Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 00:20




Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24047
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
З самого початку тут на форумі я говорив, що багато з чого буде теологізуванням.

Якщо не приймати те, що є усне передання...

Та чому все усне не приймати, або якусь постанову Церкви, головне щоб вона не суперечила Головній Постанові ( Біблії) і все :lol:

Цитата:
То я мав би покинути всі конфесії, бо на 100 % ні одна Біблії не дотримується... Обовязково щось не приймається з Старого або з Нового Завітів...


А от спробуй взнай яка...як кожний правий. :) :lol: :cry: :cry:




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24048
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 00:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Sh_21 написав:
Пояснітьтоді ще одне місце Писання. Якщо брати ваші слова що у чистилищі знаходяться ті що потім мають перейти у рай, то розбійник точно там мав бути. Тоді чому Ісус узяв його одразу у рай? Лук.23:43 І промовив до нього Ісус: Поправді кажу тобі: ти будеш зо Мною сьогодні в раю!


Може настільки покаявся, що пройшов чистилище моментально...

Та ні, не жартуйте.... а де молитви живих; а де гроші збирання за молитви; а де 9, 40, 1 рік ; тим більше ви говорите що треба десь 100- 1000 років, для очищення в чистилищі, бачите як усе складно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24049
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 00:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
А де тут Царство Небесне...? Це відноситься ще до часів Ісуса, коли був Шеол. В ньому були праведники (лоно Авраама і грішні - в аду)...

То тоді виходить чистилище не було, а з’явилося у Н.З.?



Цитата:
Приєднання файлів:
Сканирован10-07-16 1454.jpg

Бачу скасовувати навчилися, а цитувати слова ні, парадокс, без образ.

Цитата:
Не було б цитати Кор 3.15,

А я так довго чикав, цієї читати, коли ви її напишете, то відповідайте як катехик із контексту, де ви тут побачили чистилище, але щоб не затягувати розмову читайте із 1 вірша.
Цитата:
а також цитати про возного і суддю, який вкине в темницю поки не виплатиш останнього гроша...

Я уже говорив,це був такий вислів того часу, що означав "ніколи" http://translate.google.com/translate?h ... gle.com.ua

Цитата:
Що ж це за темниця така?
Я думаю, що ця притча має духовне значення, а не тільки юридичне.... Навіщо Ісусу Христу було повторювати людям, щоб вони мирились між собою і залякувати їх в’язницею земною? Тут може бути згадка про чистилище...
Якщо ж я неправий, прошу в Бога пробачення.

Добре, давайте трохи дискусії, але це не моя думка.
Я думаю тут говориться про ад. По тюрма означає ад, а не тимчасовий ізолятор. От відмучуся я у аді пару років, чи тисяч років і мене випустять, хіба Бог може бути такий довго злий, щоб мене так довго мучити.
Ну що скажете, підходить теж, навіть більше ніж ваша.... от комусь підкинув єретичну думку.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24058
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 16:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Michail написав:
Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??---Я казав, що впливає, коли точно знаєш, що поширюєш неправду.А поки в Біблії є ті цитати, що можуть стосуватися Чистилища і миолитв за померлих, доти є можливість існування чистилища.?
так це лише вирванні з контексту цитати,більш того розуміння їх суперечить тому що пише про це Біблія у інших місцях.(Рим6:7,23).?
Michail написав:
Що озн відпокутувати??ТИпу витримати покарання заради справедливості.?
Але за що Михайле людина повинна витримувати покарання у чистилищі.За ЩО саме??
Michail написав:
"Хто вмер, той від гріха звільнився".А від наслідку гріха? Такими є недоліки душі, пристрасті, від яких в Чистилиші вона може очиститись. Якщо Чистилище є то воно в цьому процесі:?
То що ви хочете сказати що якась душа після смерті і далі відчуває наслідки гріха,такі як пристрасть???
Michail написав:
А тим хто розкаюється Бог дарує вічне життя,повернення з смерті,якою заплаченно за гріх.Бо лише ті, хто кається, моуть бути очищені. І покаяння має бути лише під час земного життя..--А про молитви за померлих, що згадуються в Макавеїв... Де в Біблії сказано, що має бути лише 66 книг?
Ну тут вже ви явно пишете це,щоб просто хоч якось оправдати це.А щодо апокрифів,то знаєте що є такі апокрифи де взагалі говориться що Ісус мав жінку.Що насправді,він не помер ну і т.д.То що будемо і до таких джерел звертатись.Я тут давніше хотів поговорити про це з католиком Серожою,але в нього виявилось відсутнім почуття гумору,дуже сильно почав нервувати.Тай невийшло мені грунтовно про ці другоканонічні книги поговорити.Тож не вдавайтесь до того що несприймається більшістю тих хто себе вважає християнином(второканонічні книги).




