Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 липня 2024, 00:35




Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 103  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20603
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 03:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
якщо Хрiстос не Бог то хто тодi Дух Святой (я неперекчую)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20604
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 03:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Сонячник написав:
У цьому місці слово "бог" - означає князь світу цього, себто диявол

де в бiблii написано що диявол це бог я небачiв


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Як привести до покаяння тих хто себе називає "свідками....."
20629
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2010, 23:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
pika написав:
якщо Хрiстос не Бог то хто тодi Дух Святой (я неперекчую)
Лк24:49-"І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти".Отже висновок Св дух це сила з висоти яка належить Богу




«Vat shrift,blifft»
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20635
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 00:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
sss написав:
СЄ визнають Христа не за бога цього віку,а просто за бога

Існує один лише Бог, тому Він пишеться з великої літери. А всі решта боги - це боги світу цього, тобто це те, що володіє людьми невіруючими, бо не може людина служити двом панам. Або Богу живому, або богу світу цього. Називаючи Христа богом з малої літери, Ви ставите Його в один рівень з божками, або кумирами світу цього.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20636
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 00:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
pika написав:
де в бiблii написано що диявол це бог я небачiв

Ну, ссс вже наводив це місце з Біблії:
Коли ж наша Євангелія й закрита, то закрита для тих, хто гине, для невіруючих, яким бог цього віку засліпив розум, щоб для них не засяяло світло Євангелії слави Христа, а Він образ Божий. (2Кор.4:3-4)
Також у Біблії диявола називають як "князь світу цього":
... бо надходить князь світу цього, а в Мені він нічого не має... (Iван.14:30)
Тепер суд цьому світові. Князь світу цього буде вигнаний звідси тепер. (Iван.12:31)
...а про суд, що засуджений князь цього світу. (Iван.16:11)

А взагалі "бог" - це мамона, шлунок, гроші, телевізор, тобто все те, чому служить людина, замість того, щоб Богу служити.

Для нас віруючих, Бог - це наш Творець: Отець, Син, і Дух Святий.

sss написав:
Отже висновок Св дух це сила з висоти яка належить Богу
Жахлива єресь. Мені дуже прикро, що ссс так зневажливо ставиться. Адже Ісус Христос говорив так:
Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім! (Матв.12:31-32)
І з Біблії ми знаємо, що Дух Святий свідкує, говорить, звіщає, навчає, наставляє...
Ісус Христос говорив:
Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив. (Iван.14:26)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20651
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 12:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Отже висновок Св дух це сила з висоти яка належить Богу
Сонячник написав:
Жахлива єресь. Мені дуже прикро, що ссс так зневажливо ставиться.
Шкода що і далі на форумі є люди яким бракує,терпимості до поглядів інших,зоокрема СЄ.Шановний пан дуже імпульсивний,і Біблійні вислови(Лк24:49) це для нього єресь,а людська філософія(Бог - це наш Творець: Отець, Син, і Дух Святий) якої намає у Слові Бога,це правда.Дуже шкода.Тож нікого я не зневажав ,а лишень навів слова Ісуса:-"І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти".Тут мова йде про Св дух і Ісус називає його " силою з висоти".Не я так сказав ,а Ісус ,якого ви маєте за Бога.Тож майте совість називати слова Христа єресю.Принаймні ,хоча б пояснили своє бачення і розуміння цих слів(Лк24:49),щоб інші могли порівняти.
Сонячник написав:
Адже Ісус Христос говорив так:Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься! І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім!(Матв.12:31-32)
Людина яка наводить ці слова ,повинна пояснити:що таке богозневага?Чому богозневага проститься??Чому навіть зневага Сина Людського(по-вашому Бога) проститься,а лише зневага Духа Св не проститься.??Лише після розуміння цих питань ,можна зробити правильний висновок з цих слів.Тож подумайте над цими запитанями,і тоді будуйте свої доводи на цих словах.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20652
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 13:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 14:04
Написано: 4655
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Тож нікого я не зневажав ,а лишень навів слова Ісуса:-"І ось Я посилаю на вас обітницю Мого Отця; а ви позостаньтеся в місті, аж поки зодягнетесь силою з висоти".Тут мова йде про Св дух і Ісус називає його " силою з висоти".Не я так сказав ,а Ісус ,якого ви маєте за Бога.Тож майте совість називати слова Христа єресю.Принаймні ,хоча б пояснили своє бачення і розуміння цих слів(Лк24:49),щоб інші могли порівняти.

