Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 01:27




Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22835
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 00:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
.. даєте цитату, а не вникнули, учні сказали навчи нас молитися, то де ви бачили що Ісус навчав їх молитися до святих

Ісус подав учням Господню молитву. Також існують й інші молитви, й ніде в Біблії не сказано, що не можна звертатися у своїх молитвах до святих. Як і невідомо, як учив Іван молитися своїх учнів, хоч такі молитви були правдивими.


А ви дух Біблія якщо чесно подивися бачите, чи ви законник. Покажіть мені інші молитви, щось не зустрічав у Біблії, я вам покажу, де люди молилися тільки до Бога.
Євр.5:7 Він за днів тіла Свого з голосінням великим та слізьми приніс був благання й молитви до Того, хто від смерті Його міг спасти, і був вислуханий за побожність Свою.

Пс.4:2 Коли кличу, озвися до мене, Боже правди моєї, Ти простір для мене робив у тісноті... Помилуй мене, і почуй молитву мою!

2-а хронiки 6 34 Коли народ Твій вийде на війну на своїх ворогів, дорогою, якою Ти пошлеш їх, і помоляться вони до Тебе в напрямі до цього міста, що Ти вибрав його, та храму, що я збудував для Ймення Твого, 35 то почуєш Ти з небес їхню молитву та їхнє благання, і вчиниш їм суд!

. Пс.142:1 Господи, вислухай молитву мою, почуй благання моє в Своїй вірності, у правді Своїй обізвися до мене!

Я думаю хватить, то де ви бачили щоб людина молилися до людини, будь- ласка покажіть хоч одне-два місця?


Yur написав:
Sh_21 написав:
мав би хоч старозавітних згадати, ну хоч патріархів, Мойсея.
Ну, ясно що не заперечує, вона стверджує кому молитися. Біблія також ясно говорить хто вислуховує наші молитви, може підкажете Хто? Ну да, але вона не заперечує що хтось інший вислуховує, правда вгадав вашу відповідь.

Хіба ви колись чули від мене, що хтось інший окрім Бога вислуховує такі молитви?.

Я як це можна молитися до святих і щоб вони не вислуховували, що сплять,чи десь пішли?


Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну то як Іван навчив їх молитися, до кого? Я щось не можу знайти де ви це написали

Тексту такої молитви не відаю, але знаю що Іван вчив молитися до Бога. До Бога моляться й ті, котрі звертаються до Святих, що перебувають у Бозі.


Ну добре, ще мені скажіть скільки у святих секретарів. Бо святі не можуть ну наприклад 1000 молитов на раз вислуховувати, а як свято того святого то це приблизно пару мільйонів треба вислухати, чи вони богами стають, як Бог віє куда хоче і де хоче, напевно вони всюди присутні і всемогучі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22840
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 01:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
А ви дух Біблія якщо чесно подивися бачите, чи ви законник. Покажіть мені інші молитви, щось не зустрічав у Біблії, я вам покажу, де люди молилися тільки до Бога.

Молитва від серця.
Яка користь від наведених цитат з Біблії, коли в душі лукавство.

Sh_21 написав:
Я думаю хватить, то де ви бачили щоб людина молилися до людини, будь-ласка покажіть хоч одне-два місця?

Тому й залишається вам обманювати в живі очі, вигадуючи про молитви до людини.

Sh_21 написав:
Я як це можна молитися до святих і щоб вони не вислуховували, що сплять,чи десь пішли?

Звідкіля ви таке берете, що не вислуховували? Вислуховують, адже пербувають у Бозі.

Sh_21 написав:
Ну добре, ще мені скажіть скільки у святих секретарів. Бо святі не можуть ну наприклад 1000 молитов на раз вислуховувати, а як свято того святого то це приблизно пару мільйонів треба вислухати, чи вони богами стають, як Бог віє куда хоче і де хоче, напевно вони всюди присутні і всемогучі?

Чи гадаєте, що ваші вигадки варті, аби на них відповідати ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22845
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 13:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
А ви дух Біблія якщо чесно подивися бачите, чи ви законник. Покажіть мені інші молитви, щось не зустрічав у Біблії, я вам покажу, де люди молилися тільки до Бога.

Молитва від серця.
Яка користь від наведених цитат з Біблії, коли в душі лукавство.


