Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 липня 2024, 20:38




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15537
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 11:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Навіщо ти мене всяким непотребом обзиваєш? Хіба я тебе обзивав, та щей прямим тектом? Думаєш мені приємно це читати? Моя тобі порада, не шукай помилки у інших, а перш за все дивись на себе! Я із народження є Християнин, і ніколи і ні учому невідходив від своєї віри. А те що ти написав, я розглядаю як образу, тому може і напишу жалобу адміністрації.
цитата:
"Навмисні зміни" як ти кажеш, це були Собори всієї Церкви, яку провадив Святий Дух"
- ти навіть поняття немаєш що таке Святий Дух! Сбори всієї Церкви - це були наради, а не ніяке інше що ти міг подумати...
(Високе Само - слово переведене із санскриту і я зразу попередив, що воно має східне походження і має значення рівнозначне "Ангел Хранитель")
Тому прошу думай, перед тим як щось писати! Адже на форумі теж є люди. Твій язик виказує стан твого внутрішнього світу. І давай без погроз і образ - так як ти цим грішиш!




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15541
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 18:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Навіщо ти мене всяким непотребом обзиваєш? Хіба я тебе обзивав, та щей прямим тектом? Думаєш мені приємно це читати? Моя тобі порада, не шукай помилки у інших, а перш за все дивись на себе! Я із народження є Християнин, і ніколи і ні учому невідходив від своєї віри. А те що ти написав, я розглядаю як образу, тому може і напишу жалобу адміністрації.
цитата:
"Навмисні зміни" як ти кажеш, це були Собори всієї Церкви, яку провадив Святий Дух"
- ти навіть поняття немаєш що таке Святий Дух! Сбори всієї Церкви - це були наради, а не ніяке інше що ти міг подумати...
(Високе Само - слово переведене із санскриту і я зразу попередив, що воно має східне походження і має значення рівнозначне "Ангел Хранитель")
Тому прошу думай, перед тим як щось писати! Адже на форумі теж є люди. Твій язик виказує стан твого внутрішнього світу. І давай без погроз і образ - так як ти цим грішиш!

Я не обзиваю, а констатую факт. Ти кажеш, що є християнином, а голосиш не науку Христа, а не знати кого. Христос казав, що прийдуть антихристи і будуть прикриватися добрим іменем. Вони будуть вовками в овечих шкурах. Не ображайся, але ти такими своїми словами на такого подібний. :( До якої Церкви ти ходиш?
А поняття про Святого Духа напевно ти формуєш? Ну вибач, але я йду за наукою Христа, Святого Письма і Церкви.
Все ж таки це були Собори, Вселенського рівня, на яких збиралась вся Церква. Історія не бреше, а люди можуть. Будь обєктивний.
З якого такого санскриту ти вичитав про це Само? І яке відношення воно має до християнства і Доброї Новини. Щось ти тут темниш!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15545
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2008, 20:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Поперше ти невибачився, друге ти мені багато грубиш. От коли вибачися тоді і продовжимо розмову, як вже ти зачепив розмову про антихрестів і лже пророків, то позволь я тобі дещо розйясню, наведу паро цитат отців церкви, тільки не у цьму, а у Апокаліптичному розділі. Констатують факт - астеїсти, тому невикористовуй до мене цього словесного виразу.
(На питаня до якої церкви? я вже давав відповідь як по маіл так і у інших темах. католик я) А ти до якої конфесії ходиш, що так нею гордися?
Тільки після того як ти вибачися, аж тоді я продовжу розмову.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15570
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2008, 19:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Поперше ти невибачився, друге ти мені багато грубиш. От коли вибачися тоді і продовжимо розмову, як вже ти зачепив розмову про антихрестів і лже пророків, то позволь я тобі дещо розйясню, наведу паро цитат отців церкви, тільки не у цьму, а у Апокаліптичному розділі. Констатують факт - астеїсти, тому невикористовуй до мене цього словесного виразу.
(На питаня до якої церкви? я вже давав відповідь як по маіл так і у інших темах. католик я) А ти до якої конфесії ходиш, що так нею гордися?
Тільки після того як ти вибачися, аж тоді я продовжу розмову.

Якщо людина заперечує божество Ісуса Христа, то іншим словом як антихрист її назвати не можна. Всі католики визнають Ісуса Христа Богом, ти не визнаєш, отже ти не католик. Логіка проста. Католики не запозичують термінології східних релігій, бо мають достатньо витрацьовану свою. Про атеїстів ти сам придумав? :) Взагалі в твому реченні не дотримано законів логіки. Отже ти маніпулюєш словами, а це ще один доказ того, що ти хочеш когось ввести в оману.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15573
UNREAD_POSTДодано: 16 червня 2008, 21:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Боюсь ти перебільшуєш про мене, адже я не заперечував, що Ісус Син - Бога-Отця-Сотворителя як і ми всі діти Божі, і що Ісус - Спаситель наш посланий до нас із неба!
А лише заперечував що ти назвав, що Ісус - дух Бог наш Сотворитель, адже як так двобожжя - це ж язичництво, або як так Ісус необосновано став нашим Сотворителем.
А я і не запозичував термінологію, а вказав її у душках як слово, що означає одну і ту ж суть - "Ангела Хранителя".
Дай відповідь на мою цікавість: до якої церкви/конфесії Ти себе відносиш?
Де твоя тактовність у відповідях, що ти вважаєш себе людиною із великою логікою, поки, що я побачив із твоєї сторони тільки необосновані звинувачення і образи, та ухилення від моїх запитань. Може я перебільшую..хто зна?
Нажаль такі підлі люди як атеїсти, завжди хочуть доказати свою правоту, от тіки я у деяких діалогах і спорах знаходжу моменти у яких вони роблять пряму маніпуляцію і залякування та насміхання, коли доходить до того, що для них не має, що сказати щоб підтвердити своє твердження. (самі використовуваними їх словами є: "я констатую факт", "ти суперечиш теорії" і т.д., і я це непридумую, адже із ними мені дісно приходилось спілкуватись.)




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15577
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2008, 10:15 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
невідомий написав:
Боюсь ти перебільшуєш про мене, адже я не заперечував, що Ісус Син - Бога-Отця-Сотворителя як і ми всі діти Божі, і що Ісус - Спаситель наш посланий до нас із неба!
А лише заперечував що ти назвав, що Ісус - дух Бог наш Сотворитель, адже як так двобожжя - це ж язичництво, або як так Ісус необосновано став нашим Сотворителем.
А я і не запозичував термінологію, а вказав її у душках як слово, що означає одну і ту ж суть - "Ангела Хранителя".

Ти не заперечив, що Ісус є Син, але ти заперечив, що Він є Бог. Ісус не є дух Він є правдивий Бог в Пресвятій Трійці, який став людиною не втрачаючи свого Божества Вотлотився. Має одну особу і дві природи(Божу і людську). Якщо ти католик, як ти кажеш, то мав би знати в що вірять католики. А ти висуваєш своє вчення. Ти не маєш права прикриватися католицизмом, а пропагувати свої теорії, що явно суперечать вченню Католицької Церкви. Тому ще раз питаю до якої церкви ти ходиш?
Є один Бог в Трьох особах. І все Святе Письмо наповнене цією наукою. І я радив би тобі Його більше читати, а не захоплюватися різними містичними книжками, які закрили перед тобою Слово Боже, метою яких є відвести тебе від Бога. Ці книжки змінили твій світогляд і навіяли неправдиві теорії, які ти прийняв. Вони хочуть відвести Тебе від правдивого Бога. Такі лжепророки існували завжди в цьому можеш переконатися почитавши послання ап. Павла. Читай Святе Письмо, а не містику. Ісус не був і не є ангелом. Ангел не може принести спасіння і стасти не може людина. Нас спас Бог - Ісус Христос.
Ось наприклад послання ап. Павла до євреїв:
1. Багаторазово й багатьма способами Бог говорив колись до батьків наших через пророків.

2. За останніх же оцих днів він говорив до нас через Сина, якого зробив спадкоємцем усього і яким створив віки.

3. Він - відблиск його слави, образ його істоти, - підтримуючи все своїм могутнім словом, здійснив очищення гріхів і возсів праворуч величі на вишині,

4. ставши від ангелів стільки вищим, оскільки успадкував визначніше від них ім'я.

5. Кому бо з ангелів він коли мовив: «Син мій єси, я сьогодні породив тебе?» І ще: «Я буду йому за Отця, а він буде мені за Сина?»

6. Коли ж знов уводив Первородного у світ, то каже: «Нехай поклоняться йому всі ангели Божі

7. А щодо ангелів мовить: «Той, хто вітри своїми вісниками вчиняє, а полум'я вогненне - слугами своїми.»

8. А до Сина: «Престол твій, Боже, віковічний, і берло правоти - берло твого царства.

9. Ти полюбив справедливість і зненавидів беззаконність, тому помазав тебе, Боже, Бог твій єлеєм радости понад твоїх співучасників.»

10. І: «Ти, Господи, напочатку заснував землю і небеса - діло рук твоїх.

11. Вони загинуть, ти ж перебуваєш; усі, мов одежа, постаріються.

12. Ти їх, неначе одежину, згорнеш і, немов одежа, вони зміняться. Ти ж - той самий, і літа твої не скінчаться.»

13. До кого з ангелів він коли мовив: «Сідай праворуч мене, доки не покладу твоїх ворогів підніжком під твої ноги?»

14. Хіба ж не всі вони служебні духи, що їх посилають до послуг тим, які мають успадкувати спасіння?(Євр.1,1-14)
Читай також послання до Колосян! У Святому Письмі є правда.
А я є вірним Української Греко-Католицької Церкви.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15579
UNREAD_POSTДодано: 17 червня 2008, 16:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Можеш, як хочеш, писати без образ.
Що ж тоді ми належимо до одної і тої самої конфесії.
Та не читаю я ніяких містичних книжок, якщо ти може деякі прийняв за містичні , то назви мені тут їх, а я їх поясню... Щодо лжепророків, то ти можеш їх побачити у телебаченні і пресі, я таким невірю, я взагалі невірю тому, що пишуть у СМІ, невірю тим хто себе незиває спецом із великої букви, так як у його є лише два поняття гординя і гроші.
Так я визнаю трійцю, але до цього мені здалось що ти відкинув Бога і Духа, а визнавав лише Христа. Звязок трійці лише у нас: віра у Отця (дух-Творець - це і є всесвіт), вчення Сина, сила Святого Духа. Саме Ісус завдяки Святому Духу торив чудеса і його вчення є посередником між Отцем і нами. Тобто, якщо ми хочемо, щоб життя було краще, необхідно жити за вченням Христа і заповідями Моісея. І неважливо чи був Аріос і Йошуа, це ролі не іграє так як це лише іторичні докази, ГОЛОВНИМ є ТЕ, ЩО МИ МАЄМО ЖИТИ ЗА ЦИМ ВЧЕННЯМ. Ісус був посланий, щоб спасти нас від хаосу і самознищення, і навчити, що таке любов до ближнього і самопожертва, адже не тей момент у людства був повний занепад, на тей проміжок часу - єдиним правильним було вчення гебреїв.
Ми неповинні вести розбрат і не осуджувати, а повинні наоборот обєднуватися за для кращого майбутнього!
А я і не говорив, що у Святому Письмі неправда, а говорив лише, що були втрати і вставки при перекладах.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15585
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 07:48 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
А як що до того, що ти писав:
невідомий написав:
Правильно, но є одненька суттєва помилка
Ісус - це син божий, но не сам Бог! Син Божий не у прямому значенні син! Такий же син як і ми.
Творець - це бог
Ісус - ніяк не може Бути богом, оскільки ми всі живемо за 10-ма заповідями Божими, а точніше "Нехай у тебе небуде ніяких богів окрім мене" (йдеться про Творця - що він єдиний істинний Бог)

Нажаль багато нас роблять таку помилку називаючи сина Божого - самим Богом, і відкидаючи саму віру у єдинобожжя Творця!

Друже, ти щось заплутався, то ти одне писав, а тепер кажеш зовсім протилежне. З останнього твого допису видно, що ти так і не сказав, що Ісус є Бог. Якщо ти греко-католик то визнай, що Ісус є Богом спільно з Богом Отцем і Богом Святим Духом. Вони є один Бог в Пресвятій Трійці.
Ісус творив чудеса не завдяки Святому Духові, а спільно з Ним, бо будучи людиною Христос не переставав бути Богом. Якщо хтось не визнає Христа Богом в Пресвятій Трійці, то тим самим заперечує спасіння, бо людина не могла спасти.
А в Святому Письмі є правда! Я навів тобі цитати тому визнай, що Ісус не був ангелом, ані духом, а був Богом, який спас і Тебе і мене.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15588
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 13:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
паша написав:
Друже, ти щось заплутався, то ти одне писав, а тепер кажеш зовсім протилежне. З останнього твого допису видно, що ти так і не сказав, що Ісус є Бог. Якщо ти греко-католик то визнай, що Ісус є Богом спільно з Богом Отцем і Богом Святим Духом. Вони є один Бог в Пресвятій Трійці.

Можливо, людина переосмислила свою позицію, тому за це не можна ставити на кпини. І суть не в конфесії, а в розумінні того, що Ісус Христос є Богом, на основі Писання. Бо сліпе прийняття будь-якої догми, навіть правильної, не допоможе людині жодним чином. Це - звичайний фанатизм.
Треба, щоби людина сама це усвідомила.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15589
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 21:50 

Востаннє редаговано невідомий 19 червня 2008, 11:05 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
я не можу зрозуміти, що ти хочеш цим сказати.
1)Визнати Ісуса рівним Творцю, і цим двобожжям порушити першу заповідь?
2)Визнати Ісуса Творцем і цим відкинути віру у самого Творця - і цим також порушити першу заповідь?
3)Визнати вчення Хреста - який був посланий до нас, щоб навчити проповідями, миром, вченням, мудрістю і технікою Святого Духа (яку ще називали "чудесами", "метафізикою"). Творця як духа, із яким ми маємо звязок через Ангела Хранителя. ми ще у школі вивчали біологію людини, будову його тіла і фізику тіла, однак не задумувались, що душа має інший нематеріальний вигляд і пояснити її з точки зору матеріального неможливо, душа також має свою фізику яка суттєво відрізняється від фізики тіла. Можливості фізики душі і називають Святим Духом. Діалог із Творцем можна мати лише через Ангела Хранителя до скаладової якого також входить душа, тобто ангел хранитель+душа і їх звязок із Творцем і є духовним світом всесвіту. Всі ці 3-ри є "ТРІЙЦЕЮ" яка поєднується у нас самих: Живи за законами Творця, живи і думай за вченнями Хреста, живи завдяки Святому Духу - адже душа вічна, тобто розвиватися як інтелектуально так і духовно - отримуючи мудрість. - Якщо ти це мав на увазі то я згоден!

1-ша заповідь Божа "нехай небуде в тебе інших богів, окрім Мене"
1-ша істина віри "Є один Бог"
3-тя істина віри "Є три Божі особи: Бог Отець, Син божий і Дух Святий"
4-та істина віри "Син Божий став земною людиною і помер не хресті за для нашого спасіння"
5-та "Людська душа безсмертна"
6-та "божа благодять необхідна для спасіння"
також дивись 7-м вчинків милосердя для душі
6-тий іспит совісті "чи памятав я, що я - дитина Божа?"




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15590
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 21:59 

Востаннє редаговано невідомий 19 червня 2008, 11:07 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
8-й "чи памятав, що Бог чує мої слова? Чи Бог задоволений моїми розмовами? Чи взагалі завжди говорив правду?", "Бог знає все, що ми думаємо, чого прагнемо. Чи мої думки і прагнення подобаються Богу?" (Саме через Ангела Хранителя під час сну за день передаються всі емоції, де хороші будуть йти до Отця, а погані відсіяться їх бере на себе Ангел Хранитель, потім він же програмує душу на події слідуючого дня, тобто сни які наснились можна розшифрувати і роздзеркалити, щоб знати що тебе очікує цього дня..)

Чи не намовляв кого до гріха? Чи мовчав на чужий гріх? Чи шукав істину?
"Коли все собі пригадаю і зрозумію, як образив Бога, покаюсь перед Ним і присягну змінити життя" "Господь Бог є найдосконаліший Дух, Творець неба і землі і наш найліпший Батько", "Господа Бога ми називаємо Творцем тому, що Він все створив з нічого"
"Людина - це творіння Боже, яке має тіло і безсмертну душу" "людська душа подібна до Бога, бо це дух, що має розум, вільну волю і ніколи не вмирає" (душа має форму згустка енергії, яка на виглад як вибух сверхнової) Це все потрібно знати всім хто прийняв таїнство сповіді.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15591
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 22:09 

