Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 06:47




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29212
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 13:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Мова про тіло земної людини, що після її смерти зотліває і перетворюється в землю.
Ага,он воно як.Тобто Марія все ж померла,але її мертве тіло не перетворилось в землю.Мм, як цікаво.А чому воно не перетворилось в землю??Чому тіла інших перетворюються а її неперетворилось??
sss написав:
От зараз ми подивимось що ви гворили раніше. Увага-
Цитата:
Тоді вище я уже відповів. Серце могло не виявляти ознак биття (скоріше всього воно так і було), а умерти вона не умерла. Вона усопла, а потім вознеслася з тілом до Неба, згідно вчення Церкви.
Оте "умерти вона не умерла" це ваші слова???Ну аякже.Але зарз ви пишете що всеж кончини Марії були смертю,а отже вона померла.Ну то нащо крутити??
Цитата:
Крутите ви, пане, не помічаючи слова усопла, що й означає закінчення її земного життя. Зрозуміло, що сплячу людину котра дихає, у котрої б'ється серце хоронити ніхто не стане. Тому Церква й святкує Успіння Богородиці, а не її смерть
Аяяй,як негарно звинувачувати співбесідника такими випадами.Звісно Юрію,що я помітив слово"усопла",яке ви написали після вилову ""умерти вона не умерла".Тож я зрозумів що під словом "усопла"ви мали на увазі заснула,а "умерти вона не умерла".Хіба ні??Ну а вже опісля в іншому дописі написали- кончини Марії були смертю,а отже вона померла.Явна суперечність одних ваших слів іншим вашим словам.Впринципі така закономірність виникає завжди коли хтось хоче довести те що недоводиться,бо воно видуманне. :yes: ;-D
sss написав:
Yur написав:
Ви спочатку наведіть посилання на понтифіка, а потім співставимо його з моїми словами
Слова понтифіка я наводив раніше.
Цитата:
В таких випадках дають посилання.
Гм,а хіба на все є посилання у інеті.Я прочитав про це у Ватиканській газеті "Оссерваторе романо",де власне і були поміщенні слова понтифіка як він сказав на загальній аудієнції у Ватикані 25 червня 1997 року.Більш того ви напочатку сказали що це правда і слова понтифіка є правдивими.То навіщо зараз просите посилання??Щоб закаламутити,якось відвести увагу??
Цитата:
Аби говорити про якісь суперечності, треба мати перед собою текст для порівняння. Марія усопла і тіло її не зазнало тління, переконаний, що й понтифік про це.
То ви вже відмовляєтесь від своїх слів "умерти вона не померла"??Добре я вам прощаю і цю чергову прогрішність,головне аби цього не помітили ваші браття католики і не звинуватили вас в антикатолицизміТож зосередьмось на тому що ви всеж були змушені визнати-кончини Марії можна назвати смертю а отже вона померла[/b
sss написав:
Yur написав:
Авжеж, ніхто і ніщо на землі не є вічним.
От власне мене найбільше це цікавить.Тож ви поконкретніше будьте добрі.Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???.Повірте мені дуже цікаво і я вірю що вам це відомо. :)
Цитата:
На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.
Так я в звязку цим,і запитую вас-[b]Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???Є якісь причини цього чи це проста випадковість.Є якась мета цього чи це проста випадковість?.
Чому ви мене змушуєте постійно повторяти питання?
Цитата:
Й таке запитання до вас, пане sss. Чи Ісус Христос помер, і якщо помер, чим Його смерть відрізняється від смерти інших людей?
А цього поки що я вам нераджу робити.Навіщо перекладати свою відповідальність на мене.Давайте спочатку зясуємо ваше бачення цього,а потім якщо буде потреба я вам все опишу,що і навіщо.Будьте впевнені. :yes: То я чекатиму!?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29214
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
До чого ця цитата?
Якщо в Біблії цього не написано, то на чому аргументуєш своє переконання? Нашептали на вухо?
А про непомильність папи теж на вухо тобі нашептали? :D
Юрію,ви не зважайте на цього сміхуна,він просто хоче посміятися з вас.Незважайте на насмішки. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29222
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 15:00 

