Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 18 травня 2024, 07:08




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13797
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 12:29 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Ти порівнюєш те, що не порівнюється. Є деяка різниця між речами матеріальними і справами духовними.
Як косметика може впливати на відносини з Богом :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13816
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 18:45 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Якщо ти зауважуєш, то ти з’їхав. Але то так між іншим.
Як одяг християнина і зовнішність можуть впливати на відносини з Богом :?: :!:




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13820
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2007, 21:20 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Тарас написав:
Ольго, ти мене зовсім не зрозуміла. Я цей провокативний вислів написав не тому, щоб знову "наша песня хороша, начинаем всё сначала". Я свою думку стосовно даного питання висловив раніше і не хочу повторюватись.
Просто є деякі учасники форуму, які думають, що від того, що вони більше разів і твердіше повторять свою думку, вона буде здаватись більш авторитетною і правильною. В принципі, якщо їм так подобається, то хай.
Ось це для мене виглядає по дитячому. Тому я на контрасті хотів дещо показати.

Тарасе, ти маніпулюєш загальними фразами, якими можна звернутись до будь кого. Наприклад я може переадресувати це на тебе. І що саме цікаве, зі своєї точки зору буду права :wink:
Тарас написав:
Як одяг християнина і зовнішність можуть впливати на відносини з Богом

Ніяк не впливають. Якщо я вдягну коротеньку спідницю (такий собі широкий поясок :twisted: ), то не перестану менше любити Бога.
Іноді у якого-небуть панка в серці набагато більше любові до Бога, ніж у вишколеного християнина в галстучку, що оглядається по сторонам і боїться тільки того, що ж подумають про нього такі ж зациклені на зовнішності люди, а не Бога...




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13821
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 13:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 січня 2007, 20:26
Написано: 1
Ольг@ написав:
Тарас написав:
Ольго, ти мене зовсім не зрозуміла. Я цей провокативний вислів написав не тому, щоб знову "наша песня хороша, начинаем всё сначала". Я свою думку стосовно даного питання висловив раніше і не хочу повторюватись.
Просто є деякі учасники форуму, які думають, що від того, що вони більше разів і твердіше повторять свою думку, вона буде здаватись більш авторитетною і правильною. В принципі, якщо їм так подобається, то хай.
Ось це для мене виглядає по дитячому. Тому я на контрасті хотів дещо показати.

Тарасе, ти маніпулюєш загальними фразами, якими можна звернутись до будь кого. Наприклад я може переадресувати це на тебе. І що саме цікаве, зі своєї точки зору буду права :wink:
Тарас написав:
Як одяг християнина і зовнішність можуть впливати на відносини з Богом

Ніяк не впливають. Якщо я вдягну коротеньку спідницю (такий собі широкий поясок :twisted: ), то не перестану менше любити Бога.
Іноді у якого-небуть панка в серці набагато більше любові до Бога, ніж у вишколеного християнина в галстучку, що оглядається по сторонам і боїться тільки того, що ж подумають про нього такі ж зациклені на зовнішності люди, а не Бога...

Любій діЇ,Е причина.От яка причина косметики?Ні ,якщо ти в ШИРОКОМУ ПОЯСІ,то ніякоЇ любові тут нема.Брехня для оточуЇчих і для тебе.Хотя


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13836
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Бодька написав:
Любій діЇ,Е причина.От яка причина косметики?Ні ,якщо ти в ШИРОКОМУ ПОЯСІ,то ніякоЇ любові тут нема.Брехня для оточуЇчих і для тебе.Хотя

Високоінтелектуальна відповідь :P :lol: :D
тось мені пояснить, що Бодька мав на увазі? :lol: :P :D




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13841
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2007, 00:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@ написав:
Бодька написав:
Любій діЇ,Е причина.От яка причина косметики?Ні ,якщо ти в ШИРОКОМУ ПОЯСІ,то ніякоЇ любові тут нема.Брехня для оточуЇчих і для тебе.Хотя

Високоінтелектуальна відповідь :P :lol: :D
хтось мені пояснить, що Бодька мав на увазі? :lol: :P :D

:)
Я думаю, що Бодька мав на увазі ось що:
Будь-якій дії є певна причина. От яка причина застосування косметики? (питається)
А от про широкий пояс, любов і брехню - сам не зрозумів. :oops:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13844
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2007, 00:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ольга написав:
якими можна звернутись до будь кого.Наприклад я може переадресувати це на тебе.

