Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 жовтня 2024, 01:31




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22719
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви щось наплутали ( не можу знайти де це записано). Д.С. як прийде то нагадає усе що вчив І.Х., а Ісус такого не вчив щоб молитися за померлих, визначати хто святий, а хто ні, молитися до святих.

Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)


То покажіть де таке записано у Біблії не зустрічав, а може апостоли вчили? Чи знов ів 21:25

Yur написав:
Sh_21 написав:
та ж написано що тільки І.Х. є Посередник між Богом і Людиною. а не смерті люди ні Анголи.

Яким чином це може означати, що молитися за померлих не можна, й чому беатифікацію приписуєте рішенню людей, а не Духу Святому, Хто зкеровує людину?

Нічого не зрозумів з вашої відповіді. можна якось по інакшому відповісти.

Yur написав:
Навіщо вигадуєте, не встані нести відповідь за свої слова.

Що я вигадав, ви ще не довели чи я не встані нести відповідь за свої слова.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22724
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:34 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Sh_21 написав:
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ви щось наплутали ( не можу знайти де це записано). Д.С. як прийде то нагадає усе що вчив І.Х., а Ісус такого не вчив щоб молитися за померлих, визначати хто святий, а хто ні, молитися до святих.

Вашими ж словами, де таке написано в Біблії, що Ісус такого не вчив :)


То покажіть де таке записано у Біблії не зустрічав, а може апостоли вчили? Чи знов ів 21:25

Yur написав:
Sh_21 написав:
та ж написано що тільки І.Х. є Посередник між Богом і Людиною. а не смерті люди ні Анголи.

Яким чином це може означати, що молитися за померлих не можна, й чому беатифікацію приписуєте рішенню людей, а не Духу Святому, Хто зкеровує людину?

Нічого не зрозумів з вашої відповіді. можна якось по інакшому відповісти.

Yur написав:
Навіщо вигадуєте, не встані нести відповідь за свої слова.

Що я вигадав, ви ще не довели чи я не встані нести відповідь за свої слова.

Юр ти хотя сам понимаеш що пишеш?? Почитай на свежую голову, какя молитва до каких полерлих і где це в Біблії написано??? Кто из апостолов молився за померлих?? Привиди пример з Библии.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22727
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 22:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
vern_gora написав:
Юр ти хотя сам понимаеш що пишеш?? Почитай на свежую голову, какя молитва до каких полерлих і где це в Біблії написано??? Кто из апостолов молився за померлих?? Привиди пример з Библии.

Є цитата з Другої книги Макквейської, що не входить в канон:
Посему принёс за умерших умилостивительную жертву, да разрешатся от греха. (2 Макк 12:43–45).




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22729
UNREAD_POSTДодано: 26 квітня 2010, 23:09 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Yur написав:
vern_gora написав:
Юр ти хотя сам понимаеш що пишеш?? Почитай на свежую голову, какя молитва до каких полерлих і где це в Біблії написано??? Кто из апостолов молився за померлих?? Привиди пример з Библии.

Є цитата з Другої книги Макквейської, що не входить в канон:
Посему принёс за умерших умилостивительную жертву, да разрешатся от греха. (2 Макк 12:43–45).

Ти сам написал невходить в канон!
Кто из апостолов молився за померлих?? Привиди пример з Библии.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22737
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2010, 11:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Нічого не зрозумів з вашої відповіді. можна якось по інакшому відповісти.

Те, що лише Ісус Христос є посередником зовсім не означає, що не можна молитися за померлих й зносити свої молитви до святих.


Посередник один, чітко написано і це точно означає що не може бути інших, тільки Бога вислуховує наші молитви, ви читали про таке у Біблії. А де написано що можуть бути померлі посередниками. де написано що святі люди вислуховують молитви.. За нас Христос помер, святі люди не померли за нас вони самі спаслися жертвою І.Х.

