Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 01 вересня 2024, 13:28




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20541
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 07:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ссс, ти визнаєш Христа за Бога?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20548
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 17:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
ссс, ти визнаєш Христа за Бога?
Ну а щодо Христа ,то йому теж належить титул бог,подібно як і особі про яку говорить ап Павло:-"для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії".Як думаєте кого тут названо богом?? і чому??Тож радо відповім на ваші й інші запитання,але якщо можете то не уникайте моїх.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20549
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 18:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ви граєте тут у гру слів. Ви абсолютно знаєте, що я мав на увазі під словом Бог. Тому і написав я це слово з великої літери. Але можете не відповідати, я теж зрозумів за кого ви маєте Христа. Що ж, для вас Христос - бог, а для мене Христос - Бог і Пан, бо лише через Нього я думаю мати життя вічне. А для вас Він буде суддею, якщо не покаєтесь. "Хто неправдомовець, як не той, що відкидає, що Ісус є Христос? Це антихрист, що відрікається Отця й Сина."




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20553
UNREAD_POSTДодано: 10 лютого 2010, 19:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ви граєте тут у гру слів. Ви абсолютно знаєте, що я мав на увазі під словом Бог. Тому і написав я це слово з великої літери.
Чим відрізняється Бог від бог?
Цитата:
Але можете не відповідати, я теж зрозумів за кого ви маєте Христа. Що ж, для вас Христос - бог, а для мене Христос - Бог і Пан,
Для мене теж Пан і бог.
Цитата:
бо лише через Нього я думаю мати життя вічне.
Я теж.
Цитата:
А для вас Він буде суддею, якщо не покаєтесь.
В чому?
Цитата:
"Хто неправдомовець, як не той, що відкидає, що Ісус є Христос?
Я не відкидаю що Ісус є Христос,тобто помазенець.Це вже наклеп.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20564
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 05:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
sss написав:
Чим відрізняється Бог від бог?

в повазi та пошанi


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20566
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 06:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Я не відкидаю що Ісус є Христос,тобто помазенець.Це вже наклеп
А з чого Ви взяли, що я це я про Вас?
Цитата:
Чим відрізняється Бог від бог?
Бог - це особа, бог - це об"єкт




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20568
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 06:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цікаво, як Ви розумієте божество Ісуса Христа? То Ви визнаєте Його за Пана, та за Бога, то не зовсім... Цитуєте Біблію: Один є Бог і тільки Йому поклоняйтесь з явним упередженням до Ісуса Христа. То Ісус - Бог, чи тільки Син Божий? А як же поясните це: "Один є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, - людина Христос Ісус" (1 Ів. 2:5)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20575
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 16:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цитата:
Я не відкидаю що Ісус є Христос,тобто помазенець.Це вже наклеп
А з чого Ви взяли, що я це я про Вас?
А про кого тоді.??Розкажіть.
Цитата:
Чим відрізняється Бог від бог?
Цитата:
Бог - це особа, бог - це об"єкт
Дякую
Цитата:
Бог - це особа,
Чи особи?
Цитата:
бог - це об"єкт
Не обовязково.Я вже посилався 2Кор4:4-"для невіруючих, яким _бог_ цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий".бог в цьому вірші це хто -обєкт чи особа??Поясніть.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20578
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2010, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Цікаво, як Ви розумієте божество Ісуса Христа? То Ви визнаєте Його за Пана, та за Бога, то не зовсім... Цитуєте Біблію: Один є Бог і тільки Йому поклоняйтесь з явним упередженням до Ісуса Христа. То Ісус - Бог, чи тільки Син Божий?
Ісус- це як каже Петро-Син Бога Живого.Хіба це незрозуміло.Якщо син Бога, то зрозуміло що не Бог, якому Він є сином .
Братик написав:
А як же поясните це: "Один є Бог, і один Посередник між Богом та людьми, - людина Христос Ісус" (1 Ів. 2:5)
Бог дійсно є Один.Посередником є Ісус в тому розумінні що завдяки Йому(викупній жертві) у нас зявилась можливість наблизитись до Бога.Лише завдяки цьому заходу.Це було зробленно коли Ісус був на землі людиною.Тому сказанно :Посередник -людина.Без віри у викупну жертву Ісуса, наблизитись до Бога не можливо.Про це свідчить історія Юдеїв які не визнали Христової жертви,через що Бог їх відкинув




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20584
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 06:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я написав: Хто неправдомовець, як не той, що відкидає, що Ісус є Христос? Це не мої слова, а цитата з Біблії. Ці слова відносяться до тих, хто не визнає Ісуса за Христа. Якщо ви визнаєте Його за Христа, Господа та Спасителя, то тоді ці слова до вас не відносяться.
Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий - то обманець та антихрист. 2 Ів. 1:7




