Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 квітня 2024, 02:21




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20779
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 14:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Тобто ви не згідні з цим? Поясніть докладніше ваше розуміння, які ще існують боги, котрі є не богами світу цього?
Дивно ви наводите такі розумні приклади в інших темах,а такого простого запитання не розумієте.Мабут для вас людське більш доступніше ніж Боже.Отож про кого тут сказанно:-"Бог на Божім зібранні стоїть, серед богів Він судить". "Я сказав був: Ви боги, і сини ви Всевишнього всі".(Пс81:1,6).Ну що про кого тут йде мова?Кого і чому тут названо богами з малої букви?Богів цього віку чи когось іншого?Також якщо пригадаємо Ісус сказав ті ж самі слова (Ів10:34).Тож спробуйте застосувати дароване вам мислення та пороздумуйте і напишіть,Для чого Ісус цитує тут те місце з Псалмів?Що саме Він хоче цим показати,і кому Він хоче це показати.Тож дуже вас прошу, доводьте теми до кінця і не уникайте запитань.Якщо щось не зрозуміло ,то питайте.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20857
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2010, 21:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Тобто ви не згідні з цим? Поясніть докладніше ваше розуміння, які ще існують боги, котрі є не богами світу цього?
sss написав:
Дивно ви наводите такі розумні приклади в інших темах,а такого простого запитання не розумієте.Мабут для вас людське більш доступніше ніж Боже.Отож про кого тут сказанно:-"Бог на Божім зібранні стоїть, серед богів Він судить". "Я сказав був: Ви боги, і сини ви Всевишнього всі".(Пс81:1,6).Ну що про кого тут йде мова?Кого і чому тут названо богами з малої букви?Богів цього віку чи когось іншого?Також якщо пригадаємо Ісус сказав ті ж самі слова (Ів10:34).Тож спробуйте застосувати дароване вам мислення та пороздумуйте і напишіть,Для чого Ісус цитує тут те місце з Псалмів?Що саме Він хоче цим показати,і кому Він хоче це показати.Тож дуже вас прошу, доводьте теми до кінця і не уникайте запитань.Якщо щось не зрозуміло ,то питайте.Дякую
Ну що ж,бачу і тут немає кому що добавити.Тож перш ніж з когось насміхатись чи звинувачувати,подивіться на себе.Адже не знати того що явно написане в Слові Бога ,для таких християн,мягко кажучи несерйозно,а може невигідно?Зновуж таки хтось зробить із дописувачів якийсь підсумок цій розмові,чи вам і це не вигідно?Тож не губіть своєї чесності.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20925
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 18:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Братик написав:
Тобто ви не згідні з цим? Поясніть докладніше ваше розуміння, які ще існують боги, котрі є не богами світу цього?
Дивно ви наводите такі розумні приклади в інших темах,а такого простого запитання не розумієте.Мабут для вас людське більш доступніше ніж Боже.Отож про кого тут сказанно:-"Бог на Божім зібранні стоїть, серед богів Він судить". "Я сказав був: Ви боги, і сини ви Всевишнього всі".(Пс81:1,6).Ну що про кого тут йде мова?Кого і чому тут названо богами з малої букви?Богів цього віку чи когось іншого?Також якщо пригадаємо Ісус сказав ті ж самі слова (Ів10:34).Тож спробуйте застосувати дароване вам мислення та пороздумуйте і напишіть,Для чого Ісус цитує тут те місце з Псалмів?Що саме Він хоче цим показати,і кому Він хоче це показати.Тож дуже вас прошу, доводьте теми до кінця і не уникайте запитань.Якщо щось не зрозуміло ,то питайте.Дякую

Невже Ви грунтуєте всю свою позицію на одному віршику? Так дуже легко помилитися, хоча б через неправильне розуміння цього місця. Між іншим, попрошу вказувати номерацію Книги Псалмів, яка є в українській Біблії та загальноприйнятною, а не з російського перекладу. А щодо даного місця, то що тут не зрозуміло? Ясно, що Асаф там пише про суддів, які судять несправедливо, як це буває і в наш час, особливо в Україні. Чому він їх назвав богами? Бо це псалом, вірш, поєзія, яка дуже часто використовує метафори. В даному значенні, слово бог - означає, що судді для людей були богами, бо вони визначали долю людини. Але оскільки вони судили несправедливо, то Асаф застерігає: хоча я вас називав болами, але ви всі повмираєте та попадаєте, як один із вельмож. Чи можна у той самий рядок поставити Ісуса Христа?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
20927
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Дивно ви наводите такі розумні приклади в інших темах,а такого простого запитання не розумієте.Мабут для вас людське більш доступніше ніж Боже.Отож про кого тут сказанно:-"Бог на Божім зібранні стоїть, серед богів Він судить". "Я сказав був: Ви боги, і сини ви Всевишнього всі".(Пс81:1,6).Ну що про кого тут йде мова?Кого і чому тут названо богами з малої букви?Богів цього віку чи когось іншого?Також якщо пригадаємо Ісус сказав ті ж самі слова (Ів10:34).Тож спробуйте застосувати дароване вам мислення та пороздумуйте і напишіть,Для чого Ісус цитує тут те місце з Псалмів?Що саме Він хоче цим показати,і кому Він хоче це показати.Тож дуже вас прошу, доводьте теми до кінця і не уникайте запитань.Якщо щось не зрозуміло ,то питайте.Дякую

