Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 02 травня 2024, 00:53




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21394
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 18:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Сонячник написав:
Бо хто себе оправдує - того Бог не оправдає








Апостол Павло каже:" Через дану мені благодать кажу кожному з вас не думати про себе більш, ніж належить думати, але думати скромно, у міру віри, як кожному Бог наділив."(Рим 12:3) І якщо Апостол Павло каже про себе:"...я ніщо"(2Кор 12:11),
то я ніколи не забуваю що я у сто раз менш ніж ніщо, і у тому моєму дописі промовляла не самонадіяніть у питанні спасіння, а намагання звернути твою увагу на такі речі -
- перше - Бог же, багатий на милосердя, через Свою превелику любов, що нею Він нас полюбив,
і нас, що мертві були через прогріхи, оживив разом із Христом, спасені ви благодаттю,
і разом із Ним воскресив, і разом із Ним посадив на небесних місцях у Христі Ісусі,
щоб у наступних віках показати безмірне багатство благодаті Своєї в добрості до нас у Христі Ісусі.
Бо спасені ви благодаттю через віру, а це не від вас, то дар Божий,
не від діл, щоб ніхто не хвалився.

- друге - Бо ми Його твориво, створені в Христі Ісусі на добрі діла, які Бог наперед приготував, щоб ми в них перебували.
(Еф 2:4-10)
-
- що ти, намою думку, та й не тільки на мою - судячи з інших дописів, ставиш друге на місце першого. І хоч це не так страшно впорівнянні з самонадіяністю (бо йдеться не про шлях до спасіння а про шлях у спасінні) та всеж чи не виглядає це у Божих очях як недооцінка СИЛИ звершеного Ним на Голгофі і чи реакція sss тебе не насторожує?




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21406
UNREAD_POSTДодано: 22 березня 2010, 22:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Борис написав:
бо йдеться не про шлях до спасіння а про шлях у спасінні

Оце добре, що ти це розумієш. І я би хотів також акцентувати на тому увагу, що спасіння слід розглядати як процес: від отримання спасіння (це духовне народження), виконання спасіння (діла віри) і аж до завершення спасіння (перехід у вічність або другий прихід Христа).
Братик написав:
Як можна мати спасіння, але не вважати себе спасенним? Якщо ти так вважаєш, то ти лукавиш, бо говориш, що неспасенний, а сам потайки думаєш, що спасенний.

Тому той, хто сповняється Духом Святим, має свідчення в собі, що він є дитиною Божою, і, як писав ап.Павло, співспадкоємцем Христові, коли тільки разом із Ним терпить... (Рим.8)
І така людина справді не потребує себе запевняти, що має спасіння, бо Дух свідчить.
Тепер згадайте, що говорив Ісус Христос: Коли свідчу про Себе Я Сам, то свідоцтво Моє неправдиве. Є Інший, Хто свідчить про Мене, і Я знаю, що правдиве свідоцтво, яким свідчить про Мене. (Ів.5:31-32)
Борис написав:
всеж чи не виглядає це у Божих очях як недооцінка СИЛИ звершеного Ним на Голгофі
Ісус Христос приніс Себе в жертву, проливши Кров за наші гріхи, щоб дати нам спасіння, тобто привити нас до галузки, щоб ми плід приносили. Так, Христос дорого купив нас! Але для чого? Невже Господь від нас нічого не очікує взамін? Згадаймо, що сказав Христос: Коли хто перебувати не буде в Мені, той буде відкинений геть, як галузка, і всохне. І громадять їх, і кладуть на огонь, і згорять. (Ів.15:6)
Тому й Павло писав: ...ти тримаєшся вірою; не величайся, але бійся. Бо коли Бог природних галузок не пожалував, то Він і тебе не пожалує! Отже, бач добрість і суворість Божу, на відпалих суворість, а на тебе добрість Божа, коли перебудеш у добрості, коли ж ні, то й ти будеш відтятий. (Рим.11:20-22)

Отак вчить Слово Боже: не величаймося, а біймося, щоб не втратити спасіння!