Ну то зминіть моє лукавство. Читали який має авторитет Слово Боже Євр 4:12-13. З вами не з чим не можна погодитися, для вас Біблія не авторитет... Шкода.
А ми домовлялися що всі основні думки не помильного віровчення будемо базувати на Писанні.

Yur написав:
Чи гадаєте, що ваші вигадки варті, аби на них відповідати ..

Звісно що ні, я ж вам говорив що я це уже із іронією говорю, який з вами смисл про щось вести дискусію, якщо ви тільки вірити катехизм, а Біблія якщо поможе вам тільки для прикриття.
Тут є ваш брат Palatinus, от він тверезо мислячий католик. Читали його дискусію? От його я вважаю за брата, не знаю як він, а від нього можна багато навчитися, а від вас нічого, ви зациклилися тільки на катехизмі, шкода що на Писанні.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22848
UNREAD_POSTДодано: 30 квітня 2010, 14:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Ну то зминіть моє лукавство.

Коли самі не забажаєте, -- нічого з того не вийде.

Sh_21 написав:
ви зациклилися тільки на катехизмі, шкода що на Писанні.

Навіщо ж обманювати. Хіба Катехизмом я оперую в розмовах з вами. Коли й зрідка наводжу то не як доказ, а приклад для вашого ж ознайомлення.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22853
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 00:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Ну то зминіть моє лукавство.

Коли самі не забажаєте, -- нічого з того не вийде.


Я бажаю, мене Писання міняє, а не катехизм. Бо ви не Словам Божим користуєтеся, то як вийде змінити мене. євр 4:12-13. А на вас діє Слово Боже, ви мали уже змінити свої погляди. Ну я ж змінив свого часу.

Sh_21 написав:
ви зациклилися тільки на катехизмі, шкода що на Писанні.

Навіщо ж обманювати. Хіба Катехизмом я оперую в розмовах з вами. Коли й зрідка наводжу то не як доказ, а приклад для вашого ж ознайомлення.[/quote]

Мільйонний раз уже питаюся, де підстава вашої думки - Святе Писання?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22865
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 17:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Я бажаю, мене Писання міняє, а не катехизм.

Писання не каже обманювати, як це робите ви, постійно згадуючи про Катехизм, хоч в розмовах з вами я на нього не посилаюсь.

Sh_21 написав:
Бо ви не Словам Божим користуєтеся, то як вийде змінити мене. євр 4:12-13. А на вас діє Слово Боже, ви мали уже змінити свої погляди. Ну я ж змінив свого часу.

Хто чим користується неодмінно виявиться.
Немає нічого захованого, що не виявиться, ні таємного, що воно не пізнається, і не вийде наяв. (Луки 8:17)

. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
. . . .
А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши. (2-Тим. 3:7-9,13)


Sh_21 написав:
Мільйонний раз уже питаюся, де підстава вашої думки - Святе Писання?

Підстава у Святому Письмі:
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
А в цитаті (Матвія 10:26,27) сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
(Матвія 10:26,27)

Тож добре виучіть ці слова й не перечте Бблії, що всьому має бути дослівне підтвердження.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22868
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 17:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Я бажаю, мене Писання міняє, а не катехизм.

Писання не каже обманювати, як це робите ви, постійно згадуючи про Катехизм, хоч в розмовах з вами я на нього не посилаюсь.

Sh_21 написав:
Бо ви не Словам Божим користуєтеся, то як вийде змінити мене. євр 4:12-13. А на вас діє Слово Боже, ви мали уже змінити свої погляди. Ну я ж змінив свого часу.

Хто чим користується неодмінно виявиться.
Немає нічого захованого, що не виявиться, ні таємного, що воно не пізнається, і не вийде наяв. (Луки 8:17)

. що вони завжди вчаться, та ніколи не можуть прийти до пізнання правди.
Як Янній та Ямврій протиставилися були Мойсеєві, так і ці протиставляться правді, люди зіпсутого розуму, неуки щодо віри.
Та більше не матимуть успіху, бо всім виявиться їхній безум, як і з тими було.
. . . .
А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши. (2-Тим. 3:7-9,13)


Вас що клине. По всіх рубриках те саме пишете, нічого не спростовуєте. Добре, я теж повторю


Вас що клине, одне і те саме по всіх рубриках пишите. добре і я повтрю.