Братик написав:
Невже Ви грунтуєте всю свою позицію на одному віршику? Так дуже легко помилитися, хоча б через неправильне розуміння цього місця. Між іншим, попрошу вказувати номерацію Книги Псалмів, яка є в українській Біблії та загальноприйнятною, а не з російського перекладу. А щодо даного місця, то що тут не зрозуміло? Ясно, що Асаф там пише про суддів, які судять несправедливо, як це буває і в наш час, особливо в Україні. Чому він їх назвав богами? Бо це псалом, вірш, поєзія, яка дуже часто використовує метафори. В даному значенні, слово бог - означає, що судді для людей були богами, бо вони визначали долю людини. Але оскільки вони судили несправедливо, то Асаф застерігає: хоча я вас називав болами, але ви всі повмираєте та попадаєте, як один із вельмож. Чи можна у той самий рядок поставити Ісуса Христа?
Слухайте шановний я грунтую свою позицію не на одному віршику,а на Слові Бога.Не ставтесь так зневажливо до Божого Слова називаючи його просто віршиком.Ви запитали
Цитата:
які ще існують боги, котрі є не богами світу цього?
Я вам дав пряму відповідь з Божого Слова,чого ви не змогли зробити стосовно вашої Тройці.То що ви хочете викрутись називаючи це місце з СВЯТОГО ПИСЬМА просто віршиком,тай щей що це мол Псалми які не варто сприймати серйозно,говорить про вашу чесність.Ви любою ціною,навіть такою зневагою до Біблії хочете просто викрутитись.Якщо я неправий ,то чому ви невідповіли на мої запитання які я поставив після свого пояснення.Може вам їх повторити.Будь ласка:-Для чого Ісус цитує(Ів10:34) тут те місце з Псалмів?Що саме Він хоче цим показати,і кому Він хоче це показати?Щоб тлумачити Біблію,шановний, а не віршики не можна цього робити на власний розсуд.Треба щоб те що ви пояснюєте узгоджувалось з іншими місцями Писань,тобто Біблія сама себе пояснює з допомогою інших паралельних місць,а не як тобі збреде в голову.Так ви до правильного розуміння не дійдете.Тож якщо ви в черговий раз і не тільки ви один мене звинувачуєте в тому що я перекручую щось,то давайте я вам буду задавати питання,а ви будете мені відповідати неперекрученно з допомогою Писань.Більш того ви написали що навчати це ваш обовязок.Тож виконуйте його,а я в вас повчусь як не перекручувати Писання.Чекаю відповіді щодо Ів10:34.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21096
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 03:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Що поганого у слові "віршик"? Я не бачу тут жодної зневаги. Для чого Христос наводить цей вірш? А тому, що Його намагалися звинуватити у тому, що Він сам себе назвав Богом. Тому це Він зробив для оправдання своїх слів, зазначивши, що якщо таких лихих суддів названо богами, то як же ви звинувачуєте у богохульстві того, кого послав сам Отець?! Але звичайно, Він себе не ставив в один ряд із несправедливими суддями, а підкреслював, що Він і Отець - одно: "Я й Отець - Ми одне" (Ів. 10:30). Цікаво, як ви поясните слова самого Ісуса Христа через призму ваших помилкових переконань? Або ось іще: "Отець у Мені, а Я - ув Отці" (Ів. 10:38) Може хоч ці слова допоможуть вам зрозуміти триєдину природу Бога?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21163
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 15:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
SSS Поясни, як ви трактуєте це

Рим.15:6 щоб однодушно, одними вустами ви славили Бога й Батька Господа нашого Ісуса Христа.
6 дабы вы единодушно, едиными устами славили Бога и Отца Господа нашего Иисуса Христа.

