Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 00:21




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20773
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 02:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Насправді, дійсно, зрозуміти триєдиність Бога не складно, якщо Бог відкриє очі. Невіруючому ж це так само важко зрозуміти, як сліпому збагнути як виглядає сонце. Спробую ще раз пояснити на прикладі. Ми маємо Президента, Верховну Раду та Суд. Це різні інститути? Так різні. Чи є Президент владою? Безумовно. Чи є Верховна Рада владою? Звичайно. І так само Суд. Все це, подібно до триєдиності Бога, різні особи, але всі троє є владою. Так само і Ісус Христос, хоча і не є Отцем, але є Богом. Написано, щоб ми корились владі. Тож чи тільки Президенту ми повинні коритись? Чи тільки Суду?
До речі, першими ці державні інститути започаткували американці, причому у відповідності до триєдиності Бога.
І ще таке питання. Антихрист - це сатана, чи інша особа? А тайна беззаконня що таке? Дякую.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20777
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 14:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Насправді, дійсно, зрозуміти триєдиність Бога не складно, якщо Бог відкриє очі. Невіруючому ж це так само важко зрозуміти, як сліпому збагнути як виглядає сонце. Спробую ще раз пояснити на прикладі. Ми маємо Президента, Верховну Раду та Суд. Це різні інститути? Так різні. Чи є Президент владою? Безумовно. Чи є Верховна Рада владою? Звичайно. І так само Суд. Все це, подібно до триєдиності Бога, різні особи, але всі троє є владою. Так само і Ісус Христос, хоча і не є Отцем, але є Богом. Написано, щоб ми корились владі. Тож чи тільки Президенту ми повинні коритись? Чи тільки Суду? До речі, першими ці державні інститути започаткували американці, причому у відповідності до триєдиності Бога
От якраз ви чудово показуєте як слід будувти своє розуміння не на Скелі(Божому Слові),вдаючись до людської вигадки(хиткої філософії).Якщо б це було не складно зрозуміти,то ми б читали про це не від вас чи когось іншого,а з Божого Слова.Мт15:9-"Та однак надаремне шанують Мене, бо навчають наук людських заповідей".-Невже вам не зрозумілі ці слова.Науки людські-це те чого не має у Божому Слові.Слова Трійця,Троєдиний,Бог-Син,Бог-Дух Святий,Три особи Божих,Бог в трьох особах,чи є вони(ці слова) в Писаннях які натхнені Богом?Покажіть.Якщо не зможите ,то це означає Що іх немає в Слові Бога ,а отже це науки людські.Як би ви не вдавались до якихось прикладів про владу,цього не має в Біблії.Чи ви вважаєте себе розумнішим?Чому Бог сам про це не сказав через своїх пророків.Чому це вчення розвинулось лише через три століття по Христі.В кого вірили перші християни на протязі тих трьох століть?Тож нехай ваші слова не розходяться з ділами.Якщо ви бєте себе в груди говорячи що ви будуєте своє бачення на Скелі(Слові Бога),а СЄ ні,то посилайтесь на це Слово,бо інакше небуде підстав вам вірити що ви говорите Боже.Тож де в писанні є ці слова.Будь ласка не уникайте відповідей.
Цитата:
І ще таке питання. Антихрист - це сатана, чи інша особа? А тайна беззаконня що таке? Дякую.
Ці питання не стосуються обговорюваної теми.Мене про це попереджали.Будь ласка започаткуйте нову тему і там можна буде про те говорити.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20780
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 15:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Taj написав:
Свідки Єгови справді ні в чому не плутаються - це повне антиєвангельське вчення, яке повністю закриває дорогу до спасіння тим людям, хто потрапив на гачок до них.І одне з найстрашніших положень цього заблудження - це заперечення Божественної Природи Ісуса Христа. Ісус Христос є Богом, причому Богом Єговою. У цій темі від початку наведено дуже багато аргументів, і повторювати їх тільки тому, що хтось не бажає читати - не вбачаю жодного сенсу.Свідки Єгови так перекручують Біблію, що сперечатися з ними не варто, а просто відвертатися від таких, як радить Слово Боже (тобто, блокувати їх).
