Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 17 серпня 2024, 08:30




Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13168
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 13:51 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
той, кого любить Ісус написав:
[
Божа людина не буде молитися до ікони, як матеріалу, вважати її чудодійною, не буде молитись до святих і ікон святих, не буде молитись до анголів, не буде молитись до діви Марії, не буде молитись перед іконою Христа, а буде молитися Богу - Отцю, Сину і Святому Духу.

Дійсно Божа людина не буде молитися до матеріалу, а до того Хто зображений на матеріалі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13174
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 14:50 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Тарас написав:
Давайте якось систематизувати наші роздуми:
Давайте в даній темі роздрібнимо її на окремі підпитання і розберемось, у чому не виникає різноголосся, а в чому є і будемо тоді аргументовано розглядати теми де є різні думки, може до чогось і прийдемо.
1) Молитись до ікони, як матеріалу, вважати її чудодійною.
2) молитись до святих і ікон святих.
3) молитись до анголів.
4) молитись до діви Марії.
5) молитись перед іконою Христа.

1,5 вже достатньо розглянуте в цій темі, то тут можна і продовжити.
пункти 2,3,4 тісно повязані, тому краще обговорити їх в темі "Чи є діва Марія матір'ю Божою." Де вони вже почали розглядатись.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13183
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 10:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я написав це тому, аби якось це все систематизувати. Бо часто є такі моменти, хтось говорить про один з наведених мною аспектів, а другий відповідає на етму зовсім іншого аспекту, тому важко дискутувати.
Я б радив обговорити по черзі всі пункти, і зосередитись на обговорені спірних.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13186
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 10:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Невірю в існування чудодійних ікон.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13189
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 11:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
Тарас написав:
Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Невірю в існування чудодійних ікон.

Якщо Бог застеріг від шанування, поклоніння статуям, іконам, зображенням, реліквіям - твориву рук людських в другій заповіді Божого Закону, то якщо і є десь прояви чогось надприроднього, то це не від Бога, а від диявола.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13228
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 14:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Повторююся, православні, відгукніться, що то за такі ікони, що плачуть, обливаються кров'ю, є ще й вогняні.Наскільки мені відомо то за вашими розповідями, якщо доторкнешся до такої ікони, то вилікуєшся від хвороб і ще я знаю, що православні більше вірять у силу цієї ікони, ніж Божу силу.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13229
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 14:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Невірю в існування чудодійних ікон.

Ніхто не молиться до матеріалу. Як ти не можеш цього збагнути? Не віриш в чудотворні ікони то не вір. Просто ці ікони самі за себе свідчать.
„Та й чуда неабиякі творив Бог руками Павла; досить було прикласти до недужих хустинку чи хвартух, які були діткнулись його тіла, і недуги їх покидали, і виходили злі
духи”(Ді.19,11-12).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13231
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 14:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
той, кого любить Ісус написав:
Тарас написав:
Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Невірю в існування чудодійних ікон.

Якщо Бог застеріг від шанування, поклоніння статуям, іконам, зображенням, реліквіям - твориву рук людських в другій заповіді Божого Закону, то якщо і є десь прояви чогось надприроднього, то це не від Бога, а від диявола.

Дияволу не властиво творити добро. Він нізащо не буде творити добро, щоб люди поклонялись Господу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13243
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
В тому вся суть, що люди при цьому не поклоняються Господу, а іконі, і тому дияволу вигідно творити такі чуда, аби тримати людей в темряві.
Зауважу ще таке, що це були хустки і пояси, які належали святим людям, а не картини мальовані зачастую грішниками.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13270
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
То що дияволу властиво притягати людей до церкви. :?: Спонукати їх творити добрі діла. :?: Молитися до Господа і свідчити про нього своїм життям. :?: Напевно, що дияволу це не властиво.
Зображення на іконах теж є святих людей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13285
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 01:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Дияволу властиво відвертати погляд людей від Живого Бога, а вміщати Бога в рамку. Такий бог нічого не говорить, не докоряє за гріх.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13294
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 11:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
паша написав:
той, кого любить Ісус написав:
Тарас написав:
Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Невірю в існування чудодійних ікон.

Якщо Бог застеріг від шанування, поклоніння статуям, іконам, зображенням, реліквіям - твориву рук людських в другій заповіді Божого Закону, то якщо і є десь прояви чогось надприроднього, то це не від Бога, а від диявола.

Дияволу не властиво творити добро. Він нізащо не буде творити добро, щоб люди поклонялись Господу.

Є доречний біблійний термін до цього - Вавилон, що означає "суміш". Диявол використовує релігійну суміш, де теоретично може бути до 99% святого, але щоб не було цілковитого послуху Богу. З релігійної картини світу бачимо, що йому це вдається.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13296
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 12:46 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Цитата:
Тарас: Давайте тако:
Я вважаю, що молитва до ікон як матеріалу є ідолопоклонством. Не вірю в існування чудодійних ікон.

Якщо ти хочеш підпити підсумки обговоренню, то це хороша думка. Можна пройтись по запропонованим тобою пунктах. Зваж тільки на той взаємозв’язок між ними про який я говорив.
Я б уточнив так: молитва до ікон як матеріалу є магізмом (свого роду ідолопоклонством). Не вірю в існування чудотворних(ті які самі по собі мають якусь силу зцілювати) ікон, але вірю що по ревній молитві перед іконою Божа благодать може зцілити людину. При чому перед будь-якою іконою і не тільки перед іконою.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13303
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 14:04 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Я згідний з думкою svjatа! :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13306
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 14:26 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2008, 22:34
Написано: 72
"Отож, бувши Божим тим родом, не повинні ми думати, що Божество подібне до золота, або срібла, чи до каменю, твору мистецтва чи людської вигадки." (Дії 17:29).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 289 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>