Востаннє редаговано Yur 19 січня 2011, 17:50 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Мова про тіло земної людини, що після її смерти зотліває і перетворюється в землю.
Ага,он воно як.Тобто Марія все ж померла,але її мертве тіло не перетворилось в землю.Мм, як цікаво.А чому воно не перетворилось в землю??Чому тіла інших перетворюються а її неперетворилось??
Тіло Христа не перетворилось у землю і Діви Марії теж.
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1-е Кор.15:48)

sss написав:
Yur написав:
Крутите ви, пане, не помічаючи слова усопла, що й означає закінчення її земного життя. Зрозуміло, що сплячу людину котра дихає, у котрої б'ється серце хоронити ніхто не стане. Тому Церква й святкує Успіння Богородиці, а не її смерть
Аяяй,як негарно звинувачувати співбесідника такими випадами.Звісно Юрію,що я помітив слово"усопла",яке ви написали після вилову умерти вона не умерла.Тож я зрозумів що під словом "усопла"ви мали на увазі заснула,а "умерти вона не умерла".Хіба ні??Ну а вже опісля в іншому дописі написали- кончини Марії були смертю,а отже вона померла.
Якщо ви ні разу не чули про Успіння Богородиці й під словом усопла розумієте звичайний сон, а не кончину, тут мені сказати нічого.

sss написав:
Явна суперечність одних ваших слів іншим вашим словам.
Не вигадуйте, адже все написано і збережено.

sss написав:
Впринципі така закономірність виникає завжди коли хтось хоче довести те що недоводиться,бо воно видуманне
Для когось видумане, а для когось вчення Церкви.

sss написав:
Yur написав:
В таких випадках дають посилання.
Гм,а хіба на все є посилання у інеті.Я прочитав про це у Ватиканській газеті "Оссерваторе романо",де власне і були поміщенні слова понтифіка як він сказав на загальній аудієнції у Ватикані 25 червня 1997 року.
То й відшукайте офіційне підтвердження вашим словам, аби можна було прочитати його промову і співставити, яке вона має відношення до нетлінності Діви Марії. Адже навіть з тих наведених з пам'яті вами слів ніяк не виходить, що папа заперечує її успіння й тілесне Вознесіння. Й навіть коли в контексті до її кончини вжити слово смерть, тут теж немає нічого дивного. Адже й Христос помирав на хресті, утім віримо що не вмер. Він Воскрес й Вознісся на Небо. Так само й Матір Божа.
Що ж тут незрозумілого.

sss написав:
Більш того ви напочатку сказали що це правда і слова понтифіка є правдивими.То навіщо зараз просите посилання??Щоб закаламутити,якось відвести увагу??
Я й зараз стверджую, що усі слова коли небудь сказані понтифіком в питаннях віровчення є правдивими.

sss написав:
То ви вже відмовляєтесь від своїх слів "умерти вона не померла"?? Добре я вам прощаю і цю чергову прогрішність,головне аби цього не помітили ваші браття католики і не звинуватили вас в антикатолицизмі Тож зосередьмось на тому що ви всеж були змушені визнати-кончини Марії можна назвати смертю а отже вона померла.
Мені нічого відмовлятися від своїх слів, що були сказані в кнотексті її нетлінності. Ви ж тепер знатимете, що вжите слово усопла означає кончину, і що Церква святкує Успіння Богородиці.

sss написав:
Yur написав:
На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.
Так я в звязку цим,і запитую вас-Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???Є якісь причини цього чи це проста випадковість.Є якась мета цього чи це проста випадковість?.
Так відповідав уже не раз, ви хоч читаєте мої відповіді.

sss написав:
Чому ви мене змушуєте постійно повторяти питання?
Очевидно ви самі себе змушуєте це робити, не бажаючи вникати у суть відповідей.

sss написав:
Yur написав:
Й таке запитання до вас, пане sss. Чи Ісус Христос помер, і якщо помер, чим Його смерть відрізняється від смерти інших людей?
А цього поки що я вам нераджу робити.
Дякую вам за пораду, але вестиму дискусію так як того вважаю за потрібне :) Моє запитання перш за все аби вияснити, чи варто взагалі продовдувати розмову

sss написав:
Навіщо перекладати свою відповідальність на мене.Давайте спочатку зясуємо ваше бачення цього,а потім якщо буде потреба я вам все опишу,що і навіщо.Будьте впевнені.
Тут справа не у перекладанні відповідальності, а в з'ясуванні того, чи усвідомлює опонент, про що йому говорять, чи є взагалі смисл продовжувати розмову, коли співбесідник не чув про Успіння Богородиці.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29232
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 15:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Юра, оскільки вам дуже рідна ця тема, прошу дайте відповідь на це питання.
Ми тут вели мову про те що у діти які були у Марії, це не її. А була така можливість що це діти були Йосипа від першого шлюбу. Чи це так? Якщо це так тоді є запитання?

