Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 квітня 2024, 22:10




Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21266
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 18:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
1. Це потрібно не тільки мені ,а й вам.

Можна і "ти". От це ви правду сказати. Воно мені потрібно чим дальше я з вами спілкуюся тим більше переконюсь у досліджені про Трійці що вона так і є. Ви мене заставляєти до букви до слова досліджувати, бо я сам удома досліджую без чиєїсь допомоги. І бачу вроді получається. Можливо не все знаю і на все не зможудати відповідь але до сіх пір справлявся. От прийдуть ваші до мене до дому я уже готовим буду з ними говорити, може вони покаються :)

sss написав:
Проте думаю доречніше буде перш ніж обговорювати написане,дати відповідь на поставленні мною давним давно прості запитання,відповідей на які чомусь уникають певні дописувачі.Може вам получиться....

Я вроді на всі запитання дав відповіді, навіть те що мені не задавали, наприклад Дії 7: 55-56. Правда одне не можу найти і згадати про що питалися теж. Бо тут присвячено тим питання три рубрики, попробуй найди тепер.
Я теж не розумію деяких для чого вони тут находяться, одне що роблять це кретикують всіх і все. А щось розумне написати .... "?". Для чого вони тут? Можливо вони задумаються?
sss написав:
2.Ну а якщо і далі буде потреба обговорити те що ви написали вище,то ми обовязково обговорим.Дякую

потреба є, це я для кого писав, ви відповідайте на мої питання, а я на ваші. ок. :)
А люди стороні, тобто гості, для себе висновок самі зроблять.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21268
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 20:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Чому Степан дивлячись у небо бачить лише Бога та Ісусапо правиці,] де Дух Св.


А де ви бачите що тут написано Отець? Тут сказано Бог. «Я бачу Сина Людського. Він стоїть по праву руку від Бога». А на престолі сидить Отець і Син і Дух святий. Як би думаєте чому: " Голосно закричавши й позатикавши свої вуха, вони одностайно накинулися на нього.. Отя тепер вам дам питання, дайте мені відповідь?
Я уже тут з вами досліджуючи замітив, що де ви хочете сказати «Син» не є Одно з Отцем. То завжди пишеться Син і Бог, а не Син і Отець, наприклад дії 7:55-56, і обявлення 1:1 Одкровення Ісуса Христа було дано Йому Богом…. От прослідкуйте.
Поясніть я уже давав питання чому Бог і Отець пишиться через" і " невже існує два Боги? Мал.2:10 Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив? Iван.13:3 то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить, Iван.16:27 бо Отець любить Сам вас за те, що ви полюбили Мене та й увірували, що Я вийшов від Бога. Думаю хватить, поясни, бо таких мість є багато.
sss написав:
А також що таке перст Божий яким були написані десять заповідей на камяних таблицях?(Вих31:18)-Це дуже важливе запитання,яке повязанне з Тройцею??

18 Закончив говорить с Моисеем на горе Сина'й, Бог дал ему две скрижали Свидетельства, каменные скрижали, на которых было написано рукой Бога. – ваш переклад.
18 І Він дав Мойсеєві дві таблиці свідчення, камяні таблиці записані божим пальцем, коли перестав до нього говорити на Синайській горі.
И когда Бог перестал говорить с Моисеем на горе Синай, дал ему две скрижали откровения, каменные скрижали, на которых было написано рукой Божьей.

