Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 жовтня 2024, 17:26




Створити нову тему Відповісти  [ 136 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14156
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2007, 14:24 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Бачу, що тему можна вважати закритою. Як на мене, доказів пролунало достатньо. Опозиція щось не має аргументів на заперечення і спростування фактів. :D
Дякую svjat ти показав всю свою обізнаність і нікому нема, що сказати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14157
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2007, 14:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Брате Паша, тут не личить кидатись такими словами як "опозиція " і т.д, навіть жартома. Таки слова розділяють. Воно якось не асоціюється з поводженням " гідно звання, до якого ви покликані, з усякою смиренномудрістю і лагідністю, з довготерпінням, підтримуючи один одного любов'ю". (Ефес.4,1)
Я б не поспішав закривати тему, її ще можна розвивати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14159
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2007, 15:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
паша написав:
Як на мене, доказів пролунало достатньо. Опозиція щось не має аргументів на заперечення і спростування фактів.

Просто особисто я не бачу сенсу сперечатися... Я наперід бачу, що ти, паша, своєї думки не зміниш, бо не хочеш розуміти.
svjat написав:
Про деяких таких лжевчителів, які порушували єдність Церкви і спокушували людей...
Свят, єдність Церкви порушувалася не тому, що хтось був лжевчителем, а хтось ні.
Подібне є і в наші дні. Один єпископ вважає правильним одне, а інший інше. Біда в тому, що один основується на твердій основі - Слові Божому чи відкритті Святого Духа, а інший на переданнях старших чи традиціях. І так було і так буде...
Але ми знаємо, що єпископ, який перебуває у спільності з Богом, який сповняється Духом Святим, є тим пресвітером, який веде ввірених йому членів дорогою Христовою. І якщо Бог його благословляє, якщо Бог благословляє общину, то ця церква є з Богом.
І такий єпископ не потребує, щоб хтось доводив, що він має "першість" в церкві, бо це для нього і для членів общини очевидно.
А доводити чи папа Римський має першість, я звісно не можу, оскільки не знаю у яких він стосунках з Богом. І цього мабуть ніхто не знає, окрім Самого Бога. А по плодах членів католицької церкви (і не лише католицької) - важко стверджувати, що всі вони перебувать з Богом.

Тому питання "Чи має першість Папа Римський" має більше політичний характер, і я врешті згоден, що папа має першість лише в католицькій церкві, але аж ніяк у Христовій Церкві.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14161
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2007, 13:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Сонячник написав:
Свят, єдність Церкви порушувалася не тому, що хтось був лжевчителем, а хтось ні.
Подібне є і в наші дні. Один єпископ вважає правильним одне, а інший інше. Біда в тому, що один основується на твердій основі - Слові Божому чи відкритті Святого Духа, а інший на переданнях старших чи традиціях. І так було і так буде...
Але ми знаємо, що єпископ, який перебуває у спільності з Богом, який сповняється Духом Святим, є тим пресвітером, який веде ввірених йому членів дорогою Христовою. І якщо Бог його благословляє, якщо Бог благословляє общину, то ця церква є з Богом.
І такий єпископ не потребує, щоб хтось доводив, що він має "першість" в церкві, бо це для нього і для членів общини очевидно.
А доводити чи папа Римський має першість, я звісно не можу, оскільки не знаю у яких він стосунках з Богом. І цього мабуть ніхто не знає, окрім Самого Бога. А по плодах членів католицької церкви (і не лише католицької) - важко стверджувати, що всі вони перебувать з Богом.

Тому питання "Чи має першість Папа Римський" має більше політичний характер, і я врешті згоден, що папа має першість лише в католицькій церкві, але аж ніяк у Христовій Церкві.