Шкода що упередження бере верх часто над здоровим глуздом.СЄ не заперечують божественну природу Божого сина.В останьому дописі я чітко про це висловився
Цитата:
тому Ісус є богом бо має ту саму природу(божественну,духовну) що й Бог.
Тому не подавайте бажене за дійсне.Щодо того чи Христос є тим єдиним правдивим Богом(Ів17:3),то тут є заперечення.Біблія говорить що -"для нас один Бог-Отець"(1Кор8:6).Проте чомусь для вас Бог не один -Отець,як про це говорить Павло,а три в одному-Отець,Син ,Дух.Де є підтвердження тому?А ,треба просто вірити що так є.Ну бачити СЄ себе відносять до тих про кого Павло каже як "для нас один Бог-Отець".Не розумію що вам заважає віднести себе до тих, про кого говорить Павло.Щодо того чи Ісус це Єгова,то тут теж є заперечення.Ісус Сатані сказав так:-"І промовив Ісус йому в відповідь:-"Написано: Господеві(Єгові в ориг.) Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому"(Лук4:8). Зрозуміло що Ісус тут говорить не про себе.Чому?Дивимось Ів4:23-"Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців".Отже в Луки Ісус говорить про поклоніня Одному Господу(Єгові) Богу,а в Івана показується кого він має на увазі "вклонятися будуть Отцеві".Тож висновки на основі Біблії робіть самі.Дяекую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20856
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2010, 21:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Taj написав:
Свідки Єгови справді ні в чому не плутаються - це повне антиєвангельське вчення, яке повністю закриває дорогу до спасіння тим людям, хто потрапив на гачок до них.І одне з найстрашніших положень цього заблудження - це заперечення Божественної Природи Ісуса Христа. Ісус Христос є Богом, причому Богом Єговою. У цій темі від початку наведено дуже багато аргументів, і повторювати їх тільки тому, що хтось не бажає читати - не вбачаю жодного сенсу.Свідки Єгови так перекручують Біблію, що сперечатися з ними не варто, а просто відвертатися від таких, як радить Слово Боже (тобто, блокувати їх).
sss написав:
Шкода що упередження бере верх часто над здоровим глуздом.СЄ не заперечують божественну природу Божого сина.В останьому дописі я чітко про це висловився
Цитата:
тому Ісус є богом бо має ту саму природу(божественну,духовну) що й Бог.
Тому не подавайте бажене за дійсне.Щодо того чи Христос є тим єдиним правдивим Богом(Ів17:3),то тут є заперечення.Біблія говорить що -"для нас один Бог-Отець"(1Кор8:6).Проте чомусь для вас Бог не один -Отець,як про це говорить Павло,а три в одному-Отець,Син ,Дух.Де є підтвердження тому?А ,треба просто вірити що так є.Ну бачити СЄ себе відносять до тих про кого Павло каже як "для нас один Бог-Отець".Не розумію що вам заважає віднести себе до тих, про кого говорить Павло.Щодо того чи Ісус це Єгова,то тут теж є заперечення.Ісус Сатані сказав так:-"І промовив Ісус йому в відповідь:-"Написано: Господеві(Єгові в ориг.) Богові своєму вклоняйся, і служи Одному Йому"(Лук4:8). Зрозуміло що Ісус тут говорить не про себе.Чому?Дивимось Ів4:23-"Але наступає година, і тепер вона є, коли богомільці правдиві вклонятися будуть Отцеві в дусі та в правді, бо Отець Собі прагне таких богомільців".Отже в Луки Ісус говорить про поклоніня Одному Господу(Єгові) Богу,а в Івана показується кого він має на увазі "вклонятися будуть Отцеві".Тож висновки на основі Біблії робіть самі.Дяекую.
То що пане "Taj" та інші крім образ вам нічого сказати?Якщо я помиляюсь, то допоможіть мені зрозуміти в чому?,тільки на основі Біблії,а не людських фантазій.А якщо погоджуєтесь,то так і напишіть,щоб можна було завершити цю тему,чи вам чогось бракує щоб це зробити.Я не звик залишати розмову незакінченною.Тож допоможіть мені,якщо ви на це здатні,не губіться.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20924
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 18:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
Цитата:
І ще таке питання. Антихрист - це сатана, чи інша особа? А тайна беззаконня що таке? Дякую.
Ці питання не стосуються обговорюваної теми.Мене про це попереджали.Будь ласка започаткуйте нову тему і там можна буде про те говорити.

