Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 18:20




Створити нову тему Відповісти  [ 929 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 62  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10702
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Я мав на увазі - сформулювати загадку про кита...

Ні, то не ослиця - не написано, щоб ослиця відкривала рота, чи щось кричала.

Давайте ще відповіді - будемо думати. Може ще хтось крім кита та (...) виявиться :)...




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10707
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 17:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Про кита написано в Старому Заповіті, а тут сказано що це з Нового!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10715
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 00:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
72 І заспівав півень хвилі тієї подруге. І згадав Петро слово, що Ісус був промовив йому: Перше ніж заспіває півень двічі, відречешся ти тричі від Мене. І кинувся він, та й плакати став... :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10724
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 09:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
ТАК! То саме півень.

А про кита - буде для нашої молоді загадка :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11190
UNREAD_POSTДодано: 06 серпня 2007, 12:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Прочитала вчора євангеліє від Матвія. Раніше не звертала особливої уваги, але зараз мені цікаво і трохи незрозуміло: чому Ісус наказував зціленим, оздоровленим нікому нічого не розповідати про зцілення?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11195
UNREAD_POSTДодано: 06 серпня 2007, 19:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Це дуже цікаве і актуальне питання! І дуже добре, що ти це зауважила і змусила мене задуматися над цим питанням.

Адже сьогодні чомусь всі вважають, що потрібно відразу йти і всім розказувати про милості Божі. Але ж насправді, Христос наказував, щоб нікому не розповідати про те, що зробив Христос!
Якщо нині на євангелізації можна почути: ідіть і всім розкажіть, що ви були у нас на зібранні за такою то адресою, і саме тут Господь вам явив милість. То Христос подав приклада, щоб нікому не розказували коли і Хто це зробив, але по закону показався священикові, приніс жертву тощо.

Давайте поміркуємо разом. Наведу для роздумів декілька місць з Євангелії:
Мар.7:36 А Він їм звелів, щоб нікому цього не розповідали. Та що більше наказував їм, то ще більш розголошували.
Марка 3:11 І духи нечисті, як тільки вбачали Його, то падали ницьма перед Ним, і кричали й казали: Ти Син Божий! 12 А Він їм суворо наказував, щоб вони Його не виявляли.
Марка 8:25 Потім знов Він поклав Свої руки на очі йому, і прозрів той... й наказав: До села й не заходь, і нікому в селі не розповідай! 27 Потому ... в дорозі питав Своїх учнів, говорячи їм: ... А ви за кого Мене маєте? Петро Йому в відповідь каже: Ти Христос! 30 І Він заборонив їм, щоб нікому про Нього вони не казали! ... Коли хоче хто йти вслід за Мною, хай зречеться самого себе, і хай візьме свого хреста та й за Мною йде! 35 Бо хто хоче душу свою зберегти, той погубить її, а хто згубить душу свою ради Мене та Євангелії, той її збереже. 36 Яка ж користь людині, що здобуде ввесь світ, але душу свою занапастить?

Отож, я думаю, що Євангеліє нас навчає, що суть християнства полягає не в тому, щоб якомога більше людей залучити до християнства, а в тому, щоб знайти вузьку дорогу та йти нею за Христом.

Івана 6: 65 І сказав Він: Я тому й говорив вам, що до Мене прибути не може ніхто, як не буде йому від Отця дане те. 66 Із того часу відпали багато-хто з учнів Його, і не ходили вже з Ним. 67 І сказав Ісус Дванадцятьом: Чи не хочете й ви відійти?

Христос не шукав кількості, Йому непотрібна слава неправедних, Він шукав лише тих, хто незважаючи на важкі випробування залишиться вірним Йому.

Матв.7:14 Бо тісні ті ворота, і вузька та дорога, що веде до життя, і мало таких, що знаходять її!

Дорога Господня є прихованою від світу. На цій вузькій дорозі кожному здається, що він лише один на цій дорозі йде слідом в слід за Христом. На цій дорозі християнин намагається виконати кожну заповідь Христову... не для показу, не для слави людської, а лише для Бога.

Але є дорога широка, яка рекламується на кожному кроці - просторі ворота й широка дорога, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять. Це дорога, яка супроводжується великими знаменами, славою, іменем Божим пророкують, виганяють демонів, творять великі чудеса, але волі Божої не виконують.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11196
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2007, 08:56 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую! Зрозуміла твою думку: Христос не шукав людської слави і недарма казав у нагорній проповіді: "У тебя же, когда творишь милостыню, пусть левая рука твоя не знает, что делает правая, Чтобы милостыня твоя была втайне; и Отец твой, видящий тайное, воздаст тебе явно."




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11245
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2007, 09:44 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Трохи піділлю масла у вогонь:

Мрк.5:18-19
І коли Він зайшов до човна, той, що був біснуватим, просив Його, аби лишитися при Ньому. (19) Але Ісус не дозволив Йому, сказавши: Йди додому, до своїх, і розкажи їм, що вчинив з тобою Господь і [як] помилував тебе.

Мабуть, Ісус мав індивідуальний підхід до кожного.

Чесно скажу, я теж не у захваті від того, що зараз занадто наголошують на тому, щоб розповідати про зцілення, вирішення проблем... Хоча з іншого боку, люди добре знали, що Ісус зціляв хворих - і багато шукали Його саме з цієї причини... Однак, на мою думку, це не була цілеспрямована розповідь про своє зцілення - я думаю, що таке не так вже й легко приховати...

Питання дійсно дуже цікаве! Дякую, Winslet.




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11251
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2007, 12:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дякую, Євгене, за масло! :)
Справді цікаво! І зауважмо, що Христос повелів йому йти до своїх рідних, а не трубіти на площах.
А ще цікаво, чому Ісус не дозволив йому залишитися з Христом?

