Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 06:53




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28767
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 02:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Ну й яким чином визнання Ісуса Христа істиним Богом дає усі подальші підстави для прийняття догматів ... включно з твердженнями, що тління не торкнулося її тіла".Ісус-Бог,ну і що?то через те що Ісус-Бог,Марія непомерла??.
Гадаю тут також є важливим розібратися, що для нас означає умерти. Якщо кажемо, що душа відходить, отже смерть торкається тіла, воно зотліває.
Але якщо вважати що тіло Богородиці є нетлінне, як таке, що дає початок Божому Тілу, отже смерть не торкнулася її.
Очевидно, що вона перестала дихати, серце припинило битися, тіло її охололо, інакше б її не хоронили. Але її безпосередня причетність до Божого Тіла дає усі підстави для прийняття догматів.

Слід також зауважити, що жіноче материнське начало відпочатку присутнє в Божому образі.

Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх. (Бут. 1:27)

КАТЕХИЗМ
370 Бог у жодному разі не є образом людини. Він не є чоловіком ані жінкою. Бог є чистим Духом, у Якому немає місця для різниці статей. Але «досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога: такими є досконалості матері (Пор. Іс. 49, 14-15; 66, 13; Пс. 131, 2-3.) та досконалості батька й жениха (Пор. Осія 11, 1-4; Єр. З, 4-19.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38


Окрім того маємо розуміти, що Бог незбагнений. Думкою Його не осягнути, Він по-за думками. Пізнати Бога не будучи Богом не можливо. Але у Своєму твориві Бог виявляє Себе, й ми Його творіння, пізнаємо Його у собі й себе у Ньому.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28800
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 19:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
sss написав:
Що вказує на те що Марія Діва без зотління Бога Слово породила??Якось ви неясно висловлюєтесь.Тому хотілося б краще зрозуміти і як це породити Слово без зотління Бога??
Без зотління -- це надприродньо. Надприродньо в тому, що Дівою зачала й Дівою залишилиася. Одвічне дівицтво (Вседіва), як символ божественого духовного єства.Син Божий Духом воплотився й Духом відійшов. Можна сказати, що несотворений Бог легітимізував у Собі духовну сотвореність Своєї матері.
Вибачте але,надприроднє зачаття ніяк ,як на мене, не вказує на те що Марія непомерла.Також Вседіва яка таою все залишалась,це якось перебільшено.Ну й щодо якоїсь легимітивізації,це також щось з області перебільшень.Звязку тут ніякого не продивляється.
sss написав:
Ну й яким чиномвизнання Ісуса Христа істиним Богом дає усі подальші підстави для прийняття догматів ... включно з твердженнями, що тління не торкнулося її тіла".Ісус-Бог,ну і що?то через те що Ісус-Бог,Марія непомерла??.
Цитата:
Боже Тіло нетлінне, що й бере свій початок від Богородиці Діви.
Так я незрозумів,Марія дала початок Богові,чи лише стала посудиною,через яку Бог продовжив існувати в часі?? Оте Боже тіло нетлінне-це тіло і кості чи дух??Ну й чи у Богородиці теж Боже Тіло??Якось я стараюсь це зрозуміти.Прошу допоможіть мені.
sss написав:
Якщо в це просто слід повірити,то питання зняте.А якщо є логічне звязок цього,то ви досих пір його не навели,а я і далі сподіваюсь та вірю що ви це зробите!!
Цитата:
Логічний зв'язок звичайно є, але він також зав'язаний на моїй вірі. Тому я можу й стараюся це робити, себто викласти хід моїх думок, але за умови що ви намагатиметесь зрозуміти мене, чисто по-людськи спробувати заглянути з мого боку. По-іншому мені немає смислу розкриватися.
Повірте,я стараюсь,але мені не виходить цей звязок помітити,що й демонструю.Ну й також дещо чув про це,то ви або підтвердіть це або спростуйте.
Не так давно папа Іоанн Павло II говорив дещо по цьому. На Загальній аудієнції у Ватикані 25 червня 1997 року він сказав:- "Новий Завіт не містить жодної інформації про обставини Маріїної смерті. Це мовчання веде до припущення, що смерть була природною, без подробиць, вартих згадки... Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".Отже як видно,ваш Понтифік говорив що тих підстав які ви тут пробуєте навести насправді не Існує.Більш того він зсилався на Новий Завіт,який дійсно не містить жодної інф по цьому.Тож прокоментуйте Юрію ці чутки.Можливо Понтифік помилився,а може цього не говорив?Мені дуже цікаво від вас дізнатись про це,повірте!!!




