Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 4.0 | 8 голосів )
У США учені з медичної школи Гарварду, медичного коледжу університету Корнелла і національного інституту охорони здоров'я США оголосили про те, що повне утримання людиною від їжі протягом 1-2 днів дуже добре впливає на організм людини

Учені заявили про те, що їм вдалося відкрити у ссавців два гени - Sirt3 і Sirt4, які відповідають за тривалість життя клітин.
Факт, що голодування продовжує в півтора рази життя мишей, був встановлений давно. Не так давно був виявлений ген продовження життя у черв'яків-нематод. Тепер дійшло і до людини.
Як встановили дослідники, коли клітина піддається різним стресам, зокрема пов'язаним з дієтичним режимом харчування і обмеженням в калоріях, гени групи Sirtuin оптимізують функціонування організму з метою виживання, а також протистояння старінню.
Один з таких генів Sirt1 був досліджений багатьма ученими. Так, минулого року Девідом Синклером було доведено його вплив на тривалість життя, стимульоване ресвератролом, молекулою, що наявна в червоному вині.
Тепер Девід Синклер в співпраці з Ентоні Совом і Рафаелем де Кабо вперше з'ясував, що ще два гени - Sirt3 і Sirt4 - впливають на те, скільки проживе клітина.
Зокрема, від роботи Sirt3 і Sirt4 залежить тривалість життя мітохондрій, які необхідні кліткам для підтримки здоров'я і довголіття.
Коли клітина зазнає негативного впливу ззовні, активізується ген NAMPT, який через ланцюжок речовин, що синтезуються, і генів, що активуються внаслідок цього, зрештою, підвищує активність Sirt3 і Sirt4. Вони у свою чергу примушують клітину посилено виробляти ферменти, необхідні для збільшення потужності мітохондрії. Кількість енергії, що виробляється нею, зростає, відповідно процес старіння клітини уповільнюється.
Як передбачається, це відкриття може допомогти ученим винайти нарешті ліки від старості, ефективні і в боротьбі з раком і діабетом.
Недолік дослідження полягає в тому, що клітини вивчалися лише після дводенного повного утримання від їжі. Тепер учені планують отримати результати після триваліших термінів голодування.
А якщо людина не лише голодує, але й постить, тобто перебуває в молитвах та роздумах над Словом Божим у період утримання від їжі, то отримує подвійну користь: разом із оздоровленням тіла отримує оздоровлення своєї душі.
Тож, дорогі мої друзі, давайте не будемо нехтувати постом і молитвою, які залишив для нас Господь.


Поділитися:
[+]
Сподобалось
4