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24059
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2010, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
SSS написав:
Щодо чистилища, то дійсно видно.А от щодо віри у неправду чи поширення її, це впливає на спасіння чи ні??Михайло каже,як видно з написанного вище, що невпливає,а ви??

Sh_21 написав:
Відповім трохи не Біблійно. Значить ви пропустили, або не запам’ятали мій запис. Я говорив що впливає на спасіння. Бо прості католики тим зловживають і собі грішать маленькими чи великими гріхами, кожен у свою міру пізнання Бога. Припустимо чистилище не має, тоді получається вони попадають у ад. Тож як для мене це самообман і автоматично себе обманувши попадуть у ад. А од якщо не вірити у чистилище, а знати що тут на землі все рішається, то якщо воно є як говорять католики, то точно у ад не попаду.Але це філософія, не зловживайте цими словами, особливо ссс.
Та нічим я не зловживаю.І ніяка це не філософія.Я не питав чи віра у Чистилище,чи невіра у це вчення впливає на спасіння.Я питаю чи взагалі віра у неправду будь яку, впливає на спасіння,яке дає Бог??просте нефілософське питання.Розумієте Ш21??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24062
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Та нічим я не зловживаю.І ніяка це не філософія.Я не питав чи віра у Чистилище,чи невіра у це вчення впливає на спасіння.Я питаю чи взагалі віра у неправду будь яку, впливає на спасіння,яке дає Бог??просте нефілософське питання.Розумієте Ш21??

Та попробуй вас зрозумій, ми ж у темі про чистилище. Та могли хоч із тих слів висновок зробити, що неправда впливає на спасіння. Я просто не розумію вашого питання, а що хтось хоче сказати що не впливає?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24063
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 16:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss написав:
Та нічим я не зловживаю.І ніяка це не філософія.Я не питав чи віра у Чистилище,чи невіра у це вчення впливає на спасіння.Я питаю чи взагалі віра у неправду будь яку, впливає на спасіння,яке дає Бог??просте нефілософське питання.Розумієте Ш21??

Та попробуй вас зрозумій, ми ж у темі про чистилище. Та могли хоч із тих слів висновок зробити, що неправда впливає на спасіння. Я просто не розумію вашого питання, а що хтось хоче сказати що не впливає?
Зрозумів з вашого допису,що не слід зловживати філософією.Але де вона проявилась у моєму дописі не зрозумів,тому висновок щодо запитання про те чи впливає чи невпливає з вашого допису про чистилище незрозумів.Ви також пишете,"чи хтось хоче сказати що невпливає??".Дивимось.
Michail написав:
Які проблеми?На спасіння віра чи невіра в Чистилище не впливає.
Тому я для унаочнення того що це нетак,поставив супровідне питання,відповідь на яке б виявило помилковість того що написав Михайло
sss написав:
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??
Отож тепер я зрозумів ваш погляд щодо цього.Ви написали що неправда на спасіння впливає.Отже то це означає,що коли у віропереконаннях християнина є неправда,то він може і не спастись??Так?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24065
UNREAD_POSTДодано: 18 липня 2010, 20:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
sss написав:
Тож Михайле,а віра у неправду,та поширення неправди на спасіння впливає чи ні??Ш21 бачу ви також тут бесідуєте,а яка ваша думка щодо цього??
Отож тепер я зрозумів ваш погляд щодо цього.Ви написали що неправда на спасіння впливає.Отже то це означає,що коли у віропереконаннях християнина є неправда,то він може і не спастись??Так?