2Кор.1:3Благословен Бог и Отец Господа нашего Иисуса Христа, Отец милосердия и Бог всякого утешения
3 Благословенний Бог і Батько нашого Господа Ісуса Христа, Батько милосердя і Бог усякої втіхи,

написано Бог і Батько окремо, та як ви трактує слово " один" то получається що Бог є, і є Батька окремо особа. Можливо тоді ти зможеш пояснити собі що таке слово "Один Бог", але забудьте що я протестант.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21164
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 18:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
SSS Поясни, як ви трактуєте це


Буття 2:24 Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, і стануть вони одним тілом. 25 І були вони нагі обоє.
Поясни як це два тіло стало одним, а потім знов двоє.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21167
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 18:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
SSS Поясни, як ви трактуєте це


До ефесян 4:5 Один Господь, одна віра, одне хрещення, 6 один Бог і Батько всіх...
1.Получається що І.Х. є один Господь. а де тоді дівся Отець -Господь
2. Якщо у 5 вірші це Отець - Господь, то хто тоді " один Бог " у 6 вірші.
3. Якщо так трактувати як ви то получається що окремо є : Господь, Бог і Батько.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21177
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 00:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
ДІЇ7: 55 А Степан, повний Духа Святого, на небо споглянув, і побачив Божу славу й Ісуса, що по Божій правиці стояв, 56 і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!...


Якщо подивитися похожі місця то І.Х. знаходиться завжди по Божій правиці біля престолу:

До євреїв 1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. 7 А про Анголів Він говорить: Ти чиниш духів Анголами Своїми, а палючий огонь Своїми слугами. 8 А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. 9 Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх.

Після вознесіння знов сів на престол:

Мар.16:19 Господь же Ісус, по розмові із ними, вознісся на небо, і сів по Божій правиці.
До євреїв 10:12 …. і назавжди по Божій правиці засів, 13 далі чекаючи, аж вороги Його будуть покладені за підніжка Його ніг.

Що відбувається Біля престолу: - І.Х. отримує повноцінну владу:

1-е Петра 3:22 що, зійшовши на небо, пробуває по Божій правиці, а Йому підкорилися Анголи, влади та сили.
До филип'ян 2:9 Тому й Бог повищив Його, та дав Йому Ім'я, що вище над кожне ім'я, 10 щоб перед Ісусовим Ім'ям вклонялося кожне коліно небесних, і земних, і підземних.
Об'явлення 4 :10 тоді падають двадцять чотири старці перед Тим, Хто сидить на престолі, і вклоняються Тому, Хто живе віки вічні, і складають вінці свої перед престолом та кажуть: 11 Достойний Ти, Господи й Боже наш, прийняти славу, і честь, і силу, бо все Ти створив, і з волі Твоєї існує та створене все!

Кому тільки можна вклонятися?

Вiд Матвiя 4:10 Тоді каже до нього Ісус: Відійди, сатано! Бож написано: Господеві Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому!

Висновок: у ДІЇХ 7: 55 Останній раз згадується як «Син Людський», Він став по праву сторону від престолу щоб прийнятив свої оселі мучиника Степана. І. Х. прийняв знов свою владу яку мав перед приходом на землю і Його знов почали вклоняються як перед приходом на землю. Бо крім Бога нікому не можна вклонятися., і тим більше Сам Отець сказав вклонитися Богові І.Х.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21179
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 01:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
SSS Поясни, як ви трактуєте це


До євреїв 1:6 І коли знов Він уводить на світ Перворідного, то говорить: І нехай Йому вклоняться всі Анголи Божі. 7 А про Анголів Він говорить: Ти чиниш духів Анголами Своїми, а палючий огонь Своїми слугами. 8 А про Сина: Престол Твій, о Боже, навік віку; берло Твого царювання берло праведности. 9 Ти полюбив праведність, а беззаконня зненавидів; через це намастив Тебе, Боже, Твій Бог оливою радости більше, ніж друзів Твоїх.

1. Хіба можна вклонятися комусь крім Бога?
2. Чому Отець звертається до Сина - Боже?
3. Як це може бути "намастив Тебе, Боже, Твій Бог", невже два боги є, з твоїх слів так може виходити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21203
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2010, 13:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Бог ніколи не змінюється.
Малахія 3:6 Бо Я Господь, я можу змінити немає, тому ви, сини Якова, не споживаються.
Ісус ніколи не змінюється.
Євреїв 13:8 Ісус Христос вчора, і сьогодні, і навіки.

