Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 27 липня 2024, 20:19




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15686
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2008, 09:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
1Ів5:3 "Бо це є божа любов, щоб ми зберегли його заповіді" - любов до нас Отця, що він за для нас відправив Сина на розпяття за для спасіння.
1Ів5:23Кожен, що відрікає Сина, і Батька немає, а хто визнає Сина, має і Батька
- но Син не Батько!
"Я - порог, только через Меня достигните Бога"
Ів14:15 "Якщо любите мене, зберігайте Мої заповіді" - ті заповіді я вже виписав вище із рус:
"Я - порог в Жизнь Вечную, пройдите через Меня. Я есмь Путь"."Я - порог, только через Меня достигните Бога"."Не приидет Царство Божие приметным образом, но вот Царство Божие внутри вас есть"."Ищите прежде всего Царствия Божьего, остальное приложится вам"
"вера без дел мертва" "Бог любит смиренных, а гордым противится""Не сотвори себе кумира"
"Ибо многие приидут ко Мне в тот день и скажут Мне: Господи, Господи, но Скажу им: отойдите от Меня, делающие беззаконие, Я не знаю вас".
"Возлюбите друг друга""Красота спасёт мир"
"Не можете служить двум господам ибо Царство, разделившееся в самом себе, не устоит"."вы есть храм Бога Живого""Имеете уши и не слышите, имеете глаза и не видите"
"Будьте совершенны, как совершенен Отец ваш небесный".
"Срубается маслина не приносящая плода."
"Познайте Истину и Истина освободит вас".
"Ибо как будете поступать вы, так будут поступать и с вами"
"Не судите""И последние станут первыми, и первые станут последними".




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15687
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2008, 10:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Ів 12:37 "Поки маєте світло, вірте у світло, щоб всі були синами світла! Це сказав Ісус...Хоч Він перед ними стільки знаків, вони невірили..." Ми всі діти світла - а світло то є хто? - Бог! І тільки знаками можна було привернути увагу і переконати щоб йшли за Ним!
Обяв 22:13 - це який розділ, бо у Апокалиптичному є тільки 21-на глава?
Кол 2:8,9 Брати,(треба задуматись а чому саме брати, а не діти! - адже ми всі діти божі і це говорив Син) стережіться, що вса ніхто не обманув філософією (от тє на філософія починаючи із греків і закінчуючи комунізмом, де із ідеалістичних ідей все перейшло у жахливий матеріалізм і гординю - а це гріх!) і марною оманою за людськими переказами (у основному людські перекази язичників про богів, що спустились із неба, твердиться, що вони не богі! а люди які возомнили себе рівними богу, історія Адама теж є якщо по суті розібратися людським переказом! Також омана - має значення створення собі штучного раю, розділ на гетто і анклав, де багатий має все, а бідний нічого!) за стихіями цього світу ...(стихією можна назвати науковий прогрес, адже стільки винаходів і матеріальному, стільки матеріальних ідей, і ні одної ідеї духовної! - мені аж від цього хочеться плакати, наш люд розвивається тільки метеріально, нам кожного дня промивають мізкі політичними агітаціями, рекламами, серіалами і т.д.за допомогою чого - за допомогою винаходів стихії: це телевізор і радіо - тобто спостереження за чужим життям, але ми ніколи не замислюємось, що ми повинні розвивати не чуже, а саме своє життя! ми повинні духовно розвиватись також! Ну і нехай вони розвиваються матеріально, всі вони будуть на суді, а нам необхідно розвиватись духовно та інтелектуально і ні перед ким цим не хвалитись!)




