Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 25 травня 2024, 09:46




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Монашество - це Євангельське вчення?
так 33%  33%  [ 3 ]
ні 67%  67%  [ 6 ]
не знаю 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 9
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26560
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2010, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
І сміх і гріх. Хто монаху нав'язав безшлюбність? Вибрав сам! А підв'язався то будь добрий і виконуй обіцяне.

Ну ти ж сам цитував 1Кор.7:9 Коли ж не втримаються, нехай одружуються, бо краще женитися, ніж розпалятися. значить може пройти і 1 день, а може 20 років, але завжди може християнин одружитися, а монах так може?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26568
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 13:03 

Востаннє редаговано Nurono 19 листопада 2010, 16:21 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono написав:
О те - перекричати на зібранні один одного "на мовах" і т.д.

Ну от для чого, так писати, то про монахів які живуть сексуальним життям не можна писати це відступлення від теми, а таке це для тема норма.
Це написав як приклад - не як напрямок теми. Адже це масове явище - "мовами" говорять але не тлумачать, і то так говорять щоб далеко чути було - кричать. От деякі монахи (як знаємо з історії церкви) в гріху були але це не всі такі! лише якась частина.
Скажи мені (можна в ПП) в вас мовчать коли нема тлумача?!
Sh_21 написав:
Ти краще прийди і подивися. Писання чітко говорить як у Церкві молитися на мовах, отож, не видумай.
На рахунок "вигадок" не треба, добре обізнаний з внутрішньою стороною служінь - і ти знаєш це - тому відповідаю за свої слова. До того ж - не бачив жодної спільноти де дотримується правил з "послання до Коринтян".
От наприклад ти один сказав що були жінки, серед вас, які жили безшлюбним життям для Господа. Жоден пастир не казав мені такого.
Тепер про
Sh_21 написав:
за світло у світі говорю, а не в церкві, там всі святі і ангели.
"Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі. (Матв.5:16)" Тут "світло" є "добрі діла". Як в іншому місці: "У інших людей гріхи явні і йдуть перед ними на осуд, а за іншими йдуть слідкома. Явні так само й добрі діла, а ті, хто інакший, сховатись не можуть. (1Тим.5:24,25)" І ще такий-собі підсумок: "Поводьтеся поміж поганами добре, щоб за те, за що вас обмовляють вони, немов би злочинців, побачивши добрі діла, славили Бога в день відвідання.(1Петр.2:12)" Як "не може сховатись місто на вершині гори" - так не можливо приховати добрі діла. Але виставляти їх на загальний огляд є гординею. То ж Господь Ісус не перечить собі. Можна коротко - робіть але не хваліться. І загальна обітниця милостині, молитви і посту - "Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно. (Матв.6:4,6,18). Також застереження: "Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!
(Матв.6:2), А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:5), А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!(Матв.6:16) То яка це нагорода - слава людська, як написано "Бо любили вони славу людську більше, аніж славу Божу.(Iван.12:43)" Я так розумію це "світло", а ти як?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26569
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 13:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono написав:
І сміх і гріх. Хто монаху нав'язав безшлюбність? Вибрав сам! А підв'язався то будь добрий і виконуй обіцяне.