Ну тут тяжко однозначно відповісти. Я говорив це маючи на увазі чистилище, от припустимо: католик вірить у чистилище, залишить собі пару гріхів свідомих, знаючи що у чистилищі їх відкупить. Але ми знаємо що чистилища не має, то як він спасеться із гріхом, ні як? Якщо узяти таких як Михайло він тим на мій погляд не зловживає, а узяти тих що я знаю - зловживають.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24077
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2010, 10:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Я говорив це маючи на увазі чистилище, от припустимо: католик вірить у чистилище, залишить собі пару гріхів свідомих, знаючи що у чистилищі їх відкупить. "

Такого у вчені про чистилище нема. Так не можна. Я вже пояснював, що з свдомими гріхами в чистилище не потрапляють.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24085
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2010, 16:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
"Я говорив це маючи на увазі чистилище, от припустимо: католик вірить у чистилище, залишить собі пару гріхів свідомих, знаючи що у чистилищі їх відкупить. "

Такого у вчені про чистилище нема. Так не можна. Я вже пояснював, що з свдомими гріхами в чистилище не потрапляють.

Але це не всі ваші так знають.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24087
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 08:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Це офіційне вчення. Нажаль до всіх я це донести немаю фізичної можливості...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24088
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 09:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Це офіційне вчення. Нажаль до всіх я це донести немаю фізичної можливості...

Значить погано вчать священики




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24089
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
І я так кажу. Це проблема в традиційних Церквах!
Замість різних парадів могли б більше євангелизувати, духовно наставляти паству...
І якраз такі догми як Чистилище або примат Папи римського не можуть мішати духовному розвитку людини (як кажуть протестанти), коли вона зростає в Дусі Святому.
Ніхто точно не може показати нам Чистилище, щоб ми всі впевнилися що Воно є. Але ми віримо, а віра - це :
Книга К Евреям > Глава 11 > Стих 1:
Вера же есть осуществление ожидаемого и уверенность в невидимом.


У нас же з Вами:

Книга К Ефесянам > Глава 4 > Стих 5:
один Господь, одна вера, одно крещение.

Ніхто євангельські Церкви заставляє вірити в Чистилище.
Якщо воно є (у що віримо ми), то там людина очищається і потрапляють у Царство Боже, якщо ні, то й так основа Євангелії - проповідування Царства Божого.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24090
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі я навів у гілці про священиків доказ про те, що могли називати ап. отцями.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чистилище
24092
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2010, 16:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Ніхто точно не може показати нам Чистилище, щоб ми всі впевнилися що Воно є. Але ми віримо, а віра - це :
Книга К Евреям > Глава 11 > Стих 1:
Вера же есть осуществление ожидаемого и уверенность в невидимом.


Воно то не мішає, але застосування вірша із євреїв не підгодить до захисту догми про чистилища. А то получається я собі щось видумав, і вказав на "Книга К Евреям > Глава 11 > Стих 1"


Цитата:
Ніхто євангельські Церкви заставляє вірити в Чистилище.

Це не тільки Євангельські Церкви не вірять, а всі протестанти, СЄ, і навіть православні.

Цитата:
Якщо воно є (у що віримо ми), то там людина очищається і потрапляють у Царство Боже...

Усе Писання говорить що ми очищаємося тут на землі, починаючи із покаяння і віри в І.Х., а дальше святим життям.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 249 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 17  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>