Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 07:17




Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16588
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2009, 10:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Звісно, іншими мовами Дух Святий заступається перед Отцем за нас:
Рим.8:26 Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями.

Адже ми, прості люди, буває, що забуваємо за наші гріхи або вважаємо себе безгрішними, але коли ми сповняємося силою згори, то Дух Святий, який знає наше серце і наші наміри, клопоче перед Отцем за наші недостатки, і таким чином по молитві Духа Святого, Господь показує нам наші недоліки і дарує нам покаяння та прощення. Це і є та благодать, якою ми спасаємося.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16629
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 18:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
невимовними зідханнями.

але чомусь ніхто не може пояснити чому "невимовні" зідхання саме ось таким чином Дух вимовляє...

може ви мені поясните? :)

"невимовні" "не изречимые" "cannot be uttered"

я чудово розумію що існує багато місць в біблії які пов'язують саме з "мовами"
наприклад (про Ангельські мови)

2Кор.12:4 написав:
І чоловіка я знаю такого, чи в тілі, чи без тіла, не знаю, знає Бог, що до раю був узятий, і чув він слова невимовні, що не можна людині їх висловити.


але людина не може це вимовити... отже або хтось щось собі про все це надумав або у багатох людей просто "закриті очі" на ці місця... може існують ще якісь переклади? чи в оригіналі воно звучить якось інакше?

просто хочу знати :)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16634
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri, можливо я не зрозумів, що саме Тебе цікавить, але думаю, що Ти маєш на увазі, що коли людина сповняється силою згори, і через неї говорить Дух Святий невимовними словами (іншими мовами), то чому ж вони не вимовні, коли уста людини їх промовляють. Так?
Для прикладу, ослиця заговорила людською мовою, хоча для неї це невимовні слова. :)

Звичайно, дивний Господь, і багато чого ми не розуміємо, але так завіщав Ісус Христос:
Iван.7:38 Хто вірує в Мене, як каже Писання, то ріки живої води потечуть із утроби його.
Іван. 3:8 Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде. Так буває і з кожним, хто від Духа народжений.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16643
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 22:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
Для прикладу, ослиця заговорила людською мовою, хоча для неї це невимовні слова. :)

а ось це думка цікава) :) дякую))




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16650
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2009, 12:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Ослиця заговорила мовою, а не забурмотіла.
Мова має структуру і зміст, а небіблійне бурмотіння - ні.




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16652
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2009, 13:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Luther написав:
Ослиця заговорила мовою, а не забурмотіла.

:) Звісно, але вона заговорила мовою, яка була зрозумілою лише для Валаама.
А сама ослиця хіба зрозуміла, що вона пробурмутіла? :) Звісно, що ні...
Так само й ви би не зрозуміли, що сказала ослиця... Бо вона ж не українською говорила...

Так само й ми, коли сповняємося Духом Святим, то не знаємо про що говорить Дух, але відчуваємо лише силу згори і благодать від Бога.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16701
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2009, 23:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Людина, котра говорить незнайомою мовою, сама не розуміє того, що вона каже. Те, що вона говорить – таємниця і для неї самої і для її слухачів. Отже, єдиним, хто може зрозуміти її - це Бог. Якщо Бог дає дар мов, які може зрозуміти лише Він Сам, виходить, що Бог з допомогою людини говорить Сам з Собою. Така ситуація неприйнятна, а значить, Бог говорить людям не незнайомими мовами, а даруючи їм можливість пророкувати.




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16702
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2009, 23:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 червня 2011, 23:28
Написано: 74
Всі дари Божі мають сенс. Справжні Божі дари. В день П'ятидесятниці слухачі апостолів засвідчили про чудо Боже, бо вони почули добру вістку своєю рідною мовою. Божий дар мов сприяв швидкому поширенню Євангелії в усі куточки античного світу.

Віруюча людина, уважно досліджуючи Святе Письмо, може розрізнити біблійний дар мов від небіблійного бурмотіння.

Апостоли отримали від Бога дар говорити іншими мовами, а не бурмотіти.

Мови мають структуру і сенс, а бурмотіння - немає.

Якщо говоріння іншими мовами - це біблійний справжній дар мов, то бурмотіння - це підробка, імітація біблійного дару.