Ну ти ж сам цитував 1Кор.7:9 Коли ж не втримаються, нехай одружуються, бо краще женитися, ніж розпалятися. значить може пройти і 1 день, а може 20 років, але завжди може християнин одружитися, а монах так може?
Так в чому проблема? Це можна порівняти до обітниці Богу праведного життя, чи ви не робите такого? Це ж свідоме рішення - "Того образ, хрищення не тілесної нечистости позбуття, але обітниця Богові доброго сумління, спасає тепер і нас воскресенням Ісуса Христа... (1Петр.3:21)". Чи цю обітницю немає потреби давати? Бо мине день або кілька років і захочеться чогось не того...
Подібно самітники - монахи свого часу дали обітницю не базуючись тільки на пораді Апостола в посланні до Коринтян, а головно на словах Господніх: "Бо бувають скопці, що з утроби ще матерньої народилися так; є й скопці, що їх люди оскопили, і є скопці, що самі оскопили себе ради Царства Небесного. Хто може вмістити, нехай вмістить. (Матв.19:12)" Зверну увагу що не йдеться про ушкодження плоті, до чого негативно ставиться Старий Заповіт, а слідом і Новий. Мова якраз про свідоме рішення безшлюбного Богу посвяченого життя. І якщо ні я і ні ти цього не вмістили, то для чого їх чіпати? А саме монашество називати відступництвом? Адже сама Анна жила на кшталт назіра - "Промовляй до Ізраїлевих синів, і скажи їм: Чоловік або жінка, коли вирішиться скласти обітницю назіра, щоб посвятити себе Господеві... (Чис.6:2 і далі)". То витоки монашаства є ще глибші - аж в Старому Заповіті. Саме питання вже в корені не правильне - бо ж були назореї. Правильніше булоб сказати "Чи монашество є біблійним вченням" і тим самим охопити два заповіти.
Sh_21 написав:
значить може пройти і 1 день, а може 20 років, але завжди може християнин одружитися, а монах так може?
Є люди які залишили монаше життя для шлюбу. Знаю!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26574
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 18:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Назорейство і добровільне посвячення себе Богу - це добра річ, і Господь за це винагородить, але якщо ми це робимо не на показ, а для Царства Божого і Євангелії.
Адже Сам Ісус Христос говорив: Поправді кажу вам: Немає такого, щоб покинув свій дім, або дружину, чи братів, чи батьків, чи дітей ради Божого Царства, і не одержав би значно більш цього часу, а в віці наступнім життя вічне. (Лук.18:29)
Це велика обітниця нашого Господа, і блаженний кожен, хто зрікся самого себе і посвятив своє життя для Бога.

Однак, посвятити своє життя Богу - це не значить одягнути на себе чорні ряси (щоб бачили люди?) і йти в монастир, де живуть своїм життям, і часто не зразковим, про що ми навіть не хочемо згадувати.
Посвятити себе Богу - це значить розіп'ясти свою плоть з пожадливостями і похотями, щоб жити не за тілесними забаганками, а за духом, допевняючись, що хоче від нас Бог.

Монастир не звільняє від гріха. Лише Христос звільняє кожного, хто приходить до Нього в молитві.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26580
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 21:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
З духовним аспектом самозречення окресленим Вами погоджуюсь.
Сонячник написав:
Однак, посвятити своє життя Богу - це не значить одягнути на себе чорні ряси (щоб бачили люди?) і йти в монастир, де живуть своїм життям, і часто не зразковим, про що ми навіть не хочемо згадувати.

Про одяг. Часто після більш-менш вдалих євангелізацій доводиться спостерігати вельми не втішну картину. Збирається група людей щойно зацікавлених проповіддю, в очах іскра, на устах усмішка... і о-в-ва... підходять "пастирі" і давай "щимити" - а ви не так одіті... (це до теми "одяг", вже не кажу який осад в людей). Дальше. Один пастир, якого я поважаю, посилав до мене людей щоб пояснили, що служитель має носити костюм і краватку. Так, в кожній окремій спільноті свої правила. Але ось ці випадки не поодинокі. То так виходить в неопротестантів є певні критерії щодо одягу служителів, і згідно них потрібно "не таких" переодягти.
А от в УРПЦ ряси теж можна http://alivechurch.info/?page_id=6. Ви ж знайомі з цим, бо десь відкрили тему "шлях православного священника до Бога" (якщо не помиляюсь в назві). То чому ці в рясах смиренні а католики/православні/лютерани горді?
Що ж до духовного аспекту. Одяг мене до Бога не наближує і не віддаляє!
Сонячник написав:
і йти в монастир, де живуть своїм життям, і часто не зразковим, про що ми навіть не хочемо згадувати.
То значить в неопротестантських спільнотах живуть зразково? Це нормально коли ДеВееРи вимагають в своїх однолітків гроші? Це добре коли пастирі будуючи собі будинки не даючи навіть куска хліба робочим (членам своїх громад) і що ще гірше експлуатують дітей? Це праведно виставити дітей на вулицю бо батьки не змогли виплатити кредит в християнській спілці... Є свідки і документи вопіющих беззаконь не рядових членів помісних церков. Чому про це мовчать на проповідях, а все зло втілюють в католиків/православних, а тепер і в лютеран?
То монаше життя є біблійним, чи це відступництво?
Благослови Вас Бог, Сонячнику! Христос посеред нас!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26584
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 23:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Жодна християнська спільнота не звільняє від гріха, а лише Христос. І якщо для монаха Христос воістину є начальником, і в ньому живе Христос, то він має життя вічне.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26585
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
Адже це масове явище - "мовами" говорять але не тлумачать, і то так говорять щоб далеко чути було - кричать. От деякі монахи (як знаємо з історії церкви) в гріху були але це не всі такі! лише якась частина.
Скажи мені (можна в ПП) в вас мовчать коли нема тлумача?!