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15688
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2008, 01:14 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 червня 2008, 14:34
Написано: 5
Ти не зрозумів в Ісаї 44:6 - те що Бог перший і останній,в Об'явленні сказано що Ісус -перший і останній,не може бути двоє перших і останніх розумієш?Спаситель Сам Бог(Тита2:10,13).
В Біблії Об'явлення має 22 розділи
В Ісаї 6:1-10 говориться про Бога так як в Івана 12:37-43.Але заміть в Івана вказується на Ісуса - що Він той Бог .
в Івана (14:15) Говорить Бог, адже там кого Мене?(1Івана5:3) підтверджує це.А це тому що Слово в Бога і Слово - Бог. "Невідомий" ви що заперечуєте те що Ісус - Богочоловік?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15689
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2008, 01:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 червня 2008, 14:34
Написано: 5
До речі правильно Світло є Бог,Ісус є Світло (Івана1:7-12)
Син не Батько та Єдине з Ним, тобто Бог
"І,безперечно - велика тайна благочестя: Бог зявився в тілі,виправдав Себе у Дусі,показався ангелам,проповідуваний між народами,прийнятий вірою у світі і вознісся в славі".(1 Тимофія3:16.)
"Невідомий" в 1Івана 5:20 говориться про Ісуса як про Істинного Бога і не треба щось видумувати своє.
Слава Єдиному Богу - Отцю, Сину і Святому Духу!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15690
UNREAD_POSTДодано: 27 червня 2008, 15:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Дивлюсь наша розмова докотилася, до непонятно чого, я попробую глянути із іншої позиції, я на хвилинку припущу, що згоден із тобою, і задам такі питання, поясни мені уважаємий друже таке:
Лука 23:46 "І крикнувши великим голосом, Ісус сказав: Батьку, в твої руки передаю мій дух!" - ским говорив, невже із собою?
Іван 19:30 "Коли ж ісус взяв оцет, сказав: звершилося! І схиливши голову, віддав духа"
Марка 14:61 "Він же мовчав і нічого не відповідав. Знову архиєрей його запитав і сказав йому: Чи ти є Христос Син Благословенного? Ісус же сказав: я є. І побачите Людського Сина, що сидить по правиці сили і що йде з небесними хмарами!"
Марка 15:34 "І о девятій гордині Ісус закричав великим голосом, кажучи: Еле, Еле, ліма савахтані. Що в перекладі означає: Боже, Боже, чому ти Мене покинув." враховуючи, що у Ізраілі є така гора, яка називається Бет-Еле, що у перекладі "Гора Божа".
"І сталося як хрестились усі люди, і як Ісус охрестившись молився, розкрилося небо, і Дух Святий злинув на нього... Голос із неба почувся, що мовив "Ти Син мій улюблений, що я вподобав Тебе!" (Ів 3,21)
"Отче, як волієш - пронеси мимо Мене цю чашу! Та проте - не моя, а Твоя нехай станеться воля!..."
"Отче. вибач їм, вони не знають бо, що роблять"

Прошу які будуть твої друже пояснення?




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15692
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2008, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Маєш на увазі, що не можеш своїм обмеженим (це не образа - у всіх людей розум обмежений, бо людина мислить стереотипами) розумом збагнути Божої таємниці. Бог-Отець і Бог-Син - це різні особи, які складають єдине ціле - Єдине Божество, Єдиний Бог.
Ісус не розмовляв сам із собою, але Він завжди показував єдність, що Він є Одним Цілим з Отцем.
Це трохи важко збагнути розумом, бо нема людських аналогів, а людині важко зрозуміти те, чого вона не бачила на землі.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15694
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2008, 22:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Хочеш я розкажу один секрет, за для чого я почав цю дискусію?
Я подивися на саму назву розділу, почитав і замислився, не вже ці люди не розуміють значення трійці, що Ісус насправді Син Божий, но не Бог - Отць. Чесне слово я із таким нерозумінням зустрівся в перше, перш подумав, можливо вони не зрозуміли суті, адже я порадився із рідними та священником - у них виявилось те же розуміння що і у мене, що Ісус дійсно розмовляв із Отцем, а не із самим собою, адже це би суперечило самі суті воскресіння, ще якби я не ходив до сповіді то би просто промовчав, а так як прийняв обітницю вже нічого не поробиш мусив розказати як заблуждаються вони, я навів паро цитат із катехізису та Біблії, но вони не зрозуміли їх, вони мені теж наводили цитати які ну ніяк невязались із самим таїнством воскресіння, а саме "що Отець видав свого Сина на розпяття за для спасіння своїх дітей, за для того щоб - Син навчив, що є любов і які є заповіді Господні", но вони не повірили мені, мало того спочатку насміхались, так може я десь не побачив і написав "я" три рази, цим мене звинуватили у гордині - так прийшлось визнати, що допустив гріх, но я вчора висповідався, тепер мене звинувачують, що нібито я неправильно тлумачу і що маю розум обмежений і що мислю стереотипами, но я же ж знаю який я, я спеціально пишу все спочатку про себе, а вже потім про їх, так я не шукаю скалку у них і навіть ніразу не обізвав і не звинуватив їх, я їх називаю - друзі, адже я їх поважаю і живу за заповіддю "люби свого ближнього як себе самого". Потім він пише Ісус не розмовляв із собою, однак показував трійцю - тут постає інше, друже, навіщо ти себе сам дуриш? Ти друже читав за Нікеан саме вони придумали поняття трійця, а до того часу її не було ніде навіть у згадках, і я вже який раз повторюю, що я згоден із трійцею! Що трійця саме у нас поєднується!, а не існує окремо від нас, но не згоден, що Сина називають Отцем! Ну то що друже висказуєш свою думку про обмеженість розуму, може говорити, що вас друже загнали у глухий кут! От Паша наприклад пройшов перевірку, він згадував про маніпуляції і я ризикнув задати таке питання "Чи не неперебільшуєш ти?" однак він обійшов питання і не попався на тест на маніпуляції, якби він почав далі щось про мене доказувати, сам розумієш, тоді я вільно міг його звинуватити його у маніпуляції. А чому ти робиш такі помилки? "Далі це важко збагнути розумом", ну є такий вислів "без знань - віра сліпа", тому любий друже попробуй переосмисли свою позицію і йди висповідайсь!