Ні, ці питання дуже аж стосуються до обговорюваної теми, бо ми тут говоримо про триєдиність, і саме ці питання стосуються триєдності протилежної до Бога постаті. Так само як і Бог, ворог теж має триєдину природу, про яку я написав у наведеній цитаті, і так само і людина теж є триєдиною. Це я просто Вам приклад даю, щоб ви нарешті зрозуміли у чому полягає триєдиність. І мій приклад про три інститути влади, це теж приклад для кращого розуміння, а не єресь.
Бо Ваше розуміння триєдиності взагалі розмите, Ви навіть не знаєте як його пояснити, тому й тупо не визнаєте його. Але ж природа триєдності існує! Ось наприклад, Ви не знаєте куди приткнути Христа. То Ви Його визнаєте богом, то Сином Божим, а яка різниця між Богом та богом толком не пояснили, бо важко пояснити маячню.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20932
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2010, 22:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
І ще таке питання. Антихрист - це сатана, чи інша особа? А тайна беззаконня що таке? Дякую.
sss написав:
Ці питання не стосуються обговорюваної теми.Мене про це попереджали.Будь ласка започаткуйте нову тему і там можна буде про те говорити.

Братик написав:
Ні, ці питання дуже аж стосуються до обговорюваної теми, бо ми тут говоримо про триєдиність, і саме ці питання стосуються триєдності протилежної до Бога постаті. Так само як і Бог, ворог теж має триєдину природу, про яку я написав у наведеній цитаті, і так само і людина теж є триєдиною. Це я просто Вам приклад даю, щоб ви нарешті зрозуміли у чому полягає триєдиність. І мій приклад про три інститути влади, це теж приклад для кращого розуміння, а не єресь.
Шановний ви мабуть поганно бачите.Тут обговорюється тема "Ісус Христос - Бог".Не ліпіть сюди антихриста.
Братик написав:
Бо Ваше розуміння триєдиності взагалі розмите, Ви навіть не знаєте як його пояснити, тому й тупо не визнаєте його. Але ж природа триєдності існує! Ось наприклад, Ви не знаєте куди приткнути Христа. То Ви Його визнаєте богом, то Сином Божим, а яка різниця між Богом та богом толком не пояснили, бо важко пояснити маячню.
Я тупо(дуже гарно), не визнаю троєдиності тому що про це не говориться в Біблії в жодному вірші.Тому досить про це кричати,та вдаватись до людських прикладів про владу і т ін.Щодо Христа то я Його нікуди не притикаю,чого ви не можете сказати за себе,бо ви Його приткнули до Міфічної Тройці.Щодо того ким ми Христа визнаєм,то хіба Син Божий не може бути богом ??.Для чого такі розмежування.Яка різниця між Богом та богом то мабуть повторю для людей з особливими потребами:-Бог-лише ОДИН,Він ВСЕМОГУТНІЙ ,богів багато,вони не всемогутні і не лише цього світу
.Те що Біблія називає Христа богом не означає що вона ставить Його на один рівень з іншими богами,а тому що по-перше:-Син Бога є також богоподібної, божественної,духовної природи.Тому щодо цього,Його можна назвати богом,але не Богом з великої букви,тому що Бог з великої букви ОДИН-Отець(1Кор8:6,подивіться хоч).Ісус не може бути Богом з великої букви який є ОДИН,тому що Він(Ісус)є ЙОГО(Одного Бога з великої букви)сином.Невже це незрозуміло.По-друге Біблія наз Христа богом бо він як і судді в Ізраілі,які названні богами бо визначали долю людей,також визначатиме долю людей,коли вершитиме суд над ними.Як і суддям в Ізраілі таку владу дав Один Бог,таку ж владу Христу дав Той же Один Бог.(Ів5:22)Що не зрозуміло ,то перепитайте, а не звинувачуйте не зрозуміло в чому.Тому маячнею є те що ви стараєтесь пояснити не з допомогою Божого Слова,а людських прикладів.Якраз таким чином,зявилось поклоніння іконам,Божій матері,тощо.Вважайте щоб і ви до такого не до котились.Я вам бажаю цього щиро.Керуйтесь лише Живим Словом Бога і усі свої переконання будуйте на ньому!!!Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21100
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 04:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Бог-лише ОДИН,Він ВСЕМОГУТНІЙ ,богів багато,вони не всемогутні і не лише цього світу
Тобто, називаючи Христа одним із богів, ви вважаєте Його не всемогутнім?
Цитата:
Ісус не може бути Богом з великої букви який є ОДИН,тому що Він(Ісус)є ЙОГО(Одного Бога з великої букви)сином