Хочу дещо вас спитати, а може і Михайло відповість.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29239
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Ми тут вели мову про те що у діти які були у Марії, це не її. А була така можливість що це діти були Йосипа від першого шлюбу.
Цілком можливо, що у Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29240
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 16:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Цілком можливо, що у Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.

Давайте так, як офіційно у вас вчать? Інші діти які були у Йосипа це Марії, тобто вона народила, чи перша жінка Йосипа?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29242
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 16:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Цілком можливо, що у Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.
Давайте так, як офіційно у вас вчать? Інші діти які були у Йосипа це Марії, тобто вона народила, чи перша жінка Йосипа?
Не має на цей рахунок якихось офіційних вказівок.
Є передання взяті з апокрифму. http://www.vehi.net/apokrify/iakova.html

Просто кожен справжній католик, (а не ті вовки овечих шкурах) вірить в чистоту ВсеДіви Марії. Їм і на думку не спаде думати про щось інше.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29254
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 18:45 

Востаннє редаговано sss 19 січня 2011, 18:46 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
А чому воно не перетворилось в землю??Чому тіла інших перетворюються а її неперетворилось??
Тіло Христа не перетворилось у землю і Діви Марії теж.
Ну якщо про Христове нетління згаданно у Писанні,то як ви прийшли до цього стосовно Марії??Видумали?
Цитата:
Який земний, такі й земні, і Який небесний, такі й небесні. (1-е Кор.15:48)
Яким чином ці слова наводять на думку що тіло Марії не зотліло??
Цитата:
Якщо ви ні разу не чули про Успіння Богородиці й під словом усопла розумієте звичайний сон, а не кончину, тут мені сказати нічого
Та не маю я нічого проти того щоб ви вкладали власний зміст у певні слова.Але ж навщо було писати що Марія "Умерти не умерла",а потім це спростовувати.Ну добре до цього невертатимусь,бо мене цікавить інше.нехай це буде на вашому сумлінні.
sss написав:
Yur написав:
На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.
Так я в звязку цим,і запитую вас-Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???Є якісь причини цього чи це проста випадковість.Є якась мета цього чи це проста випадковість?.
Цитата:
Так відповідав уже не раз, ви хоч читаєте мої відповіді.
Стосовно цього питання ви писали вище-На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.То де тут міститься згадка про смерть Марії і причину цієї смерті??Де є відповідь у ваших словах на питання-"Чому ...,навіть Марія божественна на землі не була вічною??
sss написав:
Yur написав:
Й таке запитання до вас, пане sss. Чи Ісус Христос помер, і якщо помер, чим Його смерть відрізняється від смерти інших людей?
А цього поки що я вам нераджу робити.
Цитата:
Дякую вам за пораду, але вестиму дискусію так як того вважаю за потрібне :) Моє запитання перш за все аби вияснити, чи варто взагалі продовдувати розмову
добре,добре,то ваше право,але виглядає це правдоподібно,як бажання зїхати з цього питання через неспроможність довести Видумане.Мабуть соромно за це??Чи ні??Тож добре відповідаю щодо Христа.Так Христос помер.Його смерть нічим не відрізнялась від смерті інших людей.Сподіваюсь я задовольнив ваше бажання.
Цитата:
Тут справа не у перекладанні відповідальності, а в з'ясуванні того, чи усвідомлює опонент, про що йому говорять, чи є взагалі смисл продовжувати розмову, коли співбесідник не чув про Успіння Богородиці.
Так,не чув.Тому хочу з вашою допомогою про це довідатись.Отож допоможіть мені у цьому без отих перетягувань.Запитую ще раз те що мене цікавить стосовно смерті Марії.Якщо все ж Марія,померла,то чому??З якої причини??З тієї ж що і інші?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29255
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Добре даю запитання.
Матв.1:25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила
"Не знав він її, аж.." тобто мова йде про секс, чи по повашому ні?
"первородженого вона породила" написано перво... а не однородженого. Якщо є перво.. значить були наступні. Бо Євангелія написано не до народження, а після Його народження.

