Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:44




Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10827
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2007, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 січня 2014, 17:30
Написано: 66
Звідки: Київщина
Віровизнання: християнин
так, тут серце повинно підказати: "Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає". Звісно, якщо відомо, що гроші підуть не на добру справу, то й в серці бажання давати не буде.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто подавати жебракам?
12841
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2007, 12:13 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2007, 22:15
Написано: 5
Якось дивився давно цікаву передачу, запам'ятав надовго її. Один досить багатий чоловік жебракував. Знаєте для чого? Щоб мати гроші собі на бензин, щоб свої не витрачати. В нього була дуже крута іномарка, здається мерседес. Він ставив її біля себе поруч, перевдягався в бідного, старого, немічного старика, і просив грошей. Так, всього за три години, він назбирав майже 400 гривень :) Тут він бистро встав, перевдівся, сів в свою іномарку і поїхав купляти бензин. Як вам такий жебрак? :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12853
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 18:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А от вчора моя мати була свідком отакого:

Одна жінка просила гроші в трамваї, плачучи, бо, мол, має горе на старість: мала двох дочок, і одна дочка загинула в катастрофі і залишила п'ятеро дітей, а діти лишилися, а друга дочка втратила ногу.

А тут одна жінка каже до просящої: А ви знаєте, я маю можливість вам допомогти... Давайте зараз вийдемо і сядемо на машину і поїдемо до вас... Де ви живете? - В Золочівському районі - А де саме, в якому селі?
А та як зачула, що жінка серьозно хоче їй допомогти, зніяковіла... та побурмутівши щось втекла... і вже нічого не просила. :)

Так от я собі думаю, що найкраще у таких випадках, не подавати кожному по лепті, а при можливості запропонувати допомогу, розпитавшись, що за одна, звідки... подивитися як живе чи справді нуждається, а тоді допомогти так, щоб вона вже не просила.

О це я думаю буде справедливо!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12857
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 20:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікавий випадок.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12875
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2007, 16:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Одна моя знайома колись купляла хліб у кіоску, до неї підійшло якесь замурзане хлопчисько і попросило грошей "на хлеб". Вона сказала: "Давай я тобі куплю хліба чи булки, з"їсиш, бо ти певно голодний." Він - ні в яку, грошей йому подавай ("на хлеб" :)), а хліба купляти йому не треба.

Ну а такий випадок, не знаю, чи правда, мені про нього розповіла випадкова попутниця :) : електричка. Йде циганча і канючить: "Подааайте на хлебушек!" Одна жінка дістає буханку хліба і дає йому. Так він... послав її... подалі :oops:

Як вам такі "жебраки"?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
20070
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2010, 20:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 березня 2010, 02:00
Написано: 120
Winslet написав:
Як вам такі "жебраки"?

Не тема, а суцільні анекдоти :-) Ну то й що? Подавати жебракам чи ні? :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто подавати жебракам?
46812
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2014, 15:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
подавати тому що вони теж люди, да можна казати що вони не на те тратять та хіба люди недозволяють собі купувати скажімо так що можна без нього обійтись дозволяють то хай і жебраки собі дозволять. Не треба їх осуджувати. А якщо ви думаєте що він розбагатіє на ваших грошах то дайте менше, якщо всеодно думаєте що розбагатіє ну то й що хай собі багатіє коли на те пішло скільки кругом багатих на одного більше, а на одного жебрака менше цез ліпше чим навпаки. Тому так сильно непереймайтеся давайте скількі сможете ще невідомо хто ліпше .


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто подавати жебракам?
48314
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2017, 12:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 грудня 2017, 20:23
Написано: 2
Звідки: Киев
Віровизнання: християнин
Согласна, главное не путать попрошаек и людей, которые действительно попали в затруднительное положение. Как говорил на http://vladimirmuntyan.com/ руководитель центра "Возрождения", благотворительность - это важная часть христианства. Даже когда у вас имеется достаточно денег, все равно нужно помогать, чем можете.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто подавати жебракам?
48317
UNREAD_POSTДодано: 05 листопада 2017, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Joshime написав:
Как говорил на vladimirmuntyan.com руководитель центра "Возрождения", благотворительность - это важная часть христианства.

Ого, не знав що Мунтян займається ще такою самопопуляризацією.
Ну звичайно, раз сам Мунтян сказав, що треба подавати, то це таки дуже важливо!? :-\
Не тому що Христос так заповів, а тому що Мунтян говорив!?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи варто подавати жебракам?
48318
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2017, 20:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Прохання до тих, хто має доступ, видалити в цій і інших темах форуму дописи, що назбиралися за останні роки, які містять рекламу, різного роду спам і лукаво не відповідають Писанню. це ж християнський форум.. не хочеться, щоб і він засмічувався, як майже все те, що є в інтернеті..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 70 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>