Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 13:25




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16195
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2008, 15:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 листопада 2008, 20:24
Написано: 11
але всеж таки скажіть тоді на вашу думку Ісус себе рахував Богом чи ні за текстами Біблії?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16196
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2008, 16:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Ну як Вам сказати. Ісуса стали називати самим Богом згідно за соборними вченнями і вченнями учителів церкви.
А от у єванглії Він називає "Я є Син Божий" "брати мої" - так він говорив до учнів, і немає нідного форагмента "Я є сам Бог"




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16197
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2008, 17:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я дивуюсь вашим примітивним висновкам :roll:
Ісус Христос говорив: Я й Отець Ми одне! (Ів.10:30)
Ів.14:6 ...Я дорога, і правда, і життя. До Отця не приходить ніхто, якщо не через Мене. 7 Коли б то були ви пізнали Мене, ви пізнали були б і Мого Отця. Відтепер Його знаєте ви, і Його бачили. 8 Говорить до Нього Пилип: Господи, покажи нам Отця, і вистачить нам! 9 Промовляє до нього Ісус: Стільки часу Я з вами, ти ж не знаєш, Пилипе, Мене? Хто бачив Мене, той бачив Отця, то як же ти кажеш: Покажи нам Отця? 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. 11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі. 12 Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця. 13 І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. 14 Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. 15 Якщо Ви Мене любите, Мої заповіді зберігайте! 16 І вблагаю Отця Я, і Втішителя іншого дасть вам, щоб із вами повік перебував, 17 Духа правди, що Його світ прийняти не може, бо не бачить Його та не знає Його. Його знаєте ви, бо при вас перебуває, і в вас буде Він. 18 Я не кину вас сиротами, Я прибуду до вас! 19 Ще недовго, і вже світ Мене не побачить, але ви Мене бачити будете, бо живу Я і ви жити будете! 20 Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас.
На жаль, Христос не для всіх є Богом, але щасливий той, хто увірував в Ісуса Христа як у Бога Отця, бо той отримав Духа Святого, який навчає та наставляє на Божу дорогу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16199
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2008, 00:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
Да ну і де тут є слово "Я Отць", "Я Сотворив Світ". Помойму значення "Отець у мені" має зовсім іншу суть, і для неграмотних у структурі душі цього не понять.

Хто увірував в Ісуса Христа як у Бога Отця - той прихильник учень учителів церкви, но не претиндує бути прихильником самого вчення Христа.

Плод же духа: любовь, радость, мир, долготерпение, благость, милосердие, вера, кротость, воздержание. - помойму "святого духа" може отримати любий, аби він захотів, ну причом тут Христос, це очередна маніпуляція текстом. (із мотею політики)

Но каждому дается проявление Духа на пользу. Одному дается Духом слово мудрости, другому слово знания, тем же Духом; иному вера, тем же Духом; иному дары исцелений, тем же Духом; иному чудотворения, иному пророчество, иному различение духов, иному разные языки, иному истолкование языков. Все же сие производит один и тот же Дух, разделяя каждому особо, как Ему угодно. - А помойму святим духом є мудрість!

Не важливо вважаєш ти Христа самим Отцем чи ні, необхідно жити за вченням Хреста а не спорити про дурниці чи чиїсь там політичні трактування.
А основним вченням Христа є - Любов до ближнього. А якщо той ближній обвиняє другого у єрисі, то це не значить що він чинить це із любовю, а отже суперечить основному вченню Христа.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16201
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2008, 21:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 листопада 2008, 20:24
Написано: 11
невідомий я з тобою згідний, але ж Бог може образитись якщо Ісус справді є він Сам - тих що помиляються буде покарано чи я не правий? якщо Ісус говорив що Отець є в ньому то чи не мав він на увазі саме свою рівність з Богом?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16202
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2008, 22:28 

Востаннє редаговано невідомий 18 листопада 2008, 22:30 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
я постараюсь Вам пояснити, а щож ж таке "страх" і що таке "я частинка Бога":




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16203
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2008, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 листопада 2008, 13:09
Написано: 131
Звідки: Україна
"страх божий" НЕЛЬЗЯ С ЭТОЙ СИЛОЙ ЗАИГРЫВАТЬ, ПОДДЕРЖИВАТЬ В СЕБЕ ИЛЛЮЗИЮ, ЧТО ТЫ С СИЛОЙ НА ТЫ. Даже если она к тебе благоволит, будь начеку, в любой момент удача может отвернуться от тебя и в твою дверь постучится Судьба. Потому что у Силы свои планы на твою жизнь.
"Человек предполагает, а Бог располагает". Балансирование между верой и страхом, должно все-таки в идеале быть "доверие к руке ведущей".
Это высший пилотаж,- все вокруг рушится,или наоборот возрождается из пепла, а ты сохраняешь спокойствие и равновесие, и действуешь исходя и позиции "так надо" .

