Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 00:35




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21302
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну ви даєте.До чого тут наш переклад.І взагалі навіщо ви цитуєте з цього перекладу.Я вам навів цитату з загальнопринятого перекладу Ог-" щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав". .... і так далі....

Я уже вам поясним, це місце, чому ви все перекручуєте, чому не взяли інші мої переклади, а імено ті які би підкреслити вашу думку. Я ж вам був пояснив, а ви знов те саме питаєтеся . Не хочете не приймайте правди, для чого мені ще раз писати розуміння СЄ.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21312
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Я уже вам пояснив, це місце, чому ви все перекручуєте, чому не взяли інші мої переклади, а імено ті які би підкреслити вашу думку. Я ж вам був пояснив, а ви знов те саме питаєтеся . Не хочете не приймайте правди, для чого мені ще раз писати розуміння СЄ.
І ви тудиж.Що саме я перекручую??Користуючись відомими та загальнопринятими перекладами Біблії,які переклали прихильники Трійці,я вам показую те що написано.В одному і в другому випадку, Ісус вжив те саме грецьке слово -(ген).Тож коли в Ів17:21 Христос каже-"щоб усі були єдині,або одно ,то ясно, що Ісус має на увазі що учні не стануть частиною Трійці. Однак вони мають спільність з Отцем і Сином щодо наміру, таку саму спільність, яка об’єднує Бога і Христа.От беремо переклад на який ви послались(Чому не вказуте чий??)-"щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі, - щоб і вони в нас були; щоб світ повірив, що ти мене послав".Далі ваше пояснення:--Що Христос хотів тими словами сказати. Треба читати у контексті, а не вирваними словами,Щоб Церква була однодушна, бо коли Церква буде однодушна то світ повірить у прихід Спасителя. Але щоб так було то треба перебувати у єдності із Богом, тобто з Ісусом і Отцем.
При цьому ви уникнули поясненя того ж контексту.Цитую:-щоб усі були єдині, - так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі.Отже чому ви не пояснили що озн--так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі.Вам не вигідно було це зробити??Ну щож мабуть так.Ми бачимо що усі мають бути єдині подібно як Отець в Сині,а Син в Батькові.Тому якщо ви пояснюєте що, цитую:- Христос хотів тими словами сказати,Щоб Церква була однодушна-то зрозуміло що однодушна так як і однодушні Отець з Сином.Отже не уподібнюйтесь до декого хто тільки може звинувачувати у перекручуванні і при цьому не наводити що саме.Більш того якщо звертаєте увагу на контекст,то пояснюйте його.Саме цього ви не зробили звинувативши мене в цьому.Негарно так.Ну а щодо правди вона одна і є вона в Слові Бога.Шукаймо та обовязково найдемо,якщо будемо чесними.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21313
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 14:08 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Чи є Ісус Христос Богом? Чому виникають сумніви?
«Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. (Йоан.1:1)». Дальше, вірш чотирнадцятий: «І Слово стало тілом». Мова про те, що Бог-Слово воплотився. І хоч ніде в Євангелії Ісус Христос не говорить про себе «Я Бог», але дає це зрозуміти. Читаємо: «Юдеї знов ухопили за каміння, щоб каменувати його. Тоді мовив до них Ісус: «Багато добрих діл появив я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви мене?» А юдеї відповіли йому: «За добре діло ми тебе не каменуємо, але - за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!» (Йоан.10:31-33)». Це реакція на слова: «Я і Отець - одно.» (Йоан.10:30)». Подібно в іншому місці, після зцілення в суботу: «За те ж юдеї ще дужче заповзялися, щоб убити його - не тільки за те, що суботу порушував, а й за те, що Бога своїм Отцем називав, робивши себе рівним Богові. (Йоан.5:18)»
Ці солова свідчать, що Ісус Христос є Богом і є Богом рівним Отцю.
Хочу спитати, як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?
"І от один із них, законоучитель, спитав його, спокушаючи: “Учителю, котра найбільша заповідь у законі?” Він же сказав до нього: “Люби Господа, Бога твого, всім твоїм серцем, усією твоєю душею і всією думкою твоєю: це найбільша й найперша заповідь. А друга подібна до неї: Люби ближнього твого, як себе самого. На ці дві заповіді ввесь закон і пророки спираються.” (Матф.22:35-40)" Отже дві головні заповіді це: перша - любов до Бога, друга - любов до ближнього. Найпершим (найближчим) ближнім є тато і мама - наші батьки. Вище тільки Бог! Господь Ісус говорить: "Хто любить батька або матір більше, ніж мене, той недостойний мене. І хто любить сина або дочку більше, ніж мене, той недостойний мене. (Матф.10:37 пор Луки 14:26)". Тим закликає, по праву, любити Його як Бога бо є Богом. То, на думку "свідків", як любити Ісуса Христа - як Бога, чи як ближнього? Третього не дано!