А як же тоді розуміти оце: "Я й Отець - Ми Одне"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21116
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Тобто, називаючи Христа одним із богів, ви вважаєте Його не всемогутнім?
А що десь про це написано??
Цитата:
А як же тоді розуміти оце: "Я й Отець - Ми Одне"?
М-да.Або ви дуже неуважний або вам до вподоби просто балакати.Більш того ви наводите слова яких не розумієте.Повторюю,щоб правильно зрозуміти якесь місце з Писань не можна самому його трактувати,потрібно довіритись Біблії та подивитись як вона сама себе пояснює в паралельних місцях.Тож повторююте що вже було написанно.Дивимось:
Ів 6:56-"Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому".Ів14:20-"Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас".Ів17:21-"щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб [b]одно були в Нас і вони[/b], щоб увірував світ, що Мене Ти послав".Думаю досить.Отже якщо дописувач зсилючись на слова Ів 10:30;14:10,11; робить висновок,що Ісус та Отець є одним Богом ,то чому він не бере до уваги інші слова Івана де говориться те саме стосовно і учнів Христа:-"щоб були всі одно,щоб одно були в Нас і вони",тощо.Цікаво ,то якщо учні теж будуть "одно в Ісусі та Отцеві",то вони теж є Одним Богом. Якщо учні будуть в Ісусі подібно як Він в Отцеві,то що вони теж належатимуть до одного Бога. Абсурд.Панове,що за примітивні аргументи.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21132
UNREAD_POSTДодано: 14 березня 2010, 20:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
В даній цитаті, яку я навів, говориться, що Христос та Отець - Одне, а не Один в Одному перебуває. Тобто молячись до Христа, ми молимося до Сина. І навпаки. Панове, будьте уважні!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21141
UNREAD_POSTДодано: 15 березня 2010, 00:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Братик написав:
Тобто, називаючи Христа одним із богів

Цитата:
А як же тоді розуміти оце: "Я й Отець - Ми Одне"?

1.Християни не називають Його - Христа одним із богів.
Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один. Повторення Закону 6:4
Ісус теж так говорить:
Я і Отець одне. Іоанн 10:30
Ісус ... Хто бачив Мене, той бачив Отця, і як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Івана 14:9
Бо троє свідчать на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. 1 Івана 5:7
тут вжито слово "один" не памятою як воно по грецьке, але значення має " множиство в однині" у нашій мові не має такого слово, тому пишуть "один". поясню на собі у мене є фірма, засновників нас двоє, але. я є старший, а напарник менше має полнумочіїв, але фірма одна. Сніг, дощ, лід це три різні речі, але це -вода.
Десь я читав твоє пояснення "бог" це титул, а не імя.