А ти як молишся мовчиш, чи чикаєш завжди пояснення?
У нас просто на загальних зібраннях навчають не молитися іншими мовами, для того є молитовні зібрання, і свої доми.
І коли молишся іншими мовами не обов’язково має бути вияснення, це моя молитва до Бога у Д.С., а на збудування церкви потрібне вияснення. Чи ти інакше розумієш?


Nurono написав:
Я так розумію це "світло", а ти як?

Я уже пояснював нижче. Тільки одне не можу зрозуміти із твоїх слів для чого світло ховати, це ж не християнство, ну а звісно показувати себе лицемірно в дома - грішник, а в церкві - святий, а так я можу тебе зрозуміти. Давай краще це не чапати уже другий раз прошу, бо ти ніби не знаєш як насправді живуть католики і православні. Бо вони показують всім темряву ти мовчиш, а показати світло це вже лицемірство :?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26586
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2010, 23:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
А саме монашество називати відступництвом?
Адже сама Ан.....Саме питання вже в корені не правильне - бо ж були назореї. Правильніше булоб сказати "Чи монашество є біблійним вченням" і тим самим охопити два заповіти.

Ти заголовок увагу зверни?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26587
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 00:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Nurono написав:
То значить в неопротестантських спільнотах живуть зразково?

До чого тут харизмати?

Цитата:
Це добре коли пастирі будуючи собі будинки не даючи навіть куска хліба робочим (членам своїх громад) і що ще гірше експлуатують дітей?

І ти мені це розказуєш - будівельнику, я робив уже у священиків, які мені не заплатила за роботу, а будинок в основному будують односельчани на халяву, живуть на халяву , їм все приносять, ну ж не мені тобі це розказувати, чи хочеш сказати це не правда?
Я буду віддуватися за Тернопіль, у нас таких пастирів немає, а ти приклад за ХВЄ можеш навести, чи у слово " пастирі" всі входять?

Цитата:
Це праведно виставити дітей на вулицю бо батьки не змогли виплатити кредит в християнській спілці... Є свідки і документи вопіющих беззаконь не рядових членів помісних церков. Чому про це мовчать на проповідях, а все зло втілюють в католиків/православних, а тепер і в лютеран?

Ну ти , ти сплутав конфесії це ти за харизматів говориш, до чого тут ми п’ятидесятники. Мені у твоїх документів не потрібно, мені про таких розказували у Тернополі.

Nurono написав:
То монаше життя є біблійним, чи це відступництво?

От одне не розумію, чому ти зводиш монашество тільки до безшлюбності?
Яка ціль, мета монашества?
Апостоли вчили про монашество?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26591
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 01:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Брати, уже ліг спати, та й осіяло мене сучасне розуміння цього місця, захотів із тобою поділитися.
Nurono написав:
Також застереження:

(Матв.6:2), А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:5),

Не знаю як у вас, но у нас у Тернополі на кожному перехресті стоять як не католицькі то православні храми, а протестантам десь надавали землю по краям, або у глушині. Отож, я там зрозумів ви уже получили свою нагороду.

Nurono написав:
А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!(Матв.6:16) То яка це нагорода - слава людська, як написано "Бо любили вони славу людську більше, аніж славу Божу.(Iван.12:43)" Я так розумію це "світло", а ти як?

