Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 вересня 2024, 17:25




Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29644
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 00:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
романм написав:
Чому ви не даєте, щоби Христос увійшов до них?

Об.3:20
Ось Я стою під дверима та стукаю:
коли хто почує Мій голос і двері
відчинить
, Я до нього ввійду, і буду
вечеряти з ним, а він зо Мною.

Ну поясни, як через хрещення може війти Христос? Та Христос входить коли відкриваємо серце, а хто-хто, а діти це саме краще вміють.

Ми уже із Михайлом говорили у ПП, повторю у слух. Коли я йду до нотаріуса, то є такий пункт у його, говорю приблизно... що доручення склалося тверезо мисляче, не підтиском і також є і при свідках.
Підроблений договорів із підробленим підписом не визнається.
Хіба не це саме ви робите із дітьми? Хрещення це заповіт/обіцянка Богу. Ви заключає заповіт без їх згоди, сумніваюся що Бог це визнає.
Їх спочатку потрібно навчити, щоб вони тверезо і виважено зробили свій крок.
А ми їм даємо цю можливість прийти до Христа від само маленького дитинства, коли підростають ходять у недільну шкілку, співають у дитячих хорах, є також дитячі зібрання діти повністю ведуть зібрання (крім проповіді). То це хіба не можливість? Уже не говорю про те що вдома вчимо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29648
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 17:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
...почитайте що пише ТЕРТУЛЛИАН
Третуліан не являється святителем Церкви.
Людина, хоч і в зрілому віці, ставши охрещеною, ще не є спасеною, як і той хрестик, що висить на грудях, не є запорукою осягнення Царства Небесного. Хрещення -- це життєвий орієнтир на Христа Ісуса.
Любе хрещення, чи то в дитинстві, чи в зрілому віці, не буде правдивим, коли воно не буде здійснене во Христову смерть.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29650
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 18:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Любе хрещення, чи то в дитинстві, чи в зрілому віці, не буде правдивим, коли воно не буде здійснене во Христову смерть.

Як ти розумієш "здійснене во Христову смерть"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29651
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 18:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Братик написав:
Цитата:
Любе хрещення, чи то в дитинстві, чи в зрілому віці, не буде правдивим, коли воно не буде здійснене во Христову смерть.
Як ти розумієш "здійснене во Христову смерть"?
Христос прийшов на цей світ не прагнучи нічого від цього світу. Він прийшов аби постраждати за нас. Зректися усього світського і йти за Ним Він навчає Своїх учнів.
Охреститися во Христову смерть, повне самозречення заради Христа.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29653
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 19:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Але при хрещенні дитини сходить Божа благодать. Тому це вже не просто водне хрещеня...

Знаєте, мене "христили" у 4-річному віці цілком таємно, бо в ті часи моїх батьків могли за це вигнати з роботи.Та я не про цe. Ядобре запам`ятала все, що тоді робилося наді мною. По-перше, водним хрищенням те дійство назвати важко, бо хрищення - це занурення, а мене просто покропили водою. По - друге, я не відчувала ніякої благодаті, лише цікавість і страх, бо містичні для мене обряди були незнайомими. Мене спитали чи я вірю, що є Бог, прочитали якусь молитву, намалювали хрестики оливою і оголосили, що відтпепер я є християнкою. Після того нічого в мене не змінилося і я швидко збула про своє "християнство". Не дарма сказано:" Хто увірує й охриститься, - буде спасенний, а хто не ввірує - засуджений буде " "Мрк. 16:16. З цього тексту випливає, що перше треба увірувати, потім христитись, а якщо не увіруємо, то й хрищення не дасть користі для душі.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29654
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Братик написав:
Цитата:
Любе хрещення, чи то в дитинстві, чи в зрілому віці, не буде правдивим, коли воно не буде здійснене во Христову смерть.
Як ти розумієш "здійснене во Христову смерть"?
Христос прийшов на цей світ не прагнучи нічого від цього світу. Він прийшов аби постраждати за нас. Зректися усього світського і йти за Ним Він навчає Своїх учнів.
Охреститися во Христову смерть, повне самозречення заради Христа.