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20585
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 06:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Ісус- це як каже Петро-Син Бога Живого.Хіба це незрозуміло.Якщо син Бога, то зрозуміло що не Бог, якому Він є сином .
Для Бога Отця Ісус є Сином, але не для нас. Для нас Ісус Христос є Цар, Господь та Бог, бо в Його руках не лише наша доля, але доля всього світу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20588
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 13:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Для Бога Отця Ісус є Сином, але не для нас. Для нас Ісус Христос є Цар, Господь та Бог, бо в Його руках не лише наша доля, але доля всього світу.
Цікаві ви люди.Звісно що Ісус є сином для Бога,а не для нас.Тому ,той це ще раз підтверджує те що Ісус є сином для Бога ,а не Богом для якого він(Ісус) є сином.Бог є ОДИН,богів є багато.Розумієте різницю??Якщо ні ,то я вже посилався на Дії7:56,пригадаєм:-"і промовив: Ось я бачу відчинене небо, і Сина Людського, що по Божій правиці стоїть!"...;(рос влучніше):-"и сказал: вот, я вижу небеса отверстые и Сына Человеческого, стоящего одесную Бога".Отже ,для щирої людини я думаю тут все зрозуміло,Степан бачить Бога(окрему особу) і Ісуса який з правого боку від Бога сидить як окрема особа.Якби це було не так ,то він би бачив трьох осіб одного божества(як стверджують більшість,щодо Бога-трійці).Чи нетак.Тут говориться навіть не просто що він бачить Отця(як окрему особу) і сина,а Бога(як окрему особу) і сина(окремо).Більш того якби Св дух був особою міфічного Божества ,то це мабуть би помітив Степан.Він цього не бачить.Та думаю про Св дух поговорити пізніше,якщо буде така нагода.Тож будьте чесні і щирі ,бо таких поклонників щукає Бог.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20589
UNREAD_POSTДодано: 12 лютого 2010, 13:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я написав: Хто неправдомовець, як не той, що відкидає, що Ісус є Христос? Це не мої слова, а цитата з Біблії. Ці слова відносяться до тих, хто не визнає Ісуса за Христа. Якщо ви визнаєте Його за Христа, Господа та Спасителя, то тоді ці слова до вас не відносяться.
Бо в світ увійшло багато обманців, які не визнають Ісуса Христа, що прийшов був у тілі. Такий - то обманець та антихрист. 2 Ів. 1:7
Я чудово розумію для чого ви процитували ці слова.,в обговоренні цієї теми.Проблема в тому що визнавати Ісуса за Христа(помазанця) або за пана(Господа) не те саме що визнавати Його за Бога.Проте є дісно деякі релігії які не визнають Ісуса як Божого Помазанного Царя(Христа),(наприклад (Юдеї).Тож неведенні вами слова ,аж ніяк не стосуються СЄ.Дякую.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20600
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 18:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 серпня 2024, 17:49
Написано: 4659
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Ну а щодо Христа ,то йому теж належить титул бог,подібно як і особі про яку говорить ап Павло:-"для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії".Як думаєте кого тут названо богом?? і чому??

У цьому місці слово "бог" - означає князь світу цього, себто диявол. Мені дуже дивно чути, що "свідки" Ісуса Христа вважають не за Бога, а за бога цього віку. Сподівають, що це ссс просто не подумав і ляпнув таке.

Бог - це наш Творець, тобто Христос. Якщо Отець Небесний є для нас Богом, то й Його Син також є Богом.
Так само, як наш земний отець є людиною, то й ми є людьми.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20601
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2010, 19:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
У цьому місці слово "бог" - означає князь світу цього, себто диявол. Мені дуже дивно чути, що "свідки" Ісуса Христа вважають не за Бога, а за бога цього віку. Сподіваюсь, що це ссс просто не подумав і ляпнув таке.
Якщо ви чогось не зрозуміли,то перш ніж робити якісь висновки,перепитайте чи правильно ви це зрозуміли,аби потім не було соромно (Пр18:13)(рос)--"Кто дает ответ не выслушав, тот глуп, и стыд ему.".А може ви навмисно перекрутили мої слова.Тож спробую пояснити якщо ви дійсно не зрозуміли.Мене запитали чи вважаю я Христа за Бога.Я написав
Цитата:
щодо Христа ,то йому теж належить титул бог,подібно як і особі (тобто іншій особі)про яку говорить ап Павло:-"для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум,
Таким чином я навів приклад з Біблії,який свідчить про те що богом Біблія називає не лише Отця чи Ісуса а навіть диявола,тобто іншу особу про яку я писав. Отже СЄ визнають Христа не за бога цього віку,а просто за бога. Тож будьте уважнішими,а також скажіть (до усіх) чому диявола названо богом???

Цитата:
Бог - це наш Творець, тобто Христос.
Христос це помазанець,той кого помазано,Творець -той хто щось творить.Бог Творець не може бути помазанцем(тобто Христом),бо його ніхто не помазував,Він Сам помазував інших(царів їзраїля наприклад),в тому числі Ісуса як царя нового світу.
Цитата:
Якщо Отець Небесний є для нас Богом, то й Його Син також є Богом.
Так само, як наш земний отець є людиною, то й ми є людьми.
Погоджуюсь,коли від людини народжується людина,то стає дві людини.Щодо Бога то Біблія говорить що Бог -один,а богів багато,тому Отець і Син не можуть бути одним Богом.(1Кор8:5,6)-Бо хоч і існують так звані боги чи на небі, чи то на землі, як існує багато богів і багато панів, та для нас один Бог -Отець.У людей батько завжди старший за сина.Так і у Бога.Бог Отець завжди старший за бога сина.(Ів14:28,Дії7:56)Тож будьте чесними і якщо можна без образ та перекручень.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>