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21333
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Чи є Ісус Христос Богом? Чому виникають сумніви?
«Споконвіку було Слово, і з Богом було Слово, і Слово було - Бог. (Йоан.1:1)». Дальше, вірш чотирнадцятий: «І Слово стало тілом». Мова про те, що Бог-Слово воплотився. І хоч ніде в Євангелії Ісус Христос не говорить про себе «Я Бог», але дає це зрозуміти. Читаємо: «Юдеї знов ухопили за каміння, щоб каменувати його. Тоді мовив до них Ісус: «Багато добрих діл появив я вам від Отця мого. За котре з тих діл каменуєте ви мене?» А юдеї відповіли йому: «За добре діло ми тебе не каменуємо, але - за богохульство! За те, що, людиною бувши, Бога з себе робиш!» (Йоан.10:31-33)». Це реакція на слова: «Я і Отець - одно.» (Йоан.10:30)». Подібно в іншому місці, після зцілення в суботу: «За те ж юдеї ще дужче заповзялися, щоб убити його - не тільки за те, що суботу порушував, а й за те, що Бога своїм Отцем називав, робивши себе рівним Богові. (Йоан.5:18)».
Це так думали Юдеї.А вони знаємо як багато чого думали що Христос їх змушений був виправляти.Та навіть з останіх слів видно кого він наз своім Отцем-Трійцю?-Ні.Бога одного та цілісного,без всяких там облич,істот чи чогось ще.
Цитата:
Хочу спитати, як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?
"І от один із них, законоучитель, спитав його, спокушаючи: “Учителю, котра найбільша заповідь у законі?” Він же сказав до нього: “Люби Господа, Бога твого, всім твоїм серцем, усією твоєю душею і всією думкою твоєю: це найбільша й найперша заповідь. А друга подібна до неї: Люби ближнього твого, як себе самого. На ці дві заповіді ввесь закон і пророки спираються.” (Матф.22:35-40)" Отже дві головні заповіді це: перша - любов до Бога, друга - любов до ближнього. Найпершим (найближчим) ближнім є тато і мама - наші батьки. Вище тільки Бог! Господь Ісус говорить: "Хто любить батька або матір більше, ніж мене, той недостойний мене. І хто любить сина або дочку більше, ніж мене, той недостойний мене. (Матф.10:37 пор Луки 14:26)". Тим закликає, по праву, любити Його як Бога бо є Богом. То, на думку "свідків", як любити Ісуса Христа - як Бога, чи як ближнього? Третього не дано!
Ви дуже смикалистий виявились тут.Шкода що невдалось з вами про Борджиа та про Константина поговорити,десь ви пропали.Я спробую вам відповісти запитанням.Як любити Богородицю- як ближню, чи як Богиню?Тільки не пропадайте як тоді.Ви мене зацікавили.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21334
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Ці солова свідчать, що Ісус Христос є Богом і є Богом рівним Отцю.
Цікавий висновок.Пиатння Хто ж тоді Є головою Христа згідно з 1Кор11:3.Вираз голова тут передає думку про вищіст,подібно як кожному чоловікові голова Христос.Отже сказано Бог голова Христу.Бог тут-Це хто?- Трійця чи якась інша конфігурація тут застосовується.Мені дуже цікаво.Чекаю відповіді,тільки не цитат з Отців.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21338
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 00:24 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
sss написав:
Цікавий висновок.Пиатння Хто ж тоді Є головою Христа згідно з 1Кор11:3.Вираз голова тут передає думку про вищіст,подібно як кожному чоловікові голова Христос.Отже сказано Бог голова Христу.Бог тут-Це хто?- Трійця чи якась інша конфігурація тут застосовується.Мені дуже цікаво.Чекаю відповіді,тільки не цитат з Отців.