Yur написав:
Розуміння Святого Письма не може бути емоційним і поверхневим. Сприймати Слово маємо Таким, Яким Воно Є. Щиро й відверто, без облудних думок й бажання виставити своє. Тоді Воно й розкриває Себе у Своїй глибині.

То чому ви щиро і відверто не сприймаємо Його. Чому глибину Слова Божого не досліджуєте, а шукаєте ті місця + ще перекручуєте Його істинне значення. Я вам уже говорив не можна виривати окремі вірші, треба завжди дивитися у контекст, на погляд у загальному на це значення. Бо Біблія сама собі не суперечить.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22794
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 03:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Посередник один, чітко написано і це точно означає що не може бути інших, тільки Бога вислуховує наші молитви, ви читали про таке у Біблії.

Молячись до святих, молимось до Бога.

Sh_21 написав:
А де написано що можуть бути померлі посередниками. де написано що святі люди вислуховують молитви.. За нас Христос помер, святі люди не померли за нас вони самі спаслися жертвою І.Х.

До святих молимось яко до тих, хто перебуває у Бозі.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Розуміння Святого Письма не може бути емоційним і поверхневим. Сприймати Слово маємо Таким, Яким Воно Є. Щиро й відверто, без облудних думок й бажання виставити своє. Тоді Воно й розкриває Себе у Своїй глибині.

То чому ви щиро і відверто не сприймаємо Його. Чому глибину Слова Божого не досліджуєте, а шукаєте ті місця + ще перекручуєте Його істинне значення. Я вам уже говорив не можна виривати окремі вірші, треба завжди дивитися у контекст, на погляд у загальному на це значення. Бо Біблія сама собі не суперечить.

Невже до сих пір не помітили, що подібна манера вести дискусю аж ніяк не може бути продуктивною. Вигадуєте, будуєте власні фантазії приписуєте їх опонениу й самі ж виносите звинувачення. Це те саме коли б хтось когось, скажімо звинувачував в педофілії, бо у нього виявились такі відчуття.
Ви ж зрозумійте, що на усі ваші запитання, котрі у вас іще не народились :) у Церкви є відповіді. Аби лиш було бажання їх почути.

От маєте дві фрази-відповіді, з них й виходьте подаючи ваші подальші запитання. Й так крок за кроком прямуватимемо до порозуміння.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22800
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 09:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Невже до сих пір не помітили, що подібна манера вести дискусю аж ніяк не може бути продуктивною. Вигадуєте, будуєте власні фантазії приписуєте їх опонениу й самі ж виносите звинувачення. Це те саме коли б хтось когось, скажімо звинувачував в педофілії, бо у нього виявились такі відчуття.
Ви ж зрозумійте, що на усі ваші запитання, котрі у вас іще не народились :) у Церкви є відповіді. Аби лиш було бажання їх почути.

От маєте дві фрази-відповіді, з них й виходьте подаючи ваші подальші запитання. Й так крок за кроком прямуватимемо до порозуміння.


Давайте домовимося так, якщо ви згідні всі основні думки базувати на Біблії, тоді можна вести дискусію. А якщо ви будете відповідати і відстоювати свої думки так, то ми до тієї духовної основи не доберемося.

Цитата:
Молячись до святих, молимось до Бога.


Цитата:
До святих молимось яко до тих, хто перебуває у Бозі.


Де підверження тієї основи, тією одною основою це Слово Боже. Ваші слова із теми "пробудження"
Цитата:
Не можемо розраховувати на більше, аніж написано.
Я думаю ви мали на увазі Писання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22809
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 17:14 

Востаннє редаговано Yur 29 квітня 2010, 19:49 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Давайте домовимося так, якщо ви згідні всі основні думки базувати на Біблії, тоді можна вести дискусію.

ДАВАЙТЕ!

Sh_21 написав:
Yur написав:
Молячись до святих, молимось до Бога.
До святих молимось яко до тих, хто перебуває у Бозі.

Де підверження тієї основи, тією одною основою це Слово Боже.

Це добре, що не питаєте де написано, бо тоді виходитиме не розмова, а жонглювання цитатами. Ми ж прагнемо перш за все порозуміння у Божому Слові.

