Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 04:18




Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26928
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 18:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
От через таких як ви, ваша Церква до апостольського вчення напевно ніколи не навернеться?
Вам імпонують інші католики, часом не з офіційного форуму УГКЦ :)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26930
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Вам імпонують інші католики, часом не з офіційного форуму УГКЦ :)

Ви що хочете сказати що це не офіційний форум "Офіційний форум Української Греко-Католицької Церкви", чи ви про цей форум?

Та й я деяким католикам імпоную :) , є у них що повчитися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26942
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2010, 23:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Прочитав про православних, що вони не вірять у безгрішність Марії!
Отступления в догматах веры:.........
Учение о непричастности Богоматери первородному греху.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26944
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 01:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
Діва Марія БОГООБРАНА. Та небесна Брама, через яку приходить Господь.
І сказав мені Господь: Брама ця буде замкнена, не буде відчинена, і ніхто не ввійде в неї, бо в неї ввійшов Господь, Бог Ізраїлів, і вона буде замкнена. (Єзнекїля 44:2)
Ніхто не ввійде означає, що ніхто не може народжуватись й народжувати без зотління. Це Божа прерогатива.

Yur написав:
На пряму не сказано. Сказано, що Брамою цією входить лише Господь, що дає підстави вважати, що цією Брамоє є Богородиця.

Yur написав:
З тієї ж самої причини тіло Богородиці теж не можемо вважати гріховним, бо ж не може з гріховного вийти нЕгріховне.
Тому згідно догмату й кажемо, що Діва Марія вже у самому її зачатті була позбавлена первородного гріху.

Ну те що Марія була Дівою, коли породила від Д.С. Ісуса - це зрозуміло.
Але хіба у Марії не було більше дітей від Йосипа?
Як тоді пояснити такі слова:
Коли Він іще промовляв до народу, аж ось мати й брати Його осторонь стали, бажаючи з Ним говорити... (Матв.12:47-50)
Чи ж Він не син теслі? Чи ж мати Його не Марією зветься, а брати Його Яків, і Йосип, і Симон та Юда? 56 І чи ж сестри Його не всі з нами? (Матв.13:55-56)
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами? (Мар.6:3)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26946
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 03:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Прочитав про православних, що вони не вірять у безгрішність Марії!
Отступления в догматах веры:.........
Учение о непричастности Богоматери первородному греху.
У православних можна усякого нашукати, часами діаметрально-протилежні речі. Й окрім того православних церков купа, не завжди у всьому дотичних.
Це у католиків чітко: КАТЕХИЗМ, догмати, енцикліки інші офіційно затверджені документи. Не обов'язково звертатися за поясненнями до людей. УСЕ НАПИСАНО.
==================================================================

Сонячник написав:
Ну те що Марія була Дівою, коли породила від Д.С. Ісуса - це зрозуміло.
Але хіба у Марії не було більше дітей від Йосипа?
Не було. Вона все(присно)Діва, себто її дівицтво завжди. Божествено зачала, божествено породила.

Сонячник написав:
Як тоді пояснити такі слова:
Коли Він іще промовляв до народу, аж ось мати й брати Його осторонь стали, бажаючи з Ним говорити... (Матв.12:47-50)
Чи ж Він не син теслі? Чи ж мати Його не Марією зветься, а брати Його Яків, і Йосип, і Симон та Юда? 56 І чи ж сестри Його не всі з нами? (Матв.13:55-56)
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами? (Мар.6:3)
По-різному. Наприклад це могли бути діти Йосипа.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26948
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Наприклад це могли бути діти Йосипа.

А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26951
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:40 

Востаннє редаговано Michail 29 листопада 2010, 14:41 (всього 4 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Yur написав:
Michail написав:
Yur написав:
370 .. «досконалості» чоловіка і жінки віддзеркалюють щось Із безконечної досконалості Бога: такими є досконалості матері (Пор. Іс. 49, 14-15; 66, 13; Пс. 131, 2-3.) та досконалості батька й жениха (Пор. Осія 11, 1-4; Єр. З, 4-19.). http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Молодець брате Юр, Вт довели, що Тайна подружжя божественна.
Тут Ви нічого не вказали про "вічність" Богородиці... А натяк про бажественність Богородиці злився з тим, що божественний кожен батько і матір (нупринаймні ті, хто істиинні християни)...
Пане Michail, як можна натякати на Божественість Богородиці. Це те саме що сумнівтися у вогненості вогню. :)


В принципі вважайте як хочете. Богородиця для мене - свята жінка, Приснодіва, яка породила Богочоловіка. І це від Бога.
От у це я дійсно вірю...