Отець є голова Сину. Хто перечить? А рівний Богові-Отцю бо є Богом-Сином, читаєте і не розумієте, чи як, бо написано: "Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, (Фил.2:6)"
Не зрозумів, що значить: "тільки не цитат з Отців".
sss написав:
Це так думали Юдеї.А вони знаємо як багато чого думали що Христос їх змушений був виправляти.

Влучно підмітили "Христос їх змушений був виправляти", але ніде їм не заперечив що є Богом! "...Ісус же мовчав. І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? Промовляє до нього Ісус: Ти сказав... А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! (Матв.26:63,64)" Оте "ти сказав" є гебреїзм, і в перефразі звучить так: якщо ти знаєш, чому питаєш.
sss написав:
Та навіть з останіх слів видно кого він наз своім Отцем-Трійцю?-Ні.Бога одного та цілісного,без всяких там облич,істот чи чогось ще

То як перекласти Елі, елі - Бог мій, Бог мій, а ви не звернули увагу, що Елі в однині, на відміну від Елогім, що в множині? От це було б дивно, коли замість однини Христос вжив множину, адже Він є Адонаі і Елогім Ягве.
sss написав:
Я спробую вам відповісти запитанням.Як любити Богородицю- як ближню, чи як Богиню?Тільки не пропадайте як тоді.Ви мене зацікавили.

Мало того що не відповіли, то ще ставите безглузде запитання. Ну як Марія може бути богинею, я такого в біблії не читав, може підскажете звідки такі пізнання.
Нагадую що заповідь: "люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Втор.6:5)" в дослівному перекладі звучить так:люби Ягве, Бога (elogim в множині) твого (однина), усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! Отже більше за ближніх, більше ніж батьків треба любити Бога, прощо вже йшлося. Питання залишаю відкритим: Як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?
Будьте серйозною людиною, не відповідайте питаннями - це не ввічливо.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21353
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Чекаю відповіді,тільки не цитат з Отців.

Palatinus написав:
Не зрозумів, що значить: "тільки не цитат з Отців".