Соняшнику, а ти хочеш змінити мою думку, чи дійти консенсусу і обєктивного висвітлення істини.
- У своєму прекрасному слові ти не врахував, що деякі "єпископи" самі себе поручають для ведення членів дорогою Христовою. По своєму інтерпретують передання, що є не згідним з наукою Христа. Бо хто може краще зрозуміти якусь людину - той хто жив з нею і розказав про неї, чи той, що 2000 років по тому зінтерпретував.
Щоб один єпископ не вважав правильним одне, а інший інше. Христос поставив одного головним:„Тож і я тобі заявляю, що ти – Петро(скеля), і що я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, й що ти на землі зв’яжеш, те буде зв’язане на небі і те, що ти на землі розв’яжеш, те буде розв’язане на небі”(Мт.16,18-19).
„Паси мої вівці”(Йо.21,15-17).
Також і апостоли розуміли, що потрібен один головний, про що читаємо в (Ді.1,13-26).
Про "єпископів", які не потребують доведення своєї першості, яких проголошує сама спільнота і які хто знати чи благословенні Богом, сам Христос сказав: "Чимало лжепророків устане і зведуть багато людей”(Мт.24,9-11).
Христос також знав про єресі і відступництва, які появляться тому вже наперід сказав: „Хто слухає вас, мене слухає;а хто гордує вами, мною гордує; а хто гордує мною, гордує тим, хто послав мене”(Лк.10,16).
Цікаво хто кого першим не послухав? :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14162
UNREAD_POSTДодано: 23 грудня 2007, 17:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Повністю згоден з Соняхом, але я б сказав ще категоричніше. Звичайно, ми не знаємо в яких стосунках Папа з Богом, але аналізуючи Писання та цьогочасні реалії, я можу зробити лише один висновок про те чий він слуга та кому він служить, про що писати, мабуть заборонено, з огляду на етичні рамки щоб не образити прихильників католицької церкви. Та це, власне, і не потрібно писати...
Цікаво читати як католики проводять паралель між ап. Петром та Папою Римським.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14164
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2007, 09:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Такі паралелі можна провести і з вовчицею, яку вважають засновником Риму. Щодо ролі Папи Римського у світовій історії, то існують цілком обєктивні версії, які відводять йому роль антихристиста.
Я не прихильник такої версії - занадто велика честь для людини (посади), головною рисою якої є пихатість, зверхність тощо. Таких царків людство знало чимало. Воно абсолютно не повязано з християнством чи тим більше з Біблією.
Можливо саме з цієї причини слід припинити дискусію, бо намісником бога може назвати будь-який мешканець психлікарні і переконувати його в тому, що він неправий - таке ж безумство.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14167
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2007, 12:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Taj написав:
Такі паралелі можна провести і з вовчицею, яку вважають засновником Риму. Щодо ролі Папи Римського у світовій історії, то існують цілком обєктивні версії, які відводять йому роль антихристиста.
Я не прихильник такої версії - занадто велика честь для людини (посади), головною рисою якої є пихатість, зверхність тощо. Таких царків людство знало чимало. Воно абсолютно не повязано з християнством чи тим більше з Біблією.
Можливо саме з цієї причини слід припинити дискусію, бо намісником бога може назвати будь-який мешканець психлікарні і переконувати його в тому, що він неправий - таке ж безумство.

Друже в тебе погляди доби середньовіччя. Ти дуже звузив свій кругозір і йдеш за створеними шаблонами, які в контексті сьогодення є не актуальними. Дивись на світ з відкритими очима. :shock:
Проблема з мешканцем психлікарні є та, що він сам себе іменував. :lol: Папа є намісник Петра, якого поставив Христос. Може ти і Господа будеш переконувати, що він не правий. :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14170
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2007, 09:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Сонячник написав:
svjat написав:
Про деяких таких лжевчителів, які порушували єдність Церкви і спокушували людей...
Свят, єдність Церкви порушувалася не тому, що хтось був лжевчителем, а хтось ні.
Подібне є і в наші дні. Один єпископ вважає правильним одне, а інший інше. Біда в тому, що один основується на твердій основі - Слові Божому чи відкритті Святого Духа, а інший на переданнях старших чи традиціях. І так було і так буде...

Не зовсім зрозумів. Як це лжевчення не порушує єдності Церкви? Чи ти хочеш вказати на те, що призводить до виникнення лжевчення ( передання старших та традиції)?
Цитата:
Сонячник:Але ми знаємо, що єпископ, який перебуває у спільності з Богом, який сповняється Духом Святим, є тим пресвітером, який веде ввірених йому членів дорогою Христовою. І якщо Бог його благословляє, якщо Бог благословляє общину, то ця церква є з Богом.
І такий єпископ не потребує, щоб хтось доводив, що він має "першість" в церкві, бо це для нього і для членів общини очевидно.
А доводити чи папа Римський має першість, я звісно не можу, оскільки не знаю у яких він стосунках з Богом. І цього мабуть ніхто не знає, окрім Самого Бога. А по плодах членів католицької церкви (і не лише католицької) - важко стверджувати, що всі вони перебувать з Богом.
Тому питання "Чи має першість Папа Римський" має більше політичний характер, і я врешті згоден, що папа має першість лише в католицькій церкві, але аж ніяк у Христовій Церкві.