"Тут терпеливість святих, що додержують заповіді Божі і Ісусову віру" (Об'явл. 14:12)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16707
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 10:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Luther написав:
Якщо говоріння іншими мовами - це біблійний справжній дар мов, то бурмотіння - це підробка, імітація біблійного дару.

А звідки мені знати чи я не бурмочу щось?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16714
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2009, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
dead man walking написав:
А звідки мені знати чи я не бурмочу щось?

а це Павло каже -

10 Як багато, наприклад, різних мов є на світі, і жадна з них не без значення!
11 І коли я не знатиму значення слів, то я буду чужинцем промовцеві, і промовець чужинцем мені.
12 Так і ви, що пильнуєте про духовні дари, дбайте, щоб збагачуватись через них на збудування Церкви!
13 Ось тому, хто говорить чужою мовою, нехай молиться, щоб умів виясняти.
(1Кор.14:10-13)

бачите -це практично наказ від Бога - молишся так що не розумієш - молися і проси щоб міг зрозуміти... :)

дуже проста і зрозуміла пропозиція)

але звичайно ті хто бурмочуть просто так - молитися про вияснення ніколи не будуть) бо самі знають що немає у тому змісту...

доречі, мені б дуже хотілося знати чому так багато людей ігноруе ось такий наказ

27 Як говорить хто чужою мовою, говоріть по двох, чи найбільше по трьох, і то за чергою, а один нехай перекладає!
28 А коли б не було перекладача, то нехай він у Церкві мовчить, а говорить нехай собі й Богові!
(1Кор.14:27,28)

тому що, на жаль, маю у своїй сім'ї негативний досвід...
моя мама і брат потрапили у одну велику церкву, де сприйняли ое що тисячу чоловік молиться на мовах - я біснування... і уже 6 років мають закриті серця.. не хочуть до жодної євангельської церкви навіть на крок підходити...

а Павло ж попереджував........

23 А як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?
(1Кор.14:23)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16716
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 00:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
бачите -це практично наказ від Бога - молишся так що не розумієш - молися і проси щоб міг зрозуміти... :)

Це питання вже обгорювалося у темі Питання про дари і мови, де Тарас пояснював різницю, що коли людина молиться Богу іншими мовами, то вона говорить мовами для власного збудування, але існує також дар інших мов для збудування церкви, що власне потребує тлумача.

Тому на мою думку, молитися в Церкві іншими мовами у загальній молитві є допустимо, оскільки в такому разі кожен говорить собі й Богові, не піднімаючи голосу в Церкві.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16717
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 06:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Сонячник написав:
Тому на мою думку, молитися в Церкві іншими мовами у загальній молитві є допустимо, оскільки в такому разі кожен говорить собі й Богові, не піднімаючи голосу в Церкві.



Згідно цього місця - якраз і недопустимо:
Leri написав:
23 А як зійдеться Церква вся разом, і всі говоритимуть чужими мовами, і ввійдуть туди й сторонні чи невіруючі, чи ж не скажуть вони, що біснуєтесь ви?
(1Кор.14:23)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16724
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 07:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Тут Павло не забороняє молитися на мовах, він просто розясняє яку реакцію це викличе. В цьому розділі Павло багато говорить про збудування церкви, і зокрема про облічання невіруючого, хто зайде. Тобто, якщо хтось піднімає голос молитви, чи молиться в мікрофон на мовах, то як церква скаже "амінь" не розуміючи його? Чи як покається невіруючий нерозуміючи? Але молитися мовами на збудування себе ніхто не забороняє.




Хай благословить тебе Господь!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16725
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
Братик написав:
Тут Павло не забороняє молитися на мовах,

Так не забороняє. Але також і не рекомендує. Що всі наші пятидесятницькі церкви відкрито ігнорують. Нібито він це не сказав.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Дар іноземних мов і глоссолалія
16732
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 16:43 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
dead man walking написав:
Так не забороняє. Але також і не рекомендує.


39 Отож, браття мої, майте ревність пророкувати, та не бороніть говорити й мовами!
40 Але все нехай буде добропристойно і статечно!
(1Кор.14:39,40)

Отже просто дбайте про те щоб це було благопристойо і статечно з погляду будь-якої людини яка вас почує у церкві :)

хоча словосполучення "добропристойно і статечно" частіше використовують для пояснення ого як має виглядати християнин (а точніше віруюча жінка)




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 283 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>