Не розумію питання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21277
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 23:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Можна і "ти". От це ви правду сказати. Воно мені потрібно чим дальше я з вами спілкуюся тим більше переконюсь у досліджені про Трійці що вона так і є. Ви мене заставляєти до букви до слова досліджувати, бо я сам удома досліджую без чиєїсь допомоги. І бачу вроді получається. Можливо не все знаю і на все не зможудати відповідь але до сіх пір справлявся. От прийдуть ваші до мене до дому я уже готовим буду з ними говорити, може вони покаються :)....
Шкода що ви не там досліджуєте.Треба дивитись у Біблію.
Цитата:
Я вроді на всі запитання дав відповіді, навіть те що мені не задавали, наприклад Дії 7: 55-56
Де-е-е???
Цитата:
Правда одне не можу найти і згадати про що питалися теж. Бо тут присвячено тим питання три рубрики, попробуй найди тепер
В останньому моєму дописі є принципові питання які стосуються того чи є ці мудрі слова у Біблії.Якщо ні то це людські науки чи ні???
Цитата:
потреба є, це я для кого писав, ви відповідайте на мої питання, а я на ваші. ок. :)
А люди стороні, тобто гості, для себе висновок самі зроблять.
Згоден.Але давайте спочатку хтось задає а хтось відповідає,а потім навпаки.От якщо ви все більше переконуєтесь в тому що Бог-Трійця, і таким чином як і інші вважаєте що я помиляюся, то давайте спочатку ви будете відповідати,а я задаватиму питання.А потім навпаки.Тільки слід розуміти мету,тобто для чого це все??Не для того щоб просто будь якою ціною відстояти своє навіть небіблійне вчення,а спробувати за допомогою розумних аргументів дійти до одного висновку.А також бути послідовним.Отже чекаю на відповіді з останніх питань.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21278
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Можна і "ти". От це ви правду сказати. Воно мені потрібно чим дальше я з вами спілкуюся тим більше переконюсь у досліджені про Трійці що вона так і є. Ви мене заставляєти до букви до слова досліджувати, бо я сам удома досліджую без чиєїсь допомоги. І бачу вроді получається. Можливо не все знаю і на все не зможудати відповідь але до сіх пір справлявся. От прийдуть ваші до мене до дому я уже готовим буду з ними говорити, може вони покаються :)....
sss написав:
Шкода що ви не там досліджуєте.Треба дивитись у Біблію.

А я і про Біблію говорю. Я ж вам не кажу що ви без вартової башти і крок не ступаєте, бо зараз начнеться....

Sh_21 написав:
Я вроді на всі запитання дав відповіді, навіть те що мені не задавали, наприклад Дії 7: 55-56
Цитата:
Де-е-е???
Пошукай є десь. Я ж кажу що тут не можливо уже щось знайти є три рубрики,як для мене це уже забагато, можна в одній писати, або в інших писати по змісту рубрики.
Sh_21 написав:
Правда одне не можу найти і згадати про що питалися теж. Бо тут присвячено тим питання три рубрики, попробуй найди тепер
sss написав:
В останньому моєму дописі є принципові питання які стосуються того чи є ці мудрі слова у Біблії.Якщо ні то це людські науки чи ні???
Це не аргумент, я теж вам так можу сказати, і що з того?

sss написав:
Отже чекаю на відповіді з останн х питань.
Я теж не бачу десь з 10 відповідей на трьох рубриках. У мене лишилось одне на питання Слова Трійця,Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,чи є вони(ці слова) в Писаннях які натхнені Богом?Покажіть. Чому Ісус каже що тільки Він та Отець-Одно?Де Дух Св.??
І до речі я теж чекаю відповідей, не треба стрілки переводити.

Значить висновок такий більше запитань не задаємо, поки не буде відповідей на попередні. Краще ще раз повторити питання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21279
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 00:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Чому Степан дивлячись у небо бачить лише Бога та Ісусапо правиці, де Дух Св.