Це він про мене пише. Бідолашний sss, він уже не знає за що вчепитися і як відповідати :cry: , в нього тактика така, коли не знає відповіді він задає друге запитання або отак пише (іронією). (Це ви самі побачили з його останьої відповіді.) Тай тепер у кожній своїй записі згадує про «Отців», я навіть стільки про них не писав, скільки він про них згадує. Я йому вже відповідав і ще раз відповім тими самими слова із іншої рубрики: «я вам із Слова Божого навів повно цитат, не вірите. Уже навожу цитати з перекладу де пише Єгова, все одно не вірите, що Ісус є Бог. Уже доказав вам що на протязі історії від 1 по21 ст. усі християни вірили у Трійцю – знов не вірити»
Просто не звертай уваги на нього іронію. Він ще любить :D :D :D поставити. І що він хоче тим сказати???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21358
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 19:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Отець є голова Сину. Хто перечить? А рівний Богові-Отцю бо є Богом-Сином, читаєте і не розумієте, чи як, бо написано: "Він, бувши в Божій подобі, не вважав за захват бути Богові рівним, (Фил.2:6)"
Sh21 а чому ви не поправили цього пана.Адже не написано що головою Христа є Отець,а Бог.Чи тут Бог вже не Трійця??От ви мене вчите ввічливості,а самі що виробляєте.То коли Степан бачить Бога паворуч якого Христос,то Бог тут це не Отець,а коли Бог є Головою Христа,то це вже Отець.І спробуй тут не іронізувати. :lol:
Цитата:
Влучно підмітили "Христос їх змушений був виправляти", але ніде їм не заперечив що є Богом! "...Ісус же мовчав. І первосвященик сказав Йому: Заприсягаю Тебе Живим Богом, щоб нам Ти сказав, чи Христос Ти, Син Божий? Промовляє до нього Ісус: Ти сказав... А навіть повім вам: відтепер ви побачите Людського Сина, що сидітиме праворуч сили Божої, і на хмарах небесних приходитиме! (Матв.26:63,64)" Оте "ти сказав" є гебреїзм, і в перефразі звучить так: якщо ти знаєш, чому питаєш.
Ніде ім не заперечив що є богом,і для цього навів слова що навіть суддів наз богами.То чому наз Христа богом не можна.СЄ цього не заперечують.Подивіться в попередні мої дописи де я про це писав.
Цитата:
То як перекласти Елі, елі - Бог мій, Бог мій, а ви не звернули увагу, що Елі в однині, на відміну від Елогім, що в множині? От це було б дивно, коли замість однини Христос вжив множину, адже Він є Адонаі і Елогім Ягве.
Я ж вас питав який відповідник цього слова Елогім на грецькій мові,чи озн він множину в однині??Тобто які слова зустрічаються в грецькій Септуагінті в цих віршах,і чи передають вони значення множини??
Цитата:
Мало того що не відповіли, то ще ставите безглузде запитання. Ну як Марія може бути богинею, я такого в біблії не читав, може підскажете звідки такі пізнання.
а це питання не до мене,а до тих Отців ,які зробили з Марій матір Божу чи Богородицю,чого ви не заперечуєте.Тож якщо мати таке переконання ,то зрозуміло що проста людина не може породити Бога,а лише подібного собі.Тому якщо Марія справді породила Бога то повинна бути подібною до того кого породила.Чи не так.???
Цитата:
Нагадую що заповідь: "люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Втор.6:5)" в дослівному перекладі звучить так:люби Ягве, Бога (elogim в множині) твого (однина), усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! Отже більше за ближніх, більше ніж батьків треба любити Бога, прощо вже йшлося. Питання залишаю відкритим: Як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?Будьте серйозною людиною, не відповідайте питаннями - це не ввічливо.
Пане не філософствуйте,та незадавайте пустих питань.Я розумію заповідь любити Бога як любити Його та все що від нього походить.Прочитайте уважно слова з 1Ів 3:17,думаю що ви все зрозумієте.Якщо ні то я спробую пояснити.А також задам вам філософське питання.Проявіть смикалку,яку ви так стараєтесь проявити їїдо мене.Чи може Бог створити такий камінь який Йому було б непідсилу підняти??? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21360
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 19:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Це він про мене пише. Бідолашний sss, він уже не знає за що вчепитися і як відповідати :cry: , в нього тактика така, коли не знає відповіді він задає друге запитання або отак пише (іронією). (Це ви самі побачили з його останьої відповіді.) Тай тепер у кожній своїй записі згадує про «Отців», я навіть стільки про них не писав, скільки він про них згадує. Я йому вже відповідав і ще раз відповім тими самими слова із іншої рубрики: «я вам із Слова Божого навів повно цитат, не вірите. Уже навожу цитати з перекладу де пише Єгова, все одно не вірите, що Ісус є Бог. Уже доказав вам що на протязі історії від 1 по21 ст. усі християни вірили у Трійцю – знов не вірити»