Тепер про "всемогутність"
Об'явлення 1:7 Ось іде з хмарами - і його побачить кожне око, і ті, що його прокололи, і заплачуть над ним усі племена землі. Так, амінь! 8 Я альфа й омега, [початок і кінець], - каже Господь Бог, що є, і був, і прийде, - вседержитель!
Підклеслюється Ісуса Божественість і що Він вседержитель, тільки не треба казати що то не Ісуса слова.
Об'явлення 4:9 Святий, святий, святий Господь, Бог Вседержитель, який був і є, і приходить!
Хто має прийти, Ісус?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21260
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 14:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
[1.Християни не називають Його - Христа одним із богів.
Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один. Повторення Закону 6:4
Замість слова Господь поставте слово Єгова,бо так написано в ориг.,думаю що стане зрозуміліше.
Цитата:
Ісус теж так говорить:Я і Отець одне. Іоанн 10:30
І не тільки так,а щей "щоб були одне, як і ми одне",і ви чомусь це перефразували як щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі, - щоб і вони в нас були..То що вам не дозволяє і у випадку з словами Христа про те що Він та Отець -Одне перефразувати як і у випадку з учнями,що Христос та Отець -Одне тобто Єдині як і це стосується учнів??Вам це невигідно??
Цитата:
Ісус ... Хто бачив Мене, той бачив Отця, і як же ти кажеш: Покажи нам Отця? Івана 14:9
І що це говорить що Христос то Отець??Дивно.До кого ж тоді Христос молився говорячи:- "Отче наш".Сам до себе?Абсурд.Сказанні Христом ці слова вказують насправді не на те що Ісус це Отець,а те що Ісус показав яким є Отець,не зовні(бо Бог -дух), а за характером,проявляючи риси які притаманні найперш Отцеві.Кол1:15-Він є образ невидимого Бога.Образ-це відображення,те що дуже подібне.Тому дивлячись на Ісуса ми бачимо яким за характером є Бог-милосердним ,справедливим,люблячим,добрим тощо.Тому-то шановні я говорив щоб ви проявили інтелект,тобто щоб ви думали а не просто переповідали трактати проти СЄ.Цими словами я не хотві когось образити,чи показати що я розумніший,а лише заохочував до роздумів та здорового глузду.Бо чомусь мені видається він тут мало присутній,якщо ви наводите слова з Ів14:9 та так іх тлумачите.Тому без образ.
Цитата:
І Бо троє свідчать на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно. 1 Івана 5:7
Не розумію чи ви навмисно,піднімаєте те що вже говорилось стосовно цих слів.Не буду вам повторяти,лише ще раз запитаю,чому ці слова відсутні у перекладі Хом,СМ тощо?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21261
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 15:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Цитата:
Тепер про "всемогутність"
Об'явлення 1:7 Ось іде з хмарами - і його побачить кожне око, і ті, що його прокололи, і заплачуть над ним усі племена землі. Так, амінь! 8 Я альфа й омега, [початок і кінець], - каже Господь Бог, що є, і був, і прийде, - вседержитель! Підклеслюється Ісуса Божественість і що Він вседержитель, тільки не треба казати що то не Ісуса слова.Об'явлення 4:9 Святий, святий, святий Господь, Бог Вседержитель, який був і є, і приходить!
Хто має прийти, Ісус?
Ну от знову ж таки,явна маніпуляція для неутверджених.Шановний от мені цікаво це ви так навмисно?Чому ви думаєте що "Бог Вседержитель, який був і є, і приходить"-Це Ісус??Бо ви так прочитали в трактаті??Чи ви просто хочете проявити таку хитрість??А ви просто проявляєте так свій інтелект,та думаєте що слово прийде стосується лише Ісуса.Ой не знаю що й сказати.Подивіться шановні на ось ці слова які записані на початку кн Обявлення- " Іван до семи Церков, що в Азії: благодать вам і мир 1)від Того, Хто є, Хто був і Хто має прийти; і від семи духів, що перед престолом Його,2)та від Ісуса Христа, а Він Свідок вірний, Первенець з мертвих і Владика земних царів".То хто тут є хто?Хто є тим "Хто був і є, і приходить"-Ісус??То чому тоді говориться що не тіки від того "Хто був і є, і приходить" тобто як ви кажете від Іуса ,а щей від Ісуса Свідка вірного.То що якийсь інший Ісус??Тож я завжди кажу те що говорить Біблія,на відміну від вас.Отже тим Вседержителем який був і є, і приходить є не Ісус Свідок вірний,а хто??Думаю ви здогадались.Не перекручуйте нічого,і вам все получиться.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21264
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
[1.Християни не називають Його - Христа одним із богів.
Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один. Повторення Закону 6:4

sss написав:
Замість слова Господь поставте слово Єгова,бо так написано в ориг.,думаю що стане зрозуміліше.