Sh_21 написав:
А де ви бачите що тут написано Отець? Тут сказано Бог. «Я бачу Сина Людського. Він стоїть по праву руку від Бога». А на престолі сидить Отець і Син і Дух святий.
. :shock:М-да.Я ж вас просив з допомогою розумних аргументів з Писань.Якщо ви важаєте що Бог, праворуч якого сидить Ісус,це не Отець,а-- Отець,Син та Дух св,то де про це НАПИСАНО??Як це,Син Божий сидить праворуч Бога тобто Отця ,Сина та Духа св??Ви що???Знаєте якщо ви і далі будети вдаватись до подібного,то я думаю розмова буде безглуздою.Подивіться в паралельні місця і ви зрозумієте,хто є тим Богом праворуч якого сидить Христос.Єф1:17-" щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам Духа премудрости та відкриття для пізнання Його,20-яку виявив Він у Христі, воскресивши із мертвих Його, і посадивши на небі праворуч Себе".Тож хто посадив Христа на небі праворуч Себе??Ви бачите?- Бог Господа нашого Ісуса Христа.Чий Бог??-Ісуса Христа.А хто це?-Отець.Ви точно досліджуєте,щось не те.Тому якщо і далі будети висувати нові ідеї типу що на престолі сидить Отець,Син та Дух св,то посилайтесь конкретно на Біблію.
Sh_21 написав:
Поясніть я уже давав питання чому Бог і Отець пишиться через" і " невже існує два Боги? Мал.2:10 Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив? Iван.13:3 то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить, Iван.16:27 бо Отець любить Сам вас за те, що ви полюбили Мене та й увірували, що Я вийшов від Бога. Думаю хватить, поясни, бо таких мість є багато.
От ви даєте.Бог і Отець пишеться через і, не тому що це дві особи,а тому що Бог той єдиний кому треба поклонятись,є ще й Отцем.Тому то й сказано:-"Бог і Отець- Ісуса Христа".Чий Бог?і чий Отець?-Ісуса Христа.Тобто Бог є Для Ісуса не лише Богом а й Отцем або Батьком.Ів 20:17-"Говорить до неї Ісус: Не торкайся до Мене, бо Я ще не зійшов до Отця. Але йди до братів Моїх та їм розповіж: Я йду до Свого Отця й Отця вашого, і до Бога Мого й Бога вашого"!.Я думаю що після цих слів все стане ясно.
От наприклад,ви щось там говорили за якусь фірму.Я також читав що у вас Троє дітей.Припустимо ви начальник на фірмі.У вас працює ваш син.То ви для нього на фірмі будети -НАЧАЛЬНИКОМ і Батьком.Чому через і.Бо ви для сина на фірмі не лише начальник а й всеж батько.Що тут незрозумілого??Просто хочете побалакати??

sss написав:
А також що таке перст Божий яким були написані десять заповідей на камяних таблицях?(Вих31:18)-Це дуже важливе запитання,яке повязанне з Тройцею??

Цитата:
Не розумію питання?
Ну щож спробуєм ще раз.
Самі поширені переклади.
Синодальний переклад-Вих31:18-"И когда [Бог] перестал говорить с Моисеем на горе Синае, дал ему две скрижали откровения, скрижали каменные, на которых написано было перстом Божиим."
Переклад Огієнка- І дав Він Мойсеєві, коли закінчив говорити з ним на Сінайській горі, дві таблиці свідоцтва, таблиці кам'яні, писані Божим перстом.
Хоменка-"записані пальцем-перстом Божим".
Що не зрозумілого в моєму питанні.Що таке Божий перст або палець,яким написанні заповіді.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21285
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
А я і про Біблію говорю. Я ж вам не кажу що ви без вартової башти і крок не ступаєте, бо зараз начнеться.
Ну якщо так ,то посилайтесь на Неі коли називаєте Бога Трійцею
Sh_21 написав:
Пошукай є десь. Я ж кажу що тут не можливо уже щось знайти є три рубрики,як для мене це уже забагато, можна в одній писати, або в інших писати по змісту рубрики.
Я уважно стежу за цим питанням стосовно Трійці.Тому відповідей немає.Щодо трьох рубрик то це питання не до мене.Я стараюсь писати там де треба.То ви, чомусь з цим потрапили до покаяння СЄ.
sss написав:
В останньому моєму дописі є принципові питання які стосуються того чи є ці мудрі слова у Біблії.Якщо ні то це людські науки, чи нетак???