Просто не звертай уваги на нього іронію. Він ще любить :D :D :D поставити. І що він хоче тим сказати???
Дякую за комплімент,щодо бідолашного.Нікого я не хочу нікуди ставити ,ви самі себе туди ставите.Бачу у вас часу на те щоб дати відповіь на Ів 10:30 дійсно немає.Ну щож хай так буде,все це пане є очевидним.А щодо того в що я вірю ,то ви мабуть так і не зрозуміли.Повторю:-"лише Слово Живого Бога".Якщо Єгова це Ісус,то хто до кого звертається в цих словах:-"Промовив Господь Господеві моєму: Сядь праворуч Мене, доки не покладу Я Твоїх ворогів за підніжка ногам Твоїм"!А також про кого тут йде мова:-" і нехай вони знають, що Ти, Твоє Ймення Господь, Сам Ти, Всевишній, на цілій землі"??От допоможіть мені бідолашному зрозуміти це.Але не поспішайте,мені не горить,у вас же немає часу.Можете ще щось про мене гарне написати.А тоді як зявиться час то щось скажіть по поводу цих запитань.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21367
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 20:33 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Бачу, що sss нічого не відповідає. Ще раз повторю: в Писанні є чіткі паралельні місця де Ісус Христос виступає в Старому Заповіті як Ягве. Не бачу потреби дописувати щось свіже, бо не отримав пояснень на попередні повідомлення. Тому, щоб не змінювати тему, не вхилятись від неї, не розпилятись, змушений знов повторити:
«Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому! (Iс.40:3 Огієнко)». Безперечно той, кому торують дорогу є Господом Ісусом. Читаємо те місце в буквальному перекладі: «Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому!» Хіба не про Ісуса Христа тут ідеться? Чи не Його в цьому місці називає пророк Іменем Ягве?
Не порахуйте за тяжку працю, погортайте Біблію в перекладі Макарія (видрукували "свідки"), без особливої напруги знайдете де Ягве в Старому Завіті є Ісусом в Новому.
Тепер до заповідей любові.
Перша і найголовніша: "Люби Господа (Ягве), Бога твого, всім твоїм серцем, усією твоєю душею і всією думкою твоєю (Втор. 6:5)"
Друга: "...будеш любити ближнього свого, як самого себе! Я Господь (Ягве)!"(Лев.19:18)
Зверніть увагу: заповіді як любити ангелів нема. Отже є два можливі варіанти, любити Ісуса Христа як Бога, бо "Він Бог правдивий і вічне життя! (1Iван.5:20)" або любити Ісуса Христа як людину. Щоб уникнути непорозумінь, звернімось до Богонадхненного Святого Писання і дізнаємось якої любові до себе вимагав Спаситель Світу Ісус Христос. Читаємо: "Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. (Матв.10:37)" і "Коли хто приходить до Мене, і не зненавидить свого батька та матері, і дружини й дітей, і братів і сестер, а до того й своєї душі, той не може буть учнем Моїм! (Лук.14:26)". Бачимо, що Господь Ісус прагне до Себе від нас досконалої любові, в порівнянні з якою любов до батьків і дітей має бути як ненависть. Направду віруюча людина при одній згадці про батьків чи дітей відчуває ту туплу і ніжну любов до своїх однорідни - найближчих ближніх. І ця любов має стати ніби ненависьтю, щоб любов до Бога була набагато більшою. Зрозуміло, що Ісус Христос не є ближнім, бо прагне любові більшої ніж до батьків. Хоч шанувати батьків це заповідь: "Шануй свого батька та матір свою, як наказав був тобі Господь, Бог твій, щоб довгі були твої дні, і щоб було тобі добре на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі. (Повт.5:16)". То на цій основі і постає питання чи любити Ісуса Христа як Бога?!
Ви ,sss, знову ставите питання, вперто ігноруючи наші. Кого більше не поважаєте нас чи себе? Ви постійно лавіруєте, тягните сюди Марію, католиків, софістичні загадки про каміння. Про який діалог може йти мова?! А якщо б розпочалась наукова суперечка ви і надалі будували аргументи методом відстороненої теми?
Давайте без відхилень, відповідайте мені на поставленні вище питання, а саме: Як любити Ісуса Христа; і якщо не обтяжить: Чому Ісая каже "...вготуйте дорогу Ягве...(Іс. 40:3), якщо пророцтво про Ісуса. Тільки тоді я дам відповіді на ваші питання, не майте жодного сумніву.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21369
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 21:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Отже чому ви не пояснили що озн--так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі.Вам не вигідно було це зробити??Ну щож мабуть так.Ми бачимо що усі мають бути єдині подібно як Отець в Сині,а Син в Батькові.Тому якщо ви пояснюєте що, цитую:- Христос хотів тими словами сказати,Щоб Церква була однодушна-то зрозуміло що однодушна так як і однодушні Отець з Сином…. Більш того якщо звертаєте увагу на контекст,то пояснюйте його. Саме цього ви не зробили звинувативши мене в цьому. Негарно так.