Слушай, Израиль: наш Бог Иегова - один Иегова. Ваш переклад
Слушай, Израиль, Господь, Бог наш, есть Господь единый. – оригінал переклада
Усе стало зрозуміло! Не розумію що ти хочеш тим сказати. Я що говорю що є два чи бога?


sss написав:
От Иоанна 17:21 щоб усі були одно, як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об'єднані; щоб світ увірував, що ти мене послав.

21 чтобы все они были одно. Как ты, Отец, в единстве со мной и я в единстве с тобой, так пусть и они будут в единстве с нами, чтобы мир поверил, что ты послал меня. – ваш переклад, можу вас зрозуміти, чому ви так думаєте.

Інші переклади

21 чтобы все они пребывали в единении, подобно тому, как Ты, Отче, пребываешь во Мне и Я - в Тебе. И если они пребудут в единении с Нами, то мир уверует, что Ты послал Меня.

21 Я молюся за те, щоб усі ці люди єднались у вірі й жили так, як Ти, Отче, - в Мені, а Я - в Тобі. Нехай і вони будуть об'єднані з Нами, щоб світ повірив, що Я - Твій посланець.

21 щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі, - щоб і вони в нас були; щоб світ повірив, що ти мене послав.


Що Христос хотів тими словами сказати. Треба читати у контексті, а не вирваними словами. Щоб Церква була однодушна, бо коли Церква буде однодушна то світ повірить у прихід Спасителя. Але щоб так було то треба перебувати у єдності із Богом, тобто з Ісусом і Отцем. Докладніше про це написано Вiд Iоана 15:4 Тож лишайтеся в Мені, а Я залишуся в вас. Галузка не спроможна сама собою плід давати, якщо вона не є лозою. Так і ви не зможете, якщо не будете в Мені. 5 Я є лоза, а ви - то є галуззя. Той, хто перебуває в Мені, а Я в ньому, дає врожай багатий. А без Мене ви не зможете нічого вдіяти. 6 Якщо ж хто не залишиться в Мені, то буде подібний до відрізаної галузки. Її викинуть, і вона зів'яне. Люди збирають сухе галуззя, кидають його у вогонь і спалюють його. 7 Якщо ви перебуватимете в Мені, і Моє вчення буде в вас, тоді просіть чого хочете - і матимете.

sss написав:
Дивно.До кого ж тоді Христос молився говорячи:- "Отче наш".Сам до себе?Абсурд.

По перше, на мою думку Христос не міг молився молитвою «Отче Наш», а дав приклад як треба учням молитися, по крайні мірі можна узяти це по цих словах «І прости нам провини наші, як ми прощаємо тим, хто завинив перед нами». Чи ви можливо стверджуєте що І.Х був грішником?

По друге, християни не стверджують що Христос це Отець, Отець є Отець, а Син є Син, але вони є Одно .
Прочитає, добре це викладено у Афанасієвскому символі. трохи великий, не хочу щось виривати, там дуже добре написано у що ми віримо.