От правду Писання говорить про вас. Всю вашу єрись Писання виявить і також історія.
Немає нічого захованого, що не виявиться, ні таємного, що воно не пізнається, і не вийде наяв. (Луки 8:17)

Ви так сміло про себе пишете. Папи були перелюбниками, дітей плодили по світі, убивали. А їх ще святими і не помильними вважають. Да, це просто :D
А люди лихі та дурисвіти матимуть успіх у злому, зводячи й зведені бувши. (2-Тим. 3:7-9,13)




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22871
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 18:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Мільйонний раз уже питаюся, де підстава вашої думки - Святе Писання?

Підстава у Святому Письмі:
Багато є й іншого, що Ісус учинив. Але думаю, що коли б написати про все те зокрема про кожне, то й сам світ не вмістив би написаних книг! Амінь. (Івана 21:25)
А в цитаті (Матвія 10:26,27) сказано:
Немає нічого захованого, що воно не відкриється, ані потаємного, що не виявиться.
Що кажу Я вам потемки, говоріть те при світлі, що ж на вухо ви чуєте проповідуйте те на дахах.
(Матвія 10:26,27)

Тож добре виучіть ці слова й не перечте Бблії, що всьому має бути дослівне підтвердження.


Та я уже вивчив, я ж вам уже пояснював. Буду вашою глупотою відповідати. Що Ісус знав що прийдуть єретики, які поставлять собі папу, придумають чистилище і іншу єрись і тут це записано. І дійсно немає нічого прихованого, всю вашу єрись виявила історія і Писання.

А якщо без дурості то в Ів.21:25 говорить що всі чуда які учинив Ісус не записано. Чи не так?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22876
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 18:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Та я уже вивчив, я ж вам уже пояснював. Буду вашою глупотою відповідати. Що Ісус знав що прийдуть єретики, які поставлять собі папу, придумають чистилище і іншу єрись і тут це записано. І дійсно немає нічого прихованого, всю вашу єрись виявила історія і Писання.

По-перше ця гілка не про пап і не про Чистилище.
По-друге усі ваші так би мовити "заперечення" зводяться до власних вигадок й приписування їх опоненту. Замісто того аби посилатися на його слова.
А також постійні вимоги дослівних посилань на Біблію. Оте ваше "де так написано". Що по суті у є не Біблійним.
Тому й раджу, позбтися отих пустопорожніх просторікань, вести розмову по-суті, й пам'ятати вищенаведені з Євангелії слова Матвія 10:26,27

Sh_21 написав:
А якщо без дурості то в Ів.21:25 говорить що всі чуда які учинив Ісус не записано. Чи не так?

Якщо без дурості, усе що пов'язане з Господом нашим Ісусом Христом -- ЧУДЕСНЕ.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22878
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 19:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Та я уже вивчив, я ж вам уже пояснював. Буду вашою глупотою відповідати. Що Ісус знав що прийдуть єретики, які поставлять собі папу, придумають чистилище і іншу єрись і тут це записано. І дійсно немає нічого прихованого, всю вашу єрись виявила історія і Писання.

По-перше ця гілка не про пап і не про Чистилище.
По-друге усі ваші так би мовити "заперечення" зводяться до власних вигадок й приписування їх опоненту. Замісто того аби посилатися на його слова.
А також постійні вимоги дослівних посилань на Біблію. Оте ваше "де так написано". Що по суті у є не Біблійним.
Тому й раджу, позбтися отих пустопорожніх просторікань, вести розмову по-суті, й пам'ятати вищенаведені з Євангелії слова Матвія 10:26,27



Почитайте Лук. 4 розділ. Ісус відповідав завжди " Написано", а я як Його послідовник повинен брати Христа за приклад і все ґрунтувати на Писанню. Отож, повторяю, де вся ваша вигадка записана у Писанні.



Також « перший папа» тоже говорив за Писання, а не вигадки і передання. І він звертав увагу на Писання, яке Богонадхнене.
2-е Петра 1:20 бо ви знаєте перше про те, що жодне пророцтво в Писанні від власного вияснення не залежить. 21 Бо пророцтва ніколи не було з волі людської, а звіщали його святі Божі мужі, проваджені Духом Святим.
Як бачите Петро говорить що тільки Писання написане під волею Д.Х. То як ці безбожні ваші папи могли бути не помильними у вченню, якщо Д.С. на грішних людей не перебуває, а тим більше на віро відступниках які своїм життям відреклися Владики.