Ех, як ви, "свідки", майстерно перекручуєте Слово Боже. ;-D Невже ви не бачите різниці між тим, що сказав Ісус і тим, що самі придумали?
Ісус Христос ще говорив так:
Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете... (Дії 1:8)
Так, силу прийме кожен, на кого злине Дух Святий. Відчуваєте різницю? Та й свідком може бути лише той, в кому живе Бог, тобто Дух Святий. А в кому Бог - той має силу згори, щоб свідчити іншим. Силу має Бог, і сила згори - це те, що має Дух Святий.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20654
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
І з Біблії ми знаємо, що Дух Святий свідкує, говорить, звіщає, навчає, наставляє...
Ми також знаємо з Біблії що і вода,кров,мудрість,сила,смерть,гріх теж свідчать,говорять,царюють тощо,але не кажемо що це свідчить про те що вони є живими особами.Чи нетак.Іноді Біблія уособлює деякі неживі речі.Так і Св дух.І взагалі якщо ви так впевнено звинувачуєте мене як СЄ у єресі,то чому уникаєте запитань які стосуються цієї теми(Чому Степан дивлячись у небо бачить лише Бога і Ісуса по правиці,де Св дух?),поясніть мені по іншому.Я тут не прагну бути вчителем, про це уже писав, пробував з вами поводитись з позиції учня.Але чомусь ви не хочите бути вчителями,звинувачуючи мене в тому що я ставлю багато запитань.
Сонячник написав:
Ісус Христос говорив:Утішитель же, Дух Святий, що Його Отець пошле в Ім'я Моє, Той навчить вас усього, і пригадає вам усе, що Я вам говорив. (Iван.14:26)
Отже щоб прийти до правильного розуміння якогось питання слід порівнювати такі Біблійні вірші які ви наводите, з іншими місцями Біблії ,де про це згадується.От наприклад Пс104:30-" Посилаєш Ти духа Свого вони творяться, і Ти відновляєш обличчя землі."Отже хто кого посилає??Чому тут дух з малої букви.А також питання яке думаю поставить усе на свої місця.Вих31:18-"І дав Він Мойсеєві, коли закінчив говорити з ним на Сінайській горі, дві таблиці свідоцтва, таблиці кам'яні, писані Божим перстом."Отже ,що таке Божий перст??Нущож і далі заохочую вас бути чесними та терпимими,а також будь ласка не уникайте запитань,особливо про Степана,та Божий перст.Якщо не знатимете,то так і напишіть,адже ми усі вчимось.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20657
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2010, 14:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Ех, як ви, "свідки", майстерно перекручуєте Слово Боже. Невже ви не бачите різниці між тим, що сказав Ісус і тим, що самі придумали?Ісус Христос ще говорив так:Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете... (Дії 1:8)
Що ж пан і далі виношує упередженний погляд до СЄ.Шкода.Він сам же наводить слова які підтверджують те що на перших учнів зійшла сила("ви приймете силу") якою є Св дух,а не особа.Інакше тоді не логічним є те ,що на Ісуса(якого ви вважаєте Богом особою) зійшов Св дух(інша особа Бог). Для чого??Дивимось Мт12:28-"А коли ж Духом Божим вигоню Я демонів, то настало для вас Царство Боже".Каже Ісус що він виганяє демонів Духом Божим .Отже якщо йти за вашою логікою і вважати що Дух Божий-це Бог особа,то получається, що Ісусу як Богові особі самому було не під силу виганяти демонів,і для цього він послуговується допомогою Св Духу - іншої особи Бога(Духом Божим вигоню Я демонів).Абсурд.Навіщо Богові яким є Ісус(на вашу думку),допомога Св Духа-іншої особи Бога.??Отже давайте не будемо філософствувати і ставити себе в незручне становище з якого потім вам же важко вийти.Тепер логіка СЄ.Ісус виганяє демонів за допомогою Божої "сили з висоти",якою є Св дух.Тож де логіка вирішуйте самі.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: admin | 16 лютого 2010, 23:17.
Причина: Офтоп. Повторення думки
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20700
UNREAD_POSTДодано: 16 лютого 2010, 23:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
sss написав:
СЄ визнають Христа не за бога цього віку,а просто за бога