Також ви понастановляли пости на Різдво, на Пасху, Петровий піст, робити вигляд що постите ( не за всіх говорю), а насправді ні, навіть я постійно нагадую щоб не пили того змія хоч у піст, а вони говорять " це не жирне". Пісні світські не слухаєте, весіль із горілками не справляєте, ні танцюєте, ковбаси не їстети і т.д. Ну що з того що ви змінили своє лице, а серце ні, і Христос підкреслив ви уже отримали свою нагороду. ( повторяю, не за всіх говорю).




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26597
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 10:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Отож, я там зрозумів ви уже получили свою нагороду.

Деякі протестанти також вже отримали нагороду: кожен, хто дорожить земною славою - отримав нагороду від людей. Тема про інше.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26606
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Жодна християнська спільнота не звільняє від гріха, а лише Христос. І якщо для монаха Христос воістину є начальником, і в ньому живе Христос, то він має життя вічне.
і
Сонячник написав:
Деякі протестанти також вже отримали нагороду: кожен, хто дорожить земною славою - отримав нагороду від людей. Тема про інше.

Погоджуюсь і підтримую.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26610
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 16:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
У нас просто на загальних зібраннях навчають не молитися іншими мовами, для того є молитовні зібрання, і свої доми.
Тобто там діють інші правила і апостольське вчення втрачає вагу?
Sh_21 написав:
І коли молишся іншими мовами не обов’язково має бути вияснення, це моя молитва до Бога у Д.С., а на збудування церкви потрібне вияснення. Чи ти інакше розумієш?
Так, розумію інакше! Коли ти один і ніхто не чує, тоді молись мовами. В інших випадках слухаюсь апостола Павла: "Бо коли я молюся чужою мовою, то молиться дух мій, а мій розум без плоду! Ну, то що ж? Буду молитися духом, і буду молитися й розумом, співатиму духом, і співатиму й розумом. Бо коли благословлятимеш духом, то як той, що займає місце простої людини, промовить амінь на подяку твою? Не знає бо він, що ти кажеш. Ти дякуєш добре, але не будується інший. (1Кор.14:14-17)" Як розуміти ці слова, - без сумніву мова не про проповідь! А з іншої сторони доволі поширене явище коли проповідник починає молитися в мікрофон. Для кого він це робить для Бога чи для людей? Адже Бог почує і без підсилення звуку! Значить для людей... але навіщо?
Sh_21 написав:
Тільки одне не можу зрозуміти із твоїх слів для чого світло ховати, це ж не християнство,
Не ховати - а робити на показ!!!
Sh_21 написав:
ну а звісно показувати себе лицемірно в дома - грішник, а в церкві - святий, а так я можу тебе зрозуміти.
Я про це не говорив. Мова йде про несмиреннісь і гордість з якою ходять деякі, як ти їх назвав, святі і ангели.
Sh_21 написав:
Давай краще це не чапати уже другий раз прошу, бо ти ніби не знаєш як насправді живуть католики і православні. Бо вони показують всім темряву ти мовчиш, а показати світло це вже лицемірство :?
Не відмовлюсь - добре знаю як живуть. Всюди є гідні і не зовсім. І як вони темряву показують? І чому, коли вони такі погані, ваші єпископи і пресвітери провадять з ними спільні молитви? Виходь в очі "брати", а в плечі "чорт". То неопротестанти лицемірять?




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26613
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Nurono написав:
А саме монашество називати відступництвом?
Адже сама Ан.....Саме питання вже в корені не правильне - бо ж були назореї. Правильніше булоб сказати "Чи монашество є біблійним вченням" і тим самим охопити два заповіти.