Цитата:
Michail написав:
Виходячи з тої позиції, що Бог вічний, я вже десь писав, що тоді не може бути двох судів Приватного і Загального, тобто те, що вони відбуваються в один час і це є один Великий Суд...
Розумієте про що я? В Бога ж часу нема... Також так говорять теологи. Тому я й казав, що це гіпотези теологів.
Повірте, що всього лиш ваше нерозуміння. Категорії позачасовості хоч і з трудом, все ж укладаються в голові. Можна буде про це поговоритив окремій гілці.


При чому тут моє розуміння чи ні... Істинно позачасові каитегорії відносно інших створінь будуть зрозумілі людині поза часом... Тепер же це гіпотези. Про позачасові характеристики Бога знаємо лише те, що в Біблії дано...


Цитата:
Michail написав:
На рахунок Біблійного принципу. Якщо вчення Біблії не суперечить, то може бути.
Але коли в Біблії сказано що є лише один Посередник і ходатай, значить так і є.
І що саме він вічний, також так є написано в Біблії.
Знаєте, коли мова заходить про біблійні принципи тим паче не пасує вдаватися до крутійства. При чому тут один Посередник. Чи ви десь чули від мене про кількох посередників між людиною і Богом, пане Michail?

Я таке не казав і добре, що не чув. Слава Богу! Нічого я не викручую, а пишу про взаємозалежність теологічних тверджень.
Та от тільки це доказує, що Божество притаманне тільки Богу і постаті Богочоловіка - Христа Ісуса. ні ангелам ні людям... Тільки Бог в тілі може посередником, відкупителем, спасителем.


Цитата:
Michail написав:
Yur написав:
Не треба казати аніслова. Можливо не в повній мірі й не настільки офіційно, але з іншого боку подивіться коли був прийнятий Церквою останній догмат. На все свій час .."
Ага, то поки що не офіційне вчення Церкви?
Як же ж неофіційне, про Божественість Богородиці Церква висказалась цілком офіційно у совоїх догматах. Останній догмат про тілесне вознесення Діви Марії був прийнятий у 1950 р. Цілком можливо, шо Церквою будуть прийняті й інші догмати, глибше розкриваючи її вчення.

Можливо, але не мають суперечити Біблії. Наприклад догмат про співвідкупительку суперечив би Біблії. Тому і є написана енцикліка "Мати Відкупителя"... Мені подобається читати енцикліки Івана-Павла ІІ.
Також цікава енцикліка Бенедикта 16 "Бог є Любов".

Скажіть, при чому два останні догмати до "Божественності" Богородиці? Ці догмати показують особливе піклування про Діву Марію Богом. Вони говориять про те обожествлення, яке чекає на спасенну людину! А не про якесь вічне божество.


Цитата:
Michail написав:
Останній догмат я приймаю... Не знаходжу суперечності в Біблії.
Але, якщо скажуть що Богородиця - четверта особа Божа - це буде протибіблійно.
Приймаєте це Ви чи ні...
Що я не приймаю, так це лицемірство, крутійство, пересмикування. Коли хтось, вигадує якусь білєберду, як ото про четверту божу особу, приписує таке опоненту, й цим же докоряє йому.

Я Вам це не приписую, але кажу, що такі є. І говорячи про "Божественність Богородиці" Церква спровокує таких людей розмножувати їх вчення. Діва Марія - вона ж Мати Божа, Створіння. І преображена, обожествленна так як будуть обожествленні спасенні люди, тільки наперед взята з тілом в Небо наперед. (про що я й сказав трохи вище). При чому смерть, а краще сказати успіння (як і успіння кожного спасенного християнина), відбулась легко і тіло не зазнало зотління, як і тіло Ісуса... До речі як і тіла деяких святих...
Що тут особливого? тільки те, що вознесіння її тіла відбулось через три дні. І цього ніхто не бачив.