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28802
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 19:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Марія породила не мертве тіло,а особистість в тілі.І цю особистіть ти називаєш Богом
"Ложь" у твому тлумаченні, полягає в тому, що Марія породила не Бога, а лише надала Богу матеріальний образ - тіло, а Бога Христа породив Отець, а не Марія. Навіть сам Христос не називав Марію своєю матірью. Бо вона була лише матірью по тілу.
Стоп,стоп ,стоп Братіку.Марія когось породила чи ні??Якщо породила то кого??-людину чи Бога??тобто та істота яка народилась була простою людиною чи Богом.Ну а щодо того що Марія надала Богу матеріальний образ,то ти сміло загнув.Як то вона на таке спромоглась?? :lol: Хіба то не були природні роди у неї??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28818
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Вибачте але,надприроднє зачаття ніяк ,як на мене, не вказує на те що Марія непомерла.
Мова про тілесну нетлінність після її кончини.

sss написав:
Також Вседіва яка таою все залишалась,це якось перебільшено.Ну й щодо якоїсь легимітивізації,це також щось з області перебільшень.Звязку тут ніякого не продивляється.
Дивлячись для кого.

sss написав:
Так я незрозумів,Марія дала початок Богові,чи лише стала посудиною,через яку Бог продовжив існувати в часі?? Оте Боже тіло нетлінне-це тіло і кості чи дух??Ну й чи у Богородиці теж Боже Тіло??Якось я стараюсь це зрозуміти.Прошу допоможіть мені.
Мусите також прикладати власні розумові зусилля.
Бог безпочатковий. Через Діву Його втілення.

sss написав:
Не так давно папа Іоанн Павло II говорив дещо по цьому. На Загальній аудієнції у Ватикані 25 червня 1997 року він сказав:- "Новий Завіт не містить жодної інформації про обставини Маріїної смерті. Це мовчання веде до припущення, що смерть була природною, без подробиць, вартих згадки... Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".Отже як видно,ваш Понтифік говорив що тих підстав які ви тут пробуєте навести насправді не Існує.Більш того він зсилався на Новий Завіт,який дійсно не містить жодної інф по цьому.Тож прокоментуйте Юрію ці чутки.Можливо Понтифік помилився,а може цього не говорив?Мені дуже цікаво від вас дізнатись про це,повірте!!!
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення :)
Можна сказати упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася, що означає закінчення земного шляху. Мова ж про те, що тіло Діви Марії після її кончини не зазнало тління, тому й кажемо що смерть не торкнулася її тіла, бо й так зрозуміло, що душа її відійшла до Неба.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28820
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 22:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отже щоб і далі не каламутити водичку з отими- упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася,слова непомильного понтифіка-"Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними",ясно дають зрозуміти,що заперечувати природнью смерть Марії немає підстав Юрію,НЕ_МА_Є.Що власне ви цього разу підтвердили визнавши
Yur написав:
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення :)
Тож не намагайтесь навести їх,бо вони-"здаються безпідставними",а отже Марія всеж померла.Тож залишу такі ваші намагання довести зворотнє непоміченними,щоб інші католики не звинуватили вас у тому що ви суперечите словам Понтифіка,а значить є єретиком. Тепер мене цікавить-всеж чому вона померла,внаслідок чого??Оце найголовніше,що власне я сподіваюсь зясувати. :?




«Vat shrift,blifft»
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28823
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 22:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Отже щоб і далі не каламутити водичку з отими- упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася,слова непомильного понтифіка-"Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними",ясно дають зрозуміти,що заперечувати природнью смерть Марії немає підстав Юрію,НЕ_МА_Є.Що власне ви цього разу підтвердили визнавши
А що я визнав те, що раніше не визнавав :)
Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть (тління) не торкнулась її тіла.