Sh_21 написав:
Це не аргумент, я теж вам так можу сказати, і що з того?
Що Біблія не аргумент?? :shock:Ви що??.Якщо вчення є Біблійне,то воно повине міститись у Біблії.Чи нетак??Тож ви правильно зауважили,до вас лишається таке питання: Слова Трійця,Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,чи є вони([b]ці слова) в Писаннях які натхнені Богом?Покажіть. Чому Ісус каже що тільки Він та Отець-Одно?Де Дух Св.??[/b]Мт15:9-"Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей"...Людські заповіді це те чого немає у Слові Бога,тобто те чого Бог неговорив.Отже переконайте не лише мене а й інших в тому що ці слова є у Слові Бога!!!!А щодо того що і ви можете так сказати,то-о будь ласка.
Sh_21 написав:
І до речі я теж чекаю відповідей, не треба стрілки переводи
Та які стрілки.Якщо ми будем одночасно ставити запитання та відповідати,то нічого потім не розберемо,тобто не буде змісту.От ви самі вже запутались ,що і де.Тому я ж кажу,спочатку я учень а ви(євангелисти) вчителі,а потім навпаки.Так буде легше дійти до одного розуміння.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21286
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Поясніть я уже давав питання чому Бог і Отець пишиться через" і " невже існує два Боги? Мал.2:10 Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив? Iван.13:3 то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить, Iван.16:27 бо Отець любить Сам вас за те, що ви полюбили Мене та й увірували, що Я вийшов від Бога. Думаю хватить, поясни, бо таких мість є багато.

sss написав:
От ви даєте. Бог і Отець пишеться через і, не тому що це дві особи,а тому що Бог той єдиний кому треба поклонятись,є ще й Отцем. ….. От наприклад,ви щось там говорили за якусь фірму. Я також читав що у вас Троє дітей. Припустимо ви начальник на фірмі. У вас працює ваш син. То ви для нього на фірмі будити -НАЧАЛЬНИКОМ і Батьком. Чому через і. Бо ви для сина на фірмі не лише начальник а й все ж батько. Що тут незрозумілого??Просто хочете побалакати??


От це я хотів і від вас почути? Тепер дивіться що сказано про Сина:

Вiд Iвана 20:28 А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!
Тит.2:13 і чекали блаженної надії та з'явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса
2-е Петра 1 1 Симеон Петро, раб та апостол Ісуса Христа, до тих, хто одержав із нами рівноцінну віру в правді Бога нашого й Спасителя Ісуса Христа
1-е Iвана 5:20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!

Хочу підкреслити що Бог і Спас і Господь пишеться через «й».

А тепер друга сторона фірми. Я і мій брат маємо спільну владу і повноваження як засновники фірми. Але він є особистість і я теж окремо особистість, маючи кожен свої повноваження і владу, але фірма то одна. Я не можу без нього щось робити, так сама як він без мене. Тут щось не зрозуміло тепер???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21291
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Ви мене так і не пояснили, хіба не тут пишеться через «і», чи через «й» тут написано окремо Про Отця і Бога як про окремих Осіб.
1. Мал.2:10 Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив?
Тут явно написано не через «і» і «й» Яка різниця .

2. Iван.13:3 то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходить
Анологічне місце. Яка різниця . Тут явно написано не через «і» і «й»

3. Iван.16:27 бо Отець любить Сам вас за те, що ви полюбили Мене та й увірували, що Я вийшов від Бога.
Анологічне місце. Яка різниця . Тут явно написано не через «і» і «й»

Тепер можливо зрозумієте з Дiї 7:56 і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!... і такі похожі місця.
Прошу кожне місце пояснити по пунктах 1,2,3 окремо.Дякую.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21293
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
В останньому моєму дописі є принципові питання які стосуються того чи є ці мудрі слова у Біблії.Якщо ні то це людські науки, чи нетак???

Sh_21 написав:
Це не аргумент, я теж вам так можу сказати, і що з того?

sss написав:
Що Біблія не аргумент?? :shock:Ви що??.Якщо вчення є Біблійне,то воно повине міститись у Біблії.Чи нетак??