Веры Каждый, желающий быть блаженным, должен прежде всего иметь общую христианскую веру. Тот же, кто не сохраняет ее неизменной и неподдельной, несомненно останется навеки потерянным. Наша общая христианская вера в том, что мы поклоняемся единому Богу в Трех Лицах и Трем Лицам в одном Божестве, и при этом не смешиваем лица и не разрываем Божественной Сущности. Первое из них - Личность Отца, второе - Личность Сына и третье - Личность Святого Духа. Но Отец, и Сын, и Святой Дух - одно Единое Божество, равноценное в славе и в вечном величии. Таков Отец, таков Сын, и таков Святой Дух. Не сотворен Отец, не сотворен Сын, и не сотворен Святой Дух. Бесконечен Отец, бесконечен Сын, и бесконечен Святой Дух. Отец вечен, Сын вечен, и Святой Дух вечен, И не три вечных, а Один Вечный, Также и не три несотворенных, и не три бесконечных, А Один Несотворенный, и Один Бесконечный. Также и Отец Всемогущий, Сын Всемогущий, и Святой Дух Всемогущий, И так же не три всемогущих, а Один Всемогущий. Так и Отец Бог, Сын Бог, и Святой Дух Бог, не три Бога, а Один Бог. Так и Отец Господь, Сын Господь, и Святой Дух Господь, не три Господа, но Один Господь. Ибо как требует того христианская истина, признаем каждое Лицо и Богом и Господом. Также общая христианская вера препятствует нам называть трех Богами или трех Господами. Отец не создан, не сотворен и не рожден. Сын есть от Отца и только от Отца - не создан и не сотворен, но рожден. Святой Дух есть от Отца и Сына - не создан, и не сотворен или рожден, но послан. Поэтому один Отец, а не три Отца, один Сын, а не три Сына, один Святой Дух, а не три Святых Духа. И из всех трех Лиц ни один не первый, и ни один не последний, ни один не меньший, и ни один не больший, но все три Лица одинаково вечны и одинаково велики, Чтобы во всем этом, как сказано, всем трем Лицам поклонялись как единому Божеству и в одном Божестве - всем трем Лицам. Итак, кто хочет быть блажен, должен разуметь о трех Лицах Божества. Но для вечного блаженства необходимо твердо верить, что Господь наш Иисус Христос стал плотью. В том истинная вера, чтобы верить, что наш Господь Иисус Христос, Сын Божий, одинаково как Бог, так и Человек. Бог Он, как рожденный от Отца прежде начала времен, и Человек, как рожденный от матери в свое время. Совершенный Бог и совершенный Человек с душою разумной в теле человеческом. Равен Богу по Божественной природе и меньший Бога по человеческой природе. И хотя Он Бог и Человек, но не два, а Один Христос. Но как Он Один, то не Божественная природа изменилась на человеческую, но человеческая природа принята Богом. Один Он есть, но не так, чтобы природы смешивались, но чтобы они образовали единство. Ибо как разумная душа и тело образуют одного человека, так и человек и Бог образуют Одного Христа, Который пострадал за наше спасение, сошел в царство смерти, воскрес из мертвых, вознесся на Небо, воссел одесную Отца и вернется судить живых и мертвых. В пришествие Его все люди воскреснут в своих телах и дадут отчет в делах своих: кто добро творил, пойдут в жизнь вечную, кто зло творил, пойдут в огонь вечный. Это наша общая христианская вера; кто не верит этому верно и твердо, не может быть блажен.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21265
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2010, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Цитата:
Тепер про "всемогутність". А ви просто проявляєте так свій інтелект,та думаєте що слово "прийде" стосується лише Ісуса.... Ой не знаю що й сказати.... Думаю ви здогадались.


По перше не думайте що ви такі розумні, це зовсім не так. Я вас не ображаю, а просто довожу свою точку зору. Покрайні мірі навчіться ввічливо ставитися до людей, візьміть приклад із свого брата Вал Сем. Дякую якщо зможете зрозуміти.

Тепер до об’явлення 1 розділу, не розумію як ви не можете побачити з цього місця що Отець і Син –Одне.

4 Іван до .... від Того, Хто є, Хто був і Хто має прийти; - говориться про Отця. Тепер я замітив, що ви самі навіть не відверто до кінця говорите. Як це зрозуміти: Хто є - а його що не було? Хто був – хіба на землю Отець приходив, чи Син приходив? і Хто має прийти – мені інтересно, а хто має прийти знов, невже Отець?
5 … а Він Свідок вірний – що таке слово «свідок», я думаю вам зрозуміло, не буду пояснювати. Тепер питання чого Ісус свідком був? Можливо тепер ви зрозумієте слова від Iван.14:9 9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. 11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі.
Тепер буду вас до покаяння приводити :) Слова Ісуса:Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені?...Коли ж ні, то повірте за вчинки самі. Подивіться на особистість Христа і на особистість Отця, хіба вони не те саме роблять і приймають ( поклоніння, прощення гріхів, створення світу....)