Хотів би почати з того, що Бог безмежний, й ми не можемо обмежувати Його своєю уявою. Тому, коли кажемо молимось лише до Бога, це аж ніяк не означає якусь Його просторову обмеженість. Молимось до Бога -- в любові приєднюємось до Нього духовно. Себто не головне казати Господи, Господи, а той душевний правдивий стан каяття й жалю за вчинені власні прогріхи, щирість у молитвах за ближнього, й таке подібне.

Також слід розуміти, що молитва до святих не є обов'язковою для віруючого. Кожен сам вирішує, як йому молитись. Наприклад я звертаючись у молитвах до Христа, дякую Йому за все, й прошу у Нього прощення. Коли молюся до Духа Святого, мене огортає радість відчуття духовної єдности, а от коли думаю про Отця, відчуваю себе остатнім дурнем, й чомусь згадуються мені Божі слова до Йова ..
Прошу я у Пресвятої Богородиці Діви Марії, аби оберігала мене й мою родину від усього злого. До Святих теж іноді звертаюся, але рідко. Бува до св. Миколая, а також до св. Антонія (коли щось загубиться :) ). Але у помислах моїх завжди знаходжу присутність Бога.

Якщо ж говорити про відповідність до Біблії молитов до святих, вона звичайно ж є. Це Тіло Боже, членами Якого ми є.
Правдива святість -- НЕБЕСНА. Бути святим -- мати дім у Господа, перебувати у СВЯТОМУ.
Саме тому, визнаючи святих, молимось до них яко до Бога.

ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа. (2-е Кор. 5:8)
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12)
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22811
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Слово Боже нас вчить, що одному лише Богу можна молитися!
Ми читаємо у Євангелії, і бачимо, що навіть за часів апостолів були такі, що вклонялися Апостолам:
А як увіходив Петро, Корнилій зустрінув його, і до ніг йому впав і вклонився.
Та Петро його підвів, промовляючи: Устань, бо й сам я людина!
(Дії 10:25-26)

І хоч Петро був святим, але він не дозволяв, щоб йому вклонялися. А чому тепер католики поклоняються святим? Якщо Петро не дозволяв йому поклонятися ще коли був живим, то тим більше не дозволить це робити тепер, коли його душа упокоїлася.

З Біблії ми маємо ще один приклад, коли Саул вирішив молитися до праведного Самуїла, на що Самуїл йому відповів: Нащо ти непокоїш мене, мене викликаючи?.. І нащо ти питаєш мене, коли Господь відступився від тебе, і став із твоїм ворогом? (1Сам.28:15-16)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22815
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 19:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Давайте домовимося так, якщо ви згідні всі основні думки базувати на Біблії, тоді можна вести дискусію.

ДАВАЙТЕ!

Sh_21 написав:
Yur написав:
Молячись до святих, молимось до Бога.
До святих молимось яко до тих, хто перебуває у Бозі.

Де підверження тієї основи, тією одною основою це Слово Боже.

Це добре, що не питаєте де написано, бо тоді виходитиме не розмова, а жонглювання цитатами. Ми ж прагнемо перш за все порозуміння у Божому Слові.


От цікавий ви чоловік, як так можна погодитися, а дальше своє писати. Ну ми ж з вами домовилися що основа нашої дискусії - Слово Боже, а це значить " де написано :? ;-D. Якщо ви хочете говорити свої думки, або своєї церкви, це ваше право. воно на мене не діє. Вам уже пора замітити, що я ваші думки не буду сприймати, аж поки ви не будите їх будувати на одній основі, це Святе і Єдине Писання.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22816
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 19:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Також слід розуміти, що молитва до святих не є обов'язковою для віруючого. Кожен сам вирішує, як йому молитись….. Прошу я у Пресвятої Богородиці Діви Марії, аби оберігала мене й мою родину від усього злого. До Святих теж іноді звертаюся, але рідко.