А щодо репліки sss, то він мав на увазі те, що спасеться (тобто збереже спасіння до смерті) лише той, хто витерпить до кінця, як і написано у Слові Божому.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21413
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 10:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Сонячник написав:
Борис написав:
бо йдеться не про шлях до спасіння а про шлях у спасінні


Це стосується безпосередньо тебе, бо я не суминіваюсь що ти вже народжений згори. Я лиш намагаюсь донести до тебе, що той (з дітей Божих) хто не може сказати про себе Я Є СПАСЕНИЙ, наврядчи має свої шолом і щит (читай послання Апостола Павла до Ефесян шостий розділ, вірші з десятог по вісімнадйятий включно!) з щирої буланної сталі, у таких вони скоріше з алюмінівої фольги. Зрозумій же, Гоподь не говорить що ти отримаєш шолом спасіння після фізичної смерті, ти вже повинен його мати!




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21415
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 11:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Сонячник написав:
А щодо репліки sss, то він мав на увазі те, що спасеться (тобто збереже спасіння до смерті) лише той, хто витерпить до кінця, як і написано у Слові Божому.


Невже ти думаєш, що ті хто не розуміють про що говорив Господь Никодиму можуть зрозуміти про те що ми обговорюєм?




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21416
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 11:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Борис написав:
той (з дітей Божих) хто не може сказати про себе Я Є СПАСЕНИЙ, наврядчи має свої шолом і щит (читай послання Апостола Павла до Ефесян шостий розділ, вірші з десятог по вісімнадйятий включно!)
Тільки не треба путати шолом спасіння з диявольськими стрілами. Там написано:
Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати. (Еф.6:13)
Ти мені скажи, хто виконає всю волю Божу? Той хто каже, що я вже спасений, і тепер я можу лише копати м'яч і розважатися, чи той, хто покладає надію на Бога, що з Його допомогою виконає все і пройде всю дорогу до кінця і не з пустими руками? Шолом спасіння - це свідчення від Бога.

І що є важливим? Мати спасіння (мати свідчення Духа) чи лише говорити "я спасений", при цьому не мати спасіння?

Уважніше прочитайте мій попередній допис. Біблія нас вчить: той хто має спасіння - нехай тим не хвалиться, але хай боїться, щоб його не втратити. То що зробив для нас Господь - велика благість! Але те спасіння, яке дав нам Господь, можна втратити дуже легко, якщо ми не позостанемося в Христі, тобто якщо не будемо зберігати заповіді Христові.

Тому я ще раз хочу застерегти, що той хто каже "Я - спасений" у кращому випадку проявляє свою гордість і хвалиться тим, що може втратити, а у більшості випадках просто є самообманцем, тому що насправді немає спасіння. Зауважте, що себе спасеними називають здебільшого ті, хто має сумнів у спасінні. І ніби то тим самим утверджує свою віру. І так як харизмати зараз кричать "я спасений", то так само в пеклі будуть утверджувати свою віру ніби то "це рай". :)

Та не треба мати віру у свою уяву! Треба мати віру Божу і свідчення від Бога, а не свою віру і своє свідчення, яке є неправдивим!
Цитата:
Невже ти думаєш, що ті хто не розуміють про що говорив Господь Никодиму можуть зрозуміти про те що ми обговорюєм?
Можуть і не розуміти, але sss лише послався на Слово Боже.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21427
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Тому я ще раз хочу застерегти, що той хто каже "Я - спасений" у кращому випадку проявляє свою гордість і хвалиться тим, що може втратити, а у більшості випадках просто є самообманцем, тому що насправді немає спасіння. Зауважте, що себе спасеними називають здебільшого ті, хто має сумнів у спасінні. І ніби то тим самим утверджує свою віру. І так як харизмати зараз кричать "я спасений", то так само в пеклі будуть утверджувати свою віру ніби то "це рай".