Ви добре написали, бо хрещення символізує що ми залишаємо гріхи. Але Юра, ви самі собі суперечити.
Висновок із ваших слів можна зробити такий «Правдиве хрещення це то у якому відбувається самозречення».
Питання: То як ви зреклися самого себе, якщо ви навіть не знали як вас звати і хто ви є, не кажучи що взагалі не знали що із вами роблять?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29655
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Питання: То як ви зреклися самого себе, якщо ви навіть не знали як вас звати і хто ви є, не кажучи що взагалі не знали що із вами роблять?
Зрікаються того, що є набуте, в даному випадку від світу. І таке зречення є жертвою.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29656
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 20:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Питання: То як ви зреклися самого себе, якщо ви навіть не знали як вас звати і хто ви є, не кажучи що взагалі не знали що із вами роблять?
Зрікаються того, що є набуте, в даному випадку від світу. І таке зречення є жертвою.

Стоп, стоп. Почитайте ще запитання. Мова йде про хрещення дітей. І ви самі сказали що потрібно самозречення. Отож, дитина не може цього зробити.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29657
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Питання: То як ви зреклися самого себе, якщо ви навіть не знали як вас звати і хто ви є, не кажучи що взагалі не знали що із вами роблять?
Зрікаються того, що є набуте, в даному випадку від світу. І таке зречення є жертвою.

Вчення дванадцятьох апостолів - Дідахі
Розділ VІІ
Щодо хрещення, хрестіть так: після того, як все це виголосили, хрестіть у воді живій в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.
Якщо ж не маєш живої води, хрести в іншій воді. Якщо ж не можеш у холодній — то в теплій.
Якщо ж не маєш ні тієї, ні іншої, тричі вилий воду на голову в ім'я Отця, і Сина, і Святого Духа.
А перед хрещенням нехай постять і той, хто хрестить, і той, кого хрестять, й інші, хто може. Звели ж постити тому, кого хрестять, за день або за два.

Хрестити тих які можуть постити.

А взагалі християнами які жили у 1 і 2 століття десь є записано щоб хрестити дітей і як це має бути.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29659
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
А взагалі християнами які жили у 1 і 2 століття десь є записано щоб хрестити дітей і як це має бути.
Може десь і записано, а може й не записано. Хоч такі думки, переконаний, побутували й тоді.
Трохи пізніше у 4 ст. святитель Григорій Богослов присав про це

У тебя есть младенец? — Не давай времени усилиться повреждению, пусть освящен будет в младенчестве и с юных ногтей посвящен Духу ...
... И думаю, что одни потерпят наказание как за другое пороки, так и за презрение Крещения. Другие же хотя потерпят наказание, но меньшее, потому что не столько по злонравию, сколько по неведению не получили Крещения. А последние не будут у праведного Судии ни прославлены, ни наказаны, потому что, хотя не запечатлены, однако же и не худы, и больше сами потерпели нежели сделали вреда. Ибо не всякий, недостойный наказания, достоин уже и чести, равно как не всякий не достойный чести достоин уже наказания. ...
... Ибо лучше без сознания освятиться, нежели умереть незапечатленным и несовершенным.
http://www.orthlib.ru/Gregory_Nazianzen/slovo40.html




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29660
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 21:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Може десь і записано, а може й не записано. Хоч такі думки, переконаний, побутували й тоді.Трохи пізніше у 4 ст. святитель Григорій Богослов присав про це........