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15742
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2008, 13:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
невідомий написав:
Хочеш я розкажу один секрет, за для чого я почав цю дискусію?
От Паша наприклад пройшов перевірку, він згадував про маніпуляції і я ризикнув задати таке питання "Чи не неперебільшуєш ти?" однак він обійшов питання і не попався на тест на маніпуляції, якби він почав далі щось про мене доказувати, сам розумієш, тоді я вільно міг його звинуватити його у маніпуляції. А чому ти робиш такі помилки? "Далі це важко збагнути розумом", ну є такий вислів "без знань - віра сліпа", тому любий друже попробуй переосмисли свою позицію і йди висповідайсь!

А я відразу зрозумів, що все, що писав "невідомий" - суцільне лукавство і маніпуляції. А лише тепер у цьому сам признався.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15743
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2008, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
А де маніпуляції? Яке лукавство? про що ти говориш?




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15744
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2008, 07:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ти намагався довести, що Христос - є лише сином Божим, а не самим Богом. Хоча так не вважав, як потім признався. А все це робив, як видно із наведеної цитати, заради якихось психологічних експериментів. Це і є лукавством і маніпуляціями. І страшним гріхом взагалі таке писати.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
15745
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2008, 20:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Ти незрозумів...Христос і є Син Божий - так як це нам говорить церква, у зворотному смислі, якщо називати Христа - Творцем - втрачається самий смисл воскресіння. Як почали звинувачувати мене у тому, що я не робив, обзивати маніпулятором, то я пояснив чим відрізняється маніпуляція від відстоювання своєї думки...
Доречі у кого є переклади найдавніших текстів Святих писань? Не цих що можна прочитати у Євангліє - Мене цікавить першоджерело...там де є ІЙГВ і море Рід.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
16012
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2008, 10:38 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2009, 12:01
Написано: 13
Taj написав:
Анархіель написав:
це дуже довго пояснювати.загалом дещо сказано в темах "чи євангелія суперечать одне одному", "родовід Ісуса Христа", "що хотів сказати апостол Павло".Хочеш дізнатися більше - пиши izvaerg@rambler.ru
Краще не пояснювати комусь свою позицію, а намагатися збагнути істину, пильно та уважно досліджуючи Писання, "а воно свідкує про Мене", тобто про Ісуса Христа. Невже ще потрібні якісь докази, що Ісус Христос є Богом?



Брати і Сестри ! Це не просте питання але я хочу сказати одне ! Я говорив із свідками Єгови і ми довго над тим питанням роздумували і знаєте коли я пішов і в мене на серці був неспокій тривога , можливо вони в чомусь мені доказали по деяких місцях що Ісус є Сином Божим це так але Він і Бог !!!!
Та тривога не зникала і мені прийшла така думка Ісус є Господь ? я говорив собі так ! І знаєте чим більше я це виголошував тим більше мене наповняла радість і присутність Бога в серці ! Написано ви маєте помазання від святого і знаєте все !!!!! Ісус є мій Бог СЛАВА ЙОМУ


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16094
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2008, 17:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Трагедія свідків в тому що вони не визнають Христа за Бога, а спастися людина може тільки і виключно через Ісуса Христа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16096
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2008, 18:11 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Єгови - це бруклінська шизоїдна секта і не потрібно ліпити аріанство до єгов!