Бог єдиний Спаситель.
Я, Я, Я Господь, і крім Мене немає Спасителя. Ісая 43:11
Ісус є єдиним Спасителем.
... Отець послав Сина Спасителем світу. 1 Івана 4:14

Бог створив всесвіт і землю сам.
Я Господь, Який створив усе, що хмару вперед один, що Розтягує земля сама. Ісая 44:24
На початку Бог створив небо й землю. Буття 1:1
Ісус Христос створив Всесвіт і Землю.
..Ти, Господи, на початку ти заклав основу землю, а небо Твоїх рук. Євреїв 1:10
у нього (Ісус) було створено все на небі й на землі ... всі речі були створені їм, і для нього. Кол. 1:16
Все було зроблено ним, і без Нього ніщо не почало бути, що було зроблено. Івана 1:3

Бог Слово.
На початку було Слово, а Слово в Бога, і Слово було Бог Івана 1:1 ...
Ісус є слово.
Слово стало тілом, і перебувало між нами ... Іоанна 1:14

Бог є першим і останнім.
Я, Господь, перший, і останній, і я. Ісая 41:4
Ісус є першим і останнім.
Ісус сказав: "Не бійся, Я перший і останній:" Одкровення 1:17

Бог прощає гріхи.
Господа .. прощає всі беззаконня твої ... Псалом 103:2-3
Ісус прощає гріхи.
Ісус сказав ... ... "Син твій, прощаються тобі гріхи". Мк. 2:5
Хто може прощати гріхи, окрім Бога? Марк 2:7

Бог наш Викупитель.
Хоу, Господи, Ти наш Отець, наш Викупитель .. Ісая 63:16
Ісус викупив людей.
великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа ... віддав за нас, щоб позбавити нас від усякого беззаконня .. Тита 2:13-14


Поки що хватить. Що скажеш?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21232
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2010, 18:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Хто може пояснити чи є різниця між словом "Господь" в Старому Заповіті і Новому Заповіті. І якщо є, то яка?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21259
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 09:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Бог наш Викупитель.
Хоу, Господи, Ти наш Отець, наш Викупитель .. Ісая 63:16
Ісус викупив людей.
великого Бога і Спаса нашого Ісуса Христа ... віддав за нас, щоб позбавити нас від усякого беззаконня .. Тита 2:13-14Поки що хватить. Що скажеш?
М-да.Оце так попрацював на славу.Але не розумію для чого ви використали таку гаму кольорів та такі великі шрифти.Я трохи змусив вас чекати через проблеми інету,ось до кінця розберуся,то спробую щось сказати.Але не заповнюйте цією темою усі інші,трохи почекайте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21262
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Хто може пояснити чи є різниця між словом "Господь" в Старому Заповіті і Новому Заповіті. І якщо є, то яка?
Думаю вам це самим під силу зрозуміти,якщо дослідите слова які записані в Мт22:44-"Промовив Господь Господеві моєму: сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів підніжком ногам Твоїм".То хто кому сказав??Дії2:36-"Ото ж, нехай ввесь Ізраїлів дім твердо знає, що і Господом, і Христом учинив Бог Його, Того Ісуса, що Його розп'яли ви"!.Хто кого учинив Господом??Мт28:18-" Ісус підійшов і промовив до них та й сказав: Дана Мені всяка влада на небі й на землі".Хто Йому її дав?? І взагалі що на вашу думку озн бути Господом??
Якщо будете чесні,хоча б самі перед собою то ви обовязково це зрозумієте.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21263
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 16:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
Поки що хватить. Що скажеш?
Ну стільки всього понаписував,що як кажуть тут без сто грам :lol: не розберешся.Та всеж цікаво.Проте думаю доречніше буде перш ніж обговорювати написане,дати відповідь на поставленні мною давним давно прості запитання,відповідей на які чомусь уникають певні дописувачі.Може вам получиться,тоді і потреба відпаде обговорювати те що ви написали вище.Отже:.Мт15:9-"Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей".Науки людські-це те чого не має у Божому Слові.Слова Трійця,Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,чи є вони(ці слова) в Писаннях які натхнені Богом?Покажіть.Якщо не зможите ,то це означає Що іх немає в Слові Бога ,а отже це науки людські.Чому Степан дивлячись у небо бачить лише Бога та Ісуса по правиці,де Дух Св.Чому Ісус каже що тільки Він та Отець-Одно?Де Дух Св?? А також що таке перст Божий яким були написані десять заповідей на камяних таблицях?(Вих31:18)-Це дуже важливе запитання,яке повязанне з Тройцею??Тож сподіваюсь, хоч ви дасьте відповіді на ці запитання.Це потрібно не тільки мені ,а й вам.Ну а якщо і далі буде потреба обговорити те що ви написали вище,то ми обовязково обговорим.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>