Yur написав:
sss написав:
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення :)
Тож не намагайтесь навести їх,бо вони-"здаються безпідставними",а отже Марія всеж померла.
Нехай для вас буде, що померла. Однак смерть (тління) не торкнулась її тіла.

sss написав:
Тож залишу такі ваші намагання довести зворотнє непоміченними,щоб інші католики не звинуватили вас у тому що ви суперечите словам Понтифіка,а значить є єретиком.
Ну це у вашій уяві :) . НІДЕ не найдете невідповідностей моїх слів до слів понтифіка :)

sss написав:
Тепер мене цікавить-всеж чому вона померла,внаслідок чого??Оце найголовніше,що власне я сподіваюсь зясувати. :?
Прийшов її час.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28824
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2011, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
А що я визнав те, що раніше не визнавав :) Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть (тління) не торкнулась її тіла..
Якось ви дивно себе ведете Юрію.То визнаєте що слова Понтифіка правда,то починаєте їм суперечити. Те що ви пишете що -"смерть не торкнулась її тіла" означає що вона не померла,і є тими думками про які говорив понтифік-"Новий Завіт не МІ_С_ТИ_ТЬ жодної інформації про обставини Маріїної смерті. Це мовчання веде до припущення, що смерть була природною, без подробиць, вартих згадки... Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".То про які думки каже Іоан Павло,якими хочуть заперечити смерть Марії??Про які подробиці яких не варто згадувати щодо цієї смерті він каже??І що здається без підставним згідно з його слів??
sss написав:
Тож залишу такі ваші намагання довести зворотнє непоміченними,щоб інші католики не звинуватили вас у тому що ви суперечите словам Понтифіка,а значить є єретиком.
Цитата:
Ну це у вашій уяві :) . НІДЕ не найдете невідповідностей моїх слів до слів понтифіка :).
То що мені тицьнути вам??Я сподіваюсь це залишити без скандалу.
sss написав:
Тепер мене цікавить-всеж чому вона померла,внаслідок чого??Оце найголовніше,що власне я сподіваюсь зясувати. :?
Цитата:
Прийшов її час.
Щось,я нерозумію,як це прийшов час??з якої причини??з тієї ж що і в інших людей?
Ну й користуючись нагодою що вас тут зустрів,попрошу вас завітати у тему хрещення немовлят,і там дещо мені розяснити стосовно цього дійства.я там дещо чув про це,то хотів дізнатись від вас ,чи це правда.Будьте добрі подивіться туди і щось напишіть




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28828
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2011, 00:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
А що я визнав те, що раніше не визнавав :) Згідно Католицького віровчення Пресвята Діва Марія, завершивши своє земне життя, з душею і тілом була взята до небесної слави. Вона усопла і смерть (тління) не торкнулась її тіла..
Якось ви дивно себе ведете Юрію.То визнаєте що слова Понтифіка правда,то починаєте їм суперечити.
Дивно ведете ви себе, говорячи про суперечності на котрі вказати ніяк не наважитесь.

sss написав:
Те що ви пишете що -"смерть не торкнулась її тіла" означає що вона не померла,і є тими думками про які говорив понтифік-"Новий Завіт не МІ_С_ТИ_ТЬ жодної інформації про обставини Маріїної смерті. Це мовчання веде до припущення, що смерть була природною, без подробиць, вартих згадки...
Бузмовно, що кончина Марії була природньою. Напевно що вона перестала дихати, серце її припинило битися, тіло охололо, інакше б її не хоронили. Але її безпосередня причетність до Божого Тіла дає усі підстави говорити про її нетлінність. Тому й кажемо, що смерть (а це означає тління) не торкнулася її тіла.
Ніхто ж не стверджує, що біологічні процеси у її тілі залишилися тіж самі, але тління, що є поверненням у землю, не торкнулося її. Себто мова про відпочаткову небесну причетність Діви Марії.

sss написав:
"Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".
То про які думки каже Іоан Павло,якими хочуть заперечити смерть Марії??Про які подробиці яких не варто згадувати щодо цієї смерті він каже??І що здається без підставним згідно з його слів??
Мені важко щось говорити про думки папи, не маючи перед собою тексту. Скажу те, що й раніше, кончину Діви Марії можна називати смерттю, зрештою й Христос помирав на хресті віддав Свого духа, утім тління не торкнулася її тіла, як і Христового.

sss написав:
Yur написав:
НІДЕ не найдете невідповідностей моїх слів до слів понтифіка :).
То що мені тицьнути вам??Я сподіваюсь це залишити без скандалу.
Ви спочатку наведіть посилання на понтифіка, а потім співставимо його з моїми словами :)

sss написав:
Yur написав:
Прийшов її час.
Щось,я нерозумію,як це прийшов час??з якої причини??з тієї ж що і в інших людей?
Авжеж, ніхто і ніщо на землі не є вічним.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29146
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 20:40 