Знаєте чому sss згідний чому не варто говорити що "ти спасенний", бо вони не знають самі чи спасенні,у них тільки спасенні 144 000 тис., а іншим треба заслужити проповідуючи по хатах .....
От викрикувати що ти спасенний згідний що не треба.
От припусти я шукаю спасіння і знаю що у Церкві люди можуть мені підказати як спастися, бо я сам нічого не знаю. Я приходжу до тебе і питаюся " а ти спасенний", а ти кажеш ні, то який я можу зробити висновок, подумай? А от піду до тих що кричать, а вони скажуть що спасенні, то я так і лишусь, але біда буде що я не спасуся. Що я хочу тим сказати як кажуть «палка має два кінці» і апостол Петро говорить так:
1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.
Ту Петро говорить що треба дати відповідь, але із лагідністю та зо страхом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21443
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 19:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Sh_21 написав:
А от піду до тих що кричать

Sh 21, в цій темі ніхто нікого не примушує кричати - я спасений!, і ніхто не кричить - я спасений!
Головне запитання теми: Суть теми заключається в тому, щоб з'ясувати, хто може називати себе вірним, праведним, спасенним чи святим. І основних думок тут схоже дві.
Перша: Якщо я й з Господом, але ще перебуваю в цьому тілі, то не можу називатись, можу тільки тихенько надіятись.
Друга: Якщо я з Господом, і хоч перебуваю ще в цьму тілі, то можу називатись.
Особисто я схиляюсь до другої думки, скажу більше, що колиб це було не так то сама суть теми булаб недоречна.
Але при цьому нам не слід забувати про це:" ... Нехай кожен за власною думкою тримається свого переконання."(Рим 14:5)




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21444
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2010, 19:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Борис написав:
Sh_21 написав:
А от піду до тих що кричать

Ти напевно не зрозумів. Я що говорю що треба кричати, ти так не бери цитату, треба брати у контексті, а то не так мене зрозуміють. Моя думка якщо люди спитаються "чи я спасений" то треба не говорити що це гордість буде якщо я відповім "так". Ще раз повторяю.
1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21451
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Я приходжу до тебе і питаюся " а ти спасенний", а ти кажеш ні, то який я можу зробити висновок, подумай?
Як може хтось таке питати? Адже всі невіруючі розуміють, що "спасений" означає завершену дію, яка наступить після закінчення земного життя. Віруючі розуміють це глибше, вважаючи, що спасіння необхідно отримати ще за життя, але для того, щоб спастися, потрібно це спасіння зберегти до кінця.
Якщо мене хтось запитає, чи я спасенний, то я перш за все поясню що таке спасіння. І скажу що потрібно робити для того щоб отримати спасіння. Згадаймо: приклич того Симона, що зветься Петром, він слова тобі скаже, якими спасешся і ти, і ввесь дім твій. (Дії 11:14)
Притому всьому я не маю необхідності хвалитися, що Я спасений, бо моє спасіння має пламеніти без слів.

А що відбувається в наших церквах? Людина стає членом церкви, а їй кажуть "ти повинен просто вірити, що ти вже спасений". Отак внушають, замість того, щоб проповідувати Євангелію. Ні ж бо. Перш за все потрібно прийняти благодать, і тоді він матиме свідчення в собі.

Борис написав:
Суть теми заключається в тому, щоб з'ясувати, хто може називати себе вірним, праведним, спасенним чи святим. І основних думок тут схоже дві.
Перша: Якщо я й з Господом, але ще перебуваю в цьому тілі, то не можу називатись, можу тільки тихенько надіятись.
Друга: Якщо я з Господом, і хоч перебуваю ще в цьму тілі, то можу називатись.

Першої думки я тут не зустрічав (це хіба була насмішка Братика). А Другу думку тут всі поділяють.

Я би виділив тут такі думки:
Що означає бути спасеним?
Перша: спасений - це той хто отримав спасіння і вже не може його втратити (такі люди люблять говорити "я вже спасений");
Друга: спасений - це той хто отримав спасіння і зберіг його до кінця життя (а тут кажуть "я маю спасіння і бережу його").

Чи потрібно вірити, що ти маєш спасіння?
Перша: так, кожен повинен вірити, що вже спасений, бо інакше не матиме вічного життя (на мою думку, це самообман).
Друга: ні, бо кожен повинен вірити Словам Христовим, і лише тоді той отримає свідчення від Бога (шолом спасіння). :) Тобто той хто скаже Богу "я не спасений", то Бог йому скаже "ні, ти маєш спасіння!"
Тому краще вірити, що ти не спасений, щоб Бог дав спасіння, аніж навпаки.
Ну, звісно, тут всюди я дотримуюся другої думки.