Ти заголовок увагу зверни?
Sh_21 написав:
Читаючи Євангелію від Івана сказано так 17:15 Не благаю, щоб Ти їх зо світу забрав, але щоб зберіг їх від злого.
Слово "Монах" від грецького " усамітнення". Отож, чи монашество це Євангельське вчення, чи перше очевидне відступлення Церкви від Євангелії?
Ну і... цитата наведена тобою навіть сильно натягнута не стосується окремо монахів, а усіх послідовників Христових.
От питання є досить чітким: монашество це - або Євангельське вчення, або відступництво, тобто єресь і лжевчення! А словом "очевидне" (свідомо або несвідомо) відповів що ти вважаєш це відступництвом. Тобто в питанні даєш свою відповідь! Для чого так питати?
***
Sh_21 написав:
До чого тут харизмати?
Ти хочеш сказити що ваша конфесія є традиційно протестантська? Тоді які правила з протестантських катехизисів ви притримуєтесь?
Sh_21 написав:
І ти мені це розказуєш - будівельнику, я робив уже у священиків, які мені не заплатила за роботу, а будинок в основному будують односельчани на халяву, живуть на халяву , їм все приносять, ну ж не мені тобі це розказувати, чи хочеш сказати це не правда?
Ти читав на на католицькому форумі про зарплату священника? Скільки там 750гр. здається. Ну і як на ці гроші можна купити машину і норкову шубу? Ну пастирі не відстають. В той же час,там і там, є ті що бояться Бога в серці. То чому я маю щось приховувати коли воно є?
Sh_21 написав:
Я буду віддуватися за Тернопіль, у нас таких пастирів немає, а ти приклад за ХВЄ можеш навести, чи у слово " пастирі" всі входять?
Цитата:
Я трохи пошкодував, що написав таке. Але що є - то є. Що скажеш про досить відому пятидесятницьку спільноту, де з їхньої власної будови пастирський "кагал" забирає будматеріали собі до дому? Ну як би ти це назвав на своєму підприємстві?
Sh_21 написав:

Ну ти , ти сплутав конфесії це ти за харизматів говориш, до чого тут ми п’ятидесятники. Мені і твоїх документів не потрібно, мені про таких розказували у Тернополі.
На жаль не плутаю...

Nurono написав:
То монаше життя є біблійним, чи це відступництво?

От одне не розумію, чому ти зводиш монашество тільки до безшлюбності?
Яка ціль, мета монашества?
Апостоли вчили про монашество?
Почався конкурс питань :?
1. Чому про безшлюбність, бо це одна з характерних рис.
2. Мета монашества - Тут мені треба питати тебе. Бо піднявши тему ти маєш знати хто такі монахи, їх устрій, подібності і відмінності між згромадженнями.
3. Апостоли вчили про монашество? - Напевно, якщо Христос вчив про скопців. От тільки воно ще так не називалось, а може і називалось - цієї теми не досліджував. Але сам принцип, або особливості такого життя були добре відомі - це назіри, кумранські спільноти.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Монашество - це Євангельське вчення?
26616
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2010, 17:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Брати, уже ліг спати, та й осіяло мене сучасне розуміння цього місця, захотів із тобою поділитися.
Nurono написав:
Також застереження:

(Матв.6:2), А як молитеся, то не будьте, як ті лицеміри, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, щоб їх бачили люди. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! (Матв.6:5),

Не знаю як у вас, но у нас у Тернополі на кожному перехресті стоять як не католицькі то православні храми, а протестантам десь надавали землю по краям, або у глушині. Отож, я там зрозумів ви уже получили свою нагороду.
:roll: От тобі й маєш. Там про людей, а тут про цеглу.
А в нас один "дім молитви" спонсорувала державна установа, лютеранські і католицькі храми повіддавали баптистам і п'ятидесятникам...

Sh_21 написав:
Nurono написав:
А як постите, то не будьте сумні, як оті лицеміри: вони бо зміняють обличчя свої, щоб бачили люди, що постять вони. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою!(Матв.6:16) То яка це нагорода - слава людська, як написано "Бо любили вони славу людську більше, аніж славу Божу.(Iван.12:43)" Я так розумію це "світло", а ти як?

Також ви понастановляли пости на Різдво, на Пасху, Петровий піст, робити вигляд що постите ( не за всіх говорю), а насправді ні, навіть я постійно нагадую щоб не пили того змія хоч у піст, а вони говорять " це не жирне". Пісні світські не слухаєте, весіль із горілками не справляєте, ні танцюєте, ковбаси не їстети і т.д. Ну що з того що ви змінили своє лице, а серце ні, і Христос підкреслив ви уже отримали свою нагороду. ( повторяю, не за всіх говорю).
Ти про встановлені пости не зовсім по адресу звернувся. Почни з Богом установлених в Старому Завіті.
Не варто плутати те що для всіх, і те що індивідуально жертвуєш для Бога, якого любиш, в тайні.

Коли що пропустив не сердись.




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>