нас на форумі є чимало православних, то нехай також спробують пояснити: від коли почалося відступлення, на яких підставах і чи погоджуються вони самі з фактом відступленням православної церкви від церкви апостольських часів?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10564
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 11:45 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Відсуплення від церкви апостольських часів зробила вселенська церква, яка потім поділилася на східну і західну.
Сонячник паталогічно не любить росіян і православіє і паталогічно боїться гніву сусідів католиків, всіляко їх відділяючи від православія.
Ще перед тим , як йдеш до православних, підготуй відповідь на питання : де переховувалась п"ятидесятницька церква до часів, коли у 1902 році експерименти американців Пархама і Ніколь Озман дали їй нове життя?
Православні - від слів ПРАВИЛЬНО СЛАВИТИ.
А протестанти - від слова ПРОТЕСТУВАТИ.
Проти чого вони протестують, вони вже й самі забули. Хто проти ікон, хто проти попів, хто проти свічок... Одним словом, хто в що гаразд.
А якщо взяти саму суть - Христа - те немає ніякої різниці. Адже Ісус Христос - один на всіх Рятівник від майбутніх нещасть. Хоч ти православний, хоч протестант, хоч католик, хоч ще якоїсь. Бог - є Любов.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10585
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 17:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я думаю назву "протистанти" придумали собі не протистанти, а католики їх так назвали. Та суть не в назві. Назвіть себе хоч суперправославні - від того ви правильнішими не станете.
Стосовно того, які питання їм задавати, то я б взагалі утримався від суперечки з ними, адже Павло казав, що ми не з тих, хто сперечається. Про що б я з ними говорив? Мабуть про важливу роль православної церкви у підтриманні християнських цінностей та моралі в суспільстві. :)
А якщо серйозно, я б поцікавився про їхню особисту віру в Ісуса Христа, поцікавився б як вони розуміють народження згори.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10586
UNREAD_POSTДодано: 09 липня 2007, 17:30 

Востаннє редаговано LMax 10 липня 2007, 16:05 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
просто мій тато хоче мене "переманити" в православ'я, а мені це щось не до вподоби, бо я ходжу в греко-католицьку церкву, а взагалі для мене немає різниці між ними, то в них є для них різниця, бо вони ворогують, а православні прихожани називають всі церкви крім себе "раскольнікамі" і найбільше обговорюють католиків, а мені то гидко...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10623
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 14:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Вибач ЛМакс, але для мене задавати питання тільки до православних було б неправильним. Тому що, я вважаю, як тих так і тих відступниками. Тому ненормально було б задавати питання одним, а других вигороджувати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10633
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 15:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А ти скажи що переходиш до штундів, після такого шоку твій батько радий буде що ти греко-католик :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10645
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2007, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Тарас написав:
Вибач ЛМакс, але для мене задавати питання тільки до православних було б неправильним. Тому що, я вважаю, як тих так і тих відступниками. Тому ненормально було б задавати питання одним, а других вигороджувати.

тих і тих це кого? І кого ти вважаєш не відступниками?
Кому ще задати питання і які?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10660
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 10:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
Мене, наприклад, цікавить (але то більше до істориків питання):
1) Від коли і чому православні почали хреститися рукою?
2) від коли і чому почали хрестити несвідомих дітей?
3) від коли і чому почалося іконошанування?

та ці питання актуальні й до греко-католиків.

а я наразі вибираю між греко-католиками і православними.

Цитата:
від коли почалося відступлення, на яких підставах

[url]http://ru.wikipedia.org/wiki/Схизма[/url]
[url]http://ru.wikipedia.org/wiki/Раскол_христианской_церкви_(1054)[/url]

Цитата:
чи погоджуються вони самі з фактом відступленням православної церкви від церкви апостольських часів?

вони кажуть, що то католики відступили, а з них відступили протестанти.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10669
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Якщо чесно, я сам не розумію в чому різниця між традиційними церквами: католиками і православними. Як на мене, то вся різниця лише в політиці та традиціях.