Добре робите вигляд що не поняли і ще хочите перекрутити мої слова як Єванглію прекрутили, напишу і вам тими словами і ви зрозумієте що я мав на увазі, ваше вчення не Божі Слова, а вчення Рассела, чому?бо Христос так сказав про вас: Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: 8 Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене! 9 Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей... мт. 15 розділ.
Я думаю вам тепер усе стало зрозуміло і ви покаєтеся :)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21294
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 02:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
І до речі я теж чекаю відповідей, не треба стрілки переводи
sss написав:
Та які стрілки.Якщо ми будем одночасно ставити запитання та відповідати,то нічого потім не розберемо,тобто не буде змісту.От ви самі вже запутались ,що і де.Тому я ж кажу,спочатку я учень а ви(євангелисти) вчителі,а потім навпаки.Так буде легше дійти до одного розуміння.


От ви мені і не відповіли прийшлось ще раз повторити питання, читайте його через одне, і автоматично я вам дав відповідь на дії 7: 55-56. Чекаю обґрунтованих пояснення з Біблії, а не якогось пояснень через «і» це не ті місця з Єванглії я питався у вас. Я дав три вірша поясніть.Поясніть докладно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21308
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Цитата:
Слова Трійця,Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,чи є вони(ці слова) в Писаннях які натхнені Богом?Покажіть.

Слово "Трійця" не зустрічається у Святому Письмі. Це слово, що використовується християнами, щоб висловити вчення про єдність Бога як складається з трьох окремих осіб. Це слово походить від грецького слова тріас, вперше використав Феофіла (168-183 н.е.), або від латинського Trinitas, вперше використав Тертуліан (AD 220), щоб виразити цю доктрину.
Аналогії Трійці: З часом, наприклад, минуле відрізняється від сьогодення, що на відміну від майбутнього. Кожна з них одночасно. Тим не менш, вони не є три "рази", але одна. Тобто, всі вони мають ту ж природу- час

У Бога таке ще ім’я як «Елогім» Воно зустрічається С.З. 2500 раз. І Н.З. 2300раз. «Елохім» означає «множество в однині» наприклад:
Буття 1:26 І сказав Бог: Створімо людину…
Буття 3:22 І сказав Господь Бог: Ось став чоловік, немов один із Нас…
Буття 11:7 Тож зійдімо, і змішаймо…
Iсая 6 : 8 І почув я голос Господа, що говорив: Кого Я пошлю, і хто піде для Нас…

Триєдність Бога в ст.. завіті:
Бытие 19:24 Тогда Иегова на Содом и Гоморр дождем пролил серу и огонь от Иеговы с небес.
Осия 1:4 И сказал ему Иегова: нареки ему имя: Изреэль; потому что еще немного, и Я взыщу с дома Иуева кровь изреэльскую, и положу конец царству дома израилева. 5 И будет в тот день, сокрушу лук Израиля на долине Изреэльской. 6 Опять она сделалась беременна, и родила дочь; и сказал ему: нареки ей имя Лорюхама {т. е. непомилованная}; потому что Я уже не помилую дома израилева, но увлеку, увлеку их. 7 А дом Иудин помилую, и спасу их Иеговою, Богом их; и не луком и не мечем, и не войною, не конями и не всадниками спасу их.
Исаия 59:20 И придет Искупитель Сиона и сынов Иакова, обратившихся от нечестия, говорит Иегова.
Исаия 48:16 Приступите ко Мне, выслушайте сие; Я и с начала не тайно говорил; прежде того времени, как сие будет осуществляться, там Я; и ныне послал Меня Господь Иегова и Дух Его. 17 Так говорит Иегова, Искупитель твой, Святый Израилев: Я Иегова, Бог твой…
Исаия 63:9 Во всякой тесноте их - Ему теснота, и спасал их Ангел лица Его; по любви Своей и благосердию Своему Он заступал их, и поддерживал их, и носил их во все дни вечности. 10 Но они возмутились, и огорчили Святый Дух Его; и Он превратился в неприятеля их; Сам пошел на них войною.

