Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 00:22




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21380
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Згідний з усіма. Краще всеж питання - відповідь - одне питання - одна відповідь...і т.д.
Sh_21 вже задав питання.
Ну що ж панове,.. Благослови нас Боже!
sss, відпишу завтра бо не маю вже часу...
дякую.
Одне питання але вас двоє а то й троє.Вам мабуть буде так не дуже зручно.То якщо бажаєте ставте по одному питанні кожен до мене чи взагалі до СЄ.Скільки ви поставите запитань мені,стільки ж я поставлю вам після того як дам вичерпні відповіді.Але якщо вас задовільняє одне питання на всіх то можемо і по одному.А і так не до теми "Palatinus" чому ви змінили свій малюнок з Хрестоносця,на цю тварину.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21384
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 13:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Якщо сподобався "хрестоносець", без проблем, можу змінити. А овен, бо я баран у вовчій шкурі :D (це жарт). Малюнки не несуть ніякого підтексту, клею під настрій. Відомо, що палатин не завжди лицар, але завжди вірний до смерті. Ще підпис міняв кілька раз.
sss написав:
Це провокативне питання,яке змушує зробити вибір-хто для мене є Христос-ближній чи Бог.А якщо Христос для мене є так як казав Петро-"Ти Син Бога Живого",то куди це втиснути стосовно цього запитання??Не ближній і не Бог,а Його Син.То як я буду любити Його як Бога якщо він Є Його Сином,і з іншої сторони більшим від мого ближнього.Тому я поставив подібне провокативне питання щодо Марії,яку католики вважають Богородицею і їй поклоняються на тому ж рівні щой Богу.Навіть частіше звертаються в своїх молитвах до неї аніж до Бога.Отже то подібне запитання:-Як любити Богородицю-як ближнього чи як Бога??Зрозуміло що для католиків Богородиця Є більше ніж ближній,але й менша від Бога.Тому вони її люблять як Мати Божу,а це третє.Тому своїм запитанням я не ухилявся від питання,а показав безглуздість його. Та всеж таким розумникам як цей колишній ХРЕСТОНОСЕЦЬ Палатінос відповідь спробую дати таку-Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина,а не Бога-Сина.Тож якщо відповідь не задовільняє,то в чому саме??

Ніякої провокації. Ви перший "свідок" який ствердив таке. А відповідь таки не повна.
Тобто, Ви випустили з уваги або не зрозуміли (може невдало висловив думку і не повязав аргументи, бракує часу, змушений відволікатися, от і зараз кличуть...). То коротко про головне. Питання комплексне. "Люби Ягве, Бога твого..." і до цього показав що Ісая (40:3) пророкуючи називає Ісуса Ягве. Отже якщо Ісус є Єговою (згідно Ісаї, а є ще подібні місця), то і любити Його треба згідно першої заповіді любові! А слова Христові з Матв.10:37 і Лук.14:26, це як свідоцтво самого Ісуса.
Що ж до спільного Імені (пор. Мт.28:19) і єдинства. Поясню на хлопський розум. Є Олег і є Олена, вони чоловік і жінка, обоє мають фамілію Груша, бібілійно вони одна плоть (не тіло) з плоті, кісток і крові, але дві особи. Чи те що Олег не є Оленою позбавляє його родинного імені (фамілії) Груша? Чи може те що Олена не є Олегом позбавляє її фамілії Груша? Звісно дві людини (не котики) - дві особи під різними іменами мають спільну фамілію. Так само Отець, Син, Святий Дух є спільні в Божестві і в одному Імені, не даремно написано: "...в Ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа, (Матв.28:19)"
Тому, якщо Ісая називає Ісуса Ягве, і в Отця і Сина спільне Імя, тоді закономірно любити Ісуса Христа треба згідно заповіді "Слухай, Ізраїлю: Господь (Ягве), Бог наш Господь один! І люби Господа (Ягве), Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю! (Втор.6:4,5)"
Щоб відповісти Вам потрібно, заперечити або ствердити:
1 що Ісая називає Ісуса Ягве;
2 що в Отця і Сина і Святого Духа одне Імя, і яке це Імя;
3 якось аргументувати Ваші слова
sss написав:
Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина,...
, бо з цих слів виходить, що Ви пізнаєте Істину, бо самі кажете: Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА - тобто як Ягве!? Ніяк не менше. Дякую за це Богу. Алелуя!!!