Матв.2:14 І він устав, узяв Дитятко та матір Його вночі, та й пішов до Єгипту.
То якщо були ще діти, то чому Йосип їх не взяв?

Матв.2:20 Уставай, візьми Дитятко та матір Його, та йди в землю Ізраїлеву, бо вимерли ті, хто шукав був душу Дитини.
Це сами, про дітей нічого не згадано.

Матв.2:21 І він устав, узяв Дитятко та матір Його, і прийшов у землю Ізраїлеву.
Це сами, про дітей нічого не згадано.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29266
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Тіло Христа не перетворилось у землю і Діви Марії теж.
Ну якщо про Христове нетління згаданно у Писанні,то як ви прийшли до цього стосовно Марії??Видумали?
Існують догмати. Окрім того це моє переконання, якщо Син неземний небесний, отже й матір Його така.

sss написав:
Yur написав:
Якщо ви ні разу не чули про Успіння Богородиці й під словом усопла розумієте звичайний сон, а не кончину, тут мені сказати нічого
Та не маю я нічого проти того щоб ви вкладали власний зміст у певні слова.Але ж навщо було писати що Марія "Умерти не умерла",а потім це спростовувати.Ну добре до цього невертатимусь,бо мене цікавить інше.нехай це буде на вашому сумлінні.
Кажете що не повертатиметесь, й раз у раз повертаєтесь, до цього, хоч чудово розумієте, що "умерти не умерла" малося в контексті до її нетлінності, так як згідно Догмату вознеслася з тілом до Неба.
Якщо справді хочете припинити оце переливання з пустого в порожнє, то давайте будемо з розумінням відноситися до слів опонента, але не так аби висмикнути щось одне й потім будувати на цьому власні гіпотези.

sss написав:
Стосовно цього питання ви писали вище-На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.То де тут міститься згадка про смерть Марії і причину цієї смерті??Де є відповідь у ваших словах на питання-"Чому ...,навіть Марія божественна на землі не була вічною??
На землі Марія Марія звичайна людина як і її Син, що нічим не відрізнялися від інших людей. Прийшов її час і вона відійшла у Царство свого Сина.
Її нетлінність, про що уже згадувалось, не означає якусь відмінність, а лише вказує на її і її Сина неземне походження.

sss написав:
Тож добре відповідаю щодо Христа.Так Христос помер.Його смерть нічим не відрізнялась від смерті інших людей.Сподіваюсь я задовольнив ваше бажання.
Просто ви повинні зрозуміти, що в спорідненості матері і Сина їхня земна одинаковість.

sss написав:
Запитую ще раз те що мене цікавить стосовно смерті Марії.Якщо все ж Марія,померла,то чому??З якої причини??З тієї ж що і інші?
Вище уже відповів, з тієї ж що інші, -- прийшов її час. Іншої причини я не знаю.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29269
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Існують догмати. Окрім того це моє переконання, якщо Син неземний небесний, отже й матір Його така.
Цікаво.Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Такий догмат можна придумати,якщо керуватись такою логікою. :)

Цитата:
Кажете що не повертатиметесь, й раз у раз повертаєтесь, до цього, хоч чудово розумієте, що "умерти не умерла" малося в контексті до її нетлінності, так як згідно Догмату вознеслася з тілом до Неба.
ви мене спонукуєте самі до цього.Умерти умерла сприймаю так само як і інші люди.ви ж вкладаєте свій зміст у певні слова.ЩЗо часто призводить до непорозумінь.
sss написав:
Стосовно цього питання ви писали вище-На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.То де тут міститься згадка про смерть Марії і причину цієї смерті??Де є відповідь у ваших словах на питання-"Чому ...,навіть Марія божественна на землі не була вічною??
Цитата:
На землі Марія Марія звичайна людина як і її Син, що нічим не відрізнялися від інших людей. Прийшов її час і вона відійшла у Царство свого Сина
Так по якій такій причині прийшов її час померати??Ви що нерозумієте про що я питаю.Чому приходиь час помирати??
sss написав:
Запитую ще раз те що мене цікавить стосовно смерті Марії.Якщо все ж Марія,померла,то чому??З якої причини??З тієї ж що і інші?
Цитата:
Вище уже відповів, з тієї ж що інші, -- прийшов її час. Іншої причини я не знаю.
То ви не знаєте чому вмирають інші люди??То я вам відкрию-причиною є гріх.Отож ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.То як ,ту що померла через гріх,можна вважати божественою???