Видно, що ти не перебуваєш в єдності(повному спілкуванні) з Римо-католицькою церквою. Через те що вбачаєш якісь серйозні відступлення і порушення цієї церкви. І поки ти не є в єдності з цією церквою для тебе визначення авторитетності патріарха цієї церкви, папи Римського, не є актуальним. Я правильно зрозумів твою логіку?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14171
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2007, 09:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Цитата:
Паша:Щоб один єпископ не вважав правильним одне, а інший інше. Христос поставив одного головним:„Тож і я тобі заявляю, що ти – Петро(скеля), і що я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, й що ти на землі зв’яжеш, те буде зв’язане на небі і те, що ти на землі розв’яжеш, те буде розв’язане на небі”(Мт.16,18-19).
„Паси мої вівці”(Йо.21,15-17).

Цитата:
Паша: Папа є намісник Петра, якого поставив Христос. Може ти і Господа будеш переконувати, що він не правий.
Паша, Христос поставив Петра гловним, не в значенні, що він є непомильним і завжди судить правильно. Суперечки вирішував не Петро, а Апостолський собор і на ньому визначалась правильна позиція. Також вівці він пас не сам, а разом з іншими апостолами. Переглянь ще раз мою позицію на попередніх сторінках, там це докладніше розяснено(в т.ч. і розуміння першої цитати Мт.16,18).
Папа не є прямим намісником(чи переємником Петра), папа може мати лише першість честі (найбільший авторитет) по аналогії з тим як мав першість честі апостол Петро.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14172
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2007, 09:51 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Taj написав:
Такі паралелі можна провести і з вовчицею, яку вважають засновником Риму. Щодо ролі Папи Римського у світовій історії, то існують цілком обєктивні версії, які відводять йому роль антихристиста.
Я не прихильник такої версії - занадто велика честь для людини (посади), головною рисою якої є пихатість, зверхність тощо. Таких царків людство знало чимало. Воно абсолютно не повязано з християнством чи тим більше з Біблією.
Можливо саме з цієї причини слід припинити дискусію, бо намісником бога може назвати будь-який мешканець психлікарні і переконувати його в тому, що він неправий - таке ж безумство.

Я б не поспішав так різко осуджувати папу Римського. Версії щодо антихриста аж ніяк не є обєктивними. Щодо ролі пап в історії то тут варто згадати, що попередній папа перепросив за історичні гріховні провини представників Римо-католицької Церкви.
Те що папа зараз титулується намісником Христа на землі, ще не означає що він поводиться пихато і зверхньо. Варто також враховувати за яких обставин виник цей титул. І те як розглядає вживання цього титулу нинішній папа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14199
UNREAD_POSTДодано: 01 січня 2008, 23:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Svjat, не знаю, но мені здається, що ти хитруєш і ухиляєшся від того, щоб глянути на істину прямо. Подивися, я тобі писав, що абсолютно не бачу основ в Писанні для виникнення первосвященичого служіння єпископа. Це ВИМИСЛИ людей. І я навів тобі єретичні фрази Ігнатія. Ти знову ж пробуєш щось підправити, прикрасити, спробувати "логічно" пояснити. Такі розуміння базуються лише на здогадках і домислах, а не на ПИСАННІ.
Давай тако:
1)наведи мені місце з Слова Божого, де розділяється служіння пресвітера і єпископа, звідки можна зрозуміти, що це два різні служіння.
2) Наведи мені місце з Писання, де є хоча б натяк на первосвящениче "відображення" (як ти кажеш) єпископом Христа.

