Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 00:22




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
23995
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 21:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
"праведні душі очищуються від дочасних кар, яких вони не відпокутували на землі у ЧИСТИЛИЩІ"Не від гріхів! Зауважте. А від наслідків гріха - дочасних кар.
Значить не суперечить.
Ну знову я вас змушений заохочувати використовувати Писання у своїх відповідях,а не тільки власну уяву.Тож як говорить Писання-Що є наслідком гріха?-дочасні кари???,чи щось інше.Будьте добрі З Писання.Що озн відпокутувати??
Michail написав:
Які проблеми?На спасіння віра чи невіра в Чистилище не впливає. Ми маємо намагатись потрапити в Царство Боже, щоб бути з Богом.... Для цього потрібно віддано вірити і робити добрі справи по вірі (тоді бачимо, що віра жива)
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24003
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2010, 17:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Тож як говорить Писання-Що є наслідком гріха?-дочасні кари???

Наслідком гріха можуть бути не лише смерть, а й тілесні хвороби, сум і т.д.

За гріх є кара...
НАслідком гріха - може бути покаяння, а наслідком покаяння - прощення...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24006
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2010, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Michail написав:
Які проблеми?На спасіння віра чи невіра в Чистилище не впливає. Ми маємо намагатись потрапити в Царство Боже, щоб бути з Богом.... Для цього потрібно віддано вірити і робити добрі справи по вірі (тоді бачимо, що віра жива)
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??

Та я тут із 1 сторінки, хіба не видно моєї думки?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24008
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2010, 09:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні?"

Якщо знає, що вчення, яке вона поширює - точно неправда...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24009
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2010, 09:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Michail написав:
Тож як говорить Писання-Що є наслідком гріха?-дочасні кари???

Наслідком гріха можуть бути не лише смерть, а й тілесні хвороби, сум і т.д.

За гріх є кара...
НАслідком гріха - може бути покаяння, а наслідком покаяння - прощення (бо ми вже відкуплені хрестом Ісуса Христа, а наслідок відкуплення - оправдання через віру)...


Наслідком прощення гріхів - очищення, освящення, спасіння.

Але якщо людина просто не знає, що зробила гріх? І кається у тому, що знає?

По Вашим словам - наслідком гріха має бути смерть... Але людина щиро кається і вірить, підтверджує віру добрими ділами...

Тому є гріхи не до смерті... Але і такі помилки через Божу справедливість мають бути виправлені. Тому вони тягнуть за собою кару... А в Чистилищі - за вченням католицької церкви - все має бути очищене.

І ще раз повторяю, я не сумніваюсь що Чистилище може бути.Але це преддверя Раю..., а не окрема установа і тим більше не проміжковий стан між пеком і Царством Небесним.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24016
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Тож як говорить Писання-Що є наслідком гріха?-дочасні кари???Наслідком гріха можуть бути не лише смерть, а й тілесні хвороби, сум і т.д.За гріх є кара...
НАслідком гріха - може бути покаяння, а наслідком покаяння - прощення...
Михайле думаю не слід усе так заплутувати.Ви написали:-"у чистилищі праведні душі очищуються від дочасних кар".А наслідком чого є дочасні кари??Які це кари??-хвороби,тощо??Щодо наслідку гріха -покаяння ,то воно повинне бути за життя,а не після смерті.
Michail написав:
Але якщо людина просто не знає, що зробила гріх? І кається у тому, що знає?
По Вашим словам - наслідком гріха має бути смерть... Але людина щиро кається і вірить, підтверджує віру добрими ділами......
Це не по моїм словам ,а по словам Писання,адже знову каже Писання:-"Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя".Тобто,всі ми грішні,тому й помираємо,бо платимо за смерть.А тим хто розкаюється Бог дарує вічне життя,повернення з смерті,якою заплаченно за гріх.
Michail написав:
Тому є гріхи не до смерті... Але і такі помилки через Божу справедливість мають бути виправлені. Тому вони тягнуть за собою кару... А в Чистилищі - за вченням католицької церкви - все має бути очищене.
Знову ви зі своїми припущеннями.Нагадую вам вчергове у вашому офіційному перекладі в Рим. 6:7 (Хом.) написанно: "Хто вмер, той від гріха звільнився". Тож після смерті людина вільна від гріха та зрозуміло від його наслідків-дочасних кар.То за що, після смерті душа буде каратись?за гріхи які вона нерозуміла??Та ні ,бо каже "хто вмер,той від гріха(в тому числі і від того якого робив незнаючи чи нерозуміючи) звільнився".Звільнився розумієте??Вторуйте словам з Писання ,а не тому що вас навчають у церкві.Доречі ви невідповіли:-Що озн відпокутувати??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24017
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2010, 15:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Michail написав:
Які проблеми?На спасіння віра чи невіра в Чистилище не впливає. Ми маємо намагатись потрапити в Царство Боже, щоб бути з Богом.... Для цього потрібно віддано вірити і робити добрі справи по вірі (тоді бачимо, що віра жива)
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??

Sh_21 написав:
Та я тут із 1 сторінки, хіба не видно моєї думки?
Щодо чистилища, то дійсно видно.А от щодо віри у неправду чи поширення її, це впливає на спасіння чи ні??Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24027
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??

Я казав, що впливає, коли точно знаєш, що поширюєш неправду.
А поки в Біблії є ті цитати, що можуть стосуватися Чистилища і миолитв за померлих, доти є можливість існування чистилища.

Що озн відпокутувати??

ТИпу витримати покарання заради справедливості...

"Хто вмер, той від гріха звільнився".

А від наслідку гріха? Такими є недоліки душі, пристрасті, від яких в Чистилиші вона може очиститись. Якщо Чистилище є то воно в цьому процесі:
А тим хто розкаюється Бог дарує вічне життя,повернення з смерті,якою заплаченно за гріх.

Бо лише ті, хто кається, моуть бути очищені. І покаяння має бути лише під час земного життя.


А про молитви за померлих, що згадуються в Макавеїв... Де в Біблії сказано, що має бути лише 66 книг?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24028
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
З самого початку тут на форумі я говорив, що багато з чого буде теологізуванням.

Якщо не приймати те, що є усне передання... То я мав би покинути всі конфесії, бо на 100 % ні одна Біблії не дотримується... Обовязково щось не приймається з Старого або з Нового Завітів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24032
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі за висловом що "спасіння через віру, незалежно від діл", я би міг спокійно сказати, що поширення неправди не впливає на спасіння, але я знаю що спасіння через живу віру (яка підтверджена добрими справами), а не від діл, щоб ми не хвалилися, тому гріх негативно впливає на спасіння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24033
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Sh_21 написав:
Пояснітьтоді ще одне місце Писання. Якщо брати ваші слова що у чистилищі знаходяться ті що потім мають перейти у рай, то розбійник точно там мав бути. Тоді чому Ісус узяв його одразу у рай? Лук.23:43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!



Може настільки покаявся, що пройшов чистилище моментально...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24034
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 13:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Відповіді для Sh

Sh_21 написав:
Michail написав:
Якщо свідчення християн не важливі, то я поки що додати нічого не можу...


Michail написав:
Луки 16:26 А крім того всього, поміж нами та вами велика безодня поставлена, так що ті, що хочуть, переходити не можуть ізвідси до вас, ані не переходять ізвідти до нас.


З Чистилища також в пекло не переходять і навпаки!

т цьому стишку догма про Чистилище точно не перечить.

Та читайти із початку, чітко написано, умер - одразу у лоно Аврама, умер - у ад, де чистилище?
22 Та ось сталось, що вбогий умер, і на Авраамове лоно віднесли його Анголи. Умер же й багатий, і його поховали.
23 І, терплячи муки в аду, звів він очі свої, та й побачив здаля Авраама та Лазаря на лоні його.

(Лук.16:22,23)


А де тут Царство Небесне...? Це відноситься ще до часів Ісуса, коли був Шеол. В ньому були праведники (лоно Авраама і грішні - в аду)...


Про які свідчення ви говорите, що хтось був у чистилищі?


Приєднання файлів:
Сканирован10-07-16 1454.jpg

ОТ почитали б ту книгу, що я раніше її бібліографію наводив. Були люди, яким були спеціальні явління душ із Чистилища... До речі деякі з них навертались ще більше до Бога і переставали грішити.


ОТ не було б цих свідчень, то й доказів менше було б... Не було б цитати Кор 3.15, а також цитати про возного і суддю, який вкине в темницю поки не виплатиш останнього гроша...

Що ж це за темниця така?
Я думаю, що ця притча має духовне значення, а не тільки юридичне.... Навіщо Ісусу Христу було повторювати людям, щоб вони мирились між собою і залякувати їх в’язницею земною? Тут може бути згадка про чистилище...
Якщо ж я неправий, прошу в Бога пробачення.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24044
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
sss написав:
Michail написав:
Які проблеми?На спасіння віра чи невіра в Чистилище не впливає. Ми маємо намагатись потрапити в Царство Боже, щоб бути з Богом.... Для цього потрібно віддано вірити і робити добрі справи по вірі (тоді бачимо, що віра жива)
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??

Sh_21 написав:
Та я тут із 1 сторінки, хіба не видно моєї думки?
Щодо чистилища, то дійсно видно.А от щодо віри у неправду чи поширення її, це впливає на спасіння чи ні??Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??

Відповім трохи не Біблійно. Значить ви пропустили, або не запам’ятали мій запис. Я говорив що впливає на спасіння. Бо прості католики тим зловживають і собі грішать маленькими чи великими гріхами, кожен у свою міру пізнання Бога. Припустимо чистилище не має, тоді получається вони попадають у ад. Тож як для мене це самообман і автоматично себе обманувши попадуть у ад. А од якщо не вірити у чистилище, а знати що тут на землі все рішається, то якщо воно є як говорять католики, то точно у ад не попаду.

Але це філософія, не зловживайте цими словами, особливо ссс.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24045
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2010, 23:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??

Я казав, що впливає, коли точно знаєш, що поширюєш неправду.
А поки в Біблії є ті цитати, що можуть стосуватися Чистилища і миолитв за померлих, доти є можливість існування чистилища.

Получається самообман, якщо я сам у чистилищі можу очиститися, то для чого мені мені молитви, або наоборот?
А де ви побачили цитати у Писання?

От ваш брат Юра написав 2 сторінка:
Цитата:
Себто молимось за умерших, що потребують молитов для остаточного прощення і спасіння (через Чистилище).
Святі ж, визнані Церквою, наших молитов не потребують. Вони у Бозі, до них молимось.


То якщо за мене не моляться то я не піду у рай, бо не маю остаточного прощення, то куда я піду?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24046
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Де в Біблії сказано, що має бути лише 66 книг?

В Біблії ні, це ваша постанова. Ви ж катехик, знаєте по яких критеріях вибиралися книги Н.З. Одна із ним, ця книга не повинна суперечити іншим, а мати 2 -3 свідка із інших книг, то де ви бачите підтвердження слів із книги Маккавея у інших книгах?
А Старий Завіт уже давно був,там не має цієї книги, то чому ви додали? І тим більше уже після постанови, що не можна уже додавати 67 книги і т.д.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>