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29272
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Добре даю запитання.
Матв.1:25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила
"Не знав він її, аж.." тобто мова йде про секс, чи по повашому ні?
По-моєму ні.

Протестант написав:
"первородженого вона породила" написано перво... а не однородженого. Якщо є перво.. значить були наступні. Бо Євангелія написано не до народження, а після Його народження.
Про народження настуних не сказано, а якщо для вас так значить, це ваша особиста справа.
Й правду кажучи продовжувти розмову в такому руслі у мене немає бажання.

Протестант написав:
Матв.2:14 І він устав, узяв Дитятко та матір Його вночі, та й пішов до Єгипту.
То якщо були ще діти, то чому Йосип їх не взяв?
Матв.2:20 Уставай, візьми Дитятко та матір Його, та йди в землю Ізраїлеву, бо вимерли ті, хто шукав був душу Дитини.
Це сами, про дітей нічого не згадано.
Матв.2:21 І він устав, узяв Дитятко та матір Його, і прийшов у землю Ізраїлеву.
Це сами, про дітей нічого не згадано.
Якщо були ще діти, вони могли бути дорослішими й не було потреби їх брати з собою.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29275
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Й правду кажучи продовжувти розмову в такому руслі у мене немає бажання.

Ваше право. Думайте.
Може Михайло щось відповість?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29276
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Існують догмати. Окрім того це моє переконання, якщо Син неземний небесний, отже й матір Його така.
Цікаво.Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Такий догмат можна придумати,якщо керуватись такою логікою. :)
Про непорочне зачаття матері Марії догмату немає.

sss написав:
То ви не знаєте чому вмирають інші люди??То я вам відкрию-причиною є гріх.Отож ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.То як ,ту що померла через гріх,можна вважати божественою???
Кончина Марії не була через гріх, як і її Сина.
Ви не врахували одну річ. Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла (Рим. 8:3), така ж подоба і у Діви Марії. Сутність її безгрішна небесна, як у її Сина. Звідсіля й Догмат.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29281
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Yur написав:
Існують догмати. Окрім того це моє переконання, якщо Син неземний небесний, отже й матір Його така.
Цікаво.Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Такий догмат можна придумати,якщо керуватись такою логікою. :)
Про непорочне зачаття матері Марії догмату немає.
Та звісно що немає,але є підгрунтя для нього,а саме-Якщо Син небесний,значить мати Марія небесна,а це значить мати Марії теж небесна.Чому ні??Адже догмат про непорочнезачаття Марії зявився внаслідок,непорочного зачаття Ісуса,а отже повернути назад,то непорочне зачаття Марії дає підтаву для догмату про непорочне зачаття Маріїної матері.Хіба ні??Віра де ваша??
sss написав:
То ви не знаєте чому вмирають інші люди??То я вам відкрию-причиною є гріх.Отож ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.То як ,ту що померла через гріх,можна вважати божественою???
Цитата:
Кончина Марії не була через гріх, як і її Сина.
От тобі і маєш.Знову суперечите самі собі.Ви ясно та однозначно написали що Марія померла з тої ж причини що й інші люди,а отже через гріх.То ви знову будете відмовлятись від своїх слів??Так я ще раз даю вам шанс відповісти на моє запитання-Чому або з якої причини померла Марія?? :)
Цитата:
Ви не врахували одну річ. Бог послав Сина Свого в подобі гріховного тіла (Рим. 8:3), така ж подоба і у Діви Марії. Сутність її безгрішна небесна, як у її Сина. Звідсіля й Догмат.
Ви невраховуєте Юрію,що відповіді не по суті мене не влаштовують.Таке враження знову складається що ви просто заблукали.Я чекаю відповіді по суті,а не пояснення видуманого догмату про сутність Марії. :?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>