Вобще объяснение есть и у христианской церкви. Мы просто глубоко не знаем этот вопрос. Вот например:
"Ибо одиночество соединяет нас с Богом. Ибо именно поэтому, а не из страха перед гееннскими казнями соблюдаем мы правила, заботимся о них и старательно исполняем их, но потому что в них <заключается> собеседование с Богом, и память о Нем устанавливают они в нас. И.Сирин"
Жизненные испытания открывают человеку глаза на то, что он по сути одинок. Но одиночества быть не может (из Граней). И человек приходит к Богу. А его пути неисповедимы. И ты смиряешься и принимаешь его волю.

Подтверждение у Бердяева Н. О назначении человека:
"... Этика в глубоком смысле слова должна быть учением о пробуждении человеческого духа, а не сознания, творческой духовной силы, а не закона и нормы. Этика закона, этика сознания, подавляющая подсознание и не знающая сверхсознания, есть порождение древнего аффекта страха в человеке, и мы, христиане, видим в ней последствие первородного греха. Страх предупреждает человека об опасности, в этом его онтологическое значение. Пробуждение духа очень мучительно в человеке. Пробуждающийся дух раздваивает и сковывает жизненную энергию. И лишь на последующих стадиях он раскрывается в творческой энергии человека. Сверхсознательное духовное начало выделяет человека из природы и как бы обездушивает природу, лишает ее демонической силы. И в человеке происходит борьба духа и природы. Сознание делается ареной этой борьбы. Пробуждение духа стоит под двумя знаками, под знаком искупления и под знаком творчества. Но дух, стоящий под знаком искупления, подвергает душу новым опасностям. Душа может быть настолько поглощена идеей гибели и спасения, что это может стать маниакальным и болезненным сужением сознания. И тогда спасение от исключительной власти над душой идеи спасения приходит от творческой духовной энергии, от творческого потрясения души. Искупление завершается лишь в творчестве. Это есть основная идея новой этики. Душа боится пустоты, и она наполняется ложью, фикциями и призраками, если она не наполнена положительным творческим содержанием..... Победа над расслаблением и болезненным раздвоением человека достигается в дальнейшей победе сверхсознания и в раскрытии этики творческой энергии, продолжающей и завершающей духовное дело искупления. В сверхсознании человек уже не один, он в единении с Богом. ."
__________________
Счастье подобно бабочке. Чем больше ловишь его, тем больше оно ускользает. Но если вы перенесете свое внимание на другие вещи, Оно придет и тихонько сядет вам на плечо

Учение учит нас не бояться. Страх – это инструмент тёмных.
Страх, как и сомнения – разрушительны и лишь Любовь созидательна.
Учитель говорит:
«Если у кого есть страх,
Дай Мне страх.

Если у кого есть сомнение,
Дай Мне сомнение.

Если у кого есть гнев,
Дай Мне гнев.

А если дадите пригоршню малых вещей,
Я приму и эти пыльные игрушки,

И перелью их в Моей башне».

Почему Он так говорит? Да потому что Он нам даёт большее чем простое понятие внешнего мира, Он начинает присутствовать в нас, как часть: «Ты – я, я – Ты, частицы Божественного «Я». И какой тогда может быть страх?

Самим кращим є Ви не повинні боятися Бога, людини чи природи і не наносити біль Богу, людині чи природі!

"страх — это тормоз, задерживает нашу духовную эволюцию. Отбросьте все страхи, потому что, если у вас не будет страха, вам нечего бояться и ничто не навредит вам, — вы испытаете только радость."

Розумієш, це стереотип Бог може образитись, що ти не робиш так як наказує священник є одним із різновидів - маніпуляції або залякування. Тобто індивід боячись сам незнає чого, буде виконувати все як йому накажуть, скажуть іти на погибель і він піде, бо боїться. Це називається принцип "Овци" із стада баранів, також це називають "Святі толпи". Раджу поцікавитись Вам трохи психологією і суггестією і Ви все зрозумієте самі.