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21385
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 15:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Отже вас не задовольнила моя відповідь по цьому питанні??Питання щодо Ісаї не стояло покищо?От слідуюче поставите його, тоді будем говорити по Ісаї.По цьому питанні ви стверджуєте що я не можу любити Ісуса так як я люблю Єгову,і при цьому Ісуса наз Сином Бога.Чому??А якою любовю я маю любити свою дитину??-Люби ближнього як самого себе?-але я люблю іі більше ніж себе таким чином і більше ніж ближнього.При цьому я люблю дитину не настільки сильно як я люблю Бога??То як мені її любити,яку заповідь при цьому виконувати??Я люблю свого собаку Тузіка-але якою любовю??чи такою як до ближнього чи такою як до Бога??Гм оце ви мене поставили в непросте становище.Я тепер незнаю як то буде далі,яку то заповідь з тих двох виконувати.А може є ще якась,яка вказує ще наякусь іншу любов.Я люблю свою країну-гм але якою любовю?-такою як до ближнього чи такою як до Бога??Пане хрестоносець(можна я буду вас так наз,ви мені так більше запамятались),чи розумієте ви безглуздість свого питання??А також,чи не хотіли б прокоментувати мого порівняня у моій відповіді,щодо любові до Матері Божої,яку слід тут виконувати заповідь??Вона ж для вас має більше значення ніж просто ближній,чи я помиляюсь.Отже не чіпляємось поки що інших питань поки ми не зясуємо цього про любов.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21392
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 17:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Ну як "не стояло", тут все на свому місці, починаючи з слів
Palatinus написав:
Бачу, що sss
аж до
Palatinus написав:
Давайте без відхилень, відповідайте мені на поставленні вище питання, а саме: Як любити Ісуса Христа; і якщо не обтяжить: Чому Ісая каже "...вготуйте дорогу Ягве...(Іс. 40:3), якщо пророцтво про Ісуса. Тільки тоді я дам відповіді на ваші питання, не майте жодного сумніву.

А перекручувати не треба. Я досить скурпольозно окреслив межі найближчих ближніх - це батьки і діти, на що подав відповідні цитати. Спекулювати тим, що "люблю свою дитину більше за себе" не раджу, бо Ісус вимагає любити Його більше за будького. Про Тузіка потішно, нажаль не аргумент, ніде не зустрічав в Писаннях припису як любити тварин, тільки як з ними поводитись (пор. Вих.23:4; Втор.22:4 і інше).
То знову до старого.
Щоб відповісти Вам потрібно, заперечити або ствердити:
1 що Ісая називає Ісуса Ягве;
2 що в Отця і Сина і Святого Духа одне Імя, і яке це Імя;

3 якось аргументувати Ваші слова: "Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина..." бо з цих слів виходить, що Ви пізнаєте Істину, бо самі кажете: "Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА "- тобто як Ягве - і не інакше. Якщо Ви любите Сина так як Отця, чи не розгнівається на Вас Отець...




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21396
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 18:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Так,,, ми ж домовились по одному питанню.До чого ви тут тулите Ісаю.Поставите це питання після того як відповісьте на переше питання моє.Зараз ми обговорюєм як треба любити Христа,як ближнього чи як Бога Єгову?Щодо моєї відповіді то або ви нерозумієте її ,або так вдаєте.Добре спробуємо поіншому.Читаєм Ів5:23-"щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його".Порівнюєм з моєю відповіддю-"Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина.На мою думку відповідь повністю узгоджується з тим що каже Ісус.Щоб усі шанували Сина як шанують Отця-люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГАХристос для мене Божий [b]Син.Єдиний правдивий Бог для мене Отець.Я не можу шанувати Отця не маючи до нього любові.Шанувати Отця для мене те саме що і любити Його.Тому я шаную(люблю) Отця так само як і шаную (люблю)Сина.Заперечти мені будь ласка я щось роблю не правильно???.Та прокоментуйте відносно своєї любові до Марії.
Palatinus написав:
Щоб відповісти Вам потрібно, заперечити або ствердити:
1 що Ісая називає Ісуса Ягве;
2 що в Отця і Сина і Святого Духа одне Імя, і яке це Імя;[/b]
3 якось аргументувати Ваші слова: "Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина..." бо з цих слів виходить, що Ви пізнаєте Істину, бо самі кажете: "Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА "- тобто як Ягве - і не інакше. Якщо Ви любите Сина так як Отця, чи не розгнівається на Вас Отець...
Шановний хрестоносцю,не навязуйте мені те як я маю відповідати,це неввічливо.А також говорячи те що Отець розгнівається на мене бо я люблю Його Сина як Його,ви показуєте свій рівень знаннь з Слова Божого.Мені перестає бути цікаво з вами пане хрестоносцю.Тож чекаю заперечень