Існує один лише Бог, тому Він пишеться з великої літери. А всі решта боги - це боги світу цього, тобто це те, що володіє людьми невіруючими, бо не може людина служити двом панам. Або Богу живому, або богу світу цього. Називаючи Христа богом з малої літери, Ви ставите Його в один рівень з божками, або кумирами світу цього.
Знову ж таки, на мій погляд дописувач вдається до вільнодумства.Дослідіть спочатку значення слова бог,а тоді робіть якісь висновки.Якщо ви пишете що існує лише один Бог,то це ще раз підтверджує те що Ісус-син Божий ,не може бути тим одним Богом якому Він(Ісус) є сином,бо Він Ісус є Його(Одного Бога) Сином.Навіщо самого себе обманювати.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20746
UNREAD_POSTДодано: 19 лютого 2010, 23:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
Я дивуюсь вашим примітивним висновкам :roll:
Ісус Христос говорив: Я й Отець Ми одне! (Ів.10:30);Ів.14: 10 Чи не віруєш ти, що Я в Отці, а Отець у Мені? Слова, що Я вам говорю, говорю не від Себе, а Отець, що в Мені перебуває, Той чинить діла ті. 11 Повірте Мені, що Я в Отці, а Отець у Мені! Коли ж ні, то повірте за вчинки самі.
А я дивуюсь висновкам цього дописувача.Чому?Тому що він наводячи ці слова чомусь не бачить інших подібних слів.Ів 6:56-"Хто тіло Моє споживає та кров Мою п'є, той в Мені перебуває, а Я в ньому".Ів14:20-"Того дня пізнаєте ви, що в Своїм Я Отці, а ви в Мені, і Я в вас".Ів17:21-"щоб були всі одно: як Ти, Отче, в Мені, а Я у Тобі, щоб одно були в Нас і вони, щоб увірував світ, що Мене Ти послав".Думаю досить.Отже якщо дописувач зсилючись на слова Ів 10:30;14:10,11; робить висновок,що Ісус та Отець є одним Богом ,то чому він не бере до уваги інші слова Івана де говориться те саме стосовно і учнів Христа:-"щоб були всі одно,щоб одно були в Нас і вони",тощо.Цікаво ,то якщо учні теж будуть "одно в Ісусі та Отцеві",то вони теж є Одним Богом. Якщо учні будуть в Ісусі подібно як Він в Отцеві,то що вони теж належатимуть до одного Бога. Абсурд.Панове,що за примітивні аргументи.
Цитата:
На жаль, Христос не для всіх є Богом, але щасливий той, хто увірував в Ісуса Христа як у Бога Отця, бо той отримав Духа Святого, який навчає та наставляє на Божу дорогу.
Думаю ,що шкода що не всі слухаються Слова Бога щиро та чесно,а стараються підлаштувати це Слово під свої філософії.Шкода.Дякую




