Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 00:40




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26473
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 23:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Юра, та я вам говорив і Сонячник теж ...
Не вигадуйте разом з Соняшником.

Це ви вигадуєте, я вам чітко без всяких заплутаних лабіринтів показав що один Посередник, одні двері, одна дорога до Бога. Де ваші коментарі до слів «Один» «двері» « «дорога», « життя», якщо це тільки стосується Христа.
Не вподібнюйтеся до лже свідків.

Ви не підтасовуйте місця із спомину смерті до слів Христа до слів що Ісус сказав до Івана, це зовсім не дає пояснення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26474
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Це ви вигадуєте, я вам чітко без всяких заплутаних лабіринтів показав що один Посередник, одні двері, одна дорога до Бога. Де ваші коментарі до слів «Один» «двері» « «дорога», « життя», якщо це тільки стосується Христа.
Не вподібнюйтеся до лже свідків.
Ви не підтасовуйте місця із спомину смерті до слів Христа до слів що Ісус сказав до Івана, це зовсім не дає пояснення.
Розумію, що таліпає .. :(
Коли б трималися СЛОВА, не доводилося б крутити, пересмикувати, намагатися звести розмову в інше русло.

Почекаємо, що скаже Сонячник.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26475
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Коли б трималися СЛОВА, не доводилося б крутити, пересмикувати, намагатися звести розмову в інше русло.

Отож, маєте заперечення Слову, якщо ні, то значить Посередник ОДИН це І.Х. Амінь.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26476
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2010, 23:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Отож, маєте заперечення Слову, якщо ні, то значить Посередник ОДИН це І.Х. Амінь.
Отож бо й кажу, доводиться вигадувати, намагатися звести розмову в інше русло.
Чи можете навести слова з моїх відповідей у яких було б заперечення Слову.

Все ж цікаво було б почути Сонячника.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26478
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Все ж цікаво було б почути Сонячника.
Я вже сказав свою думку, і Sh_21 також Вам підтвердив словами Ісуса Христа, що лише Один Посередник, Один Пастир, Одні двері і Одна дорога - це Ісус Христос.
Yur написав:
Ось ці Ісусові слова до кого відносяться; тільки до Апостолів, чи до усіх християн?
Коли Ісус говорив до всіх учнів, то це стосується всіх учнів, у тому числі й мене, а коли говорив до одного учня, то це говорилося до конкретного учня, як приклад:
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин... І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою... (Матв.16:17-18)
Yur написав:
Виходить, що тіло Ісуса окремо і Його божествена природа окремо :shock:
То де ж це тлінне Ісусове тіло зараз?
Хто-хто, але Ви ж то добре розумієте, що тлінне тіло Ісусове було розп'яте на хресті, але на третій день смерть була поглинута перемогою і тлінне одягнулося в нетління - Христос воскрес!!! Сіється тіло звичайне, встає тіло духовне! (1Кор.15) Але це вже інша тема...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26479
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2010, 01:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Все ж цікаво було б почути Сонячника.
Я вже сказав свою думку, і Sh_21 також Вам підтвердив словами Ісуса Христа, що лише Один Посередник, Один Пастир, Одні двері і Одна дорога - це Ісус Христос.
Цього ніхто сумнівав не піддавав.

Сонячник написав:
Коли Ісус говорив до всіх учнів, то це стосується всіх учнів, у тому числі й мене, а коли говорив до одного учня, то це говорилося до конкретного учня, як приклад:
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин... І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою... (Матв.16:17-18)
А ці Ісусові слова теж до одного Томи відносяться:
Промовляє до нього Ісус: Тому ввірував ти, що побачив Мене? Блаженні, що не бачили й увірували! (Івана 20:29)

Сонячник написав:
Yur написав:
Виходить, що тіло Ісуса окремо і Його божествена природа окремо :shock:
То де ж це тлінне Ісусове тіло зараз?
Хто-хто, але Ви ж то добре розумієте, що тлінне тіло Ісусове було розп'яте на хресті, але на третій день смерть була поглинута перемогою і тлінне одягнулося в нетління - Христос воскрес!!!
Мало розуміти, в даному випадку треба уміти й висловити. Й тому говорити, що Марія є лише матір'ю тлінного тіла Ісусового, а не божественної природи Христа, ніяк не можемо.
Марія породила Ісуса в тілі й у тілі Він зійшов на небо.
Це справді окрема тема, котру при бажанні можемо розвинути.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26481
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2010, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Отож, маєте заперечення Слову, якщо ні, то значить Посередник ОДИН це І.Х. Амінь.
Отож бо й кажу, доводиться вигадувати, намагатися звести розмову в інше русло.
Чи можете навести слова з моїх відповідей у яких було б заперечення Слову.


Yur написав:
Сонячник написав:
Yur написав:
Все ж цікаво було б почути Сонячника.
Я вже сказав свою думку, і Sh_21 також Вам підтвердив словами Ісуса Христа, що лише Один Посередник, Один Пастир, Одні двері і Одна дорога - це Ісус Христос.
Цього ніхто сумнівав не піддавав.