Востаннє редаговано sss 17 січня 2011, 20:47 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Yur написав:
Дивно ведете ви себе, говорячи про суперечності на котрі вказати ніяк не наважитесь.
Ну зараз спробую
Цитата:
Бузмовно, що кончина Марії була природньою. Напевно що вона перестала дихати, серце її припинило битися, тіло охололо, інакше б її не хоронили. Але її безпосередня причетність до Божого Тіла дає усі підстави говорити про її нетлінність. Тому й кажемо, що смерть (а це означає тління) не торкнулася її тіла.Ніхто ж не стверджує, що біологічні процеси у її тілі залишилися тіж самі, але тління, що є поверненням у землю, не торкнулося її.
Мг,то тління це не смерть,а повернення в землю.Цікавий поворот.Цікаво а як це вернувся в землю??-закопали в землю,чи якось по іншому??
Цитата:
Мені важко щось говорити про думки папи, не маючи перед собою тексту. Скажу те, що й раніше, кончину Діви Марії можна називати смерттю
От зараз ми подивимось що ви гворили раніше. Увага-
Цитата:
Тоді вище я уже відповів. Серце могло не виявляти ознак биття (скоріше всього воно так і було), а умерти вона не умерла. Вона усопла, а потім вознеслася з тілом до Неба, згідно вчення Церкви.
Оте "умерти вона не умерла" це ваші слова???Ну аякже.Але зарз ви пишете що всеж кончини Марії були смертю,а отже вона померла.Ну то нащо крутити??
sss написав:
Yur написав:
НІДЕ не найдете невідповідностей моїх слів до слів понтифіка :).
То що мені тицьнути вам??Я сподіваюсь це залишити без скандалу.
Цитата:
Ви спочатку наведіть посилання на понтифіка, а потім співставимо його з моїми словами :)
Слова понтифіка я наводив раніше.Тепер ще раз наводжу ваші-"а умерти,вона не померла".Ви ж незаперечете що це ваші слова?? ;-D Ну і всеж порівняєм що казав Папа-"Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".Отже -"а умерти,вона не померла",цими словами ви заперечили смерть Марії-вона не вмерла.А папа каже,що той хто заперечує смерть Марії робить це безпідставно.Тож незаперечуйте той факт що Марія померла,бо бідстав у вас писати "а умерти,вона не померла" немає.Отож як бачимо віднайшлась ця невідповідність ваших слів до слів Понтифіка.Тому не суперечте своєму батькові. :),аби ваші брати католики не мали підстав звинуватити вас в антикатолицизмі ;-D :)
sss написав:
Yur написав:
Прийшов її час.
Щось,я нерозумію,як це прийшов час??з якої причини??з тієї ж що і в інших людей?
Цитата:
Авжеж, ніхто і ніщо на землі не є вічним.
От власне мене найбільше це цікавить.Тож ви поконкретніше будьте добрі.Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???.Повірте мені дуже цікаво і я вірю що вам це відомо. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29147
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2011, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Михайло, Юра ми тут вели мову про те що у діти які були у Марії, це не її. А була така можливість що це діти були Йосипа від першого шлюбу. Чи це так? Якщо це так тоді є запитання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29171
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 15:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Yur написав:
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення
Можна сказати упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася, що означає закінчення земного шляху. Мова ж про те, що тіло Діви Марії після її кончини не зазнало тління, тому й кажемо що смерть не торкнулася її тіла, бо й так зрозуміло, що душа її відійшла до Неба

Що це за єресь?? :shock: Понтифіки хіба боги, всі люди помиляються! Чи не часто один папа суперечить попередньому? То як же не помиляються?
Дай мені підтвердження з Біблії, що Марія не умерла, або, що її тіло не зігнило.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29180
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 17:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Yur написав:
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення
Можна сказати упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася, що означає закінчення земного шляху. Мова ж про те, що тіло Діви Марії після її кончини не зазнало тління, тому й кажемо що смерть не торкнулася її тіла, бо й так зрозуміло, що душа її відійшла до Неба

Що це за єресь?? :shock: Понтифіки хіба боги, всі люди помиляються! Чи не часто один папа суперечить попередньому? То як же не помиляються?
Дай мені підтвердження з Біблії, що Марія не умерла, або, що її тіло не зігнило.
Так,так дай :D :D




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29187
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 19:42 