Чи поясни, з яких місць це можна бачити може непрямо.
Але прошу не приводити спроби це якось виправдати, просто на основі тільки людських домислів, вони для мене не мають ваги.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14259
UNREAD_POSTДодано: 09 січня 2008, 10:23 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Цитата:
Тарас: Svjat, не знаю, но мені здається, що ти хитруєш і ухиляєшся від того, щоб глянути на істину прямо. Подивися, я тобі писав, що абсолютно не бачу основ в Писанні для виникнення первосвященичого служіння єпископа. Це ВИМИСЛИ людей. І я навів тобі єретичні фрази Ігнатія. Ти знову ж пробуєш щось підправити, прикрасити, спробувати "логічно" пояснити. Такі розуміння базуються лише на здогадках і домислах, а не на ПИСАННІ.
Давай тако:
1)наведи мені місце з Слова Божого, де розділяється служіння пресвітера і єпископа, звідки можна зрозуміти, що це два різні служіння.

Тарас, я знову зауважив, що ти неуважно читаєш мої пости. Я вже раніше підтвердив твої слова, про те що в Писаннях не згадується окреме єпископське служіння відмінне від пресвітерського.
Але з іншого боку Писання нічим не заперечують можливість виникнення такого служіння.
Церква зіткнулась з викликами, яких не було в час написання текстів Нового Завіту. Відповіддю Церкви (водимою Духом Святим) на ці виклики стало виділення служіння старшого пресвітера в окреме служіння єпископа. Те що така відповідь зволилась Духу Святому(як наприклад це було і при розв’язанні проблеми язичників на першому Апостольському соборі), підтверджується прийняттям такого окремого служіння всією Церквою по всіх усюдах вже до кінця 2 століття. А також успішним подоланням викликів, що виникли тоді і виникали пізніше перед Церквою.
Хіба я не логічно пояснюю? І не в дусі Писання?
Цитата:
Тарас:2) Наведи мені місце з Писання, де є хоча б натяк на первосвящениче "відображення" (як ти кажеш) єпископом Христа.
Чи поясни, з яких місць це можна бачити може непрямо.

Зверни увагу на такий натяк який був в моїх попередніх постах: «Евхаристическое собрание выявляет в полноте в каждой местной церкви всю Церковь Божию, а само оно является "иконой" Тайной вечери .Место Христа на Тайной вечери через ап. Петра занимается тем, кто восседает в центре Евхаристического собрания, а потому епископ для Игнатия есть образ невидимого Епископа.» І в звязку з цим згадаймо як ап.Павло розмірковує про Євхаристійне зібрання народу Божого згадуючи Тайну вечерю в 1 Кор.11:20-30.
Як Христос приносив подяку (євхаристію) на Тайній вечері, так робив і старший пресвітер місцевої церкви над принесеним хлібом і вином під час зібрань церкви.
Так що я не бачу нічого єретичного в фразах Ігнатія, якщо їх сприймати в контексті в якому вони говорились.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14377
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2008, 08:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
Якщо дозволите висловити свою думку, то я вважаю Папу Римського намісником Христа у справах Віри і непомильним, щодо цих справ.
Можливо мені, необізнаному, і не варто втручатись у дискусію, але перечитавши повністю тему, хочу запитати.
Тарас, тобто ти вважаєш, що у шіснадцятому столітті з"явився дехто Лютер, заявив мол:"Ви, пацани, півтора тисячоліття, ніц дупля не різали, а тепер я вам тут все поясню..." і так виник протестантизм? Так?
Без образ ОК? :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14378
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2008, 08:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
перепрошую за примітивність




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14379
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2008, 17:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
10 жовтня 2024, 18:59
Написано: 4666
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
сергій написав:
Тарас, тобто ти вважаєш, що у шіснадцятому столітті з"явився дехто Лютер, заявив мол:"Ви, пацани, півтора тисячоліття, ніц дупля не різали, а тепер я вам тут все поясню..." і так виник протестантизм? Так?

Сергію, хіба ти не бачиш, що людям властиво з часом забувати Бога та від духовного пізнання Бога приходити до матеріального поклоніння?
Так було з Ізраїльським народом, який вийшов з Єгипту - вони за декілька років забули Живого Бога, а потім розіпяли Самого Христа.
А за півтора тисячоліття хіба не відійшла церква від апостольського вчення? Лютер просто прочитав Біблію і усвідомив, що церква вже да-а-алеко відійшла від християнства. І таких Лютерів було багато і до Лютера!
Важливо, що для тебе є головнішим: християнське (апостольське) вчення чи вчення тих, хто передає і доповнює першоджерельне вчення! А за дві тисячі років можна стільки надоповнювати!!!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 136 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>