2-е Петра 3: 15 А довготерпіння Господа нашого вважайте за спасіння, як і улюблений брат наш Павло написав був до вас за даною йому мудрістю, 16 як і по всіх посланнях, що в них він говорить про це. У них є дещо тяжко зрозуміле, що неуки та незміцнені перекручують, як і інші Писання, на власну загибіль свою.
Бачите Петро теж зсилався на Павла послання, як там було записано. То хто я такий щоб "першого папу" не послухати, і не робити як він.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22890
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
По-перше ця гілка не про пап і не про Чистилище.
По-друге усі ваші так би мовити "заперечення" зводяться до власних вигадок й приписування їх опоненту. Замісто того аби посилатися на його слова.
А також постійні вимоги дослівних посилань на Біблію. Оте ваше "де так написано". Що по суті у є не Біблійним.
Тому й раджу, позбтися отих пустопорожніх просторікань, вести розмову по-суті, й пам'ятати вищенаведені з Євангелії слова Матвія 10:26,27

Почитайте Лук. 4 розділ. Ісус відповідав завжди " Написано", а я як Його послідовник повинен брати Христа за приклад і все ґрунтувати на Писанню.
Отож, повторяю, де вся ваша вигадка записана у Писанні.

Яка вигадка???...

Чому так панічно боїтесь навести ті мої слова, котрі вважаєте вигадкою.

Ви доречі хоч дивитись у якій темі дописуєте? Чи отак, аби попашталакати :(




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22895
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Чому так панічно боїтесь навести ті мої слова, котрі вважаєте вигадкою.

Ви доречі хоч дивитись у якій темі дописуєте? Чи отак, аби попашталакати :(


Я то бачу ви за свого папу у трьох темах пишете, а ви мені придложите мовчати якщо ви свою єрись всюди пишете, а ще й ті самі слова копіюєте в іншу рубрику.

Слухайте не прикидайтеся, я усі ваші віро відступлення відразу спростовую після кожного вашого запису, для чого прикидатися таким :shock: що ви їх не читаєте і не бачите.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22899
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Чому так панічно боїтесь навести ті мої слова, котрі вважаєте вигадкою.
Ви доречі хоч дивитись у якій темі дописуєте? Чи отак, аби попашталакати :(
Я то бачу ви за свого папу у трьох темах пишете, а ви мені придложите мовчати якщо ви свою єрись всюди пишете, а ще й ті самі слова копіюєте в іншу рубрику.

Окрім того пропоную вам не обманювати отак в живі очі. Про пап у кожній гілці ви ж починаєте, на що й звертаю увагу.

Sh_21 написав:
Слухайте не прикидайтеся, я усі ваші віро відступлення відразу спростовую після кожного вашого запису

Є така ураїнська приказка: "Дурень думкою багатіє"




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22901
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 серпня 2024, 11:49
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Sh_21 написав:
Слухайте не прикидайтеся, я усі ваші віро відступлення відразу спростовую після кожного вашого запису

Є така ураїнська приказка: "Дурень думкою багатіє"


Слухайте на всі ваші дурості є відповіді, петро говорить так про таких як ви:

2Петр.2:22Бо їм трапилося за правдивою приказкою: Вертається пес до своєї блювотини, та: Помита свиня йде валятися в калюжу..

Так само і ви кожного разу вертаєтеся до свого віро відступлення.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Молитви за померлих
22906
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2010, 22:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Sh_21 написав:
Yur написав:
Sh_21 написав:
Слухайте не прикидайтеся, я усі ваші віро відступлення відразу спростовую після кожного вашого запису

Є така ураїнська приказка: "Дурень думкою багатіє"

Слухайте на всі ваші дурості є відповіді, петро говорить так про таких як ви:
2Петр.2:22Бо їм трапилося за правдивою приказкою: Вертається пес до своєї блювотини, та: Помита свиня йде валятися в калюжу..
Так само і ви кожного разу вертаєтеся до свого віро відступлення.

От тільки вказати на це "ці віровідступлення", посилаючись на мої слова, ніяк не наважетесь.
Натомість повертаєтесь до мутної водиці, до отієї блювотини, про що й каже Петро.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 125 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>