"They have eyes but they do not see - ears, and they do not hear..."
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16242
UNREAD_POSTДодано: 28 листопада 2008, 14:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 квітня 2009, 18:25
Написано: 3
Подивіться канонічне євангліє від Іоана:

огієнко
Від Івана 8
42 А Ісус їм сказав: Якби Бог був Отець ваш, ви б любили Мене, бо від Бога Я вийшов і прийшов, не від Себе ж Самого прийшов Я, а Мене Він послав.

хоменко
8. Ісус прощає чужоложниці 1-11; Ісус - світло світу 12-20; Ісус - предвічний Син Божий 21-59
42. А Ісус їм: «Був би Бог ваш Отець, любили б ви мене, бо я вийшов від Бога і прийшов: не від себе самого прийшов, а він послав мене.

куліш
Вiд Iвана 8
42 Рече ж їм Ісус: Коли б Бог отець ваш був, любили б ви мене; бо я від Бога вийшов і приходжу, бо не від себе прийшов я, а Він мене післав.

руське синоїдне
От Иоанна 8
42 Иисус сказал им: если бы Бог был Отец ваш, то вы любили бы Меня, потому что Я от Бога исшел и пришел; ибо Я не Сам от Себя пришел, но Он послал Меня.

сучасне російське
От Иоанна 8
42 Иисус сказал им: - Если бы Бог был вашим Отцом, то вы любили бы Меня, потому что Я пришел от Бога. Я пришел не сам от себя, Меня послал Он.

нова женевська
От Иоанна 8
42 вы любили бы Меня. Единство между Отцом и Сыном столь полно, что относиться к Ним по-разному невозможно.
(текстом маніпульовано аналогічно із коментарями Берклі)

литковський
Евангелие Иоанна 8
42 Иисус сказал им: если бы Бог был вашим Отцом, вы любили бы Меня, ибо Я Богом рожден и от Бога пришел к вам. И пришел Я не Сам по Себе, но Он послал Меня.

німецьке
Johannes 8
42 Jesus sprach zu ihnen: Wenn Gott euer Vater wдre, so wьrdet ihr mich lieben, denn ich bin von Gott ausgegangen und gekommen; denn ich bin auch nicht von mir selbst gekommen, sondern er hat mich gesandt.

німецька лютеранська
Johannes 8
42 Jesus sprach zu ihnen: Wдre Gott euer Vater, so liebtet ihr mich; denn ich bin ausgegangen und komme von Gott; denn ich bin nicht von mir selber gekommen, sondern er hat mich gesandt.

англійське
John 8
42 Jesus said unto them, If God were your Father, ye would love me: for I proceeded forth and came from God; neither came I of myself, but he sent me.

грецьке
John 8
42 eipen autois | [o] | o | ihsous ei o qeos pathr umwn hn hgapate an eme egw gar ek tou qeou exhlqon kai hkw oude gar ap emautou elhluqa all ekeinos me apesteilen

вульгата
John 8
42 dixit ergo eis Iesus si Deus pater vester esset diligeretis utique me ego enim ex Deo processi et veni neque enim a me ipso veni sed ille me misit


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16582
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2009, 08:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Оце власне і є приклад, коли на основі одної, вирваної з контексту цитати, намагаються робити якійсь висновки. Це - лише одне місце, у якому начебто є протиставлення Ісуса Христа і Бога. І дуже шкода людини, яка, не розуміючи нічого і нічого не бажаючи побачити в Біблії, намагається робити такі страшні висновки. Натомість є десятки місць, що свідчать про те, що Ісус Христос - безумовно є Богом.
І ці місця, хоча й далеко не всі, вже наводили учасники форуму:
Victor19882000 написав:
Ісус Христос - Бог
"Ми знаємо, що Син Божий прийшов і дав нам світло і розум, щоб ми пізнали Бога істинного, і щоб були в істинному Сині Його Ісусі Христі. Цей є істинний Бог і життя вічне."(1 Івана 5:20)




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16605
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 12:26 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
я нещодавно зустріла свого однокласника, була дуже рада його бачити бо по перше у нас були досить не погані відносини і ще я знала що він мій брат у вірі (я знала що він покаявся у п'ятидесятників)
ми розговорилися, згадали спільних знайомих і потроху перейшли до духовних тем... хто що зараз робить у кого яке служіння, що хто читає...

і от перейду до суті, чому я тут це розповідаю

виявилося, що він вже давно не християнин...
спілкувався з "Єговами" почав читати "коран", неканонічні євангелія і до того ж почав досліджувати "оригінал" Старого Заповіту ("оригінал" в лапках тому що досліджує він його на власному компі через программу BibleQuote - джерело яке у виді оригіналу - дещо сумнівне)

і він якраз наводив мені купу місць в доказ того, що Ісус - це просто людина...