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20763
UNREAD_POSTДодано: 21 лютого 2010, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Проблема в тому, що нам людям важко збагнути Божу природу, бо Бог і люди - це абсолютно різні категорії, а ми стараємося уявити Бога своїм земним обмеженим розумінням. Для нас людей існують зовсім інші виміри, тому нашими вимірами ми не можемо міряти Бога. На відміну від Божої природи, люди обмежені в часовому і просторовому вимірі. Тому то і існують різні філософії, які із застосуванням своїх обмежених і навіть жалюгідних знань, стараються уявити Божу природу. Але це неможливо людям, бо людське знання надто обмежене. Ви самі визнаєте, що Христос є Богом, хача й пишете це слово з маленької літери. Мені здається, що ви запутались самі ким вважати Христа.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20768
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 01:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Проблема в тому, що нам людям важко збагнути Божу природу, бо Бог і люди - це абсолютно різні категорії, а ми стараємося уявити Бога своїм земним обмеженим розумінням. Для нас людей існують зовсім інші виміри, тому нашими вимірами ми не можемо міряти Бога. На відміну від Божої природи, люди обмежені в часовому і просторовому вимірі. Тому то і існують різні філософії, які із застосуванням своїх обмежених і навіть жалюгідних знань, стараються уявити Божу природу. Але це неможливо людям, бо людське знання надто обмежене.
А мені здається що так дуже просто задурманити людям голову,говорячи що це важко збагнути.Подібно колись говорив Понтифік стосовно індулігенцій,що це важко збагнути,і багато чого іншого виправдовувалося такими тайнами.Те саме стосується і Трійці.Це не біблійний термін і не біблійне вчення.А якраз філософський,який розвинувся через 3 століття по Христу.Тому не ми путаємось,а ви прихильники цієї тайни.Одні говорять що трійця-це один Бог з трьома лицями,інші-що це три окремих особи ,але один Бог,ну і т.д.От самі ви писали Що Бог -це особа,це не три особи і це три особи.От ,як це може зрозуміти проста людина?А по вашому треба просто наівно вірити в це.Але ж чому?Бо більшість в це вірить?
Цитата:
Ви самі визнаєте, що Христос є Богом, хача й пишете це слово з маленької літери. Мені здається, що ви запутались самі ким вважати Христа.
Мабуть ви не уважні,або умисно так подаєте інформацію.СЄ ні вчому не путаються.Я писав що існує один Бог,а богів багато.Чому не вважаю Ісуса Богом.Тому що існує один Бог якому Ісус є сином.Якби Ісус був тим одним Богом то получається що Він є сином самого себе.Абсурд.А отже цього не може бути ,тому Ісус є богом бо має ту саму природу(божественну,духовну) що й Бог.Тому не маніпулюйте ,а будьте уважними.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ісус Христос - Бог
20769
UNREAD_POSTДодано: 22 лютого 2010, 01:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
sss написав:
Мабуть ви не уважні,або умисно так подаєте інформацію.СЄ ні вчому не путаються.Я писав що існує один Бог,а богів багато.Чому не вважаю Ісуса Богом.Тому що існує один Бог якому Ісус є сином.Якби Ісус був тим одним Богом то получається що Він є сином самого себе.Абсурд.А отже цього не може бути ,тому Ісус є богом бо має ту саму природу(божественну,духовну) що й Бог.Тому не маніпулюйте ,а будьте уважними.

Свідки Єгови справді ні в чому не плутаються - це повне антиєвангельське вчення, яке повністю закриває дорогу до спасіння тим людям, хто потрапив на гачок до них.
І одне з найстрашніших положень цього заблудження - це заперечення Божественної Природи Ісуса Христа. Ісус Христос є Богом, причому Богом Єговою. У цій темі від початку наведено дуже багато аргументів, і повторювати їх тільки тому, що хтось не бажає читати - не вбачаю жодного сенсу.
Свідки Єгови так перекручують Біблію, що сперечатися з ними не варто, а просто відвертатися від таких, як радить Слово Боже (тобто, блокувати їх).




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 1531 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 103  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>