Ви часом якісь дивні, таж вам я навів ясно де чорним по білому написано, що тільки Христос Один, бо " нема ні в кім іншім спасіння. Бо під небом нема іншого Ймення, даного людям, що ним би спастися ми мали." Дiї.4:12 Хіба тут говориться ще може Марія спасати, ні, тільки ОДИН І.Х.

Може відповіси замість Michail. Я почув по радіо такі вашу молитву приблизно так " Марія спаси нас..." . Виникає питання, м’яко кажучи це явне суперечення Писанню, бо Один Спаситель є - Христос? . Чому у вас присутнє таке єретичне вчення і молитва?

Цитата:
Отож бо й кажу, доводиться вигадувати, намагатися звести розмову в інше русло.

Ти психологічні ігри не грай, це не політика, я тримаюся у темі " Що тільки один є спаситель і посередник І.Х., а ти у якій темі?

Цитата:
Чи можете навести слова з моїх відповідей у яких було б заперечення Слову.

Я ти хіба довів що Марія є посередником чи спасителем?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: jerelo | 16 листопада 2010, 22:25.
Причина: це просто скарга
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26483
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2010, 17:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Сонячник написав:
Коли Ісус говорив до всіх учнів, то це стосується всіх учнів, у тому числі й мене, а коли говорив до одного учня, то це говорилося до конкретного учня, як приклад:
А Ісус відповів і до нього промовив: Блаженний ти, Симоне, сину Йонин... І кажу Я тобі, що ти скеля, і на скелі оцій побудую Я Церкву Свою... (Матв.16:17-18)
А ці Ісусові слова теж до одного Томи відносяться:
Промовляє до нього Ісус: Тому ввірував ти, що побачив Мене? Блаженні, що не бачили й увірували! (Івана 20:29)


Юра, майте совість, уважно читайте контекст, звісно що до всіх. Давайте я вам задам таке питання а ви відповістите чи ті слова до всіх відносяться чи до однієї особи ( апостол Іван) Iван.21:22 Промовляє до нього Ісус: Якщо Я схотів, щоб він позостався, аж поки прийду, що до того тобі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26484
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2010, 22:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Чи можете навести слова з моїх відповідей у яких було б заперечення Слову.
Я ти хіба довів що Марія є посередником чи спасителем?
А хіба я таке стверджував? Моя відповідь була:
Цитата:
Марія не Бог, вона Божа матір.
Писання говорить, що Бог залишає її матір'ю для нас.

то каже до матері: Оце, жоно, твій син!
Потім каже до учня: Оце мати твоя!
(Івана 19:26.27)


До неї нашої Небесної матері й звертаємося у своїх молитвах.


Sh_21 написав:
Yur написав:
А ці Ісусові слова теж до одного Томи відносяться:
Промовляє до нього Ісус: Тому ввірував ти, що побачив Мене? Блаженні, що не бачили й увірували! (Івана 20:29)
Юра, майте совість, уважно читайте контекст, звісно що до всіх.
Контекст, це те що написано, а не вигадки в угоду власним фантазіям, пане Sh_21.
Немає жодних підстав стверджувати, що у (Івана 20:29) Ісус звертається до всіх, а у (Івана 19:26.27) лише до одного.


Sh_21 написав:
Давайте я вам задам таке питання а ви відповістите чи ті слова до всіх відносяться чи до однієї особи ( апостол Іван) Iван.21:22 Промовляє до нього Ісус: Якщо Я схотів, щоб він позостався, аж поки прийду, що до того тобі?
Кожне слово Благої Вістки стосується всіх.
Слова Ісуса Христа до Петра, котрому не сподобалось що Іван також слідує за ними, є повчальними для кожного. В даному випадку, виконуй що тобі велено і не більше того.

Чи говорить Ісус до учнів, чи до фарисеїв, чи до одного чи до кількох, кожне Його слово маємо перепускати через своє серце. Й воно підскаже, чи сказане Ісусом Іди собі, але більш не гріши! (Івана 8:11) відноситься тільки до грішниці яку хотіли каменувати, чи не тільки.
Як і Його слова: Оце мати твоя! сказані до учня.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26486
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2010, 18:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Чи можете навести слова з моїх відповідей у яких було б заперечення Слову.
Я ти хіба довів що Марія є посередником чи спасителем?
А хіба я таке стверджував? Моя відповідь була:
Цитата:
Марія не Бог, вона Божа матір.
Писання говорить, що Бог залишає її матір'ю для нас.

то каже до матері: Оце, жоно, твій син!
Потім каже до учня: Оце мати твоя!
(Івана 19:26.27)


До неї нашої Небесної матері й звертаємося у своїх молитвах.


1.Де Писання говорить що Марія є матір’ю для християн?
2. А про молитву до неї я задав питання, чому ви молитися до неї у говорите " Марія спаси нас", якщо вона не є спасителем.