Аріанство - це вчення у якому Бог-Дух, а Христос-Спаситель але не Бог.
Аріанство присутнє не тільки у Християнстві, а і у Іудаїзмі/Ісламі і навіть у частині Ламаїського Буддизму...

Стособно Соборно-Троїчного вчення людина повинна вірити - що Бог має людську подобу, це такий сивий джентельмен що сидить на небі. Також за цим же соборним вірити у ад і рай.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16097
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2008, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
А тепер подумайте, за правильним Святим Соборним вченням людина має представляти що Бог це таки старий чоловік, що сидить на хмарці і керує світом. А Христос це не Аріос (Аріос -написано у деяких найдавніших рукописах), відповідно Ісус це не Йошуа (Йошуа із Вифлеєма - так як це написано у Японському рукописі Герраї).
Отже за встановленим новим Соборним Святим вченням, ідуть звинувачення у сторону аріанства у Християнстві, а також до подібного аріанського вчення у Іудаїзмі, Мусульманстві, Буддизмі, Сикхізмі і Зороастризмі.

А тепер питання до Вас до аудиторії виглядатиме як тести:

Що має собою Сотворитель:
1)Варіант А за правильним Святим Соборним вченням Бог представлений у Святій Трійці як старий чоловік, що сидить на хмарці і керує світом, а Христос це тоже Він, просто став людною, а потім знову повернувся у вихідну позицію. Відповідно існує рай із англеочками на небі і ад із бесами у сезмлі. І Бог стоворив світ саме точно слово у слово так як це написано у Бутті. Існують три види інтелектуального життя: земні люди, ангели і бєси. Душа людини нематеріальна субстанція. Є Святим стадом овець і керовані пастухом.
При необхідності Святої найвищої церкви - владики вселенної можуть і порушити заповіді Моісея, наприклад чинити геноцид іновірців, спалювати єретиків і знищувати всіх тих хто інодумець. Бути згодним із необхідністю церкви у грошах, здійснювану через індульгенцію, вербовку і іншими методами. А священник повинне носити золото і храм весь повинен бути із золота - це тільки підкреслить святість.

2)Варіант Б все ж за Аріанством (6ти світлих релігій) Бог це Дух, який сотворив точно так як про це писав Іоан:
Євангеліє від Іоана: "1. Споконвіку було Слово, а Слово в Творця було, і Творець був Слово. Воно в Творця було споконвіку. Усе через нього повстало і ніщо, що повстало без нього. І життя було в нім, а життя було Світлом людей. А Світло у темряві світить, і темрява не обгорнула його"
А Христос це наш Спаситель посланий нам із небес, Спаситель посланий щоб навчити натовп який нерозвивеється, що таке любов до ближного, мир, самопожертва, і із метою привернення уваги до вчення чинив чудеса духа. Астральне тіло - тонкоматеріальне, а не нематеріальне! Присмерті людина бачить світло свого Ангела Хранителя, Сама людина складається із кількох тіл одні із них такі як ментальне і астральне подорожують увісні. Частина аріанства визнає реінкарнацію чисто людина-людина із повною неможливістю переходу у тваринний світ, однак із етапами і цілями духовного розвітку. У всесвіті існує безліч інтелектуальних форм життя. Люди із аріанським світосприйняттям підтримують астрономічний науковий прогрес і йдуть у ногу із часом, відкидають застрівшу історичну наукову парадигму, однак визнають частково еволюцію тільки тваринного світу. Займаються духовною практикою і езотерикою. Також нелюблять коли їх називаєть стадом овець. Живуть за встановленими заповідями Моісея і непорушують їх.

А тепер визначіться кожен, до якої категорії Ви належите А чи Б ?

Тільки так поставивши на кпи можна визначитись яка віра у людини "сліпа" чи "свідома"...




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>