Будь ласка, оцініть, навівши мишку на шкалу:
( 3.8 | 23 голосів )
Вовки люті увійшли в церкву...
Гуманітарка, лідерство і церковний бізнес
Сіячі/Діячі на ниві Господній
Перший наступ на церкву
Важка артилерія
Другий наступ на церкву
За завісою доброчинності
Боротьба за молитовний будинок
Ще одна афера
Всі сторінки

 

Сіячі Діячі на ниві Господній

Характеристика Расула Алексєєва: людина середніх здібностей, дара лідера не має, з освіти - місцеве ПТУ низького рівня. Вміє ладити з людьми, хитрий і гнучкий, мета - добробут з найменшими трудовими витратами. Сама мати Расула якось в розмові поскаржилася, що більше всього на світі Расул любить гроші.

За спиною Степана Георгійовича Алексєєв Расул об'єднався з Бобровим Ігорем.

Бобров Ігор - реабілітант, раніше судимий наркоман з 12-річним стажем, фігура дуже небезпечна і важлива у Волховському реабілітаційному Центрі. Він мозковий центр і організатор перевороту у Волховській Церкві.

Рецидивіст, дуже розумний, привабливий, володіє величезним даром маніпулювання і ненав'язливого керівництва. Такий собі “сірий кардинал”, ляльковод, а Алексєєв Расул - це всього лише слухняна маріонетка в його руках. Є два свідки, які повідомляють, що Бобров позичив у них гроші ($5 тисяч і $7 тисяч) і не повернув.

Бобров Ігор себе на роль пастора висунути не може - є у нього слабкість - блуд. За ним тягнеться шлейф з обдурених і покинених жінок. Ось тільки що прийшла новина, що жінка з Всеволожська народила від нього дитину в надії, що він візьме її за дружину.

Це він спокусив мою Оленьку Сорокіну, юну дівчину, яку я знаю з 4 років, я була вчителем у недільній школі і вона була моєю улюбленою ученицею (Боброву Ігорю - 35 років, Сорокіній Олі -18). З Оленькою він, правда, розписався, на відміну від інших жінок, але вже коли не можна було приховувати вагітність. Перебуваючи в блуді і він, і Оля брали участь у ламанні хліба і всьому житті церкви. Дуже дивно, але за цей блуд з Олею ні він, ні Оля не були відлучені (що нечувано для часів моєї молодості). Їх покартали і поставили на зауваження тільки після бурхливих виступів Стефана Георгійовича з цьому питанні. Не знаю, що сталося з церковними правилами, знаю тільки, що за блуд за Писанням повинні відлучали жорстко і рішуче. ,,Не єднатися з перелюбниками, ... Вилучіть лукавого з-поміж вас ... " 1 Коринтян 5:9-13.

Бобров Ігор та його помічник страхітливого бійцівського вигляду Васильєв Роман, по суті правлять Реабілітаційним Центром. Алексєєв Расул і Бобров Ігор відразу зрозуміли, що можна непогано заробляти і робити бізнес на реабілітантах, примушуючи їх працювати просто за їжу. (Є звіт Алексєєва Расула Стефану Георгійовичу, де він пише, що на 30 чоловік він витрачає на їжу в місяць 4 тисячі рублів.) Голод не тітка, захочеш їсти і мати дах над головою - підеш класти шпали, копати канави, класти цеглу ...

Треба зауважити, що у реабілітантов, які живуть у центрі, забирали всю готівку, навіть державні пенсії. Хворим не купувалися життєво необхідні ліки. За пару останніх років Алексєєв Расул, маючи зарплату директора Реабілітаційного Центру в 3 тисячі руб. купив новий джип Форд за 600000 руб., автостраховку ,,Каско" за 60000 руб. на рік і квартиру в Волхові за 1200000 руб... Васильєв Роман теж придбав нову машину за 650000 руб, та й Боброва Ігоря не образили. Машини та квартири в кишеню не сховаєш, їх видно всім.

Мені як економісту з університетським економічним дипломом і стажем економіста понад 15 років у Росії і 10 років в Америці видно подвійну бухгалтерію зазначених вище осіб. Так, думаю, і всім оточуючим це зрозуміло ...

За грошима приходить бажання влади і небажання мати контроль над собою. Алексєєв Расул почав працювати над зняттям Стефана Георгійовича з посади пастора. Він навів контакти в Пітері, в церкві на Поклонній Горі, не пропускав жодного членського збору. Це його реабілітанти розчищали та облагороджували територію навколо церкви на Поклонній Горі. Це й зрозуміло, все дорожчає, криза, треба знаходити місцеві ресурси... А що діється в душі цих безправних “рабів” хоч хтось із них подумав?Коментарі 

 
+5 #1 18.12.2010 22:40
Ця підбірка статей свідчить про те, що Бог не дає свого святого духу на такі церкви (бо ж плоди духа, які описані у посланні до Галат у діях головних героїв історії не помітні). Богові боляче спостерігати як щирі люди, які шукають його - заблукали. Ісус казав, що "по тому пізнають усі, що ви мої учні як будете мати любов між собою". Якщо в церкві немає любові - то її члени не є учнями Христа і нещасні ті поодинокі особи, які, знаходячись у тій церкві, думають,що знайдуть хоч крихти любові та розуміння. На щастя,є в теперішньому світі правдиві християни, які вміють виявляти любов один до одного та мирно вирішувати суперечки. Вони не переймаються посадами і становищем, а віддано виконують наказ Христа "підіть і навчіть людей з усіх народів", тим самим вони сприяють здійсненню пророцтва, що "перед кінцем буде проповідувана Євангелія по цілому світові". Я говорю про тих, хто проповідує не заради грошей, а з любові до Бога та ближнього.
Цитувати
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити