Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 13:20




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28248
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 19:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
"Через Хрещення ми звільняємося від гріха "

Подивився у Писання, написано так:
Iван.8:32 і пізнаєте правду, а правда вас вільними зробить!
Iван.8:36 Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні.
Рим.6:14 Бо хай гріх не панує над вами, ви бо не під Законом, а під благодаттю.
Рим.6:7 бо хто вмер, той звільнивсь від гріха!
Рим.6:18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.
Рим.6:22 А тепер, звільнившися від гріха й ставши рабами Богові, маєте плід ваш на освячення, а кінець життя вічне.


Справді все таки ми звільняємося від гріха. Але як, через:
1. Через І.Х.
2. Через пізнання правди
3. Через благодать
4. Через те щ вмерли для гріха, і стали рабами праведності і маємо плоди?

То як саме хрещення звільняє нас від гріха?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28250
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 20:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
[i]1264 Все ж таки, в охрещеному залишаються деякі тимчасові наслідки гріха..... або і схильність до гріха.
То як може бути схильність до гріха, якщо "Через Хрещення ми звільняємося від гріха " Я розумію якщо я вільний то вільний, без всяких там схильністів.
Звільняємось це життєвий процес. Остаточне звільнення після Воскресіння.

Протестант написав:
Справді все таки ми звільняємося від гріха. Але як, через:
1. Через І.Х.
2. Через пізнання правди
3. Через благодать
4. Через те щ вмерли для гріха, і стали рабами праведності і маємо плоди?
То як саме хрещення звільняє нас від гріха?
Хрищення во Христову смерть.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28251
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 20:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Хрищення во Христову смерть.

Говорю із свого досвіду. Я наприклад звільнився і перестав грішити коли народився із гори і коли почав читати Слова Божі.

Щось до кінця не можу зрозуміти, як само по собі хрещення звільняє від гріха. Хто має такий досвіт,коли охрестився і тим самим народився з гори і перестав грішити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28252
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 21:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися?
...Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть, щоб, як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя. Бо коли ми з'єдналися подобою смерти Його, то з'єднаємось і подобою воскресення,
знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! А коли ми померли з Христом, то віруємо, що й жити з Ним будемо, знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, уже більш не вмирає, смерть над Ним не панує вже більше! Бо що вмер Він, то один раз умер для гріха, а що живе, то для Бога живе. Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім. Тож нехай не панує гріх у смертельному вашому тілі, щоб вам слухатись його пожадливостей... (Рим.6:3-12)




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28253
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 21:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Говорю із свого досвіду. Я наприклад звільнився і перестав грішити коли народився із гори і коли почав читати Слова Божі.
Тоді вам слід пам'ятати.
Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник диявол ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого. (1-е Петра 5:8)

Протестант написав:
Щось до кінця не можу зрозуміти, як само по собі хрещення звільняє від гріха. Хто має такий досвіт,коли охрестився і тим самим народився з гори і перестав грішити.
Так говорилося уже, звільняє не означає остаточного звільнення. Зараз ви звільнений, а за хвилину дідько вселиться і кінець вашому смиренню.
Хіба не буває так :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28254
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 21:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Хіба не буває так :)

Буває. :cry:
Є хороший біблійний рецепт: Гал.5:16 І кажу: ходіть за духом, і не вчините
пожадливости тіла,




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28255
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Чи ви не знаєте, що ми всі, хто христився у Христа Ісуса, у смерть Його христилися?
...Отож, ми поховані з Ним хрищенням у смерть, щоб, як воскрес Христос із мертвих славою Отця, так щоб і ми стали ходити в обновленні життя. Бо коли ми з'єдналися подобою смерти Його, то з'єднаємось і подобою воскресення,
знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! А коли ми померли з Христом, то віруємо, що й жити з Ним будемо, знаючи, що Христос, воскреснувши з мертвих, уже більш не вмирає, смерть над Ним не панує вже більше! Бо що вмер Він, то один раз умер для гріха, а що живе, то для Бога живе. Так само ж і ви вважайте себе за мертвих для гріха й за живих для Бога в Христі Ісусі, Господі нашім. Тож нехай не панує гріх у смертельному вашому тілі, щоб вам слухатись його пожадливостей... (Рим.6:3-12)

То що ти хочеш тим сказати?
Я б ще підкреслив "знаючи те, що наш давній чоловік розп'ятий із Ним, щоб знищилось тіло гріховне, щоб не бути нам більше рабами гріха, бо хто вмер, той звільнивсь від гріха! "
Навіть із цього контексту видно що водне хрещення не звільняє від гріха.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28269
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 11:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Michail написав:
Як мене охрестили, так і називаю.


Хочу вибачитись перед усіма. Це згілки про Діву мМаю. Я тут мав на увазі не Таїнство Хрещення, а те, що в греко-католицькій Церкві виріс. Хрестили нас у 80-х православні.
Пишу тут, бо в тій гілці обіцяв більше неписати. "Неземне" і "земне" сотворення ще потрібно дослідити.

До речі Хрещення не в конфесію вводить, а в християнство прилучає до істинної Церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28270
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 11:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Обрізання все ж є прообразом хрещення.

Чому так думаєте?


Моє розуміння:
Бо через обрізання чоловік вводився до народу ізраїлського. А через хрещення людина долучається до нового ізраїлі, тобто до Християнської спільноти.
От тому і прообраз...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28272
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Моє розуміння:
Бо через обрізання чоловік вводився до народу ізраїлського. А через хрещення людина долучається до нового ізраїлі, тобто до Християнської спільноти.
От тому і прообраз...

Та воно то логічно. Але Біблія це не підтверджує. Бо значення хрещення і сама ціль хрещення зовсім інакше.
От у вас наприклад говориться у катехизмі що "Через Хрещення ми звільняємося від гріха", говориться про зрікання сатани, говориться про хресних батьків, і говориться що по вірі хресних батьків дитина стає членом Церкви . Цього всього не було у євреїв. От наприклад обрізали тільки хлопчиків. Чому тоді хрестите дівчат?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28273
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 12:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Бо значення хрещення і сама ціль хрещення зовсім інакше.
Поясни: як значення відрізняється від мети.
І, якщо можна, напиши як ти розумієш обрізання. Маю на увазі: мета, значення, власне чому і для чого воно було дане.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28274
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 13:00 

Востаннє редаговано Протестант 25 грудня 2010, 13:15 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Бо через обрізання чоловік вводився до народу ізраїлського. А через хрещення людина долучається до нового ізраїлі, тобто до Християнської спільноти.
От тому і прообраз...

Бут.17:11 І будете ви обрізані на тілі крайньої плоті вашої, і стане це знаком заповіту поміж Мною й поміж вами.
Як бачимо це заповіт із Богом.
Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії.

Рим.2:25 Обрізання корисне, коли виконуєш Закона; а коли ти переступник Закону, то обрізання твоє стало необрізанням.
Можу навіть із тим погодитися, але більшість тих хто охрестилися не народжені з гори, не знають Христа, і не живуть по Писанню. А значить те що записано у катехизмі що через хрещення дитина "народжується із води" не правда. Бо більшість тих хто охрестився навіть не похожі на дітей Божих.

Рим.2:26 Отож, коли необрізаний зберігає постанови Закону, то чи не
порахується його необрізання за обрізання?27 І необрізаний з природи, виконуючи Закона, чи не осудить тебе, переступника Закону з Писанням і обрізанням?

Бачимо якщо той хто не обрізаний зберігає Заповіді, йому це рахується за обрізання. А значить той хто не охрещений і зберігає Писання рахується за охрещення.

28 Бо не той юдей, що є ним назовні, і не то обрізання, що назовні на тілі, 29 але той, що є юдей потаємно, духово, і обрізання серця духом, а не за буквою; і йому похвала не від людей, а від Бога.
І Павло підкреслюючи свої слова говорить що обрізати не тіло потрібно, а нашу гріховну плоть.
І той є християнин хто охрестився, а той живе обрізавши грішне серце Д.С..Як писав Сонячник той хто занурився/зодягнувся не просто у воду, а у Христа.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28275
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 13:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Протестант написав:
Бо значення хрещення і сама ціль хрещення зовсім інакше.
Поясни: як значення відрізняється від мети.
І, якщо можна, напиши як ти розумієш обрізання. Маю на увазі: мета, значення, власне чому і для чого воно було дане.

Поки ти писав запитання я відповідав, думаю я відповів?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28276
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 13:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
І, якщо можна, напиши як ти розумієш обрізання.

Тепер попробуй мені пояснити:
1215 Це таїнство називається також «купіллю відродження і відновленням Святого Духа» (Тит. 3,5), бо вона означає і здійснює це народження з води і Духа, без якого ніхто «не спроможний увійти в Царство Боже» (Iв. 3,5).
Значить із слів тих хто розуміє що потрібно хрестити дітей через водне хрещення ми входимо у Царство Боже і народжуємося із гори. То чому Христос це не підкреслив? Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде Чому Христос пропустив важливість хрещення? Невже Він сам собі суперечить?
А це значить що водне хрещення і народження з гори/води різне.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
28294
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 15:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Як бачимо це заповіт із Богом.
Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії.

Я не розумію що ти маєш на увазі під словом "воно". Якщо "обрізання", то про це є багато місць в Писанні. Коли це "хрещення", то теж є вірші де воно висвітлене.
А цей критерій: "Якщо б воно було б таке важне, то це точно було б записано у Біблії" - ти повернув проти себе. Бо про обрізання і хрещення говориться в Біблії!
І це при тому, що обрізання і хрещення є засобами введення у заповіт з Богом.
Протестант написав:
Бо більшість тих хто охрестився навіть не похожі на дітей Божих.
Як влучно! Ти маєш на увазі католиків і православних, адже ваші бездоганні. А словом "непохожі" ти підкреслив, що вони (католики і православні) не тільки не є дітьми Божими, а навіть не подібні до них - тобто до вас. Дякую, твої слова красномовно відкривають твої думки.
Але скажи, чи ваші досконалі святі, хрещені винятково по свідомій вірі є безгрішні?
Протестант написав:
Бачимо якщо той хто не обрізаний зберігає Заповіді, йому це рахується за обрізання. А значить той хто не охрещений і зберігає Писання рахується за охрещення.
Мене дивує цей висновок!
Ти почав цитату з слів "отож...", але вище розкривається тема яка підсумовується процитованим тобою уривком. То про що там йдеться? "Бо не дивиться Бог на обличчя! (Рим.2:11)"... "Бо не слухачі Закону справедливі перед Богом, але виконавці Закону виправдані будуть. (Рим.2:13)". Отже апостол Павло наголошує, що не той, хто знає закон/тору є виконавцем волі Божої, але той хто практикує цей закон/тору щоденно. Що і описується нижче: "Ось ти звешся юдеєм, і спираєшся на Закона, і хвалишся Богом, і знаєш волю Його, і розумієш, що краще, навчившись із Закону, і маєш певність, що ти провідник для сліпих, світло для тих, хто знаходиться в темряві, виховник нерозумним, учитель дітям, що ти маєш зразок знання й правди в Законі. Отож, ти, що іншого навчаєш, себе самого не вчиш! Проповідуєш не красти, а сам крадеш! Наказуючи не чинити перелюбу, чиниш перелюб! Гидуючи ідолами, чиниш святокрадство! Ти, що хвалишся Законом, зневажаєш Бога переступом Закону! (Рим.2:17-23)" Також він, апостол Павло, веде мову про поган/язичників: "Бо коли погани, що не мають Закону, з природи чинять законне, вони, не мавши Закону, самі собі Закон, що виявляють діло Закону, написане в серцях своїх, як свідчить їм сумління та їхні думки, що то осуджують, то виправдують одна одну, дня, коли Бог, згідно з моїм благовістям, буде судити таємні речі людей через Ісуса Христа. (Рим.2:14-16)". Бачимо, що апостол "Законом паган" називає "свідоцтво сумління". Тож не євреям за Закон слугував голос власної совісті.
Але повернімось до обрізання і хрещення, бо це і є темою нашого обговорення.
Отже, ти зробив висновок: що коли зберігаєш Закон/Тору то це робить тебе обрізаним і видимого знаку не потрібно. Це правило ти перевів на хрещення, тобто: "той хто не охрещений і зберігає Писання рахується за охрещеного". Але ти суперечиш слову писання: "А необрізаний чоловічої статі, що не буде обрізаний на тілі своєї крайньої плоті, то стята буде душа та з народу свого, він зірвав заповіта Мого! (Бут.17:14)". Отже ти зробив коло абсурду, - виконання Тори рахується за обрізання, але виконати Тору без обрізання не можливо! Апостол Павло вихований біля "ніг Гамаліїла, докладно навчений Закону отців (Дiї.22:3) не суперечив писанню думати так як це подав ти.
Тепер що стосується хрещення, і вже відомого нам хибного правила: виконання Писання рахується за хрещення. Важливість хрещення доводить саме Писання, як от: "Петро ще говорив слова ці, як Святий Дух зійшов на всіх, хто слухав промову. Всі вірні обрізані, що прибули з Петром, дивувались, що дар Святого Духа вилився і на поган; бо чули, як ті говорили мовами й величали Бога. Тоді Петро озвався:(Деян.10:44-46)", і що він сказав? "Оці отримали дар Духа і вже не потребують хрещення" - ні апостол так не говорив, але: "«Чи може хтось боронити води, щоб оці не христились, що, як і ми, одержали Святого Духа?» І повелів, щоб їх христили во ім'я Ісуса Христа. Тоді вони попросили його зостатись у них кілька днів. (Деян.10:47,48)". І ще: "він спитав: «Яким хрищенням ви христились?» Ці відповіли: «Хрищенням Йоана.» Тоді Павло промовив: «Йоан христив хрищенням покаяння, кажучи людям, щоб вірували в того, що по ньому прийде, тобто в Ісуса.» Почувши це, вони христились в ім'я Господа Ісуса. (Діян.19:3-5)" Цитування можна продовжити, але очевидно є те, що кожний, хто хоче виконувати заповіді Божі має хреститись. І ти сам собі є свідоцтвом, бо інакше: для чого ти хрестився!?
Протестант написав:
Як писав Сонячник той хто занурився/зодягнувся не просто у воду, а у Христа.
"Всі бо ви, що у Христа христилися, у Христа одягнулися.
(Гал.3:27)", от і хрещення є не занурення у воду а у Христа! "Чи ж ви не знаєте, що всі ми, що в Христа Ісуса охристилися, у смерть його христилися? (Рим.6:3)"
Протестант написав:
То чому Христос це не підкреслив? Мар.16:16 Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде Чому Христос пропустив важливість хрещення? Невже Він сам собі суперечить?
А хіба ти не розумієш того, що є очевидним? Та й чому ти закрив очі на заповідь Господню дану апостолам: "Тож ідіть, і навчіть всі народи, христячи їх в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів. І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку! Амінь. (Матв.28:19,20)". А тут я можу використати твій метод логічної послідовності і сказати: от бачиш - перше "хрестіть" а потім "навчіть". Але мені досить прямого наказу хрестити усі народи, а я дітей вважаю за частину народу.
"А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! Бо для вас ця обітниця, і для ваших дітей, і для всіх, що далеко знаходяться, кого б тільки покликав Господь, Бог наш. (Дiї.2:38,39)" Як бачиш, хрещення і дар Духа є обіцяний також дітям.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>