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21404
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 22:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
Ніяким чином не "тулю", як ви сказали, сюди Ісаю. Те що питання комплексне вже вам показав, цитуючи вчорашнє повідомлення. Що стосується
Palatinus написав:
"Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА "- тобто як Ягве - і не інакше. Якщо Ви любите Сина так як Отця, чи не розгнівається на Вас Отець...
то таке люблять казати ті "свідки", які зустрічаються на вулиці. Щось на зразок: "Що ви собі дозволяєте, як можна прирівнювати, Бог за таку (любов до Сина) може покарати." Тому і написав це, шкода що не можна передати іронію яку вклав у ці слова: Якщо Ви любите Сина так як Отця, чи не розгнівається на Вас Отець... . Пробачте за непорозуміння.
Якщо ви любете Сина так само (рівною) Отцю, так само як Ягве, то ви відповіли. Дякую.
Любити Марію яка родила Ісуса Христа як Бога не є можливим, тому що:
Марія є дочкою людини, а значить є творивом Божим. Отже, попри те, що Марія є унікальною, бо одна серед усіх жінок (і померлих, і живих, і ненародженних) зачала не з пожадливості мужа а від Духа Святого (пор. Матв.1:20 ). Носила в утробі Ісуса Помазанника (Христа) Божого і названа матірю Господа (пор. Лук.1:43 ). Маючи таку честь, вона не має властивостей Бога - тільки Єдиний Бог є Творцем Всесвіту і тьльки Він усе помістив у Собі і все наповнив Собою. Закономірно, що любити її як Бога я не можу, отже люблю її як ближню, як Матір Господа мого!
Якщо я відповів і немає заперечень, або доповнюючих питань на тему "любові до Марії", тоді прошу відповісти на наступне.
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, чи не так?




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21410
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Якщо ви любете Сина так само (рівною) Отцю, так само як Ягве, то ви відповіли. Дякую?
Не знаю яку ви вклали суть у ці слова,але в підкреслюю що Отець для мене це і є Ягве.
.
Цитата:
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, чи не так?
Ви бачу трохи поспішаєте,говорячи щодо якогось заперечення,ніхто цього не заперечує.Також ми домовлялись по одному питаню.Ви задали своє тепер моя черга задавати вам.Чи ви чогось не зрозуміли?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21412
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 08:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Ага я зрозумів то ви сприйняли питання про Марію,моїм питанням до вас.Це просто було протеставлення вашому,яке на мій погляд було сформоване неправильним чином.Адже таке питання вимагало зробити вибір хто для мене є Христос-ближній чи Бог.Тому питанням про Марію і не тільки,а й про тузіка,чи туж країну,я хотів показати вам що таким чином питання ставити не можна.Бо Марія не є для вас ближньою,тому не лукавте.Сказати це любому католику,а щей в часи інквізиції, що Марія просто ближня,така як Микола,Вітька чи Панас то вам би шановний те так просто не минулось.Тому для чого говорити те чого в дійсності не має.Отже то щодо вашої відповіді зауваження 1)Марія для вас не може бути просто ближньою.Вона для вас має набагато більше значення.Адже ви поклоняєтесь їй на такому ж рівні як і Богу.От Сергій десь пропав,він би вам сказав щодо того що ви прирівняли Марію до простого ближнього.!!
Цитата:
Любити Марію яка родила Ісуса Христа як Бога не є можливим, тому що:Марія є дочкою людини, а значить є творивом Божим.
Зуваження 2)-значить Марія є простим творивом,ага добре.Рим1:25-" Вони Божу правду замінили на неправду, і честь віддавали, і служили [b]створінню[/b] більш, як Творцеві, що благословенний навіки, амінь". Як думаєте,чи стосуються слова цього апостола,стосовно вашого поклоніння цьому твориву(Марії)?
Цитата:
Носила в утробі Ісуса Помазанника (Христа) Божого і названа матірю Господа (пор. Лук.1:43 ).
Зауваження 3)-то той кого Марія носила був Помазанником Божим чи Самим Богом,чи якоюсь Його частиною?Уточніть будь ласка.Отже після пояснення цих трьох зауважень рухаємось далі.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21423
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 14:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 січня 2011, 20:22
Написано: 130
sss написав:
Ага я зрозумів то ви сприйняли питання про Марію,моїм питанням до вас.