Востаннє редаговано невідомий 19 червня 2008, 11:11 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
"Навіщо Бог створив Ангелів Хранителів - для того щоб вони славили Бога, щоб допомагали людям в потребі до спасіння і були щасливі" "Перші люди були щасливі, були дітьми Бога, Господь їх любив, працювати їм було легко і приємно" (це говорится про допотопні цивілізації Бакаратіні (спільна австрало-африканських чорних і азіатських жовтих), Лемурія (полінезійці), вже пізніші Атлантіс (білі), Гебра (євреї), Дропа (тибетці), Нага (індійці), і корінні американські, а також Шумер (білі вавилонські), також було багато інших таких як Ромали, Палау, Флоренціанці і Анакім... Вже в період Атлантіс сталося неладно, у місті Менфіс під час правління Анхенатона вся релігія єдинобожжя перетворилась у язичництво, лише племя Гебра зберегло релігію, а потім був потоп)
http://planetarium-kharkov.org/?q=node/562 - докази існування потопу із міфів 14-ти народів.

"Ісус сказав...шаную Свого Отця..."
"Я знаю його - і слова Його зберігаю" (Ів 8,49.55)
"Не вживай марно імені Господа свого"
"І сталося як хрестились усі люди, і як Ісус охрестившись молився, розкрилося небо, і Дух Святий злинув на нього... Голос із неба почувся, що мовив "Ти Син мій улюблений, що я вподобав Тебе!" (Ів 3,21)




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15592
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2008, 22:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Він був найкращим із дітей Божих
"Хто робить правдою, той до світла йде" (Ів 3,21)
"не свідчи неправдиво проти ближнього твого"
"Гріх відділяє людину від Бога, гріх ображає Бога" Чому Бог прощає наші гріхи? - Тому, що Бог Отець любить своїх дітей і прощає їхні гріхи!"
Тяжкий гріх, коли свфідомо і добровільно не виконує Заповідей у важливих речах
"ідіть, і навчайте всі народи, хрестячи їх в імя Отця, і Сина, і Духа Святого" (Мт 28,19)
"Отче, як волієш - пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте - не моя, а Твоя нехай станеться воля твоя!..."
"Отче. вибач їм, вони не знають бо, що роблять"
"Не лякайтеся, бо я знаю, що ісуса розпятого це ви шукаєте. Нема Його тут - бо воскрес, як сказав" (Мт 28,5-6)
"Воскресхий Христос проводить нас до Отця"
"Вірую в Ісуса Христа.. який вознісся на небо, сидить праворпуч Бога Отця всемогутнього"




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15628
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2008, 16:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 червня 2008, 11:51
Написано: 1
Невідомий і це все, що ти можеш сказати? Ти дальше уникаєш відповіді, пишеш нісенітниці, чітко бачучи свою фальш і брехню! Ти маніпулюєш славами і говориш на грані догми і єресі. В твоїх словах немає чіткості.
Я спростував всі твої аргументи. Навів істинні докази з Святого Письма. Вибрав цитати з Івана Золотоустого(як ти просив), на які ти так і не відреагував в темі про "Армагедон". Ти не дотримав слова і не змінив своєї думки. Ти втік від правди. Але я тебе не засуджую. Просто розумію, що в тобі є сатана, який не дозволяє прийняти правду за правду.
Мої аргументи зрозуміли навіть модератори і адміністрація і чомусь заблокували вхід на форум. Невже і їм правда в очі коле?
А тобі невідомий скажу таке - покайся поки не пізно! Не ходи в темряві і інших не води.
Зараз я напишу побі Символ віри Вселенської Церкви(до якої, як ти кажеш, належиш), у ньому все чітко, немає притемнювання і маніпуляції слів, а ти просто скажи чи ти в це віруєш чи не віруєш.

Вірую в єдиного Бога Отця, вседержителя, творця неба і землі, і всього видимого і невидимого.
І в єдиного Господа Ісуса Христа, Сина Божого, єдинородного, від Отця родженого перед усіма віками - світло від світла, Бога істинного від Бога істинного, родженногго, несотвореного, єдиносушного з Отцем, що через нього все сталося.
Він задля нас, людей, і нашого ради спасення зійшов із небес, і воплотився з Духа Святого і Марії Діви, і стався чоловіком.
І був розп"ятий за нас за Понтія Пилата, і страждав, і був похований, і воскрес у третій день, згідно з писанням. І вознісся на небо, і сидить праворуч Отця. І вдруге прийде зо славою судити живих і мертвих, а його царству не буде кінця.
І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця ізходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків.
В єдину, святу, соборну й апостольську Церкву.
Ісповідую одне хрещення на відпущення гріхів.
Очікую воскресення мертвих і життя будучого віку. Амінь.

Без власних доповнень просто скажи: "Вірую", або "Не вірую в це".
На цьому розмова закінчена. Адміністраторам привіт!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15629
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2008, 18:58 

Востаннє редаговано невідомий 19 червня 2008, 20:06 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
У Златоусті - "молчание -знак согласия" чо ти причепився...
За адміністраторів незнаю, сам перший раз таке бачу.
Ці нісенітниці які я написав називаються "Катехізис", якщо ти прийняв таїнство сповіді - то ти мав знати їх на память, я це ще таїнство прийняв у віці 8-ми років.

"Символ віри"
Вірую в Бога Отця Всемогутнього, Творця неба і землі. І в Ісуса Христа, Сина його єдиного, Господа нашого, який був зачатий від Духа Святого, народився від Діви Марії, страждав при Понтії Пилаті, був розіпятий, помер і похований. Спустився до пекла, і у третій день воскрес із мертвих і візнісся на небеса, сидить праворуч Бога Отця Всемогутнього. Звідти прийде судити живих і мертвих. Вірую в Духа Святого, святу соборну Церкву, спілкування святих, прощення гріхів, тіла воскресіння, життя вічне. Амінь. - моя повсякденна молитва, яку молюсь рано і ввечері, разом із "Господньою молитвою", "Ангельським привітом" і молитвою до "Ангела Хранителя".

Wierze w Boga Ojca wszechmogacego, Stworzytela nieba i zemi. I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego iedynego, Pana naszego, ktory sie poczal z Ducha Swietego? narodzil sie z Maryi Panny; umeczon pod Ponckim pilatem, ukrzyzowan, umarl i pogrzebion, zstapil do piekel, trzecego dnia zmartwychwstal, wstapil na niebiosa, sedzi po prawicy Boga Ojca wszechmogoncego, stamtad przyidzie sadzic zywych i umarlych. Wierze w Ducha Swietego, swiety kosciol powszechny, Switych obcowanie, grzechow odpuszczenie, cial zmartwychwstanie, zywot wiczny. Amen (це вже із молитовної книги якій 180 років)

Ве'рую во еди'наго Бо'га Отца', Вседержи'теля,
Творца' не'бу и земли', ви'димым же всем и неви'димым.
И во еди'наго Го'спода Иису'са Христа',
Сы'на Бо'жия, Единоро'днаго, И'же от Отца' рожде'ннаго пре'жде всех век;
Све'та от Све'та, Бо'га и'стинна от Бо'га и'стинна,
рожде'нна, несотворе'нна, единосу'щна Отцу', И'мже вся бы'ша.
Нас ра'ди челове'к и на'шего ра'ди спасе'ния сше'дшаго с небе'с
и воплоти'вшагося от Ду'ха Свя'та и Мари'и Де'вы, и вочелове'чшася.
Распя'таго же за ны при Понти'йстем Пила'те, и страда'вша, и погребе'нна.
И воскре'сшаго в тре'тий день по Писа'нием. И возше'дшаго на небеса', и седя'ща
одесну'ю Отца'. И па'ки гряду'щаго со сла'вою суди'ти живы'м и ме'ртвым,
Его'же Ца'рствию не бу'дет конца'.
И в Ду'ха Свята'го, Го'спода животворя'щаго, И'же от Отца' исходя'щаго,
И'же со Отце'м и Сы'ном спокланя'ема и ссла'вима, глаго'лавшего проро'ки.
Во еди'ну Святу'ю, Собо'рную и Апо'стольскую Це'рковь.
Испове'дую еди'но креще'ние во оставле'ние грехо'в.
Ча'ю воскресе'ния ме'ртвых, и жи'зни бу'дущаго ве'ка. Ами'нь. (це із кирилиці)

(знаєш історію про "казнить не миловать" і "казьнить не, миловать". - яке у результаті дало "Не казнить, миловать")




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>