Юра, потрібно було всю цитату подати. У тебя есть младенец? — Не давай времени усилиться повреждению, пусть освящен будет в младенчестве и с юных ногтей посвящен Духу. Ты боишься печати, по немощи естества, как малодушная и маловерная мать? Но Анна и до рождения обещала Самуила Богу, и по рождении вскоре посвятила, и воспитала для священной ризы, не боясь человеческой немощи, но веруя в Бога. Нет никакой тебе нужды в привесках и нашептываниях, вместе с которыми входит лукавый, привлекая к себе от легковерных благоговение, должное Богу. Дай своему младенцу Троицу — сие великое и доброе хранилище
Він сказав про посвяту, а не про хрещення. Ми, євангельські християни так і робимо. Григорій Богослов навіть до прикладу Анну, яка посвятили Самуїла Господу. Та ми уже не раз в цій темі говорили що ми посвячуємо наших дітей Господу.
Юра, в катехизмі записано: 1252 Практика хрестити малих дітей є споконвічною традицією Церкви. Про неї є виразні свідчення від другого сторіччя. Цілком можливо, що від початку апостольського проповідування, коли цілі «доми» приймали Хрещення (Пор. Ді. 16, 15. 33; 18, 8; 1 Кор. 1, 16.), також хрестили дітей (Пор. Конгрегація віровчення, Інструкція «Pastoralis actio», 4.).

Тобто сама історія говорить що хрещення дітей це не апостольське вчення і не вчення перших християн. Писання говорить Еф.2:20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос.. Отож, це вчення, не на основі апостольській.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29662
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Він сказав про посвяту, а не про хрещення. Григорій Богослов навіть до прикладу Анну, яка посвятили Самуїла Господу. Та ми уже не раз в цій темі говорили що ми посвячуємо наших дітей Господу.
Без посвяти й немає хрещення. Ритуал посвяти, як початкова стадія. Й чим скоріше людина вирішить посвятити себе Богові чи своє дитя, тим й краще, за словами Григорія Богослова.

Протестант написав:
Юра, в катехизмі записано: 1252 Практика хрестити малих дітей є споконвічною традицією Церкви. Про неї є виразні свідчення від другого сторіччя. Цілком можливо, що від початку апостольського проповідування, коли цілі «доми» приймали Хрещення (Пор. Ді. 16, 15. 33; 18, 8; 1 Кор. 1, 16.), також хрестили дітей (Пор. Конгрегація віровчення, Інструкція «Pastoralis actio», 4.).
Тобто сама історія говорить, що хрещення дітей це не апостольське вчення і не вчення перших християн. Писання говорить Еф.2:20 збудовані на основі апостолів і пророків, де наріжним каменем є Сам Ісус Христос.. Отож, це вчення, не на основі апостольській.
Не зрозумів, звідкіля такі висновки, що не на апостольській основі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29664
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Не зрозумів, звідкіля такі висновки, що не на апостольській основі.

Бо почитав трохи історії 1 і 2 ст. не знаходжу щоб так вчили. Тому і вас спитався покажіть хто так вчив? Я бачу що не Писання, ні апостоли, ні ранні християни так не вчили.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29666
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2011, 23:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Не зрозумів, звідкіля такі висновки, що не на апостольській основі.
Бо почитав трохи історії 1 і 2 ст. не знаходжу щоб так вчили. Тому і вас спитався покажіть хто так вчив? Я бачу що не Писання, ні апостоли, ні ранні християни так не вчили.
Ви маєте свідчення, що Апостоли чи ранні християни вчили не хрестити малих дітей?
До того ж самі навели параграф з КАТЕХИЗМУ про виразні свідчення від другого сторіччя. Те, що не вказано конкретно яке свідчення і від кого, не є для мене підставою не вірити Церкві, що такі були.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Хрищення немовлят
29676
UNREAD_POSTДодано: 30 січня 2011, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Ви маєте свідчення, що Апостоли чи ранні християни вчили не хрестити малих дітей?

Та я ж навів був три приклада. :? А ви не одного. То покажіть, хто у першому і другому столітті так вчив.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 344 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 23  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>