Якщо не було питанням, тоді чому ви подали це як запитання? Тим більше - тема називається "Ісус Христос - Бог", а не Марія - Бог. І зрозуміло що тут обговорюється власне Божество Ісуса Христа з усіма прямо дотичними фактами і аргументами, а не щось інакше. Якщо вас так цікавить мати мого Господа Марія, то коли закінчимо з виясненням Божества Ісуса і спільного, для Єдиного Бога в трьох особах Отця, Сина і Святого Духа Імені, тоді поговоримо, як захоче того Бог.
sss написав:
1)Марія для вас не може бути просто ближньою.Вона для вас має набагато більше значення.Адже ви поклоняєтесь їй на такому ж рівні як і Богу.От Сергій десь пропав,він би вам сказав щодо того що ви прирівняли Марію до простого ближнього.!!
Звідкі такі псевдо-пізнання того, кому я поклоняюсь. І хто з нас провокатор? Порівнювати Марію з Богом, це порівнювати вічне з безсмертним. З попередніх повідомлень бачу вашу слабкість до зміщення акцентів, але пусте, я не з тих профанів які трапляються на вулицях.
sss написав:
Зауваження 3)-то той кого Марія носила був Помазанником Божим чи Самим Богом,чи якоюсь Його частиною?Уточніть будь ласка.Отже після пояснення цих трьох зауважень рухаємось далі.
Чи був час коли Господь Ісус не був (або перестав бути) Богом? Ні, не було, бо не даремно написано: "Ісус Христос учора, і сьогодні, і навіки Той Самий! (Євр.13:8)" То таки зачавши Дівою від Святого Духа Марія породила Бога-Сина Ісуса Христа! Може ви знаєте ще, хоч одну жінку, яка удостоїлась такої честі? Я такої не знаю і про таку не чув.
Я вважаю, що попереднім повідомлення дав вичерпну відповідь. А те що робите ви, виглядає як затягування часу. І то при тому, що повної відповіді на моє перше питання не було. Але краще щось ніж нічого.
Ісая називає Ісуса Христа Ягве, коли мовить: "Голос кличе: На пустині вготуйте дорогу Господню\Ягве, в степу вирівняйте битий шлях Богу нашому.(Iс.40:3)". Як ви прокоментуєте це місце? Бо заперечувати, що це не пророцтво про Ісуса є абсурдом. Значить Ісус Христос є Ягве, чи не так?




Слухай, Ізраїлю: Господь, Бог наш Господь один!
І люби Господа, Бога твого, усім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією силою своєю!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21424
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 14:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss ви що забулися що ви з протестантами зараз спілкуєтеся. Ми ж вам не католики і не православні що ви нам даєте питання про Марію, і тим більше вам ясно відповіли. Не треба ухилятися від запитання ви уже задали питання про марію, а тепер про Помазиника ви ще третє запитання задати і ви уже повірити що в одному запитані можна дати ще три, там само можливо для вас цей приклад нічого не нагадує! А відповісти місце з Ісаї це уже для вас друге запитання, не хитруйте!