Ольго, як ти не розумієш, я саме це і хотів наочно показати (бо пояснення не розуміють) що необаргументовані фрази немають ніякої ваги, ми можемо ними до нескінченості перекидуватись і переадресовувати.
Стосовно ж одягу, що він перед Богом немає жодної ваги, то це неправда. Цю тему ми, якщо пам’ять не зраджує, вже обговорювали. Я приводив місця з Писання, які це підтверджують, і пояснював ті місця, які шаблонно приводять в якості доказу того, що Богу наша зовнішність байдужа. Приведу ще одне місце, бо недавно читав і зауважив.
2Кор.7:1 Отож, мої любі, мавши ці обітниці, очистьмо себе від усякої нечисти тіла та духа, і творімо святиню у Божім страху!




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14472
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2008, 21:36 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 січня 2008, 20:41
Написано: 1
Звідки: Тернопіль, м. Бережани
Cлава Богу! Я скажу так, я цим питанням колись цікавився і накопав таке:
1. На сьогоднішній день немає косметики тільки з природніх компонентів!
2. Косметика по словах фахівців шкідлива!
Коли жінка користується косметикою !!!! то вона втратить ту красу яка в неї є. Жінки зрівняйте свою зовнішність без косметики до того як ви почали користуватись косметикою і після після деякого часу користування!
Не потрібно думати гріх користуватись косметикою чи ні, коли ми шкодимо своєму організму це вже гріх (а чому куріння вважається гріхом?)
Жінки які користуються косметикою втрачають назавжди свої природні риси!
Що для вас важливіше догодити Богові чи чоловікам? Бог побачить вашу щиру душу і дасть чоловіка від себе! :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14473
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2008, 21:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
О, так, Vasuk... Власне, погано те, що косметика шкодить. Я це вже давно помітив: старші жінки, які постійно користувалися косметикою - виглядають як мумії.
А старші жінки, які не користувалися косметикою - хоч мають зморжки, але вони природні та приємні.

Хоча якщо косметика складається з природніх компонентів та має лікувально-профілактичну функцію, то це не погано, але дорого.

Але хіба чоловікам приємно, коли жінки розмальовані? Думаю, що ні.
А як на це дивиться наш Творець? Можливо, Йому прикро, що Його творіння не вдячне Йому за природню красу...




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14485
UNREAD_POSTДодано: 26 січня 2008, 15:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сонячник написав:
О, так, Vasuk... Власне, погано те, що косметика шкодить.

Та погано не те, що косметика шкідливо впливає на шкіру, а те, що вона душу руйнує, призводить до формування цілої низки комплексів.
Але, звичайно, шкідливість її для шкіри є ще одним аргументом. Зрештою, будь-яке гріховне заняття має наслідком спричинення шкоди і для тіла. Це вже закономірність.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14551
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2008, 12:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Поміж іншим браття і мило і шампуні і засоби для гоління також належать до косметики. То чому б вам невідмовитися від цього а так побрився ьез нічого і пішов далі, спробуйте хочаб раз так а тоді говоріть і осуджуйте!!!!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14556
UNREAD_POSTДодано: 01 лютого 2008, 20:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 лютого 2008, 21:33
Написано: 1
Звідки: Волинь
мені дуже цікаво читати усі ваші думки, але із деякими я не погоджуюсь. косметика - це не лише "розмальовування". косметика - це також (і найперше!!) очищення, зволоження шкіри. звичайно, це ДУЖЕ важливо яка косметика (!), проте, повірте, без спеціального догляду за шкірою вона навряд чи може бути гарною. це як мити руки, чистити зуби і т.д. :lol:
а на рахунок декоративної - звичайно, хто як любить і вважає за правильне. особисто я ЗА (в міру допустимого))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14560
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2008, 10:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та дайте ви спокій з тою косметикою! Нічого спільного з духовним життям вона не має. Це те саме що защипати чи не защипати верхній гудзик на сорочці, або носіння гастука для мужчин :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14561
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2008, 11:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Цікаво спостерігати. Розмова получається типу "хто кого". Спочатку серія роздумів проти косметики, потім серія дописів за, і так з перемінним успіхом.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14564
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2008, 12:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Братик написав:
Та дайте ви спокій з тою косметикою! Нічого спільного з духовним життям вона не має. Це те саме що защипати чи не защипати верхній гудзик на сорочці, або носіння гастука для мужчин :lol:

:idea: :idea: :idea:




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>