І знов про кого тут говориться 7-8 вірш про кого говориться, про Сина Ото Він із хмарами йде, і побачить Його кожне око, і ті, що Його прокололи були, і всі племена землі будуть плакати за Ним. Так, амінь! 8 Я Альфа й Омега, говорить Господь, Бог, Той, Хто є, і Хто був, і Хто має прийти, Вседержитель!
Матв.16:27 Син Людський прийде в славі Отця Свого зі Своїми ангелами. І тоді Він віддячить кожному за його діла.

Знов виникає питання хто знов має прийди Отець чи Син? Думаю зрозуміло - Син. Отож у цьому відривку підкреслюється Божественність Ісуса і що Він Є Бог, і що Отець і Син це Одно.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21298
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 02:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Слушай, Израиль: наш Бог Иегова - один Иегова. Ваш переклад
Слушай, Израиль, Господь, Бог наш, есть Господь единый. – оригінал переклада
Усе стало зрозуміло! Не розумію що ти хочеш тим сказати. Я що говорю що є два бога?
Я хочу сказати те що ви не хочете думати або просто прикидаєтесь.В оригіналі стоїть Єгова(ЙХВХ),а не Господь тобто Пан(Адонай-євр).Отже одним Богом є Єгова- "Господь(Єгова ориг), Бог наш, есть Господь(Єгова) единый".Так НАПИСАНО.
Цитата:
21 чтобы все они были одно. Как ты, Отец, в единстве со мной и я в единстве с тобой, так пусть и они будут в единстве с нами, чтобы мир поверил, что ты послал меня. – ваш переклад, можу вас зрозуміти, чому ви так думаєте..
Ну ви даєте.До чого тут наш переклад.І взагалі навіщо ви цитуєте з цього перекладу.Я вам навів цитату з загальнопринятого перекладу Ог-" щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав".
Синодальний-"да будут все едино, как Ты, Отче, во Мне, и Я в Тебе, [так] и они да будут в Нас едино, -- да уверует мир, что Ты послал Меня"
Хоменка-"щоб усі були одно".
Тепер порівняєм:Ог-Ів10:30- Я й Отець Ми одне
Синодальний-Я и Отец -- одно.
Хоменка-Я і Отець-одно.
Отже слово одно застосовується як до Ісуса та Отця так і до учнів.Те саме слово.Але чомусь ви пояснюєте що в першому випадку, де говоритья про учнів,воно має значення єдності ,однодушності,спільності,а от у випадку з Ісусом це вже не має значення єдності.Не можна так на свій лад тлумачити.Тому як і у випадку з учнями так і з Ісусом слово одно говорить про єдність в намірах,діях,думках тощо.І не треба придумувати ніякої Трійці,бо навіть таке розуміння яке притаманне вам не доводить що Бог це Трійця.Навпаки породжує додаткові запитання,наприклад:-чому Ісус каже що лише він та Отець-одно?А Дух св,чому він не згадує тут про нього??Тому то шановні один розумник аби видати цю брехню за правду,вставив у текст Божого слова,таку бажану,хоча й свою фразу.1Ів5:7-"на небі: Отець, Слово й Святий Дух, і ці Троє Одно".Треба чесно визнати що ап Іван цих слів ненаписав. Отже одне місце де говориться в Біблії що Отець,Син та Дух-Одно,та й то сфальсифіковане.Що б ви сказали,га??
Цитата:
Прочитай, добре це викладено у Афанасієвскому символі. трохи великий, не хочу щось виривати, там дуже добре написано у що ми віримо..
Та перестаньте ви вже з своїми філософами та ще й на рус язике.Біблія і лише вона може переконувати.Є це у Біблії?-Якщо є то говоримо далі,а якщо ні то який зміст?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>