Забудьте що я колись буду ухилятися від відповіді, це не мій характер, а от ви коли почнете відповідати?
Тим більше такі як ви завжди хокає якусь загвостку, а ніж відповіді на мої відповіді.

Пояснення від Iвана 17 розділ що означає «так, як ти, Батьку, в мені, а я в тобі»
Я уважно прочитав 17 розділ пару раз, подивився паралельні місця, подивився що значить єдність Христа і Церкви. Вибрав вірші де вислутлюється все що повязано із словом"один" і "єдині".
5 І тепер прослав, Отче, Мене Сам у Себе тією славою, яку в Тебе Я мав,поки світ не постав.
6 Я Ім'я Твоє виявив людям, що Мені Ти із світу їх дав. Твоїми були вони, і Ти дав їх Мені,
9 Я благаю за них. Не за світ Я благаю, а за тих, кого дав Ти Мені, Твої бо вони!
10 Усе бо Моє то Твоє, а Твоє то Моє, і прославивсь Я в них.
11 Святий Отче, заховай в Ім'я Своє їх, яких дав Ти Мені, щоб як Ми, єдине були!
20 Та не тільки за них Я благаю, а й за тих, що ради їхнього слова ввірують у Мене, 21 щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав.
Iван.17:23 Я у них, а Ти у Мені, щоб були досконалі в одно, і щоб пізнав світ, що послав Мене Ти, і що їх полюбив Ти, як Мене полюбив.
22 А ту славу, що дав Ти Мені, Я їм передав, щоб єдине були, як єдине і Ми. 23 Я у них, а Ти у Мені, щоб були досконалі в одно,
26 Я ж Ім'я Твоє їм об'явив й об'являтиму, щоб любов, що Ти нею Мене полюбив, була в них, а Я в них!...

Тепер схожі місця
Вiд Iвана 15:1 Я правдива Виноградина, а Отець Мій Виноградар. 2 Усяку галузку в Мене, що плоду не приносить, Він відтинає, але всяку, що плід родить, обчищає її, щоб рясніше родила. 3 Через Слово, що Я вам говорив, ви вже чисті. 4 Перебувайте в Мені, а Я в вас! Як та вітка не може вродити плоду сама з себе, коли не позостанеться на виноградині, так і ви, як в Мені перебувати не будете. 5 Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви. 6 Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять.

До ефесян 5:29 Бо ніколи ніхто не зненавидів власного тіла, а годує та гріє його, як і Христос Церкву, 30 бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! 31 Покине тому чоловік батька й матір, і пристане до дружини своєї, і будуть обоє вони одним тілом. 32 Ця таємниця велика, а я говорю про Христа та про Церкву!
1-е до коринтян 12:12 Бо як тіло одне, але має членів багато, усі ж члени тіла, хоч їх багато, то тіло одне, так і Христос. 13 Бо ми всі одним Духом охрищені в тіло одне, чи то юдеї, чи геллени, чи раби, чи то вільні, і всі ми напоєні Духом одним.
1Кор.12:25-27 щоб поділення в тілі не було, а щоб члени однаково дбали один про одного. 26 І коли терпить один член, то всі члени з ним терплять; і коли один член пошанований, то всі члени з ним тішаться. 27 І ви тіло Христове, а зосібна ви члени!
Фил.1:27 Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську,
До римлян 12 4 Бо як в однім тілі маємо багато членів, а всі члени мають не однакове діяння, 5 так багато нас є одне тіло в Христі, а зосібна ми один одному члени.
1Кор.1:10 Тож благаю вас, браття, Ім'ям Господа нашого Ісуса Христа, щоб ви всі говорили те саме, і щоб не було поміж вами поділення, але щоб були ви поєднані в однім розумінні та в думці одній!
1Кор.6:16 Хіба ви не знаєте, що той, хто злучується з розпусницею, стає одним тілом із нею? Бо каже: Обидва ви будете тілом одним. 17 А хто з Господом злучується, стає одним духом із Ним.