Можливо таким чином Христос випробовував людей і їх віру?

Але з усього точно можна зробити висновок, що Христос не прагнув якомога більшої кількості послідовників, а лише якомога вірніших.

І мабуть, і суть християнства в тому, щоб усі люди почули Євангелію, але з усіх були вибрані лише виконавців Євангелії. І наша мета попасти в число тих послідовників Христа, що мають Божу віру, яка підтверджується любовю і ділами. Чи не так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11277
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2007, 12:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Тут дійсно виходить трохи не однозначне тлумачення цього віршу, наприклад візьмемо англійській:

19 Jesus did not let him, but said, "Go home to your own people and tell them how much the Lord has done for you, and how he has had mercy on you."

Цебто NIV каже, що "йди до свого народу".

А грецьке слово oikos може перекладатися так:

of uncertain affinity; a dwelling (more or less extensive, literal or figurative); by implication, a family (more or less related, literally or figuratively):--home, house(-hold), temple.

Тобто: місце проживання, родина, дім, хата, храм...

І наступний вірш каже:

20. І пішов, і почав проповідувати в Десятимісті, що вчинив з ним Ісус. І всі дивувалися.

А також у Луки 8:39 Повернися до своєї домівки, і повідай, що учинив тобі Бог. Він пішов і проповідував по всьому місту, що учинив йому Ісус.

У даному випадку йдеться про опис "що він зробив", але без заперечення "зробив навпаки". Тобто, можна припустити, що все-таки йдеться тут про те, що звільнений чоловік зробив усе, як сказав йому Ісус...

Може, в даному випадку справа була ось у чому:
Лк.10:1 Після цього вибрав Господь ще інших сімдесят, і послав їх по двоє перед Собою до всілякого міста і місцини, куди Сам хотів піти...
Себто, Ісус хотів піти в землю Гадаринську... але як ми бачимо декількома віршами вище - люди Його просили відійти від них. Отже, Ісус послав зціленого проповідувати там, де Сам хотів бути.
(Однак, щось мені не дуже подобається така трактовка - найбільша її проблема: звільнена людина не мала часу навчитися звістці про Царство Боже, про яке Ісус посилав учнів проповідувати, і проповідував про те, що Бог Ісус учинив для нього).




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
16966
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2009, 04:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хто з біблійних персонажів справляв весільний пір сім днів, але залишився неженатим, бо його наречена вийшла за його весільного дружбана?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
16968
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2009, 05:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Братику
Ця слов`янська Америка справді має неабиякий вплив на тебе. :)
Сім днів весільну гоcтину справляв Самсон, і в кінцевому результаті залишився нежонатим.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
16972
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2009, 16:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дякую, Святослав, ти правий - це Самсон :) Шкода що ти так швидко відповів, питання було цікаве, я коли в проповіді Ігора Азанова це почув, то здивувався що раніше на це не звертав уваги.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
16976
UNREAD_POSTДодано: 09 квітня 2009, 18:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2011, 00:42
Написано: 79
Звідки: Venice, FL
Вибач Братику за швидку відповідь. Я, як був в Массачусеттс 3 тижні тому, саме за Самсона проповідував. Тому це свіже в моїй пам`яті. :)




Радіопрограма "Вірю і Знаю"
Щосуботи о 22:45 по Першому Каналі Українського Радіо
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Цікаві Біблійні питання
17134
UNREAD_POSTДодано: 05 травня 2009, 19:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Сонячник написав:
(Однак, щось мені не дуже подобається така трактовка - найбільша її проблема: звільнена людина не мала часу навчитися звістці про Царство Боже, про яке Ісус посилав учнів проповідувати, і проповідував про те, що Бог Ісус учинив для нього).

Ця сама історія зустрічається ще в іншій Євангелії:
"І, як прибув Він на той бік, до землі Гадаринської, перестріли Його два біснуваті, що вийшли з могильних печер, дуже люті, так що ніхто не міг переходити тією дорогою. І ось, вони стали кричати, говорячи: Що Тобі, Сину Божий, до нас? Прийшов Ти сюди передчасно нас мучити?" (Матв.8:28-29)
Але тут йдеться вже не про одну людину, а про двох, яких зцілив Ісус. І вони були настільки переповненні радістю, що бажали йти разом зі своїм Спасителем. Тому що в Його присутності вони почували себе в безпеці, де немає бісів, які б мучили їх і позбавляли людської гідності. Тим не менш, Ісус наказує їм повернутися до домівок і не просто повернутися, а розповісти, які великі і дивні діла зробив для них Господь.
Тому, на мою думку, ми не повинні мовчати, коли щось таке трапилося з нами, та й це не можливо, цим хочеться поділитися з іншими, з тими, хто тобі не байдужий, щоб і вони могли знайти цей самий мир і спокій в своїх серцях разом з Господом і Спасителем Ісусом Христом. Хоч як би важко це не було, які б труднощі нас не очікували при проповіді Благої вістки, особливо, якщо ти не вмієш це робити, так як і не вміли біснуваті. Але коли це щиро і відверто, то найвишуканіші слова можуть бути зайвими, свій приклад - це найкращий приклад для проповіді Євангелії. Біснуваті були ще й до того в тривалій ізоляції від суспільства, і це ще більше їх зробило непридатними для такої роботи. Але щойно Господь вказав їм на їхній обов'язок, вони без вагань підкорилися.
Колишні біснуваті розповіли про Ісуса не тільки своїм рідним і сусідам, але й перейшли через усе Десятимістя, всюди звіщаючи про Його спасенну силу і те, як Він звільнив їх від демонів.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 929 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 62  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>