Ви весь текст беріть:
26 Як побачив Ісус матір та учня, що стояв тут, якого любив, то каже до матері: Оце, жоно, твій син! 27 Потім каже до учня: Оце мати твоя! І з тієї години той учень узяв її до себе.
1. Ісус звернувся тільки до Івана "Як побачив Ісус матір та учня.... , таж написано в однені.
2. Чому Ісус сказав "до матері: Оце, жоно, твій син!" тільки мавши на увазі Івана.
3. Чому тільки Іван взяв Марія до себе, а не всі учні " І з тієї години той учень узяв її до себе."


Тому покиньте свої фантазії і філософію, а читайте Слово Боже в чистому вигляді.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви до Святого Духа
26488
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2010, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Де Писання говорить що Марія є матір’ю для християн?
Де Писання говорить, що там має бути усе дослівно сказано?

Sh_21 написав:
2. А про молитву до неї я задав питання, чому ви молитися до неї у говорите " Марія спаси нас", якщо вона не є спасителем.
А ті, що тонуть у річці, до кого волають спасти їх.

Sh_21 написав:
Тому покиньте свої фантазії і філософію, а читайте Слово Боже в чистому вигляді.
Тому й казяться віровідступники, що у СЛОВІ себе не знаходять.
=================================================================
=================================================================
Правду кажучи дивно вислуховувати подібні умозаключєнія в стосунку Ісусових слів:
то каже до матері: Оце, жоно, твій син!
Потім каже до учня: Оце мати твоя!
(Івана 19:26.27)

Як і дивно було б нам уявити, що Іван узяв на себе лише опікунство над Дівою Марією. Матір завжди залишається матір'ю, й після того як відходить з цього світу. Духовний зв'язок між нею і дітьми не зникає.
Усопши й зійшовши на Небо у Царство свого Сина, Марія Діва не перестає бути матір'ю ні для Івана, інших апостолів, ані усіх тих, що зовуть себе християнами.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26490
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 00:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
А ті, що тонуть у річці, до кого волають спасти їх.
Коли я тонув у річці, то мовчки кликав до Бога... з глибини... Не міг я кричати до людей, бо був під водою... [mrgreen]
І Бог мене врятував рукою чоловіка, який випадково озирнувся в той час! :yes:
Yur написав:
Марія Діва не перестає бути матір'ю ні для Івана, інших апостолів, ані усіх тих, що зовуть себе християнами.
Не лише діва Марія, а кожна жінка, яка берегла у своєму серці Слова Ісуса Христа і виконувала Божі заповіді, є матір'ю Ісуса, і не лише нашого Господа Ісуса Христа, а й усіх істинних християн, що взяли свій хрест і йдуть за Христом. Так, бо так сказав Сам Ісус Христос: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21)
Ці слова стосуються направду кожного правдивого християнина. Слава нашому Господу за таку велику любов, що він назвав своїх рабів братами та матерями. Це велика любов! :yes:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26493
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 01:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Коли я тонув у річці, то мовчки кликав до Бога... з глибини... Не міг я кричати до людей, бо був під водою... [mrgreen]
І Бог мене врятував рукою чоловіка, який випадково озирнувся в той час! :yes:
Не треба пафосу. Усе від Бога, навіть коли б не урятував. Ви не могли кричати, бо знаходилися під водою й вам залишалося молитися. А коли б були ще на поверхні й відчували що ось-ось потонете, або ж ваше дитя, а ви нічого вдіяти не можете. Невже б вам гонори не дозволили кричати й благати помочі в інших людей.
Кожна людина коли вона в небезпеці, кричить і благає про спасіння у інших людей. І це є нормально. Ненормально є лицемірити.

Сонячник написав:
Не лише діва Марія, а кожна жінка, яка берегла у своєму серці Слова Ісуса Христа і виконувала Божі заповіді, є матір'ю Ісуса, і не лише нашого Господа Ісуса Христа, а й усіх істинних християн, що взяли свій хрест і йдуть за Христом. Так, бо так сказав Сам Ісус Христос: Моя мати й брати Мої це ті, хто слухає Боже Слово, і виконує! (Лук.8:21)
Ці слова стосуються направду кожного правдивого християнина. Слава нашому Господу за таку велику любов, що він назвав своїх рабів братами та матерями. Це велика любов! :yes:
Тож тримайтеся СЛОВА! Й не крутіть Ним як циган сонцем; - тут до нас говорить, а тут не до нас.
І якщо ви уже когось із ваших однодумців (так виглядає, що пана Sh_21 :D ) готові вважати своєю мамою, то чому ж так упираєтесь, щоб назвати матір'ю ТУ, КОТРУ Своєму учневі призначив Ісус!?




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26496
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Де Писання говорить що Марія є матір’ю для християн?
Де Писання говорить, що там має бути усе дослівно сказано?

Та не треба дослівно, нормально покажи де написано.

Yur написав:
Sh_21 написав:
2. А про молитву до неї я задав питання, чому ви молитися до неї у говорите " Марія спаси нас", якщо вона не є спасителем.
А ті, що тонуть у річці, до кого волають спасти їх.

Матв.14:30 Але, бачачи велику бурю, злякався, і зачав потопати, і скричав: Рятуй мене, Господи!... Отож, до кого кликав Петро?


Питання: Чому Ісус ніколи не називав Марію - матірю?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>