Ви зможете тепер самі посидіти і так само як я пару раз почитати і самі зробити для себе висновок?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21372
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ну щож я бачу що розмови в цій темі перейшли в взаємні звинувачення,типу ти невідповів,а я відповів і т інш.Отже вважаю таку розмову безглуздою якщо ми і далі її будемо вести в такому форматі.Тож пропоную обговорювати по три запитання.Спочатку одна сторона ставить три запитання,а інша відповідає до повного порузуміння,а потім навпаки.Таким чином буде чітко видно хто уникає запитаня,а хто відповідає.Поки одна сторона не дасть грунтовних відповідей на ці три запитання,інша питань не задає.Питання повинні бути короткими та логічними.Відповіді -не цитати Отців чи Трактатів філософів,а з Божого Слова.Якщо погоджуєтесь то вперед.Вибирайте чи спочатку питаєте чи відповідаєте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21374
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Ну щож я бачу що розмови в цій темі перейшли в взаємні звинувачення,типу ти невідповів,а я відповів і т інш.Отже вважаю таку розмову безглуздою якщо ми і далі її будемо вести в такому форматі.Тож пропоную обговорювати по три запитання.Спочатку одна сторона ставить три запитання,а інша відповідає до повного порузуміння,а потім навпаки.Таким чином буде чітко видно хто уникає запитаня,а хто відповідає.Поки одна сторона не дасть грунтовних відповідей на ці три запитання,інша питань не задає.Питання повинні бути короткими та логічними.Відповіді -не цитати Отців чи Трактатів філософів,а з Божого Слова.Якщо погоджуєтесь то вперед.Вибирайте чи спочатку питаєте чи відповідаєте.

Мені здається що ми відповідаємо на всі запитання, а ви чогось не хочете. Але давайте по вашому. Але давайте по одному можливо запитані бо це буде дуже довго, і давайте можливо писати в одній рубриці я думаю у рубриці Бог Отець і Син І Дух Святий? Якщо уже запропунували дати першим зробити вибір то дайте відповідь на запитання Palatinus бо він чекає уже давно відповіді.
Хочу спитати, як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21377
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Хочу спитати, як любити Господа Ісуса Христа - як ближнього, чи як Бога?
Це провокативне питання,яке змушує зробити вибір-хто для мене є Христос-ближній чи Бог.А якщо Христос для мене є так як казав Петро-"Ти Син Бога Живого",то куди це втиснути стосовно цього запитання??Не ближній і не Бог,а Його Син.То як я буду любити Його як Бога якщо він Є Його Сином,і з іншої сторони більшим від мого ближнього.Тому я поставив подібне провокативне питання щодо Марії,яку католики вважають Богородицею і їй поклоняються на тому ж рівні щой Богу.Навіть частіше звертаються в своїх молитвах до неї аніж до Бога.Отже то подібне запитання:-Як любити Богородицю-як ближнього чи як Бога??Зрозуміло що для католиків Богородиця Є більше ніж ближній,але й менша від Бога.Тому вони її люблять як Мати Божу,а це третє.Тому своїм запитанням я не ухилявся від питання,а показав безглуздість його. Та всеж таким розумникам як цей колишній ХРЕСТОНОСЕЦЬ Палатінос відповідь спробую дати таку-Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина,а не Бога-Сина.Тож якщо відповідь не задовільняє,то в чому саме??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21378
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 00:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Згідний з усіма. Краще всеж питання - відповідь - одне питання - одна відповідь...і т.д.
Sh_21 вже задав питання.
Ну що ж панове,.. Благослови нас Боже!
sss, відпишу завтра бо не маю вже часу...
дякую.




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>