Триєдність Бога в нов. завіті:
Вiд Матвiя 3 :16 То Ісус похрестився. І тільки-но піднявся Він із води, як Небо розкрилося Йому. І побачив Він Духа Божого, що спускався долу, неначе голуб, і сходив на Нього. 17 І голос із Неба мовив: «Це Мій улюблений Син, якого Я вподобав».
Вiд Iоана 14 :16 І Я проситиму Отця, а Він дасть вам іншого Розрадника, який буде з вами вічно.
Вiд Матвiя 28 :19 А тому йдіть і зробіть Моїми учнями й послідовниками всі народи, охрестивши їх в ім'я Отця і Сина і Святого Духа, 20 і навчіть їх виконувати все те, що Я вам заповідав.
1-е Петра 1 :2 Згідно з задумом Бога, Отця нашого, у сиву давнину через освячення Духом і завдяки Йому вас було призначено бути слухняними Йому і очищеними завдяки крові Ісуса Христа.
1-е Петра 3 :18 Бо й Сам Христос один раз прийняв смерть за гріхи наші. Праведник віддав життя за неправедників, аби привести вас до Бога. Тіло Його померло, але відродилося Духом.
2-е до коринфян 13 :14 Хай буде з вами благодать Господа Ісуса Христа, любов Божа і єдність, що йде від Духа Святого.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21314
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
От це я хотів і від вас почути? Тепер дивіться що сказано про Сина:
Вiд Iвана 20:28 А Хома відповів і сказав Йому: Господь мій і Бог мій!???
Добре шо хоч це почули. :lol: :lol: Шо тут не зрозуміло.Ісус Господь тобто Пан-амінь.Ісус-бог,подібно як і судді в Ізраілі і не тіки-амінь.
Цитата:
Тит.2:13 і чекали блаженної надії та з'явлення слави великого Бога й Спаса нашого Христа Ісуса;2-е Петра 1 1 Симеон Петро, раб та апостол Ісуса Христа, до тих, хто одержав із нами рівноцінну віру в правді Бога нашого й Спасителя Ісуса Христа]???
В рос перекл стоїть И,в анг and.То й що??Порівнюєм з тим же Тит1:4-милість та мир від Бога Отця й Христа Ісуса, Спасителя нашого!Якщо в даному випадку Й вказує на одну особу то получається,що Отець це Христос??Ви перед тим казали що ні.
Цитата:
1-е Iвана 5:20 Ми знаємо, що Син Божий прийшов, і розум нам дав, щоб пізнати Правдивого, і щоб бути в правдивому Сині Його, Ісусі Христі. Він Бог правдивий і вічне життя!
А шо тут незрозумілого."щоб пізнати Правдивого і бути в Сині Його".Про кого йде мова??-Бога правдивого,якому Ісус є Сином(Ів17:3)!
Цитата:
Хочу підкреслити що Бог і Спас і Господь пишеться через «й».
Ну і шо.В анг ,рос через і.Коли буква і обєднує дві назві,то не завжди це вказує на щось одне і не завжди на два.Це шкільний курс.Подивіться ще раз в Тит1:4,буква й чи і вказує на два чи на одне??
Sh_21 написав:
А тепер друга сторона фірми. Я і мій брат маємо спільну владу і повноваження як засновники фірми. Але він є особистість і я теж окремо особистість, маючи кожен свої повноваження і владу, але фірма то одна. Я не можу без нього щось робити, так сама як він без мене. Тут щось не зрозуміло тепер???
Фірма то одна.Погоджуюсь.Але якщо я вас назву фірмою,то як це виглядатиме.Уявляєте-Та он фірма пішла :D :D.Мда не знаю що й сказати