Востаннє редаговано Yur 18 січня 2011, 20:47 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
sss написав:
Yur написав:
Бузмовно, що кончина Марії була природньою. Напевно що вона перестала дихати, серце її припинило битися, тіло охололо, інакше б її не хоронили. Але її безпосередня причетність до Божого Тіла дає усі підстави говорити про її нетлінність. Тому й кажемо, що смерть (а це означає тління) не торкнулася її тіла.Ніхто ж не стверджує, що біологічні процеси у її тілі залишилися тіж самі, але тління, що є поверненням у землю, не торкнулося її.
Мг,то тління це не смерть,а повернення в землю.Цікавий поворот.Цікаво а як це вернувся в землю??-закопали в землю,чи якось по іншому??
Мова про тіло земної людини, що після її смерти зотліває і перетворюється в землю.

sss написав:
От зараз ми подивимось що ви гворили раніше. Увага-
Цитата:
Тоді вище я уже відповів. Серце могло не виявляти ознак биття (скоріше всього воно так і було), а умерти вона не умерла. Вона усопла, а потім вознеслася з тілом до Неба, згідно вчення Церкви.
Оте "умерти вона не умерла" це ваші слова???Ну аякже.Але зарз ви пишете що всеж кончини Марії були смертю,а отже вона померла.Ну то нащо крутити??
Крутите ви, пане, не помічаючи слова усопла, що й означає закінчення її земного життя. Зрозуміло, що сплячу людину котра дихає, у котрої б'ється серце хоронити ніхто не стане. Тому Церква й святкує Успіння Богородиці, а не її смерть.

sss написав:
Yur написав:
Ви спочатку наведіть посилання на понтифіка, а потім співставимо його з моїми словами
Слова понтифіка я наводив раніше.
В таких випадках дають посилання.

sss написав:
Тепер ще раз наводжу ваші-"а умерти,вона не померла".Ви ж незаперечете що це ваші слова?? ;-D Ну і всеж порівняєм що казав Папа-"Думки, якими намагаються заперечити її смерть з природних причин, здаються безпідставними".Отже -"а умерти,вона не померла",цими словами ви заперечили смерть Марії-вона не вмерла.А папа каже,що той хто заперечує смерть Марії робить це безпідставно.Тож незаперечуйте той факт що Марія померла, бо бідстав у вас писати "а умерти,вона не померла" немає.Отож як бачимо віднайшлась ця невідповідність ваших слів до слів Понтифіка.Тому не суперечте своєму батькові.
Аби говорити про якісь суперечності, треба мати перед собою текст для порівняння. Марія усопла і тіло її не зазнало тління, переконаний, що й понтифік про це.
Як уже говорилося, кончину Діви Марії можна називати смерттю, зрештою й Христос помирав на хресті віддав Свого духа, утім тління не торкнулася її тіла, як і Христового.

sss написав:
аби ваші брати католики не мали підстав звинуватити вас в антикатолицизмі
Мова йшлася про тілесне вознесіння Марії на небо, й про те що смерть (тління) не торкнулося її тіла, як і Христового. Тому й сказав усопла, аби підкреслити нетлінну її кончину.

sss написав:
Yur написав:
Авжеж, ніхто і ніщо на землі не є вічним.
От власне мене найбільше це цікавить.Тож ви поконкретніше будьте добрі.Чому "ніхто і ніщо на землі не є вічним",навіть Марія божественна???.Повірте мені дуже цікаво і я вірю що вам це відомо. :)
На землі відбуваються різні катаклізми, що можуть призвести до знищення усього живого. Окрім того наша земля не є вічною, про це відомо кожному школяреві.

Й таке запитання до вас, пане sss. Чи Ісус Христос помер, і якщо помер, чим Його смерть відрізняється від смерти інших людей?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29188
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2011, 19:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Yur написав:
Понтифік не помилявся, вони ніколи не помиляються в питаннях віровчення
Можна сказати упокоїлась, усопла, померла, скончалася, переставилася, що означає закінчення земного шляху. Мова ж про те, що тіло Діви Марії після її кончини не зазнало тління, тому й кажемо що смерть не торкнулася її тіла, бо й так зрозуміло, що душа її відійшла до Неба
Що це за єресь?? :shock: Понтифіки хіба боги, всі люди помиляються! Чи не часто один папа суперечить попередньому? То як же не помиляються?
Мова про непомильність папи в питаннях віровчення.

Братик написав:
Дай мені підтвердження з Біблії, що Марія не умерла, або, що її тіло не зігнило.
У Біблії про це не написано, як і багато про що не написано. Але ..
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах. (Матвія 10:26,27)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
29203
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2011, 07:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До чого ця цитата?
Якщо в Біблії цього не написано, то на чому аргументуєш своє переконання? Нашептали на вухо?
А про непомильність папи теж на вухо тобі нашептали? :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>