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21436
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Palatinus написав:
Тим більше - тема називається "Ісус Христос - Бог", а не Марія - Бог. І зрозуміло що тут обговорюється власне Божество Ісуса Христа з усіма прямо дотичними фактами і аргументами, а не щось інакше.
Все правильно,то про Марію питання не зараховується,бо це було протеставлення до того питання яке ви задали.Я просив лише це прокоментувати.Крім того я думав що хрестоносцями себе вважають католики,то ви мені відкрили щось нове,щодо протестантів -хрестоносців.
Цитата:
А те що робите ви, виглядає як затягування часу. І то при тому, що повної відповіді на моє перше питання не було. Але краще щось ніж нічого.
Стоп я чогось не зрозумів,як це повної відповіді небуло??Питання щодо Ісаї не треба повторювати в кожному дописі я його можу прочитати і в попередньому.Відповім після того як ви відповісте на питання по темі яка обговорюється в цьому розділі,так як і ми домовились.Тож докінця зясуймо чому ви вважаєте що не було повної відповіді на ваше запитання??І тепер моє по темі Трійці:-ЩО таке ПЕРСТ-ПАЛЕЦЬ Божий яким писались 10 заповідей.Вих31-18-"І дав Він Мойсеєві, коли закінчив говорити з ним на Сінайській горі, дві таблиці свідоцтва, таблиці кам'яні, писані Божим перстом"??І Якщо ви не профан з вулиці(чого я не міг сказати про вас коли розмовляв з вами про Борджиа,де ви явно мені видались католиком),то мені стає з вами знову цікаво.Тож благослови нас Боже чи Трійця!!?




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21437
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Читаєм Ів5:23-"щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його".Порівнюєм з моєю відповіддю-"Я люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГА,який послав Свого Сина.На мою думку відповідь повністю узгоджується з тим що каже Ісус.Щоб усі шанували Сина як шанують Отця-люблю Христа так само як я люблю ЄДИНОГО ПРАВДИВОГО БОГАХристос для мене Божий [b]Син.Єдиний правдивий Бог для мене Отець.Я не можу шанувати Отця не маючи до нього любові.Шанувати Отця для мене те саме що і любити Його.Тому я шаную(люблю) Отця так само як і шаную (люблю)Сина.Заперечти мені будь ласка я щось роблю не правильно???.


Дайте мені відповідь Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його, то ви хочеете сказати що І.Х. потрібно шанувати Бога-Отця і так само Сина-як Бога, чи можливо Отець зрозиб Його трохи меншим богом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21439
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Дайте мені відповідь Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його, то ви хочеете сказати що І.Х. потрібно шанувати Бога-Отця і так само Сина-як Бога, чи можливо Отець зрозиб Його трохи меншим богом.
Отець-це один Бог(1Кор8:6).Син це син цього одного Бога.Що не зрозуміло.Читайте а не літайте.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21440
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
sss ви що забулися що ви з протестантами зараз спілкуєтеся. Ми ж вам не католики і не православні що ви нам даєте питання про Марію, і тим більше вам ясно відповіли. Не треба ухилятися від запитання ви уже задали питання про марію, а тепер про Помазиника ви ще третє запитання задати і ви уже повірити що в одному запитані можна дати ще три, там само можливо для вас цей приклад нічого не нагадує! А відповісти місце з Ісаї це уже для вас друге запитання, не хитруйте!

Palatinus написав:
Імператор Константин не був ні єпископом, ні пресвітером, ні взагалі духовним служителем. Папа Олександр VI (Борджиа) таки був юридично понтифіком, щож до його (і багатьох подібних католиків) "подвигів", то згадаємо "І там Ілі і два його сини Офні і Фінеес (були) Господніми священиками. (1Цар.1:3)" і "сини Ілії священика - погані сини, що не знали Господа. (1Цар.2:15)". Отже ті, хто не знає Бога являються Його священниками. За яким правом? За правом статусу. До, як і після них були священники, вони лише ланка. Тож в традиційних віровизнаннях були всякі, проте тяглість залишилась. В сучасних зборах "всі святі", зате без коріння. Яка в них історія...
Чи можна пане ш21 зробити з цього допису хрестоносця що він протестант.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
21441
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 18:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Sh_21 написав:
Дайте мені відповідь Ів5:23-щоб усі шанували і Сина, як шанують Отця. Хто не шанує Сина, не шанує Отця, що послав Його, то ви хочеете сказати що І.Х. потрібно шанувати Бога-Отця і так само Сина-як Бога, чи можливо Отець зрозиб Його трохи меншим богом.
Отець-це один Бог(1Кор8:6).Син це син цього одного Бога.Що не зрозуміло.Читайте а не літайте.

Я знаю хто є Син. Я запитався як це шанувати Сина так само як Отця?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>