Нажаль Південна Америка і католики багатьох інших країн в багатьох випадках моляться до Богородиці.. про Бога якось забуваючи...

Так, що краще б не займались розвитком догматів, а розвитком істинної любові між християнами в першу чергу - а на їх основі між людьми!



Michail написав:
Yur написав:
А над сутністю Сина, родженого несотвореного, ви не задумувались. Адже його сутність без Його народження себто виЯВЛення теж була б скритою
Скільки разів задумувався! І в катехизисі написно, що Син постійно народжується.... від Отця! І так нам пояснювали! А в тілі і часі народився від Матері Марії. Тому її названо Богродицею.
Отже, в тілі і в часі народився один раз. Постійно народжується (як і воскресає) у серцях віруючих разом з ними. Й оця безперевність Божого народження якраз і вказує на Божественість тієї, що його породила.


Не вказує. Це вказує на Божественність Христа. Я вже писав, що Син відвіковічно народжується Від Отця! Віб Марії народився в часі. А таїнство постійного народження в серцях - то якраз народжується і воскресає в кожному з істинних християн!
То по вашим словам, якщо це вказує на божественність Діви Марії, Богородиці (бо особа це одна й та сама, а що має означати "постать" взагалі незрозуміло), то й на божественність кожного християнина відродженого від Святого Духа це також вказує.

Бо як Марія сказала, що хай буде по волі Божій, так і кожен відродженийй християнин, що це сказав, стає спасенним!

ТомуХристос і сказав на істинних своїх послідовників "Це моя мати і мої брати" Єв. – Лк. 36 зач.; 8, 16-21. 20. Його повідомили: «Мати твоя і брати твої стоять надворі, хочуть побачитися з тобою.» 21. Він же у відповідь сказав їм: «Мати моя і брати мої це ті, що слухають слово Боже й його виконують.»

Ну то як?

Цитата:
"До речі, хто вас вчить і хто вам пояснює, що за люди якої конфесії, якщо не секрет. Ви так і не вказали своє віровизнання."



Я вже писав, що греко-католик *тому і Вас називаю братом, як і кожного істинно віруючого християнина). Тому і кажу, що такої інтерпритації, як подали Ви, не чув. Хоч і стараюсь більше пізнати, слава Богу. (Тут я неговорю про якісь достоїнства, а радше чим глибше пізнаю християнську суть, тим більше бачу свій гріх).
Може це вчення якраз Ваша інтерпритація? Тобто Ваше розуміння?
Ви ж самі написали, що це неофіційне.... Чи ви щось інше мали на увазі?

Michail написав:
А замість того, щоб займатися теософією, Церква, якою є й ми, краще б розвивала євангелизацію, дияконію і катехизацію. Бо я впевнений, що 70% традиційних християн не розуміють і чверть того, що тут говориться... Тим більше і не мають змоги зрозуміти, бо навіть на такі форуми не потрапляють.. З дитинства їх цікавить інше.
Не розуміння вимається від людини, а її віра, Її чисте серце, що і є найбільшим скарбом!
А ті, що хочуть зрозуміти й так зрозуміють, коли буде воля Божа.[/quote]

Ну, якщо Вам це дано, то що я можу сказати?

Я вірю в факти (описані в Біблії, подані Церквою). Також розрізняю вчення христянської віри і христянські легенди. Наприклад легенда про Царя Авгаря (по-моєму) і нерукотворний оьраз обличчя Христа. Довіряючи своїй Церкві приймаю, що це образ подарований святій Вероніці...


Якщо Марії притаманна Божественність, то така як і обожествленним воскресшим спасенним! Питання про Царицю Неба і Духовну Матір нас усіх, це не зачіпає.

Сказав Христос учням, що праворуч Нього в Царстві буде той, кого Отець настановить... От Царицю неба й настовнивив... (Це нашими, людськими словами).

Про вічність Богородиці взагалі мовчу. Вічний лише Бог!

І будь ласка, не думайте, що я щось кручу. Пишу про те що знаю, пишу про закономірності теологічної науки, пишу про те, що розумію і у що вірю. Якщо не чув такого і не знаходжу у вченні Церкви, то як можу вірити? Або в те, що суперечить Біблії, як можу вірити?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26954
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
І ще, я писав, що в катехитичному інституті вчився. Навів приклади, що нам говорили про Вічність Бога і безсмертність розумних створінь. Про приклад потрійного світла не говорили.