Не те що обов’язковою, а взагалі не правильною. Ісус учив так Лук.11:2 Він же промовив до них: Коли молитеся, говоріть: Отче наш…
Всі апостоли і святі були для нас за приклад для наслідування їхньої віри.
До євреїв 12 1 Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами, 2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого. 3 Тож подумайте про Того, хто перетерпів такий перекір проти Себе від грішних, щоб ви не знемоглись, і не впали на душах своїх. 4 Ви ще не змагались до крови, борючись проти гріха…
Отож, ми бачимо що святі люди мали віру як камінь ( Мт. 16:17). Для них це не було просто релігія або причина святкування, але жива і тверда віра у Бога.
Я у своїх працівників три роки підряд питаюся про кожна свято яке настає, як дуб у дуба говориш, вони навіть не знають хто такі Павло, Петро, що таке "Благовіщеня". останній раз вони мені пояснювали свято Благовіщеня шість чоловік пів години. Люди мертві для Бога, головне для них це найти Петра і Павла і випити. Правду я говорю Yur? Скажи чесно, що для 95 % ваших і православних прихожан це таке знання і таке святкування?

Yur написав:
Бува до св. Миколая, а також до св. Антонія (коли щось загубиться :) ). Але у помислах моїх завжди знаходжу присутність Бога. .

Тут за Миколая взагалі можна нову тему відкрити. Але коротко скажу, це взагалі не християнське свято, бо ми обманюємо дітей і говоримо їм не правду. А батько не правди є змій (сатана), і також не правдомовці царства небесного не успадкують.
А св. Антонія це взагалі якийсь забобон виходить.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22817
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Якщо ж говорити про відповідність до Біблії молитов до святих, вона звичайно ж є. Це Тіло Боже, членами Якого ми є.
Правдима святість -- НЕБЕСНА. Бути святим -- мати дім у Господа, перебувати у СВЯТОМУ.
Саме тому, визнаючи святих, молимось до них яко до Бога.

ми ж відважні, і бажаємо краще покинути дім тіла й мати дім у Господа. (2-е Кор. 5:8)
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12)
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)


Ну ми про це говорили, для чого ще раз та саме писати? Людина умерла і все вона у Бога. Де ви тут побачили що потрібно до них молитися? Ну звісно ті що вмерли і ті що живі вони є Тіло Христове, але ті уже закінчили свій біг, а ми ще біжимо.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22823
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Також слід розуміти, що молитва до святих не є обов'язковою для віруючого.

Не те що обов’язковою, а взагалі не правильною. Ісус учив так Лук.11:2 Він же промовив до них: Коли молитеся, говоріть: Отче наш…

Не вигадуйте. Господня молитва аж ніяк не заперчує інших молитов.

А такаж постарайтеся зрозуміти, що сама наявність цитат і кольрових букв, аж ніяк не може свідчити доказом правоти.

Ви ж у своєму бажанні аби заперечити, навіть не вникаєте у цитати. Адже перед тим як Ісус промовив до учнів Господю молитву, сказано:

Господи, навчи нас молитися, як і Іван навчив своїх учнів. (Луки 11:1)

То чи скажете ви, що Іванова молитва була несправжня??.
А нічого ви не скажете. Натомість на рахунок таких сказано:

Він ловить премудрих у хитрощах їхніх! (1-е Кор. 3:19)
Він мудрих лукавством їх ловить, і рада крутійська марною стає (Йова 5:13)


Й також прочитайте про таких у Матвія 21:24-26
Одне й залишається таким брати на горло.

Sh_21 написав:
Yur написав:
Бува до св. Миколая, а також до св. Антонія (коли щось загубиться :) ). Але у помислах моїх завжди знаходжу присутність Бога. .

Тут за Миколая взагалі можна нову тему відкрити. Але коротко скажу, це взагалі не християнське свято, бо ми обманюємо дітей і говоримо їм не правду. А батько не правди є змій (сатана), і також не правдомовці царства небесного не успадкують.