LMax написав:
вони кажуть, що то католики відступили, а з них відступили протестанти.
Звісно, бо їх основа - політика. Питання же не в тому, хто відступив від відступників (від певної церкви ;)), а в тому, хто відступив від заповідей Ісуса Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10674
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 23:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
Якщо чесно, я сам не розумію в чому різниця між традиційними церквами: католиками і православними. Як на мене, то вся різниця лише в політиці та традиціях.

може ще втому що католики ставлять собі те що можуть виконати, а як не можуть то пом'якшують то, а православні ставлять собі то, що не в змозі виконати і потм страждають над немочами своїми...

Цитата:
...а в тому, хто відступив від заповідей Ісуса Христа.

а ось тут починається саме цікаве - це як гра з картинками, де треба знайти 10 відмінностей...
Кожна картинка по своєму зображує Бога.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10680
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 07:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Не наша справа звинувачувати ті чи інші церкви у відступництві. Як пройшла зустріч?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10689
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 11:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
Не наша справа звинувачувати ті чи інші церкви у відступництві.

мене турбує що вони обвинувачують в цьому одна другу...
Тоді я не знаю хто тримається правди і куди йти. Всі кажуть що праві і ніхто не ступиться.

Цитата:
Як пройшла зустріч?
Була довга розмова про загальні поняття. Говорили 3 години. В основному я не дізнався нічого нового, а питань (в основному стосовно їхніх обрядів) залишилось ще багато (не встиг всі задати).
Можливо ще зустрінусь з ним, сказав що дасть почитати щось таке "яке мені не попадалося, бо я досі читав те що мені попадалося".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10705
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 17:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Правильність церкви (тим більше історична) не гарантує спасіння і не додає тобі аргументів в очах Божих. Шукай Бога в серці а не в церкві. А якщо вибираєш церкву, то вибирай ту яка тобі більше по душі (ще раз підреслюю - вибір церкви це не питання спасіння), або, як каже Писання, ту в котрій ти був покликаний (покаявся).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Задаєм тут запитання до православних
11383
UNREAD_POSTДодано: 15 серпня 2007, 14:00 

Востаннє редаговано svjat 16 серпня 2007, 08:34 (всього 2 разів).

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
LMax написав:
У вівторок іду до православних. Прошу, подумайте та підкажіть, нагадайте, які самі важливі запитання їм задати щодо їхніх явних відступлень від слідування вченню Христовому та Євангелії.

Кумедна постановка питання, якщо зважити на автентичне значення слова "православний". :wink:
Це слово походить від грецького слова «Ортодоксія». «Ортос» - правильный, «докса» має два значення: судження, думка и слава, славлення.
Термін «Ортодоксія», починають використовувати християнські письменникі ІІ ст., коли з’являються перші формули вчення Церкви Христової. Це слово означало віру всієї Церкви, на противагу різномислію єретиків – «гетеродоксії». Під ортодоксальною вірою Церква в першому тисячолітті розуміла ту віру, яка засвідчувалась на Вселенських соборах через догматичні формулювання, які відповідали вченню Христовому та Євангелії.
Цитата:
Сонячник:Мене, наприклад, цікавить (але то більше до істориків питання):
1) Від коли і чому православні почали хреститися рукою?
2) від коли і чому почали хрестити несвідомих дітей?
3) від коли і чому почалося іконошанування?

та взагалі то питань можна задати багато, але я думаю, чи є в цьому якась потреба... Адже ми нікого не переконаємо, бо все в руках Божих.

Так, потреба є. Одержуючи відповіді на питання ти краще розумієш і пізнаєш інших християн. А відтак міцнішає твій зв'язок любові.
«І молюсь я про те, щоб ваша любов примножалась ще більше та більше в пізнанні й усякім дослідженні, щоб ви досліджували те, що краще, щоб чисті та цілі були Христового дня, наповнені плодів праведности через Ісуса Христа, на славу та на хвалу Божу.» (Філіп. 1:8-10)

По першому питанню раджу почитати відомого історика професора Голубцова А.П., http://greeklatin.narod.ru/golub/_237.htm

По другому – історичне дослідження пресвітера Миколая Афанасєва http://www.golubinski.ru/afanasiev/vstuplenie9.htm

По третьому питанню я вже відповів в темі «Про ікони»


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 43 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>