Але теж хороша інтерпретація.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26957
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 13:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Протестант написав:
Прочитав про православних, що вони не вірять у безгрішність Марії!
Отступления в догматах веры:.........
Учение о непричастности Богоматери первородному греху."


Вони не вірять у Непорочне Зачаття...
У Святість Марії вірять.
У Приснодівство вірять. Тобто, що в неї не було дітей.

Можливо 2 з них були синами Йосипа. Хоча є дані, що двоюрідними братами, і це також з гіпотетичною можливістю виведено з Біблії (тільки файлу з інформацією вже не згадаю... десь є).


Хіба, що історики ще щось накопають...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26958
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?

Я також не думаю, що у Йосипа були діти від іншої жінки - якось не логічно.
18 Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. 19 А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20 Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22 А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. 24 Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. 25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус. (Матв.1:18-25)
То ж ми бачимо тут чітко, що Йосип був праведний (не було у нього інших жінок, думаю) і не знав Марію аж доти, поки вона Сина первородженого не породила. Я так розумію, що раз Ісус був первороджений, то значить ймовірно були й інші діти в Марії від Йосипа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26960
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Yur написав:
Наприклад це могли бути діти Йосипа.

А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?


Таке передання... Східне.
Передання західної церкви - про молодого Йосипа.

Це свідчить про неточність. Але оба передання на основі аналізу Біблії (інкаше б ісус не передав материнствоМарії - ап. Івану) показують, що Марія - Приснодіва. Це точність.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26961
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Можливо 2 з них були синами Йосипа. Хоча є дані, що двоюрідними братами

Як це синами Йосипа, без Марії?

Поясніть тоді цей вірш, тут же підкреслюється що Марія рідна і брати.
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26962
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Протестант написав:
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?

Я також не думаю, що у Йосипа були діти від іншої жінки - якось не логічно.
18 Народження ж Ісуса Христа сталося так. Коли Його матір Марію заручено з Йосипом, то перш, ніж зійшлися вони, виявилося, що вона має в утробі від Духа Святого. 19 А Йосип, муж її, бувши праведний, і не бажавши ославити її, хотів тайкома відпустити її. 20 Коли ж він те подумав, ось з'явивсь йому Ангол Господній у сні, промовляючи: Йосипе, сину Давидів, не бійся прийняти Марію, дружину свою, бо зачате в ній то від Духа Святого. 21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів. 22 А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає: 23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог. 24 Як прокинувся ж Йосип зо сну, то зробив, як звелів йому Ангол Господній, і прийняв він дружину свою. 25 І не знав він її, аж Сина свого первородженого вона породила, а він дав Йому ймення Ісус. (Матв.1:18-25)
То ж ми бачимо тут чітко, що Йосип був праведний (не було у нього інших жінок, думаю) і не знав Марію аж доти, поки вона Сина первородженого не породила. Я так розумію, що раз Ісус був первороджений, то значить ймовірно були й інші діти в Марії від Йосипа.


Стоп. Якщо попередня його жінка померла, то він і так зостається правденим, якщо взяв іншу. Це не доказ.

А про слова "не пізнав її поки" є чітко описаний доказ, що такі словавжиті в інших випадках. Це як семітизм...
Є такі звороти і в нашій мові. Наприклад "Не знала вона чоловіка, аж поки не померла"...
Тобто ці слова нічого не доказують. І це не "викрутаси", а спростування.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26964
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Тобто ці слова нічого не доказують. І це не "викрутаси", а спростування.

Викрутаси, це слова Юри, а у нас дослідження. То ви хочете сказати що Йосип був одружений ще до Марії?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26973
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 червня 2024, 18:40
Написано: 1343
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Тобто ці слова нічого не доказують. І це не "викрутаси", а спростування.

Викрутаси, це слова Юри, а у нас дослідження. То ви хочете сказати що Йосип був одружений ще до Марії?



Хіба це можливо дослідити? Я лише кажу, що є таке передання. Можливо, що так, або і ні... Це, наприклад, на праведність чи святість не впливає... Подумати лишень що Святі в Старому Завіті могли зробити і все-рівно вони зостались видатними особистостями (бо покаялись).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 717 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>