а одним з головних Його аргументів було те що Ісайя пророкував так:

Iс.7:14 Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвеш ім'я Йому: Еммануїл.

а як всім відомо Матвій це описав так:

Матв.1:21 І вона вродить Сина, ти ж даси Йому йменна Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.
Матв.1:22 А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає:
Матв.1:23 Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.

Ніби Ісус і Еммануїл - не можуть бути одною і тою ж особою тому що імена різні...

на мої заперечення що головне не звучання імені а суть цього імені - звучали стандартні "єговівські" відмовки... що Бог назвав себе Мойсею як Єгова... і так далі...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
16637
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2009, 19:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
2Кор.3:6 ...бо буква вбиває, а дух оживляє. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
17149
UNREAD_POSTДодано: 07 травня 2009, 10:18 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2009, 01:22
Написано: 83
Iiсус Христос - Бог? Так, Iiсус Христос - Бог.
Ибо младенец родился нам; Сын дан нам; владычество на рамени Его, и нарекут имя Ему: Чудный, Советник, Бог крепкiй, Отец вечности, Князь мира.
Исаия 9 гл. 6 ст.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
17163
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2009, 05:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Leri написав:
Ніби Ісус і Еммануїл - не можуть бути одною і тою ж особою тому що імена різні...

Важко й повірити, що такий "аргумент" став причиною падіння розумної людини. У цьому яскраво проявляється обмеженість і небезпека вчення єговістів і адвентистів. Їм не вкладається у розум, що ім"я відображає певну характеристику особи. А Бог - настільки великий і неосяжний - має безліч імен, кожне з яких відображає ту чи іншу характеристику Великого Бога-Творця.
Шкода таких людей, справді шкода...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
17167
UNREAD_POSTДодано: 09 травня 2009, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Taj написав:
Важко й повірити, що такий "аргумент" став причиною падіння розумної людини.

наскільки я знаю, його інтелектуальні здібності в школі були на досить високому рівні...
і це доречі був не єдиний "аргумент"...
якщо йому вдасться переконати в своїх ідеях ще хочаб з 5 чоловік - вже вийде нова секта...

Taj написав:
У цьому яскраво проявляється обмеженість і небезпека вчення єговістів і адвентистів.

особисто я не можу скинути в одну купу єговістів та адвентистів... як на мене адвентисти всеж християни... але це вже тема зовсім іншої розмови...

Taj написав:
А Бог - настільки великий і неосяжний - має безліч імен, кожне з яких відображає ту чи іншу характеристику Великого Бога-Творця.

як це не дивно, але пояснення цій проблемі (чи Ісус є Еммануїл?) я знайшла у тлумаченні Нового Заповіту якогось православного духовного отця.
Логічно подумавши - дійшла до такого висновку:

21. І вона вродить Сина, ти ж даси Йому ймення Ісус, бо спасе Він людей Своїх від їхніх гріхів.
22. А все оце сталось, щоб збулося сказане пророком від Господа, який провіщає:
23. Ось діва в утробі зачне, і Сина породить, і назвуть Йому Ймення Еммануїл, що в перекладі є: З нами Бог.

ангел до Йосипа каже - ти назвеш Його (даш йому Ім'я) - Ісус

це далеко не перший випадок коли Бог говорив як саме називати дітей і чому.
Ісус - Ієгошуа - буквальне значення "Бог(Егова) спасає", або "спаситель - Єгова"
- це його основна функція, те що Господь запланував зробити... (бо Він спасе людей своїх від їхніх гріхів)

а далі ангел каже - "і назвуть Йому Ймення Еммануїл"

Еммануїл - "З нами Бог"
- це те як його сприймуть в подальшому люди...
назвати людину з іменем "Господь-Спаситель" - "З нами Бог" означає визнавати те, що Він і є Бог.

ЗІ: до речі, цей уривок "і назвуть Йому Ймення Еммануїл" може стосуватися не стільки тогочасних євреїв скільки нас, сучасних (не тільки євреїв)... Ми визнаємо, що Бог прийшов у тілі до нас. Він з нами.
Це ж так чудово! Господь спаситель з нами!!! Алілуя!




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20516
UNREAD_POSTДодано: 09 лютого 2010, 15:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Кожен, хто відрікається Сина, не має Отця; хто визнає Сина, той має Отця. 1 Ів. 2:23




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>