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21315
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 14:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Ви мене так і не пояснили, хіба не тут пишеться через «і», чи через «й» тут написано окремо Про Отця і Бога як про окремих Осіб.1. Мал.2:10 Чи Отець нам усім не один? Хіба Бог не один нас створив? Тут явно написано не через «і» і «й» Яка різниця .2. Iван.13:3 то Ісус, знавши те, що Отець віддав все Йому в руки, і що від Бога прийшов Він, і до Бога відходитьАнологічне місце. Яка різниця . Тут явно написано не через «і» і «й». 3. Iван.16:27 бо Отець любить Сам вас за те, що ви полюбили Мене та й увірували, що Я вийшов від Бога.
Анологічне місце. Яка різниця . Тут явно написано не через «і» і «й».
Мда ви мене розчарували.Навіщо я вліз в цю дискусію??Ну і що що написано окремо,не через й чи і.Але пишеться про одну і туж особу-Бога,яким є Отець.Вертаємся до фірми.Ваш син каже:-Сьогодні я отримав підвищення від начальника,але [b]батько сказав мені щоб я добре думав головою перш ніж щось казати[/b].Ви ж для сина на фірмі є не тіки начальником а й батьком.То чи вказує таке речення де начальник пишеться окремо від батька,що це дві різні особи.У випадку вашого сина-однозначно ні!!.
Цитата:
Тепер можливо зрозумієте з Дiї 7:56 і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Син а Людського, що по Божій правиці стоїть!... і такі похожі місця.Прошу кожне місце пояснити по пунктах 1,2,3 окремо.Дякую.
Зрозумію якщо і ви докладно поясните."і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть"-Хто такий Син людський який стоїть по правиці Бога??І хто такий Бог ,по правиці котрого стоїть Син людський.??
.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21316
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 14:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Добре робите вигляд що не поняли і ще хочите перекрутити мої слова як Єванглію прекрутили, напишу і вам тими словами і ви зрозумієте що я мав на увазі, ваше вчення не Божі Слова, а вчення Рассела, чому?бо Христос так сказав про вас: Лицеміри! Про вас добре Ісая пророкував був, говорячи: 8 Оці люди устами шанують Мене, серце ж їхнє далеко від Мене! 9 Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей... мт. 15 розділ.
Я думаю вам тепер усе стало зрозуміло і ви покаєтеся :)
Будь ласка без образ.Якщо я щось людське видаю за Боже,то конкретно Що-о-о-о-о-о.До чого тут Расел.Це ви цитуєте своїх Отців-філософів.А де я посилався на Расела??Ой біда,,,,ой біда!Шо то рбиться на тому світі??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Бог: Отець, Син, Дух Святий
21317
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 15:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Слово "Трійця" не зустрічається у Святому Письмі. Це слово, що використовується християнами, щоб висловити вчення про єдність Бога як складається з трьох окремих осіб. Це слово походить від грецького слова тріас, вперше використав Феофіла (168-183 н.е.), або від латинського Trinitas, вперше використав Тертуліан (AD 220), щоб виразити цю доктрину. .
Правильно і не тільки слова Трійця,а й Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,--їх не має у СЛОВІ БОГА!!!То чи є вони словами від Бога???Робіть висновок самі!!!Ви думаєте що ці отці-філософи,були розумнішими від АПОСТОЛІВ які були натхненними самим Богом,для написання Біблії.Невже Сам Бог не міг скерувати цих письменників до написання цих слів,бодай одного яке висвітлювало б цю концепцію???Невже сам Христос був неспроможним висвітлити те на що ви так ревно посилаєтесь(праці отців стосовно Трійці).На відміну від цих філософів Він говорив:-Отець більший від мене(Ів14:28);про день той не знає ніхто,тільки Отець;Чому назив мене Добрим,добрим Є тільки Отець;Я йду до Бога мого;Отче нехай мине,мене ця чаша,але нехай буде твоя воля а немоя,і багато чого іншого.Це кардинально відрізняється від того що говорять отці які писали свої праці вже після того як Ап Павло сказав:-"Бо я знаю, що як я відійду, то ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадити не будуть... Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою....Отже перкручене-це те чого немаєу Слові Бога.Може ці слова апостола стосуються якраз цих Отців???Ну а щодо тих віршів з Біблії які начебто говорять про Трійцю то ,там і згадки немає про саме Троєдиність
Цитата:
У Бога таке ще ім’я як «Елогім» Воно зустрічається С.З. 2500 раз. І Н.З. 2300раз. «Елохім» означає «множество в однині» наприклад:.
А що озн відповідник цього слова в Грецькій Септуагінті,також множину в однині :D .А і доречі ви уникнули запитання:-Чому Ісус каже що тільки Він та Отець-Одно?Де Дух Св.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 582 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>