Тому я не можу сказати, що "Я вже спасений", бо я ще живу. :) Але я можу похвалитися, що Бог дав мені спасіння, можу похвалитися, що маю завдаток спасіння, але в той же час я розумію, що те, що зробив для мене Господь, я можу дуже легко втратити, якщо втрачу пильність. Я знаю дуже багатьох людей, які втратили спасіння через своє марновірство, а також знаю багатьох людей, які не отримали спасіння, бо внушили собі, що вже його мають.

І ще приведу тут слова Павла:
Коли бо хто думає, що він щось, бувши ніщо, сам себе той обманює. (Гал.6:3)
Тому то, хто думає, ніби стоїть він, нехай стережеться, щоб не впасти! (1Кор.10:12)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21452
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 00:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Борис написав:
Сонячник написав:
А щодо репліки sss, то він мав на увазі те, що спасеться (тобто збереже спасіння до смерті) лише той, хто витерпить до кінця, як і написано у Слові Божому.


Невже ти думаєш, що ті хто не розуміють про що говорив Господь Никодиму можуть зрозуміти про те що ми обговорюєм?
Вибач що я тебе образив :cry: :oops:




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21453
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 00:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Sh_21 написав:
Знаєте чому sss згідний чому не варто говорити що "ти спасенний", бо вони не знають самі чи спасенні,у них тільки спасенні 144 000 тис., а іншим треба заслужити проповідуючи по хатах.
пане Ш21 не дивіться страшних кін про СЄ та нечитайте подібного,а то в ночі погано будети спати.Я за вас переживаю.
Цитата:
. 1Петр.3:15 А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом.Ту Петро говорить що треба дати відповідь, але із лагідністю та зо страхом.
А чому ви пане не хочите мені дати її щодо мов :cry: ??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21462
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2010, 12:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Знаєте чому sss згідний чому не варто говорити що "ти спасенний", бо вони не знають самі чи спасенні,у них тільки спасенні 144 000 тис., а іншим треба заслужити проповідуючи по хатах.

sss написав:
пане Ш21 не дивіться страшних кін про СЄ та нечитайте подібного,а то в ночі погано будети спати.Я за вас переживаю.

Для чого мені кіно дивитися, я так знаю. До речі sss мені нагадав, от візьміть для себе за приклад те що я зараз напишу. Коли мене починають СЄ навчати своєї науки, я їм зразу задаю запитаня "А ви спасені?" Вони мені говорять "та хто його знає, хто там спасеться, треба у Бога заслужити". Моя відповідь"То для чого мені ваше вчення, якщо ви самі не спасенні,а мене хочете спасти, у вас спасаються тільки такі як Рассел і їхні вище духовенство.
А для sss відповідь "не ридайте за Мною, за собою ридайте й за дітьми своїми!" Лук.23:28

sss написав:
А чому ви пане не хочите мені дати її щодо мов :cry: ??

Ну ви ж не дали мені відповіді: Чи ви Духа Святого одержали, як увірували? але дайте відповідь в належній рубриці.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21494
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 06:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Якщо мене хтось запитає, чи я спасенний, то я перш за все поясню що таке спасіння. І скажу що потрібно робити для того щоб отримати спасіння.

Скажи що потрібно робити, щоб зберегти спасіння, на твою думку.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21495
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 06:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
І я би хотів також акцентувати на тому увагу, що спасіння слід розглядати як процес: від отримання спасіння (це духовне народження), виконання спасіння (діла віри) і аж до завершення спасіння (перехід у вічність або другий прихід Христа).

Що означає "виконання спасіння" і як ти розумієш "діла віри"?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21496
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2010, 06:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Отак вчить Слово Боже: не величаймося, а біймося, щоб не втратити спасіння!

Чи не є гордістю стверджувати, що звершення спасіння залежить від мене? Коли я говорю, що недостойний спасіння, але спасенний по великій любові та милості нашого Господа Ісуса Христа, котрий сам знайшов мене недостойного у цьому світі і дарував мені вічне життя, і хто я такий, що можу бодай щось до цього додати, хіба в цьому є самовозвеличення??




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>