Обманюєте в даному випадку ви, пане Sh_21. Ні про яке свято тут не йшлося, як і про дітей теж.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22828
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Також слід розуміти, що молитва до святих не є обов'язковою для віруючого.

Не те що обов’язковою, а взагалі не правильною. Ісус учив так Лук.11:2 Він же промовив до них: Коли молитеся, говоріть: Отче наш…

Не вигадуйте. Господня молитва аж ніяк не заперчує інших молитов.

А такаж постарайтеся зрозуміти, що сама наявність цитат і кольрових букв, аж ніяк не може свідчити доказом правоти.

Ви ж у своєму бажанні аби заперечити, навіть не вникаєте у цитати. Адже перед тим як Ісус промовив до учнів Господю молитву, сказано:

Господи, навчи нас молитися, як і Іван навчив своїх учнів. (Луки 11:1)

То чи скажете ви, що Іванова молитва була несправжня??.
А нічого ви не скажете. Натомість на рахунок таких сказано:

Він ловить премудрих у хитрощах їхніх! (1-е Кор. 3:19)
Він мудрих лукавством їх ловить, і рада крутійська марною стає (Йова 5:13)


Й також прочитайте про таких у Матвія 21:24-26
Одне й залишається таким брати на горло.


Я то вникаю, от ви бачу навіть і не думаєте, даєте цитату, а не вникнули, учні сказали навчи нас молитися, то де ви бачили що Ісус навчав їх молитися до святих, мав би хоч старозавітних згадати, ну хоч патріархів, Мойсея.
Ну, ясно що не заперечує, вона стведжує кому молитися. Біблія також ясно говорить хто вислуховує наші молитви, може підкажите Хто? Ну да, але вона не заперечує що хтось інший вислуховує, правда вгадав вашу відповідь.
Ну то як Іван навчив їх молитися, до кого? Я щось не можу знайти де ви це написали, ааааа напевно у ів. 21:25 :D
А тут ви праві ".А нічого ви не скажете. Натомість на рахунок таких сказано Матвія 21:24-26." Не думав що ви такої думки про себе ( це так я уже із іронією). Але один прогрес я уже побачив, ви навіть контекст прочитали.


Yur написав:
Sh_21 написав:
Yur написав:
Бува до св. Миколая, а також до св. Антонія (коли щось загубиться :) ). Але у помислах моїх завжди знаходжу присутність Бога. .

Тут за Миколая взагалі можна нову тему відкрити. Але коротко скажу, це взагалі не християнське свято, бо ми обманюємо дітей і говоримо їм не правду. А батько не правди є змій (сатана), і також не правдомовці царства небесного не успадкують.

Обманюєте в даному випадку ви, пане Sh_21. Ні про яке свято тут не йшлося, як і про дітей теж.

Ну ви ж згадали Миколая? Я поділився своєю думкою про це свято.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22833
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2010, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
.. даєте цитату, а не вникнули, учні сказали навчи нас молитися, то де ви бачили що Ісус навчав їх молитися до святих

Ісус подав учням Господню молитву. Також існують й інші молитви, й ніде в Біблії не сказано, що не можна звертатися у своїх молитвах до святих. Як і невідомо, як учив Іван молитися своїх учнів, хоч такі молитви були правдивими.

Sh_21 написав:
мав би хоч старозавітних згадати, ну хоч патріархів, Мойсея.
Ну, ясно що не заперечує, вона стведжує кому молитися. Біблія також ясно говорить хто вислуховує наші молитви, може підкажите Хто? Ну да, але вона не заперечує що хтось інший вислуховує, правда вгадав вашу відповідь.

Хіба ви колись чули від мене, що хтось інший окрім Бога вислуховує такі молитви?.

Sh_21 написав:
Ну то як Іван навчив їх молитися, до кого? Я щось не можу знайти де ви це написали

Тексту такої молитви не відаю, але знаю що Іван вчив молитися до Бога. До Бога моляться й ті, котрі звертаються до Святих, що перебувають у Бозі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>